11. Samson Žižkov 1.FC 11 1 0 10 11:52 2

So 5.9.09 11:15 BECH Hell Avalanche xPěstební dělnice   (HL7G)
So 5.9.09 12:30 BECH 64! FC Kobylisy A Sparta Pivaři AC   (HL6H)
Ne 13.9.09 08:45 BECH No madam ! A JH   (HL7H)
Ne 13.9.09 10:00 BECH Květák Cosmetic   (HL7J)
Ne 22.11.09 10:00 KBELY Torpédo Řepy Šachťor Praha CF   (HL7H)
Ne 22.11.09 11:15 KBELY Dinamo Praha Sme moc   (HL7H)

12. 12. 09 10:00 BECH Senioři Praha A Hoptajch team 11. 3:2 (2:1)
Vyrovnaný zápas se šťastnějším koncem pro domácí Seniory. Jiří Koula, Michal Musil
Senioři Praha A Hoptajch team
Roman Pekárek – Tomáš Danda, Lukáš Holubec, Petr Kňap, Roman Kňap, Pavel Kopecký, Radek Maxima, Jiří Musílek, Tomáš Pleticha, Naďa Švandová, Břetislav Svoboda vs Václav Kopecký – Petr Fridrich, Piotr Golebiewski, Pavel Hašlar, Michal Hrubý, Miroslav Janeček, Peter Milan, Jiří Otradovec, Marek Růžička, Martin Vacka
21. Jiří Musílek
25. Petr Kňap
58. Tomáš Danda
27. Marek Růžička
41. Martin Vacka
28. 11. 09 11:15 BECH Hoptajch team Samson Žižkov 1.FC 10. 12:1 (5:0)
Slušně hrané utkání s technickou a střeleckou převahou Hoptajchu. vynikající práce domácího gólmana, který ze středového kruhu řídil ofenzivu Hoptajchu. Jiří Prchal, Jan Tlusťák
Hoptajch team Samson Žižkov 1.FC
Václav Kopecký – Miroslav Ackermann, Petr Fridrich, Piotr Golebiewski, Pavel Hašlar, Michal Hrubý, Peter Milan, Marek Růžička, Martin Vacka vs Pavel Tošnar – Tomáš Cajthaml, Eduard Hindl, Lukáš Klásek, Jáchym Šlik, Jiří Trnka, Jan Uhlíř
55. Pavel Tošnar
21. 11. 09 08:45 TEMPO Prague United Hoptajch team 9. 3:5 (1:1)
V poklidu odehrané utkání, ve kterém byli pořád gólově nahoře hosté. na každou branku domácích dokázali zareagovat. Utkání by více slušela remíza, ale domácí se nedokázali vyvarovat hrubých chyb v obraně.
Prague United Hoptajch team
Martin Steiner – Tomáš Hájek, Martin Hašek, Jaroslav Hudec, Jan Jaroš, Roman Jireš, Jan Makal, Petr Uchytil vs Miroslav Janeček – Petr Fridrich, Pavel Hašlar, Michal Hrubý, Václav Kopecký, Marek Růžička, Martin Vacka
60. Petr Fridrich
7. 11. 09 11:15 BECH Hoptajch team Příkopy FC 8. 6:2 (2:1)
Hráči Hoptajchu byli po celé utkání jednoznačně lepším a techničtějším mužstvem. Kdyby proměnili všechny šance, mohlo být skóre dvouciferné. Filip Dvořák, Marek Pazourek
Hoptajch team Příkopy FC
Miroslav Janeček – Miroslav Ackermann, Petr Fridrich, Pavel Hašlar, Michal Hrubý, Václav Kopecký, Marek Růžička, Michal Sommer, Martin Vacka vs Tomáš Polanský – Jindřich Brejcha, Josef Klain, Martin Klain, Vladimír Peršl, Jindřich Rathouský
8., 45. Martin Vacka
13., 46., 60. Michal Hrubý
52. Marek Růžička
11. Jindřich Rathouský
37. Josef Klain
24. 10. 09 11:15 BECH Lužinýýý Boys Hoptajch team 7. 0:6 k.
Domácí doplatili na špatnou docházku a z ní vyplývající oslabení. Ti co ale přišli, nedali hostům nic zadarmo. Tomáš Luka, Patrik Gregor
Lužinýýý Boys Hoptajch team
Igor Banga – Michal Carván, Jakub Gutej, Michal Hudeček, Emin Sulejmanov vs Miroslav Janeček – Petr Fridrich, Michal Hrubý, Václav Kopecký, Marek Růžička, Michal Sommer, Martin Vacka
18. Emin Sulejmanov
45., 46. Michal Hudeček
2., 9., 14., 29., 38., 57. Martin Vacka
4. Michal Sommer
5., 40. Marek Růžička
30., 34., 44., 53. Michal Hrubý
17. 10. 09 10:00 KBELY Hoptajch team K.F.C. Praha 6. 4:1 (0:1)
V poklidu hrané utkání zaslouženě vyhráli domácí, přestože brankově se prosadili až v poslední čtvrthodince. Martin Vávra, Jan Horn
Hoptajch team K.F.C. Praha
Miroslav Janeček – Miroslav Ackermann, Petr Fridrich, Michal Hrubý, Václav Kopecký, Peter Milan, Jiří Otradovec, Marek Růžička, Martin Vacka vs Jan Nielsen – Jiří Georgiu, Jan Illek, David Kalous, Martin Liner, Marián Melíšek, Martin Mžourek, Jan Pavlík
47. Marek Růžička
50. Jiří Otradovec
52. Martin Vacka
54. Václav Kopecký
2. Jan Illek
10. 10. 09 11:15 BECH Hoptajch team Torpedo Praclub 5. 1:4 (1:0)
V prvním poločase vyrovnané utkání. Po změně stran běhavější hosté zatlačili Hoptajch a v posledních minutách po zásluze otočili výsledek. Jaroslav Čermák
Hoptajch team Torpedo Praclub
Miroslav Janeček – Miroslav Ackermann, Petr Fridrich, Pavel Hašlar, Michal Hrubý, Václav Kopecký, Marek Růžička, Michal Sommer, Martin Vacka vs Jiří Gál – Jan Černohaus, Martin Dlouhý, Josef Gál, Viktor Kala, Michal Kaplan, Jiří Kubíček, Michal Malý, Jaroslav Neuwirt, Jiří Tomášek
6. Petr Fridrich 37. Michal Kaplan
50. Michal Malý
57. Josef Gál
60. Jiří Kubíček
3. 10. 09 11:15 BECH Hilton Prague Hoptajch team 4. 3:8 (2:3)
Zasloužená výhra starších a zkušenějších, nad nesehraným mládím. Jan Vacek, Matěj Holeček
Hilton Prague Hoptajch team
Ondřej Pereverzov – František Kolský, Otakar Novák, Petr Piňos, Michal Slavík, Nikolaj Steffensen vs Miroslav Janeček – Miroslav Ackermann, Petr Fridrich, Pavel Hašlar, Michal Hrubý, Václav Kopecký, Peter Milan, Jiří Otradovec, Marek Růžička, Martin Vacka
58. Marek Růžička
26. 9. 09 11:15 BECH Hoptajch team Akvaristika TJ 3. 2:1 (1:1)
Nerad bych upřel výhru domácím, ale tomuto zápasu by rozhodně slušela remíza. Výborně chytající gólman hostů však dvě minuty před koncem srazil rohový kop do vlastní branky a bylo rozhodnuto. Tomáš Wolf
Hoptajch team Akvaristika TJ
Václav Kopecký – Miroslav Ackermann, Petr Fridrich, Pavel Hašlar, Marek Růžička, Roman Šejda, Michal Sommer, Martin Vacka vs Josef Klail – Václav Bajer, Radek Holubec, Petr Jeník, Jan Kirschner, Ladislav Malý, Vladimír Němec, Zdeněk Pagač, Václav Zadina
25., 58. OG 13. Zdeněk Pagač
19. 9. 09 11:15 BECH Torpedo Cannabis Hoptajch team 2. 3:5 (3:2)
Torpedo otevřelo skóre a postupně si vypracovalo náskok 3:1. Hoptajch dokázal do poločasu snížit na rozdíl jediné branky a po změně stran už stříleli góly pouze hráči Hoptajchu. Třemi brankami otočili vývoj a po zásluze vyhráli.
Torpedo Cannabis Hoptajch team
Pavol Habuda – Miroslav Blaško, Tomáš Brus, Miloš Cabala, Vojtěch Chlan, Jiří Kopřiva, Marek Mádr, Jozef Mišutka, Martin Motl, Ján Pich, Marián Revay vs Miroslav Janeček – Miroslav Ackermann, Petr Fridrich, Piotr Golebiewski, Michal Hrubý, Václav Kopecký, Jiří Otradovec, Marek Růžička, Michal Sommer, Martin Vacka