11. Samson Žižkov 1.FC 11 1 0 10 11:52 2

Ne 11.10.09 13:45 zzPANK1 Atlanta Žižkov FC Kovárna PC   (HL5B)
Ne 11.10.09 15:00 zzPANK1 Power WCC Speciál Bráník A   (HL7C)
Ne 25.10.09 13:45 zzHAGIB Gangbeng All - in   (HL7L)
Ne 25.10.09 15:00 zzHAGIB Ratajski démoni SP Clif   (HL7B)

12. 12. 09 10:00 zzTKSPA Stars beer Hilton Prague 11. 6:0 k.
Hilton se utkání omluvil předem.
Stars beer Hilton Prague
Pavel Jirásek – Petr Havelka, Petr Kylbergr, František Novotný, Miroslav Novotný, Roman Šojdr vs
28. 11. 09 11:15 zzPANK1 Akvaristika TJ Stars beer 10. 0:4 (0:0)
Utkání probíhalo v klidu do prvního gólu. Pak začali být hráči Akvaristiky nervózní a padala i hrubá slova, za což byla také udělena žlutá karta. Roman Ptáčník
Akvaristika TJ Stars beer
Josef Klail – Pavel Habovčík, Radek Holubec, Ondřej Hruška, Petr Jeník, Jan Kirschner, Ladislav Malý, Zdeněk Pagač, Václav Zadina vs Eduard Skramuský – Petr Havelka, Pavel Jirásek, Pavel Kratochvíl, Petr Kylbergr, František Novotný, Miroslav Novotný, Roman Šojdr
24 Petr Jeník 36., 46. Eduard Skramuský
40., 41. František Novotný
21. 11. 09 11:15 zzPANK1 Stars beer Torpedo Cannabis 9. 6:1 (3:1)
Jednoznačné utkání pro Stars beer. Hosté byli bez šance. Lukáš Vízner, Lukáš
Stars beer Torpedo Cannabis
Pavel Kratochvíl – Petr Kylbergr, Vít Mikulášek, František Novotný, Martin Novotný, Miroslav Novotný, Eduard Skramuský, Roman Šojdr vs Pavol Habuda – Lukáš Adam, Miroslav Blaško, Tomáš Brus, Vojtěch Chlan, Viktor Holubec, Jiří Kopřiva, Marek Mádr, Marián Revay
4., 17., 35., 47. Eduard Skramuský
20. Miroslav Novotný
43. František Novotný
9. Viktor Holubec
7. 11. 09 11:15 zzPANK1 Torpedo Praclub Stars beer 8. 1:4 (1:2)
Teprve poté co zejména domácí hráči pochopili, že přišli na fotbal a ne na debatní dýchánek, se na předvedenou hru dalo koukat. V závěru se hosté prosadili z brejků a marně se snažícím domácím udělili lekci z produktivity. Roman Husek, Josef Kapek
Torpedo Praclub Stars beer
Jiří Tomášek – Jan Černohaus, Jan Chrpa, Martin Dlouhý, Josef Gál, Viktor Kala, Michal Kaplan, Jiří Kubíček, Michal Malý, Jaroslav Neuwirt vs Pavel Kratochvíl – Petr Havelka, Petr Kylbergr, Vít Mikulášek, Miroslav Novotný, Eduard Skramuský, Roman Šojdr
10. Jaroslav Neuwirt 7. Miroslav Novotný
27., 59. Eduard Skramuský
57. Roman Šojdr
24. 10. 09 10:00 zzPANK1 Senioři Praha A Stars beer 7. 1:1 (1:0)
Velmi vyrovnané utkání. Senioři dominovali v první půli, ale v závěru utkání vyrovnal Skramuský. Stars beer si vypracovali plno šancí, které ale neproměnili. Marcel Šmaus, Petr Smrčka
Senioři Praha A Stars beer
Roman Pekárek – Roman Kňap, Pavel Kopecký, Radek Maxima, Jiří Musílek, Petr Pekárek, Milan Plánička, Tomáš Pleticha, Naďa Švandová, Břetislav Svoboda vs Pavel Kratochvíl – Petr Havelka, Petr Kylbergr, Vít Mikulášek, Martin Novotný, Miroslav Novotný, Eduard Skramuský, Roman Šojdr
25. Jiří Musílek 59. Eduard Skramuský
17. 10. 09 11:15 zzPANK1 Stars beer Samson Žižkov 1.FC 6. 4:0 (2:0)
Zápas proběhl v duchu fair-play. Jan Šesták, Ioannis Tziokas
Stars beer Samson Žižkov 1.FC
Pavel Kratochvíl – Petr Kylbergr, Vít Mikulášek, Martin Novotný, Miroslav Novotný, Eduard Skramuský, Roman Šojdr vs Pavel Tošnar – Tomáš Brůna, Tomáš Cajthaml, Michal Ebr, Eduard Hindl, Tomáš Klíma, Tomáš Klíma, Jáchym Šlik, Jiří Trnka
2. Roman Šojdr
5. Vít Mikulášek
45. Eduard Skramuský
47. Petr Kylbergr
10. 10. 09 08:45 TEMPO Prague United Stars beer 5. 2:1 (1:0)
Domácí zvítězili ačkoli hráli celé utkání s handicapem jednoho hráče v poli. Hosté si však nebyli schopni přesně přihrát a tak domácí odolávali celkem s přehledem. Hosté zpřesnili hru až v poslední desetiminutovce, kdy si proti unavenému soupeři vynutili drtivý tlak, ale na víc než snížení to nestačilo.
Prague United Stars beer
Martin Steiner – Tomáš Hájek, Martin Hašek, Roman Jireš, Petr Uchytil vs Pavel Kratochvíl – Petr Havelka, Pavel Jirásek, Petr Kylbergr, Martin Novotný, Miroslav Novotný, Eduard Skramuský
21., 45. Martin Hašek 58. Pavel Jirásek 39. Eduard Skramuský
3. 10. 09 10:00 zzPANK1 Stars beer Příkopy FC 4. 1:0 (1:0)
Hráči Stars beer měli po celý zápas mírnou převahu. Vytěžili z ní však pouze jednu branku, když před koncem první půle skóroval ranou zblízka Šojdr. Jiří Raichl, Marek Jerie
Stars beer Příkopy FC
Petr Havelka – Petr Kylbergr, Martin Novotný, Miroslav Novotný, Eduard Skramuský, Patrik Skramuský, Roman Šojdr vs Martin Peršl – Jindřich Brejcha, Jiří Klain, Martin Klain, Václav Mihoč, Vladimír Peršl, Tomáš Polanský
29. Roman Šojdr
26. 9. 09 10:00 TEMPO Lužinýýý Boys Stars beer 3. 0:6 k.
Na 7. ligu silně nadprůměrné utkání, ve kterém rozhodla střelecká potence kapitána hostí Skramuského a neuvěřitelná smůla technických domácích, kteří odstřelovali skvěle chytajícího golmana hostí, ze všech pozic, ale branky dali jen dvě. Daniel Truneček, Michael Melena
Lužinýýý Boys Stars beer
Martin Carván – Michal Carván, Jakub Gutej, Michal Hudeček, David Kozel, Jaroslav Novák, Emin Sulejmanov, Tomáš Turna vs Pavel Kratochvíl – Petr Havelka, Petr Kylbergr, Tomáš Matějka, Vít Mikulášek, Martin Novotný, Miroslav Novotný, Eduard Skramuský, Roman Šojdr