11. Samson Žižkov 1.FC 11 1 0 10 11:52 2

Ne 11.10.09 13:45 P3 Erectico TBC Terron AC Bozi B   (HL5H)
Ne 11.10.09 15:00 P3 Heliport SK Medvědi A   (HL6J)
Ne 13.12.09 15:00 HANSP Penélope Cruz Free team   (HL6L)
Ne 13.12.09 16:15 HANSP Puk PFC Druháci AFK   (HL5I)

12. 12. 09 10:00 BECH Senioři Praha A Hoptajch team 11. 3:2 (2:1)
Vyrovnaný zápas se šťastnějším koncem pro domácí Seniory. Jiří Koula, Michal Musil
Senioři Praha A Hoptajch team
Roman Pekárek – Tomáš Danda, Lukáš Holubec, Petr Kňap, Roman Kňap, Pavel Kopecký, Radek Maxima, Jiří Musílek, Tomáš Pleticha, Naďa Švandová, Břetislav Svoboda vs Václav Kopecký – Petr Fridrich, Piotr Golebiewski, Pavel Hašlar, Michal Hrubý, Miroslav Janeček, Peter Milan, Jiří Otradovec, Marek Růžička, Martin Vacka
21. Jiří Musílek
25. Petr Kňap
58. Tomáš Danda
27. Marek Růžička
41. Martin Vacka
28. 11. 09 10:00 zzPANK1 Hilton Prague Senioři Praha A 10. 2:3 (0:1)
Utkání probíhalo v klid, bez dohadů a urážek. Roman Ptáčník, Josef Skála
Hilton Prague Senioři Praha A
Ondřej Pereverzov – František Kolský, Zdeněk Kracík, Gábor Perkatai, Radek Pištěk, Michal Slavík vs Roman PekárekTomáš Danda, Petr Kňap, Roman Kňap, Pavel Kopecký, Radek Maxima, Jiří Musílek, Milan Plánička, Břetislav Svoboda
34. František Kolský
41. Michal Slavík
16. Roman Kňap
39. Milan Plánička
50. Břetislav Svoboda
21. 11. 09 10:00 zzPANK1 Senioři Praha A Akvaristika TJ 9. 0:0 (0:0)
Podprůměrné utkání. Kvalita odpovídala 7.lize. Hosté neproměnili ve 35.minutě penaltu. Lukáš Vízner, Tomáš Nešpor
Senioři Praha A Akvaristika TJ
Roman Pekárek – Petr Kňap, Roman Kňap, Pavel Kopecký, Radek Maxima, Jiří Musílek, Milan Plánička, Tomáš Pleticha, Břetislav Svoboda vs Josef Klail – Radek Holubec, Ondřej Hruška, Petr Jeník, Jan Kirschner, Ladislav Malý, Zdeněk Pagač
7. 11. 09 10:00 zzPANK1 Torpedo Cannabis Senioři Praha A 8. 0:2 (0:1)
Utkání bez výraznějších šancí, poznamenala 3.minuta, ve které se Senioři dostali do vedení po proměněné penaltě. Obrany toho střelcům moc nedovolily a když se v závěru šťastně trefil podruhé Danda, bylo rozhodnuto. Josef Kapek, Roman Husek
Torpedo Cannabis Senioři Praha A
Lukáš Adam – Miroslav Blaško, Tomáš Brus, Jiří Kopřiva, Ján Pich, Marián Revay, Milan Vala vs Roman Pekárek – Tomáš Danda, Lukáš Holubec, Petr Kňap, Roman Kňap, Pavel Kopecký, Radek Maxima, Jiří Musílek, Milan Plánička, Tomáš Pleticha, Břetislav Svoboda
3., 47. Tomáš Danda
24. 10. 09 10:00 zzPANK1 Senioři Praha A Stars beer 7. 1:1 (1:0)
Velmi vyrovnané utkání. Senioři dominovali v první půli, ale v závěru utkání vyrovnal Skramuský. Stars beer si vypracovali plno šancí, které ale neproměnili. Marcel Šmaus, Petr Smrčka
Senioři Praha A Stars beer
Roman Pekárek – Roman Kňap, Pavel Kopecký, Radek Maxima, Jiří Musílek, Petr Pekárek, Milan Plánička, Tomáš Pleticha, Naďa Švandová, Břetislav Svoboda vs Pavel Kratochvíl – Petr Havelka, Petr Kylbergr, Vít Mikulášek, Martin Novotný, Miroslav Novotný, Eduard Skramuský, Roman Šojdr
25. Jiří Musílek 59. Eduard Skramuský
17. 10. 09 10:00 zzPANK1 Torpedo Praclub Senioři Praha A 6. 1:1 (1:1)
Zpočátku vyrovnaný zápas v dobrém tempu i nasazení. Ve druhé půli měli trochu navrch Senioři, ale gólmana Torpeda se jim nepodařilo překonat. V závěru přibylo i trochu nervozity, která pramenila z nerozhodného stavu, ale vše v mezích normy, koneckonců i emoce patří k fotbalu. Miloslav Smetana, Filip Smetana
Torpedo Praclub Senioři Praha A
Jiří Tomášek – Martin Dlouhý, Josef Gál, Viktor Kala, Michal Kaplan, Jiří Kubíček, Michal Malý, Vojtěch Nejedlý vs Roman Pekárek – Lukáš Holubec, Petr Kňap, Roman Kňap, Radek Maxima, Petr Pekárek, Milan Plánička, Břetislav Svoboda, Jan Vlček
2. Michal Malý 15. Roman Kňap
10. 10. 09 10:00 zzPANK1 Samson Žižkov 1.FC Senioři Praha A 5. 0:2 (0:1)
Ve slušném a vyrovnaném utkání zvítězil tým, který měl více šancí. Pavel Kroupa, Tomáš Jelínek ml.
Samson Žižkov 1.FC Senioři Praha A
Pavel Tošnar – Tomáš Brůna, Tomáš Cajthaml, Michal Ebr, Eduard Hindl, Tomáš Klíma, Tomáš Klíma, Jáchym Šlik, Jiří Trnka, Jan Uhlíř vs Roman Pekárek – Lukáš Holubec, Petr Kňap, Roman Kňap, Pavel Kopecký, Radek Maxima, Milan Plánička, Břetislav Svoboda, Jan Vlček
17., 40. Břetislav Svoboda
3. 10. 09 08:45 TEMPO Senioři Praha A Prague United 4. 2:3 (1:1)
Na poměry sedmé ligy utkání vysoké úrovně. Hosté hrající bez možnosti střídání překvapivě stíhali vysoké tempo, bez známek únavy. Díky dvěma báječně sehraným rohům zaslouženě vyhráli. Tomáš Veverka
Senioři Praha A Prague United
Roman Pekárek – Lukáš Holubec, Petr Kňap, Roman Kňap, Pavel Kopecký, Radek Maxima, Milan Plánička, Břetislav Svoboda vs Martin Steiner – Tomáš Hájek, Martin Hašek, Roman Jireš, Jan Makal, Petr Uchytil
2., 57. Petr Kňap 18. Jan Makal
32., 46. Tomáš Hájek
19. 9. 09 10:00 zzPANK1 Senioři Praha A Lužinýýý Boys 2. 6:0 k.
V zápase plném nepřesností zvítězil hostující tým díky dobrému nástupu do utkání, kdy v první čtvrthodince vstřelil dvě branky.
Senioři Praha A Lužinýýý Boys
Jiří Musílek – Petr Kňap, Milan Plánička, Naďa Švandová, Břetislav Svoboda, Jan Vlček vs Martin Carván – Michal Carván, Michal Hudeček, Oleg Koval, Jaroslav Novák, Emin Sulejmanov, Tomáš Turna
5. Michal Carván
14. Michal Hudeček
12. 9. 09 10:00 zzPANK1 K.F.C. Praha Senioři Praha A 1. 0:1 (0:0)
Vyrovnané utkání se spoustou šancí na obou stranách, hráčí hostů měli více štěstí a po chybě gólmana vstřelili vítězný gól. Michal Košťál, Michal Vojáček
K.F.C. Praha Senioři Praha A
Jan Nielsen – Jiří Georgiu, Jiří Hás, Jan Illek, David Kalous, Martin Liner, Martin Mžourek, Petr Mžourek, Jan Pavlík vs Roman Pekárek – Lukáš Holubec, Petr Kňap, Roman Kňap, Pavel Kopecký, Radek Maxima, Jiří Musílek, Petr Pekárek, Milan Plánička, Naďa Švandová, Břetislav Svoboda
50. Milan Plánička
5. 9. 09 10:00 zzPANK1 Příkopy FC Senioři Praha A 3. 2:3 (1:2)
Domácí doplatili na nedostatek hráčů. Zráněný Sochor musel hrát i přes své zranění, přesto dokázal dvakrát skórovat a v závěrečných minutách málem vyrovnal, když nastřelil tyč. Stanislav Holman, Tomáš Novák