Ne 1.11.09 08:45 ZAK Nikdo nikde Bohemia Roztyly   (HL3D)
Ne 1.11.09 10:00 ZAK Emergency JH   (HL7H)
Ne 1.11.09 11:15 ZAK Morna to zařídí FC Gee Gee Olive   (HL8M)
Ne 22.11.09 08:45 ZAK Nikdo nikde Horst 1.FC   (HL3D)
Ne 22.11.09 10:00 ZAK Hashlerka THC 1993 A Los Zewlos   (HL7H)
Ne 22.11.09 11:15 ZAK Alkohol Vršovice FC Gee Gee Olive   (HL8M)

12. 12. 09 12:30 zzNOVOB Plameňáci 1.FC A Blizzard ZM 11. 6:0 k.
Hostující Blizzard se nesešel v dostatečném počtu...
Plameňáci 1.FC A Blizzard ZM
Jiří Zazadzi – Jan Brynda, Tomáš Hájek, Pavel Hrubeš, Michal Jun, Jan Kechner, Radek Lepší, Jan Malý, Tomáš Neužil, Josef Pospíšil, Matyáš Rudolf vs
28. 11. 09 13:45 ZAK Blizzard ZM Pivní balet 10. 1:6 (1:2)
Pohledné utkání, bojovné z obou stran. V závěru měl navrch Pivní balet. Tomáš Chrobok, David Janovský
Blizzard ZM Pivní balet
Petr Hirsch – Milan Haramule, Zdeněk Holakovský, Václav Holenda, Jozef Holiač, Jiří Vítek vs David Poláček – Jan Bezvald, Pavel Padevět, Jan Pilát, Václav Procházka, David Riedl, Josef Soukup
29. Václav Holenda 12. Jan Pilát
21. David Riedl
48. Václav Procházka
55. Jan Bezvald
56., 59. Pavel Padevět
30. Pavel Padevět
21. 11. 09 12:30 P1 Nulová šance Blizzard ZM 9. 1:0 (0:0)
nuda, nuda, nuda...Domácí utrpěli vítězství
Nulová šance Blizzard ZM
Tomáš Axler – Leoš Buřval, Jan Červený, Martin Dvořák, Filip Hartmann, Ladislav Malý, František Sojka, Lukáš Švec, Michal Věchet vs Zdeněk Hirsch – Vít Antoš, Milan Haramule, Zdeněk Holakovský, Václav Holenda, Jozef Holiač, Jiří Vítek
31. Ladislav Malý
14. 11. 09 12:30 HANSP Blizzard ZM Noční dravci 8. 0:10 (0:3)
Noční dravci byli jasně lepším týmem a svého soupeře doslova přejeli rozdílem třídy. Peter Súkenník
Blizzard ZM Noční dravci
Zdeněk Hirsch – Vít Antoš, Zdeněk Holakovský, Václav Holenda, Jozef Holiač, Jiří Vítek vs Pavel Valášek – Marek Benda, Libor Petrák, Martin Plecháček, Petr Satýnek, Jan Šlapánek, Filip Uhlíř
1., 36., 52. Libor Petrák
15., 41. Marek Benda
16., 45., 49., 58. Jan Šlapánek
56. Filip Uhlíř
31. 10. 09 13:45 zzNOVOB Letňany BD Blizzard ZM 7. 5:4 (1:1)
Velmi kvalitní utkání, s mnoha šancemi a výborným výkonem Lukáše Jurčy. Jiří Seidl, Jaroslav Horáček
Letňany BD Blizzard ZM
Jaroslav Srazil – David Jurča, Lukáš Jurča, Petr Mišoň, Marek Pácha, Petr Štědrý, Štěpán Ungvari vs Zdeněk Hirsch – Vít Antoš, Milan Haramule, Zdeněk Holakovský, Jozef Holiač, Miroslav Michňa, Jiří Vítek
28., 49., 50., 51., 53. Lukáš Jurča 14., 46. Miroslav Michňa
33. Jozef Holiač
57. Milan Haramule
24. 10. 09 12:30 HANSP Blizzard ZM Hosthunters 6. 1:3 (1:1)
Poklidné utkání, hrané v režii hostů. Domácí s vyšším věkovým průměrem a navíc hrající v úvodu v oslabení poměrně dlouho dolávali, ale nakonec zasloužená výhra Hosthunters.
Blizzard ZM Hosthunters
Zdeněk Hirsch – Vít Antoš, Milan Haramule, Václav Holenda, Jozef Holiač, Jiří Vítek vs Filip Kolár – Petr Adámek, Michal Čermák, David Dorničák, Ondřej Hašlar, Filip Krahulík, Ladislav Peleška
12. Milan Haramule 27. Ladislav Peleška
33., 57. David Dorničák
17. 10. 09 13:45 P3 Blizzard ZM Vozovna Hloubětín B 5. 0:5 (0:1)
Velmi pohledné a slušně hrané utkání. První poločas byl ve znamení neproměněných šancí, ale druhá půle už vyšla Vozovně na jedničku. Jiří Fábera, Michal Čejka
Blizzard ZM Vozovna Hloubětín B
Zdeněk Hirsch – Vít Antoš, Milan Haramule, Zdeněk Holakovský, Václav Holenda, Jozef Holiač, Miroslav Michňa, Jiří Vítek vs Martin Filipovič – Pavel Brychta, Filip Hladík, Václav Huček, Jakub Jančí, Jan Kučera, Michal Patka, Jan Přibyl
2. Filip Hladík
40., 43., 56. Jan Přibyl
54. Pavel Brychta
10. 10. 09 13:45 ZAK 64! FC Kobylisy A Blizzard ZM 4. 4:3 (1:2)
Zápas dvou různých poločasů. V 1.půli byl jednoznačně lepší tým Blizzard. V tom druhém se Kobylisy rozjely, bojovaly, a zaslouženě vyhrály. Jakub Lukavský, Petr Zapletal
64! FC Kobylisy A Blizzard ZM
Jan Binder – Tomáš Belohlávek, Tomáš Hric, Michal Knapp, Pavel Kopta, Mikuláš Michalík, Vojtěch Rozehnal, Marek Valo, Jiří Vaněk, Tomáš Viktorin, Michal Zbořil vs Zdeněk Hirsch – Vít Antoš, Milan Haramule, Zdeněk Holakovský, Václav Holenda, Jozef Holiač, Miroslav Michňa, Jiří Vítek
28., 47., 57. Tomáš Belohlávek
38. Tomáš Hric
1. Václav Holenda
20. Miroslav Michňa
35. Milan Haramule
26. 9. 09 13:45 BECH Blizzard ZM Guláš FC 3. 0:5 (0:1)
Pro oko diváka utkání nižší úrovně. V zápase exceloval brankář Guláše a předvedl se i jeho protějšek, který ovšem musel pětkrát lovit míč ze sítě. domácí doplatili na špatnou docházku hráčů, takže neměli nikoho na střídání. Zasloužené vítězství Guláše. Tomáš Bárta, Dan Raiser
Blizzard ZM Guláš FC
Zdeněk Hirsch – Vít Antoš, Vladimír Čapek, Milan Haramule, Zdeněk Holakovský, Jozef Holiač, Jiří Vítek vs Mirko VasičPetr Beneš, Jan Jiráň, Martin Klečka, Lukáš Paulů, Zdeněk Procházka, Martin Švehla, Radim Švehla
7., 48. Lukáš Paulů
36. Martin Švehla
43. Zdeněk Procházka
53. Jan Jiráň
19. 9. 09 12:30 BECH Sparta Pivaři AC Blizzard ZM 2. 6:1 (2:0)
Už v poločase vedli Pivaři o dvě branky a ani druhá půle nepřinesla nic nového. Náskok Pivařů narůstal a pouze ve 45.minutě se hráči Blizzardu dočkali čestného úspěchu. Zasloužené vítězství domácích.
Sparta Pivaři AC Blizzard ZM
Petr Jandourek – Ján Jeglík, Zdeněk Klein, Jiří Kostraba, Daniel Kučera, Martin Sloup, Robert Stehlík, Václav Svoboda vs Václav Holenda – Vladimír Čapek, Milan Haramule, Zdeněk Holakovský, Jozef Holiač, Miroslav Michňa, Jiří Vítek
26. Robert Stehlík
29., 59. Václav Svoboda
40. Martin Sloup
49., 54. Jiří Kostraba
45. Milan Haramule
5. 9. 09 12:30 zzNOVOB Blizzard ZM Scarface AC 1. 2:6 (1:4)
Jednoznačná převaha týmu AC Scarface po celou dobu utkání. Zasloužené vítězství. Stanislav Čejka, Jan Ries