8. Hashlerka THC 1993 B 11 4 1 6 26:45 9

Ne 13.9.09 10:00 zzZLICH TIP IZOL - Homidlo KK Krabice   (HL8M)
Ne 13.9.09 11:15 zzZLICH Dinamo Praha Dynamo UK   (HL7H)
Ne 13.9.09 12:30 zzZLICH Vodka team FC Buzuluk Úvaly FC   (HL8Q)
So 7.11.09 08:45 zzPANK1 Pivušky FC Roosevelt boys 1.FC   (HL6C)
So 7.11.09 10:00 zzPANK1 Torpedo Cannabis Senioři Praha A   (HL7F)
So 7.11.09 11:15 zzPANK1 Torpedo Praclub Stars beer   (HL7F)

12. 12. 09 13:45 DEKAN Šnek FC A Atomový veverky A 11. 3:1 (2:1)
Ačkoli se utkal jistý postupující s jistým sestupujícím a navíc hrajícím celý zápas pouze v pěti, na hřišti to nebylo znát. Veverky působily mnohem koordinovanějším a fotbalovějším dojmem. Mohly i bodovat ale inkasovaly laciné polovlastní góly, ke kterým Šnekům pomohly snahou řešit i spletité situace před vlastní brankou fotbalově. Petr Dittrich, Václav Vávra
Šnek FC A Atomový veverky A
Jan Šmíd – Ondřej Borovička, Michal Ejem, Tomáš Ejem, Jakub Honka, Tomáš Král, Ondřej Lorenc, Michal Schreiber, Martin Skočný, Petr Trella, Miroslav Truhlář, Tomáš Vávra vs Marek SlezákRoman Čech, Roman Husek, Jaroslav Sládek, Milan Šnajdar
2., 15. Tomáš Vávra
49. Jakub Honka
26. Roman Husek
28. 11. 09 13:45 HANSP Atomový veverky A Guaraní 10. 2:3 (1:1)
Zasloužené vítězství týmu Guaraní. Po celý zápas byli lepším týmem, i když vítězné branky se dočkali až v poslední minutě. Petr Skýpala, Ondřej Jelínek
Atomový veverky A Guaraní
Marek Slezák – Roman Čech, Daniel Dusl, Roman Husek, Marcel Peprný, Ivan Procházka, Jaroslav Sládek, Miroslav Sládek, Milan Šnajdar vs Jorge Sebastian Riquelme Salinas – Julio Joaquin Armas Arciniega, Vicente Paul Baez Mendez, Luis Alberto Benitez Vargas, Víctor David Choa Colmán, Francisco González Britos, Alois Antonin Hilgert Delgado, Carlos Valerio Silguero Canete, Juan José Zamphirópolos
19. Milan Šnajdar
37. Roman Husek
16., 53. Víctor David Choa Colmán
60. Francisco González Britos
21. 11. 09 13:45 P2 xPěstební dělnice Atomový veverky A 9. 5:3 (4:1)
Hektický a napínavý zápas až do samého sávěru. Veverky se dokázaly dotáhnout na rozdíl jediné branky, ale nejlepší hráč zápasu Balha zajistil v poslední minutě domácím dvougólové vítězství. David Čermák, Jan Kovář
xPěstební dělnice Atomový veverky A
Matěj ŠiškaAlan Balha, Václav Fučík, Martin Kopecký, Vojtěch Svoboda, Martin Vosecký vs Marek Slezák – Roman Čech, Daniel Dusl, Jan Houška, Jaroslav Sládek, Miroslav Sládek
18. OG
23., 28. Vojtěch Svoboda
24., 60. Alan Balha
27. Miroslav Sládek
32. Roman Čech
59. Jaroslav Sládek
14. 11. 09 12:30 P1 Atomový veverky A Kalich club Žižkov 8. 2:3 (0:2)
Vyrovnané utkání, které rozhodlo proměňování šancí v začátku utkání. Ve druhé půli hrál Kalich na brejky, kdy Veverky vrhly vše do útoku a hra se přelévala od brány k bráně. Nejlepším hráčem byl gólman Veverek Slezák, který ve druhé půli předvedl spoustu vynikajících zákroků. Petr Fiala, Martin Rákosník
Atomový veverky A Kalich club Žižkov
Marek SlezákRoman Čech, Daniel Dusl, Jan Houška, Jaroslav Sládek, Miroslav Sládek, Milan Šnajdar vs Marek Grůša – Boris Damjanov, Gustav Duras, Jiří Ekrt, Tomáš Ekrt, Martin Grůša, Zdeněk Grůša st., Martin Kretík, Antonín Měchura, Lukáš Přibyl
38. Milan Šnajdar
59. Miroslav Sládek
3. Tomáš Ekrt
4. Zdeněk Grůša st.
57. Martin Grůša
31. 10. 09 12:30 zzZARUB To jsme vám to nandali Atomový veverky A 7. 2:1 (2:0)
Domácí byli v první půli lepší a proto se zaslouženě ujali dvoubrankového vedení. Veverky se ve druhém poločase tlačily dopředu, ale nepodařilo se jim než v závěru snížit.
To jsme vám to nandali Atomový veverky A
Tomáš Veselka – Petr Cink, Pavel Gotvald, Filip Janečka, Tadeáš Janeje, Petr Koňařík, Lukáš Matějka, Pavel Nebeský, Lukáš Svoboda vs Marek Slezák – Roman Čech, Jan Houška, Viktor Máchal, Ivan Procházka, Jaroslav Sládek, Miroslav Sládek, Milan Šnajdar
15., 22. Petr Koňařík 17 Lukáš Svoboda 54. Jaroslav Sládek 17. Viktor Máchal
24. 10. 09 15:00 BECH Atomový veverky A Literpool United 6. 0:6 (0:0)
Zápas měl několik slibných momentů, které bohužel ke skórování nestačily. Ke konci bylo utkání lehce vyhrocené, ale na výsledku to nic nezměnilo.
STDK zápas kontumovala pro start hráče domácích v trestu.
Zdeněk Štichauer, Štěpán Podaný
Atomový veverky A Literpool United
Marek Slezák – Roman Čech, Daniel Dusl, Jan Houška, Roman Husek, Viktor Máchal, Marcel Peprný, Ivan Procházka, Jaroslav Sládek, Miroslav Sládek vs Jiří Samek – Stanislav Gergela, Leoš Hrúz, Robert Krejča, Michal Martinek, Artem Movsesyan, Petr Sekyra, Jakub Žerebný
17. 10. 09 15:00 BECH Atomový veverky A Team Motivated 1. 2:1 (1:1)
Pěkné, bojovné utkání rozhodl hezký gól z 37.minuty po standartní situaci. Jan Rakovič, Jan Pitor
Atomový veverky A Team Motivated
Marcel Peprný – Roman Čech, Daniel Dusl, Roman Husek, Viktor Máchal, Ivan Procházka, Jaroslav Sládek, Milan Šnajdar vs Filip Loužecký – David Bažant, Lukáš Horňák, Matěj Kadeřábek, Martin Košut, Michal Kovář, David Štěpina
14. Daniel Dusl
37. Roman Čech
52 Roman Husek 4. Matěj Kadeřábek
10. 10. 09 12:30 zzZARUB HNK Praha FC Atomový veverky A 5. 1:2 (1:0)
Velmi bojovné utkání s velkým nasazením obou mužstev, kterému by slušela spíše remíza. Stanislav Kratochvíl, Tomáš Skopový
HNK Praha FC Atomový veverky A
Martin Šik – Václav Felgr, Vladimír Fišar, David Henzl, Josef Jonáš, Pavel Jonáš, Jan Křivánek, Tomáš Křivda, Vojtěch Luhan, Petr Matoušek, Jan Oborský, Stanislav Plecitý vs Marek Slezák – Roman Čech, Daniel Dusl, Jan Houška, Roman Husek, Viktor Máchal, Marcel Peprný, Ivan Procházka, Jaroslav Sládek, Milan Šnajdar
3. Petr Matoušek 41. Roman Husek
47. Viktor Máchal
3. 10. 09 12:30 zzZARUB Atomový veverky A Hell Avalanche 4. 2:2 (1:2)
Raketový nástup Hell Avalanche na vítězství nestačil a Veverky před koncem zaslouženě vyrovnaly. Jan Kuchař
Atomový veverky A Hell Avalanche
Jan Houška – Roman Čech, Viktor Máchal, Ivan Procházka, Jaroslav Sládek, Jan Slezák, Milan Šnajdar vs Richard Šťastný – Ondřej Fabián, Petr Hozman, Robert Jungmann, Tomáš Špaček, Pavel Štědrý, Ondřej Tejnor, Martin Vostárek
13. Jan Slezák
58. Jan Houška
3. OG
7. Petr Hozman
19. 9. 09 10:00 P2 Hashlerka THC 1993 B Atomový veverky A 3. 1:0 (0:0)
Poklidné utkání se šancemi na obou stranách. Ovšem pouze jediná byla využita.
Hashlerka THC 1993 B Atomový veverky A
David Cyprian – Pavel Bartůněk, Stanislav Bittner, Pavel Kudrnáč, Martin Mleziva, Petr Šmíd, Michael Špaček, Petr Vopálka vs Marcel Peprný – Roman Čech, Ivan Procházka, Ondřej Rygl, Jaroslav Sládek, Miroslav Sládek, Jan Slezák, Milan Šnajdar
42. Petr Vopálka
12. 9. 09 15:00 HANSP Atomový veverky A Dejvický expres 2. 1:6 (0:2)
Hosté bezezbytku využili vyloučení domácího kapitána a zaslouženě vyhráli. Karel Pavlíček