10. Glebus United Nations 11 2 2 7 23:34 6

So 26.9.09 11:15 zzZARUB Hilton Prague Torpedo Praclub   (HL7F)
So 26.9.09 12:30 zzZARUB Klub odložených mužů Střelci 1.FC   (HL8K)
Pá 11.12.09 18:15 zzNOVOB Meďák FC Huntrs   (HL7E)
Pá 11.12.09 19:30 zzNOVOB Pyjavíce FK Cerveza 18.FC   (HL6F)

6. 12. 09 11:15 P1 ONBLACK Los Gigoalos 11. 5:3 (2:0)
Po celý zápas mírná převaha hráčů Onblack. Ti si však nepohlídali začátek 2.poločasu, k čemuž přispěly i velice nejisté zákroky jejich gólmana a dovolili tak hostům obrat ve skóre. Soustředěným tlakem a zlepšeným pohybem se ale domácím podařilo zápas otočit a dovést do vítězného konce. Michal Žoha, Jan Jureček
ONBLACK Los Gigoalos
Filip Šindelář – Jan Choura, Jiří Fiala, Tomáš Fiala, David Kobliha, Martin Kohut, Michael Nedvěd, Filip Žák vs Václav Jízdný – Vladan Crha, Jakub Ječmínek, Luboš Mercel, Jan Papež, Vlastimil Švadlenka
1., 8., 40., 57. Martin Kohut
56. Michael Nedvěd
31. Jan Papež
32. Jakub Ječmínek
36. Vlastimil Švadlenka
22. 11. 09 18:45 DEKAN Lokomotiva DP ONBLACK 10. 0:10 (0:3)
Jednoznačný zápas, především díky dvojici Kohut a Kobliha. Po prvních 15 minutách drželi Onblack zápas pevně ve svých rukou a konečné skóre mohlo být ještě vyšší. Za zmínku stojí gól brankáře Koblihy z výkopu a střelecká potence Kohuta.
Lokomotiva DP ONBLACK
Martin Zýcha – David Čermák, Ján Dzvoník, Ondřej Hlad, Vojtěch Kolínský, Lukáš Kotrba, Martin Koubek, Jan Kovář, Jakub Nešpor, Ivan Tymkiv vs David Kobliha – Jan Choura, Jiří Fiala, Tomáš Fiala, Martin Kohut, Michael Nedvěd, Filip Šindelář, Filip Žák
2., 17., 33., 36., 55., 60. Martin Kohut
14. OG
46. David Kobliha
47. Filip Šindelář
8. 11. 09 10:00 HANSP ONBLACK Glebus United Nations 9. 3:1 (1:0)
Rozhodčí se k průběhu utkání nevyjádřil... Matouš Korbel, Marek Palma
ONBLACK Glebus United Nations
Filip Šindelář – Jan Choura, Jiří Fiala, Tomáš Fiala, David Kobliha, Martin Kohut, Michael Nedvěd, Filip Žák vs Michael Stefanidis – Faical Bachiri, Jan Dvořák, Juraj Horváth, Guillaume Micheleau, Miroslav Oláh, Athanassios Pantazopoulos, Marek Pikkel, David Revuelta Catalan, Rodokalis Rodokalakis, Athanasios Tasoulas, Georgios Tasoulas
14. David Kobliha
44., 52. Martin Kohut
46. Guillaume Micheleau 20. David Revuelta Catalan
1. 11. 09 10:00 P3 Fernet team Říčany ONBLACK 8. 1:8 (1:3)
Domácímu týmu se před poločasem zranil brankář. jinak, ale celé utkání v režii ONBLACK. David Černý, Jindřich Stanko
Fernet team Říčany ONBLACK
Ondřej Švagr – Petr Fiala, Michal Havránek, Jakub Macháček, Jiří Macháček, Martin Rákosník, Miroslav Strachota, Jaroslav Topinka vs Filip Šindelář – Jan Choura, Jiří Fiala, Tomáš Fiala, David Kobliha, Martin Kohut, Michael Nedvěd, Filip Žák
14. Michal Havránek 5., 8., 49., 56. Martin Kohut
24. Michael Nedvěd
44. David Kobliha
55. Jan Choura
57. Tomáš Fiala
25. 10. 09 17:30 P2 ONBLACK Colo-Colo 7. 5:1 (4:1)
Utkání hrané s převahou týmu Onblack, který ji dokázal vyjádřit i gólově. Matěj Kadeřábek, Lukáš Horňák
ONBLACK Colo-Colo
Tomáš Fiala – Jan Choura, Jiří Fiala, David Kobliha, Martin Kohut, Filip Šindelář, Filip Žák vs Milan Hložek – Marek Bašta, Marek Král, Jan Šíma, Jakub Škrna, Jaroslav Uhlík
4., 6., 57. Martin Kohut
11., 22. David Kobliha
9. Marek Král
18. 10. 09 11:15 STOD Stodůlecký piráti ONBLACK 6. 1:2 (0:0)
Vyrovnané utkání s minimem šancí na obou stranách. Utkání rozhodly dvě individuální akce Kohuta. Václav Jůza, Jan Salakvarda
Stodůlecký piráti ONBLACK
Tomáš Směták – Jiří Archmann, Ondřej Baleka, Lukáš Černý, Filip Denk, Miroslav Pánek, Jakub Tichý vs Tomáš Fiala – Jan Choura, Jiří Fiala, David Kobliha, Martin Kohut, Michael Nedvěd, Filip Šindelář, Filip Žák
53. Filip Denk 36., 50. Martin Kohut
11. 10. 09 15:00 P2 ONBLACK Sporting Luka 5. 2:1 (0:1)
V zápase zvítězilo dravé mládí nad stářím a zkušeností. Hosté se brzy ujali vedení, ale závěr zápasu patřil domácím. Podařilo se jim vsítit dva góly během čtyř minut a tím vyhráli zápas. Václav Jirkovský, Lukáš Doležal
ONBLACK Sporting Luka
David Kobliha – Jan Choura, Jiří Fiala, Tomáš Fiala, Martin Kohut, Michael Nedvěd, Filip Šindelář, Filip Žák vs Milan Novák – Michal Bořecký, František Chudoba, Štěpán Doležal, Martin Dudek, Stanislav Kratochvíl, Jaroslav Kriebel, Stanislav Míka, Tomáš Skopový
57., 60. Martin Kohut 9. Jaroslav Kriebel
4. 10. 09 15:00 P2 Social Members FC ONBLACK 4. 2:7 (2:4)
Od začátku utkání byla znetelná převaha hostujících Onblack, vyjádřená i góly. Luděk Řežábek, David Rašek
Social Members FC ONBLACK
Martin Holub – Marek Balla, Jiří Beran, Michal Beran, Chádí El-Moussawi, Jan Havlík, Pavel Klíma, Tomáš Novák, Šádí Shanaáh, Igor Suchý vs David Kobliha – Jiří Fiala, Tomáš Fiala, Martin Kohut, Michael Nedvěd, Filip Šindelář, Filip Žák
10., 23. Jan Havlík 3., 14. Martin Kohut
4., 19. Tomáš Fiala
31. Filip Žák
42. Filip Šindelář
50. Michael Nedvěd
20. 9. 09 16:15 zzNOVOB ONBLACK Saens 1.FC C 3. 2:4 (2:1)
Utkání hrané bez většího nasazení, s vyjímkou dvou hráčů Saens, kteří zápas rozhodli. František Kohák
ONBLACK Saens 1.FC C
Filip Šindelář – Jan Choura, Jiří Fiala, Tomáš Fiala, David Kobliha, Martin Kohut, Michael Nedvěd, Filip Žák vs Jiří Čonka – Jiří Brožka, Filip Smetana, Roman Váňa, Lukáš Veselý, Jakub Zach, Petr Zach
8., 20. Martin Kohut 3., 36. Lukáš Veselý
39., 52. Jakub Zach
13. 9. 09 15:00 TEMPO Xichties FC ONBLACK 2. 2:4 (2:0)
Utkání dvou rozdílných poločasů. Ještě 15 minut před koncem se zdálo, že hráči Xichties dovedou zápas do vítězného konce, ale pak se během minuty dvakrát trefil Kohut a bylo vyrovnáno. Onblack mohutně podporovaný obecenstvem v závěru dokonal obrat a díky dvěma gólům Koblihy zvítězil. Václav Bellada, Martin Černoch
Xichties FC ONBLACK
Roman Pytlíček – Jakub Horáček, Jan Horáček, Tom Jankovec, Martin Klimt, Josef Kocourek, Tomáš Kořízek, Petr Sojka vs Filip Šindelář – Jan Choura, Jiří Fiala, Tomáš Fiala, David Kobliha, Martin Kohut, Michael Nedvěd, Filip Žák
9. Josef Kocourek
27. Jan Horáček
46., 47. Martin Kohut
55., 60. David Kobliha
6. 9. 09 18:45 zzNOVOB Magic boys ONBLACK 1. 5:2 (3:2)
Vyhrál jednoznačně lepší tým. Jan Šimek, Roman Štefek
Magic boys ONBLACK
Michael Richter – Richard Balažic, Tomáš Kolomazník, Jaroslav Mareček, Jan Šebesta, Ondřej Šeruda vs Filip Šindelář – Jan Choura, Tomáš Fiala, David Kobliha, Martin Kohut, Michael Nedvěd, Filip Žák