8. Hashlerka THC 1993 B 11 4 1 6 26:45 9

Ne 13.9.09 13:45 zzTKSPA Levá fuska City Lhotka FC   (HL7J)
Ne 13.9.09 15:00 zzTKSPA SG-II Butovice Améby AFC B   (HL8R)
Ne 8.11.09 11:15 zzS2 Boss Team OrangeBoom   (HL8F)
Ne 8.11.09 12:30 zzS2 Deportivo Praga Horsis heads   (HL7I)
Ne 13.12.09 12:30 zzNOVOB PRKA Deportivo Praga   (HL7I)
Ne 13.12.09 13:45 zzNOVOB TBC Lachtan A Heliport SK   (HL6J)

12. 12. 09 13:45 HANSP Guaraní Dejvický expres 11. 1:3 (1:1)
Strhující fotbal ve vysokém tempu, bohužel občas s přehnaným důrazem. Zasloužené vítězství Expresu. Jinak velice technický a fotbalový tým Guaraní hrál pohříchu často nečisté zákroky v souboji jeden na jednoho, tak aby to rozhodčí neviděl...
Guaraní Dejvický expres
Julio Joaquin Armas Arciniega – Vicente Paul Baez Mendez, Luis Alberto Benitez Vargas, Víctor David Choa Colmán, Francisco González Britos, Alcides Gabriel Grance Valiente, Alois Antonin Hilgert Delgado, Bruno Pappalardo Gonzalez, Carlos Valerio Silguero Canete vs Filip Duda – Lukáš Chvátal, Václav Kubeček, Václav Martan, Ondřej Miček, Tomáš Procházka, Stanislav Sádovský, Martin Savčenko, Radomil Žďárský
27. OG 29 Carlos Valerio Silguero Canete 30., 38. Stanislav Sádovský
33. Tomáš Procházka
15. Tomáš Procházka
30. Radomil Žďárský
28. 11. 09 13:45 HANSP Atomový veverky A Guaraní 10. 2:3 (1:1)
Zasloužené vítězství týmu Guaraní. Po celý zápas byli lepším týmem, i když vítězné branky se dočkali až v poslední minutě. Petr Skýpala, Ondřej Jelínek
Atomový veverky A Guaraní
Marek Slezák – Roman Čech, Daniel Dusl, Roman Husek, Marcel Peprný, Ivan Procházka, Jaroslav Sládek, Miroslav Sládek, Milan Šnajdar vs Jorge Sebastian Riquelme Salinas – Julio Joaquin Armas Arciniega, Vicente Paul Baez Mendez, Luis Alberto Benitez Vargas, Víctor David Choa Colmán, Francisco González Britos, Alois Antonin Hilgert Delgado, Carlos Valerio Silguero Canete, Juan José Zamphirópolos
19. Milan Šnajdar
37. Roman Husek
16., 53. Víctor David Choa Colmán
60. Francisco González Britos
21. 11. 09 13:45 HANSP Guaraní Šnek FC A 9. 4:1 (1:0)
Technicky hrané utkání strany Guaranní , které nakonec přehrálo bojovné Šneky, kteří neproměnili několik vyložených šancí. Richard Kulík, Krupička
Guaraní Šnek FC A
Julio Joaquin Armas Arciniega – Vicente Paul Baez Mendez, Luis Alberto Benitez Vargas, Víctor David Choa Colmán, Francisco González Britos, Alcides Gabriel Grance Valiente, Bruno Pappalardo Gonzalez, Carlos Valerio Silguero Canete, Juan José Zamphirópolos vs Jan Šmíd – Ondřej Borovička, Michal Ejem, Tomáš Ejem, Ondřej Lorenc, Michal Schreiber, Martin Skočný, Jan Slepička, Petr Trella, Miroslav Truhlář, Tomáš Vávra
26. OG
51. Luis Alberto Benitez Vargas
53., 56. Francisco González Britos
48. Tomáš Ejem
14. 11. 09 13:45 HANSP Team Motivated Guaraní 8. 0:7 (0:2)
Zápas ovlivnilo vyloučení domácího brankáře před poločasem. Hosté ve druhé půli domácí tým jasně přehráli. Jan Zlesák
Team Motivated Guaraní
Vojtěch Majer – David Bažant, Daniel Hlubuček, Lukáš Horňák, Matěj Kadeřábek, Filip Loužecký, David Štěpina, Tomáš Urban vs Julio Joaquin Armas Arciniega – Víctor David Choa Colmán, Francisco González Britos, Alcides Gabriel Grance Valiente, Alois Antonin Hilgert Delgado, Bruno Pappalardo Gonzalez, Jorge Sebastian Riquelme Salinas, Carlos Valerio Silguero Canete, Juan José Zamphirópolos
29. Víctor David Choa Colmán
31. 10. 09 13:45 HANSP xPěstební dělnice Guaraní 7. 4:6 (2:2)
Velmi bojovné utkání, kvalitou převyšující úroveň 7.ligy. Oba týmy se snažily o vítězství. Vyrovnaný duel však nakonec vyhráli hráči Guaraní, když jejich útočník Choa dal dvě branky v nastaveném čase. Martin Vinš, Roman Malý
xPěstební dělnice Guaraní
Matěj ŠiškaAlan Balha, Petr Bližňák, Tomáš Bruštík, Václav Fučík, Martin Kopecký, Vojtěch Svoboda, Martin Vosecký vs Julio Joaquin Armas Arciniega – Abraham Almada Samudio, Víctor David Choa Colmán, Francisco González Britos, Alois Antonin Hilgert Delgado, Bruno Pappalardo Gonzalez, Jorge Sebastian Riquelme Salinas, Carlos Valerio Silguero Canete, Juan José Zamphirópolos
50. Carlos Valerio Silguero Canete
24. 10. 09 13:45 HANSP Guaraní Kalich club Žižkov 6. 0:6 (1:2)
Tak tomuhle říkám utkání! 60 minut nabitých emocemi, technikou, bojovností, brankami ale pohříchu i kartami. Souboj prvního s posledním rozhodně nenudil, i když na první pohled mělo jít o jasnou záležitost domácích. Hosté úřadovali zkušenostmi a hráli hlavou, domácí naopak jihoamerickým temperamentem a technikou. Vyloučení Novotného paradoxně pomohlo hostům, kteří se semkli a nasázeli soupeři další tři góly. Poté se ke slovu dostala horká krev domácích a výsledkem byly tři žluté a jedna červená karta. To vyrovnalo síly a Kalich si už výhru pohlídal.
STDK zápas kontumovala pro start hráče domácích v trestu.
Guaraní Kalich club Žižkov
Julio Joaquin Armas Arciniega – Abraham Almada Samudio, Vicente Paul Baez Mendez, Luis Alberto Benitez Vargas, Alcides Gabriel Grance Valiente, Alois Antonin Hilgert Delgado, Bruno Pappalardo Gonzalez, Jorge Sebastian Riquelme Salinas, Juan José Zamphirópolos vs Ondřej Bechynský – Jiří Ekrt, Tomáš Ekrt, Martin Grůša, Zdeněk Grůša st., Martin Kretík, Antonín Měchura, Petr Novotný
56. Antonín Měchura
10. 10. 09 13:45 HANSP To jsme vám to nandali Guaraní 5. 2:7 (2:0)
Pěkný zápas dvou zcela odlišných poločasů. V tom prvním domácí zužitkovali mírnou převahu a dostali se do dvoubrankového vedení. Po změně stran se karta začala obracet a i když se tomu domácí bránili, posledních dvacet minut jen přihlíželi jihoamerickému brankostroji v podání Guaraní, kteří si vítězství totálně vychutnávali. Ondřej Trunečka
To jsme vám to nandali Guaraní
Tomáš Veselka – David Cink, Petr Cink, Lukáš Matějka, Pavel Nebeský, Lukáš Svoboda, Petr Valenta vs Julio Joaquin Armas Arciniega – Vicente Paul Baez Mendez, Luis Alberto Benitez Vargas, Víctor David Choa Colmán, Francisco González Britos, Alcides Gabriel Grance Valiente, Alois Antonin Hilgert Delgado, Bruno Pappalardo Gonzalez, Jorge Sebastian Riquelme Salinas, Juan José Zamphirópolos