So 7.11.09 08:45 zzANG Terasy KFC B Ness Czech   (HL8C)
So 7.11.09 10:00 zzANG Gambrinus VH Dvorce SK MPI   (HL3B)
So 7.11.09 11:15 zzANG Istanbul FC Traktor Praha A   (HL7A)
So 12.12.09 10:00 zzANG Oblouci 81 AFC SUP Houbaři   (SVL2B)
So 12.12.09 11:15 zzANG Sedmikráskov Čimice CK pánbu nás netrestej   (HL8I)
So 12.12.09 12:30 zzANG Lazaret United Kbelské vosy B   (HL8L)

6. 12. 09 13:45 zzANG MoKo 2.FC Drny FC 11. 2:3 (0:2)
Velice pohledný zápas, v duchu fair play, se šancemi na obou stranách. Jiří Staš, Zdeněk Jungvirt
MoKo 2.FC Drny FC
Tomáš Stejskal – Václav Beneš, Jindřich Dotzauer, Miroslav Dotzauer, Jan Hanžl, Vladimír Horálek, Tomáš Jakubek, Aleš Josefus, Pavel Pátecký, Pavel Švarc vs Sebastián Šulc – Radek Čebiš, Tomáš Čebiš, Jiří Martinec, Martin Novotný, Štěpán Šulc, Gejza Trgiňa
47. Jan Hanžl
55. Pavel Pátecký
14. Tomáš Čebiš
29., 42. Martin Novotný
29. 11. 09 12:30 zzANG Basta fidli B MoKo 2.FC 10. 3:3 (2:3)
Tvrdě odehrané utkání zkončilo zaslouženou dělbou bodů. Procházka M.,Procházka T.
Basta fidli B MoKo 2.FC
Michal Vráblík – Pavel Brožík, Ondřej Dub, Martin Kejmar, Jiří Nerad, Jan Ungerman vs Patrik Vágner – Václav Beneš, Jindřich Dotzauer, Miroslav Dotzauer, Jan Hanžl, Vladimír Horálek, Aleš Josefus, Ivo Josefus, Pavel Pátecký, Tomáš Stejskal, Jan Stolář, Pavel Švarc
6., 11. Ondřej Dub
58. OG
4. Pavel Švarc
16. Pavel Pátecký
18. Ivo Josefus
51. Ivo Josefus
15. 11. 09 12:30 zzANG MoKo 2.FC All - in 9. 4:1 (0:1)
Hosté byli v prvním poločase lepším týmem, nicméně vytěžili jen jeden gól. Ve druhém poločase již převzali otěže hry domácí, kdy na hostech se čím dál více projevovalo, že již neměli nikoho na střídání.  Přesto zejména první dvě inkasované branky byly velice laciné. U prvního gólu mohli ve spolupráci s gólmanem několikrát uklidit míč do bezpečí, leč  jejich nedůslednosti využil důrazný Pátecký a stejný hráč utkání rozhodl 6 minut před koncem hry si neuvěřitelně srazil do vlastní branky míč gólman Čejka. Frustrovaní hosté se pak již na nic nezmohli a domácí  v poklidu přidali další dvě branky.
M.Procházka a M.Český
MoKo 2.FC All - in
Tomáš Stejskal – Václav Beneš, Miroslav Dotzauer, Jan Hanžl, Vladimír Horálek, Tomáš Jakubek, Ivo Josefus, Pavel Pátecký, Jan Stolář vs Petr Čejka – Milan Cibík, Milan Kaiser, Jiří Lacina, Miroslav Nosek, Lukáš Srb, Petr Suk
42., 53., 55. Pavel Pátecký
59. Ivo Josefus
18. Milan Cibík 45. Lukáš Srb
8. 11. 09 12:30 zzZARUB 10 Megabite MoKo 2.FC 8. 0:3 (0:3)
Domácí se v první půli hlavně hádali mezi sebou a tak je hosté trestali góly. Luboš Řeháček
10 Megabite MoKo 2.FC
Martin Černý – Petr Bláža, Oleksandr Brandis, David Kaliba, Vojtěch Koula, Jakub Kováč, Petr Kratina vs Patrik Vágner – Václav Beneš, Jindřich Dotzauer, Miroslav Dotzauer, Jan Hanžl, Vladimír Horálek, Tomáš Jakubek, Ivo Josefus, Pavel Pátecký, Pavel Švarc
44 Jakub Kováč 6. Ivo Josefus
9. Vladimír Horálek
17. Pavel Pátecký
44. Václav Beneš
25. 10. 09 12:30 DEKAN MoKo 2.FC Veleslavín Viktoria 7. 2:1 (1:0)
MoKo nastoupilo do utkání se sedmi hráči na střídání, takže fyzický fond jim rozhodně nescházel. Martin Toupal, Ladislav Jančí
MoKo 2.FC Veleslavín Viktoria
Patrik VágnerVáclav Beneš, Jindřich Dotzauer, Miroslav Dotzauer, Jan Hanžl, Vladimír Horálek, Tomáš Jakubek, Ivo Josefus, Jiří Křivský, Pavel Pátecký, Tomáš Stejskal, Pavel Švarc vs Josef Jordán – Michal Blažek, David Hlaváč, Tomáš Konopka, Miroslav Krucký, Matěj Mlčoch, Petr Pekár, Tomáš Pekár
12. Jan Hanžl
52. Vladimír Horálek
39. David Hlaváč 51. Josef Jordán
18. 10. 09 15:00 zzZARUB Samson Bonella B MoKo 2.FC 6. 1:2 (0:1)
Vyrovnané utkání, které se hrálo většinou ve středu hřiště. Rozhodla chyba brankáře Samsonu. Roman Schlaichert, Pavel Fajt
Samson Bonella B MoKo 2.FC
Jiří Kunčík – Ondřej Fitz, Pavel Kubeček, Jiří Pokorný, Martin Slaboch, Marek Socha, Petr Štěpánek, Roman Stupka, Zdeněk Záluský vs Patrik Vágner – Václav Beneš, Jindřich Dotzauer, Miroslav Dotzauer, Jan Hanžl, Vladimír Horálek, Tomáš Jakubek, Ivo Josefus, Pavel Pátecký, Tomáš Stejskal, Pavel Švarc
43. Pavel Kubeček 2. Pavel Pátecký
38. Miroslav Dotzauer
11. 10. 09 16:15 zzANG MoKo 2.FC Pražské Peklo 5. 7:3 (3:0)
Hráči týmu MoKo měli utkání pod kontrolou, ale ve druhé půli jokby přestali hrát a dovolili soupeři aby je zatlačil a skóroval. Závěr už byl opět v režii vítězů. Jan Kos, Jakub Zada
MoKo 2.FC Pražské Peklo
Vladimír Horálek – Jindřich Dotzauer, Miroslav Dotzauer, Václav Endrys, Jan Hanžl, Tomáš Jakubek, Ivo Josefus, Pavel Pátecký, Tomáš Stejskal, Jan Stolář, Pavel Švarc vs Adam Vejvoda – Václav Bělohlávek, Roman Jakš, Petr Jeřábek, Martin Kosek, Pavel Martinovský, Jiří Moravec, Tomáš Novák
14., 55., 59., 60. Pavel Pátecký
28. OG
51. Tomáš Jakubek
36., 58. Roman Jakš
43. Jiří Moravec
45. Tomáš Novák
4. 10. 09 20:00 P2 Výlov 0.FC MoKo 2.FC 4. 5:0 (2:0)
Rozhodčí se nedostavil.
Výlov 0.FC MoKo 2.FC
Karel Mrvík – Vojtěch Hála, Filip Jerhot, Karel Kejval, Karel ml. Kejval, Pavel Mičánek, Petr Mičánek, Pavel Svoboda, Martin Vegricht, Jan Vomáčka vs Tomáš Stejskal – Václav Beneš, Jindřich Dotzauer, Miroslav Dotzauer, Václav Endrys, Jan Hanžl, Tomáš Jakubek, Ivo Josefus, Jiří Křivský, Pavel Pátecký, Jan Stolář, Pavel Švarc
4., 38. Jan Vomáčka
6. Karel ml. Kejval
56. Pavel Svoboda
60. Martin Vegricht
20. 9. 09 17:30 zzANG Kanálpucers PL MoKo 2.FC 3. 1:2 (1:1)
Kanálpucers PL MoKo 2.FC
Martin Kotaška – Zdeněk Běťák, Jiří Charvát, Jan Čuřín, Zdeněk Indra, Vojtěch Kumšta, Aleš Nakládal, Jakub Rubeš, Vít Ryboň vs Vladimír Horálek – Václav Beneš, Miroslav Dotzauer, Jan Hanžl, Tomáš Jakubek, Ivo Josefus, Pavel Pátecký, Jan Stolář, Pavel Švarc
9. Jan Čuřín 4. Václav Beneš
31. Pavel Švarc
13. 9. 09 17:30 zzANG MoKo 2.FC Gangbeng 2. 0:3 (0:1)
Vyrovnané utkání, ve kterém zvítězil hostující Gangbeng, díky efektivnější koncovce v podání Vaňače. Vít Nohejl, Ondřej Maleček
MoKo 2.FC Gangbeng
Patrik Vágner – Václav Beneš, Miroslav Dotzauer, Václav Endrys, Jan Hanžl, Tomáš Jakubek, Ivo Josefus, Tomáš Stejskal, Pavel Švarc vs Petr Solnička – Jiří Douda, Radek Dvořák, Jakub Grafnetter, Jiří Herrmann, Pavel Herrmann, Lukáš Kohoutek, Ondřej Novotný, Martin Vaňač
2., 42., 54. Martin Vaňač
6. 9. 09 17:30 zzANG F3N FC A MoKo 2.FC 1. 6:2 (2:0)
Jasná výhra dravého mládí, nad stárnoucí zkušeností. Přes korekci stavu zápasu ve druhé půli, patřil konec opět jasně F3N. Petr Hejtmánek, Eduard Málek
F3N FC A MoKo 2.FC
Adam Pažout – Filip Kohoutek, Martin Kratochvíl, Martin Landa, Ondřej Míča, Matěj Plachý, Patrik Poncar, Marek Teller, Tomáš Urbánek, Václav Vidimský vs Tomáš Stejskal – Václav Beneš, Jindřich Dotzauer, Miroslav Dotzauer, Václav Endrys, Jan Hanžl, Vladimír Horálek, Tomáš Jakubek, Ivo Josefus, Pavel Pátecký, Pavel Švarc