Ne 13.12.09 17:30 TEMPO Karcinogenní Hustec   (HL4E)
Ne 13.12.09 18:45 TEMPO Real Kamýk Beach attack 90210   (HL7J)

12. 12. 09 12:30 KBELY Nulová šance Letňany BD 11. 1:4 (1:2)
Utkání moc fotbalové krásy nepobralo, spíše to byl tuhý boj.
Tomáš Axler – Leoš Buřval, Martin Dvořák, Filip Hartmann, Ladislav Malý, David Nekola, František Sojka, Lukáš Švec, Michal Věchet vs Jaroslav Srazil – David Jurča, Lukáš Jurča, Marek Pácha, Tomáš Šoltys, Petr Štědrý, Štěpán Ungvari
32. Štěpán Ungvari
47. Tomáš Šoltys
16. Marek Pácha
28. 11. 09 12:30 HANSP Letňany BD Noční dravci 10. 3:7 (1:2)
Vyrovnaný první poločas se hrál ve vysokém tempu a byl plný pěkných fotbalových akcí. Rozhodnutí padlo v úvodu druhé půle, kdy Dravci během pěti minut čtyřikrát skórovali. Tomáš Kmínek, Michal Karhan
Letňany BD Noční dravci
Jaroslav Srazil – David Jurča, Lukáš Jurča, Pavel Laštovička, Marek Pácha, Tomáš Šoltys, Petr Štědrý, Štěpán Ungvari vs Pavel Valášek – Marek Benda, Libor Petrák, Patrik Pillmann, Martin Plecháček, David Ševčík, Jan Šlapánek, Filip Uhlíř, Luboš Vrňata
42. Filip Uhlíř
21. 11. 09 11:15 zzNOVOB Letňany BD Vozovna Hloubětín B 9. 3:1 (1:0)
Vyrovnané utkání rozhodl klidnější tým Devils. Oba týmy se dostávaly do mnoha gólových šancí, přičemž Devils byli aktivnější a své šance využili. Jakub Kebrle, Ondřej Hartl
Letňany BD Vozovna Hloubětín B
David Jurča – Lukáš Jurča, Jiří Laštovička, Marek Pácha, Tomáš Šoltys, Petr Štědrý, Štěpán Ungvari vs Martin Filipovič – Pavel Brychta, Filip Hladík, Zdeněk Hladík, Václav Huček, Jakub Jančí, Ladislav Kolář, Robert Kopřiva, Michal Patka, Jan Přibyl
12., 37. Lukáš Jurča
55. Jiří Laštovička
54. Ladislav Kolář
14. 11. 09 12:30 P3 Hosthunters Letňany BD 8. 5:1 (2:1)
Čistě hrané utkání s šancemi na obou stranách. Domácí proměňovali své šance a zaslouženě vyhráli. Lukáš Bílý, Ondřej Bílý
Hosthunters Letňany BD
Filip Kolár – Martin Adámek, Michal Čermák, David Dorničák, Martin Fejlek, Ondřej Hašlar, Ladislav Peleška vs Jaroslav Srazil – David Jurča, Lukáš Jurča, Václav Kverka, Pavel Laštovička, Tomáš Šoltys, Petr Štědrý, Štěpán Ungvari
25. Ladislav Peleška
30., 42. Martin Adámek
41., 53. Michal Čermák
9. Lukáš Jurča
31. 10. 09 13:45 zzNOVOB Letňany BD Blizzard ZM 7. 5:4 (1:1)
Velmi kvalitní utkání, s mnoha šancemi a výborným výkonem Lukáše Jurčy. Jiří Seidl, Jaroslav Horáček
Letňany BD Blizzard ZM
Jaroslav Srazil – David Jurča, Lukáš Jurča, Petr Mišoň, Marek Pácha, Petr Štědrý, Štěpán Ungvari vs Zdeněk Hirsch – Vít Antoš, Milan Haramule, Zdeněk Holakovský, Jozef Holiač, Miroslav Michňa, Jiří Vítek
28., 49., 50., 51., 53. Lukáš Jurča 14., 46. Miroslav Michňa
33. Jozef Holiač
57. Milan Haramule
24. 10. 09 13:45 ZAK 64! FC Kobylisy A Letňany BD 6. 4:1 (0:1)
Tým Kobylis měl po celý zápas více ze hry. V první půli ovšem nedokázal proměnit své šance a po chybě gólmana pustil Letňany do vedení. Po změně stran však utkání otočil, k čemuž mu pomohla i nekoncentrovanost Devils. Skóre uzavřel z penalty domácí brankář. Michal Tichý, Petr Tichý
64! FC Kobylisy A Letňany BD
Michal Knapp – Tomáš Belohlávek, Tomáš Hric, Jaroslav Luprich, Mikuláš Michalík, Jiří Vaněk, Tomáš Viktorin, Michal Zbořil vs Jaroslav Srazil – David Jurča, Lukáš Jurča, Pavel Laštovička, Petr Mišoň, Marek Pácha, Petr Štědrý
34., 52. Tomáš Belohlávek
45. Jiří Vaněk
60. Michal Knapp
16. Marek Pácha 45. Lukáš Jurča
17. 10. 09 13:45 BECH Letňany BD Guláš FC 5. 0:6 (0:1)
Napínavý a vyrovnaný zápas, i když výsledek vypadá jednoznačně. Letňany doplatily na špatnou finální přihrávku.
Letňany BD Guláš FC
Jaroslav Srazil – David Jurča, Lukáš Jurča, Václav Kverka, Pavel Laštovička, Marek Pácha, Michal Rada, Petr Štědrý, Štěpán Ungvari vs Martin Švehla – Petr Beneš, Robert Janda, Jan Jiráň, Martin Klečka, Tomáš Korecký, Lukáš Paulů, Zdeněk Procházka, Radim Švehla, Mirko Vasič
30. Martin Klečka
35., 45. Jan Jiráň
41., 57. Mirko Vasič
60. Petr Beneš
10. 10. 09 12:30 BECH Sparta Pivaři AC Letňany BD 4. 4:1 (2:0)
Někdo hraje Hanspaulku pro radost, možnost být s kamarády, zaběhat si a uvolnit se po těžkém týdnu v práci a někdo proto aby ventiloval do okolí svojí životní frustraci, latentní agresivitu a hulvátství. A z výsledku i výčtu osobních trestů je asi jasné, který tým chtěl hrát fotbal a který ne... Hráči Letňan by si nejprve měli přečíst pravidla(pokud jsou toho schopni), pak se pořádně nadopovat sedativy a teprve potom se pokoušet hrát fotbal. Bylo by to prospěšné nejen pro ostatní účastníky zápasu, ale především pro ně samotné. Jaroslav Čermák
Sparta Pivaři AC Letňany BD
Petr Jandourek – Zdeněk Klein, Lukáš Klinka, Jiří Kostraba, Daniel Kučera, Martin Matějka, Martin Šíbal, Martin Sloup, Robert Stehlík, Václav Svoboda vs David Jurča – Václav Kverka, Pavel Laštovička, Marek Pácha, Michal Rada, Tomáš Šoltys, Petr Štědrý
6., 8., 43. Václav Svoboda
53. Daniel Kučera
35. Pavel Laštovička 32. Petr Štědrý
38. Tomáš Šoltys
57. Václav Kverka
60. Tomáš Šoltys
26. 9. 09 11:15 TEMPO Letňany BD Scarface AC 3. 0:9 (0:9)
Utkání bylo po prvním poločase předčasně ukončeno. Po zranění jednoho hráče neměl tým Letňan dostatečný počet hrajících. Jiří Novotný st., Josef Dušek
Letňany BD Scarface AC
Michal Rada – David Jurča, Marek Pácha, Tomáš Šoltys, Petr Štědrý vs Roman Procházka – Michal Čiernik, Štěpán Gregor, Matouš Hlušička, Filip Junek, Lukáš Kunt, Karel Němeček, Jan Samec, Jiří Samec, Robert Štíbr
11., 14., 28. Jan Samec
18., 27. Štěpán Gregor
19., 24., 25., 27. Jiří Samec
19. 9. 09 12:30 zzNOVOB Plameňáci 1.FC A Letňany BD 2. 2:2 (1:0)
Vyrovnané utkání, které skončilo zaslouženou remízou. Jan Ries, Stanislav Čejka
Plameňáci 1.FC A Letňany BD
Jiří Zazadzi – Jan Brynda, Tomáš Hájek, Pavel Hrubeš, Michal Jun, Jan Kechner, Radek Lepší, Tomáš Neužil, Josef Pospíšil, Matyáš Rudolf vs Jaroslav Srazil – David Jurča, Lukáš Jurča, Václav Kverka, Pavel Laštovička, Marek Pácha, Michal Rada, Tomáš Šoltys, Petr Štědrý, Štěpán Ungvari
26. Pavel Hrubeš
44. Jan Kechner
52., 59. Lukáš Jurča
5. 9. 09 12:30 KBELY Letňany BD Pivní balet 1. 5:2 (2:2)
Velice emotivní utkání, hrál se svižný fotbal. Petr Neuman
Letňany BD Pivní balet
Jaroslav Srazil – David Jurča, Václav Kverka, Petr Mišoň, Marek Pácha, Tomáš Šoltys, Petr Štědrý, Štěpán Ungvari vs David Poláček – Jiří Csermelyi, Lukáš Duchek, Tomáš Martinek, Ludvík Mlch, Pavel Padevět, Lukáš Pánka, Jan Pilát, Boris Pristaš, Václav Procházka, David Riedl, Martin Šikl, Josef Soukup