So 24.10.09 11:15 P2 Bohdalec PC Don Giovanni   (HL6C)
So 24.10.09 12:30 P2 Pornolištičky Sebulba Utd.   (HL8L)
So 24.10.09 13:45 P2 Klátiči WH Fifty-two faders   (HL8L)
So 31.10.09 11:15 zzNOVOB Outsiders Gremio   (HL8K)
So 31.10.09 12:30 zzNOVOB Plameňáci 1.FC A Scarface AC   (HL6H)
So 31.10.09 13:45 zzNOVOB Letňany BD Blizzard ZM   (HL6H)

4. 12. 09 19:15 ZAK Odlehlá AC Kvantanámo 11. 4:9 (2:3)
Proti rychlým a technickým hráčům Kvantanáma stačila tvrdě hrající Odlehlá pouze v 1.poločase. Mladí borci z týmu hostí předváděli hezčí a techničtější fotbal a po zásluze vyhráli. Lubomír Dobšovič, Kloud
Odlehlá AC Kvantanámo
Jiří Seidl – Petr Bydžovský, Vilém Fleischhans, Jaroslav Horáček, Vladimír Hošek, Petr Kubát, Michal Novák, Luboš Tengler, Richard Tengler, Petr Vacík vs Zdeněk Holakovský – Martin Bartoníček, Petr Čáha, Erik Kubeša, Dušan Kuzmík, Dušan Kuzmík, Radek Matoušek, Jan Reichert
3. Vilém Fleischhans
4., 47., 59. Luboš Tengler
39 Petr Kubát 5., 31., 39. Radek Matoušek
18., 24., 45., 58. Petr Čáha
34., 57. Jan Reichert
22. 11. 09 13:45 zzPANK2 Forejt FC Odlehlá AC 10. 2:3 (0:1)
Vyrovnaný a vyloženě remízový zápas. Ale v nastaveném čase se nechal naprosto hloupě vyloučit Košťál a hosté nabídnutou příležitost dokonale využili. Filip Novotný
Forejt FC Odlehlá AC
Jiří Košťál – Kajetán Bek, Petr Forejt, Vlastimil Jansa, Matyáš Jirčík, Štěpán Pecka, Filip Řehoř, Martin Šrůta vs Jiří Seidl – Petr Bydžovský, Vilém Fleischhans, Jaroslav Horáček, Vladimír Hošek, Petr Kubát, Luboš Tengler, Richard Tengler
31. Jiří Košťál
54. Vlastimil Jansa
60 Jiří Košťál 28. Vilém Fleischhans
48., 60. Luboš Tengler
13. 11. 09 20:15 P3 Odlehlá AC Faux-pas 9. 9:0 (7:0)
Slušně hrané utkání. FP začal aktivně, ale hrubými chybami v obraně dovolil soupeři lacině skórovat a tím určit ráz celého zápasu. Radek Miss, Josef Trávníček
Odlehlá AC Faux-pas
Jiří Seidl – Petr Bydžovský, Jaroslav Horáček, Vladimír Hošek, Milan Hrtánek, Petr Kubát, Michal Novák, Richard Tengler, Petr Vacík vs Michal Prudil – Frederick Dunn, Adam Havlík, Svatopluk Herc, Jan Křížek, Tomáš Vlček, Viktor Wanner
9., 15., 17., 51. Jaroslav Horáček
12., 20., 25., 26., 48. Michal Novák
6. 11. 09 17:00 DEKAN Bronx KKK B Odlehlá AC 8. 1:4 (0:1)
Odlehlá hrála hodně tvrdě, na což si Bronx celou první půli zvykal. Po změně stran se podařilo domácím vyrovnat, ovšem pak vzal Hrtánek dvěma góly Bronxu vítr z plachet a v poslední minutě už jen pečetil Horáček zaslouženou výhru. Na hřišti se dost jiskřilo, proto také tři žluté karty.
Bronx KKK B Odlehlá AC
Aleš Mach – Václav Bálek, Marek Bartůšek, Antonín Hedrlín, Pavel Jinoch, Šimon Rittich, Marcel Toporčák vs Jiří Seidl – Vilém Fleischhans, Jaroslav Horáček, Vladimír Hošek, Milan Hrtánek, Petr Kubát, Michal Novák, Luboš Tengler, Richard Tengler
33. Marek Bartůšek 27 Marek Bartůšek 2. Luboš Tengler
43., 49. Milan Hrtánek
60. Jaroslav Horáček
33. Luboš Tengler
37. Jiří Seidl
23. 10. 09 20:45 BECH Odlehlá AC Atlético Cerveza 7. 1:1 (0:0)
První poločas bez branek, navzdory velkým šancím na obou stranách. Do druhé půle vstoupili lépe domácí a ujali se vedení. Hosté po pohledné kombinaci vyrovnali a zápas tak skončil spravedlivou remízou. Tomáš Brzák, Jiří Brynda
Odlehlá AC Atlético Cerveza
Jiří Seidl – Petr Bydžovský, Vilém Fleischhans, Jaroslav Horáček, Vladimír Hošek, Milan Hrtánek, Petr Kubát, Michal Novák, Luboš Tengler, Richard Tengler, Petr Vacík vs Petr Vančura – Jakub Čuprunov, Pavel Fikar, Jan Procházka, Jakub Rybníček, Jan Šimek, Roman Štefek, Jan Zachariáš
40. Vilém Fleischhans 51. Jan Zachariáš
17. 10. 09 08:45 zzJUNI2 Torpedo Barrandov Odlehlá AC 6. 3:0 (1:0)
Na 8.ligu zápas nadprůměrné úrovně. Hosté dostali školení z produktivity. Šťástka,Kratochvíl
Torpedo Barrandov Odlehlá AC
Petr Manda – Michal Levora, Radek Levora, Jaroslav Novák, Ondřej Novák, Luděk Šístek, Petr Šístek vs Jiří Seidl – Vilém Fleischhans, Jaroslav Horáček, Vladimír Hošek, Milan Hrtánek, Petr Kubát, Michal Novák, Luboš Tengler, Richard Tengler, Petr Vacík
60. Richard Tengler
10. 10. 09 08:45 zzJUNI2 Odlehlá AC Sudden death 5. k. 0:6 k.
Utkání bylo v poločase předčasně ukončeno. Kapitán Odlehlé si vyžádal konfrontaci a jeden hráč týmu Sudden death neměl RP ani průkaz totožnosti. Kapitán Odlehlé odmítl pokračovat v utkání, kterým se bude zabývat STDK. Martin Ořešník, Ondřej Matějka
Odlehlá AC Sudden death
Jiří Seidl – Vilém Fleischhans, Jaroslav Horáček, Vladimír Hošek, Petr Kubát, Michal Novák, Luboš Tengler, Richard Tengler, Petr Vacík vs Petr Vystavěl – Bruno De Benedetto, Stefaan De Geyter, Angelo Martiriggiano, Pavel Pallendal, Pavel Procházka, Vladimír Sláma, Martin Vojtěch
7. Luboš Tengler 7. Stefaan De Geyter
2. 10. 09 18:15 zzTKSPA !Pozdní sběr! Odlehlá AC 4. 1:6 (1:2)
Hráči Odlehlé AC byli po celý zápas lepší a zaslouženě vyhráli. Daniel Řezáč
!Pozdní sběr! Odlehlá AC
Jan Sodomka – Martin Bednář, Vladimír Hodač, Pavel Janeček, Michal Seifert, Jakub Vaněček, Ondřej Vaněček vs Jiří Seidl – Petr Bydžovský, Vilém Fleischhans, Jaroslav Horáček, Vladimír Hošek, Petr Kubát, Michal Novák, Luboš Tengler, Richard Tengler, Petr Vacík
24. Michal Seifert 49 Pavel Janeček 8., 20., 52., 55. Luboš Tengler
45. Vilém Fleischhans
48. Petr Bydžovský
25. 9. 09 19:00 TEMPO Odlehlá AC OSTO6 Beer Team 3. 9:5 (4:3)
Utkání svou úrovní vysoce převyšovalo standard osmé ligy. Množství branek, doslova ofenzivní hody, nesvázané taktikou, zkrátka parádní zážitek.
Odlehlá AC OSTO6 Beer Team
Jiří Seidl – Petr Bydžovský, Vilém Fleischhans, Tomáš Hamral, Vladimír Hošek, Petr Kubát, Michal Novák, Luboš Tengler, Richard Tengler, Petr Vacík vs Jiří Valha – Václav Hlavatý, Radek Hobža, Gabriel Jačman ml., Lukáš Nikodym, Tomáš Nikodym, David Řehoř