Ne 18.10.09 11:15 zzJUNI2 Tankista Orange OrangeBoom   (HL8F)
Ne 18.10.09 12:30 zzJUNI2 Strahovská 10 B Power WCC   (HL7C)
Ne 18.10.09 13:45 zzJUNI2 Jemné a Solené 1.FC Prase FC   (HL7D)
St 18.11.09 17:00 HANSP Paráda Sargas FC   (HL5C)
St 18.11.09 18:15 HANSP Hajdaláci z Masné 18 FK Rachot   (HL7C)
St 18.11.09 19:30 HANSP Namo FC Bohdalec PC   (HL6C)

11. 12. 09 18:15 zzNOVOB Meďák FC Huntrs 11. 9:1 (4:1)
Jednoznačný zápas, který od začátku do konce probíhal v režii Meďáku. Hezkým momentem Huntrs byl jejich čestný úspěch, který byl docela povedený. Tomáš Fiala, Filip Šindelář
Meďák FC Huntrs
Milan Nápravník – Josef Brzický, Marek Jerie, Milan Kováč, Jiří Raichl, Marek Tauscher, Daniel Vávra, Michal Veselý vs Tomáš Michálek – Jozef Drábek, Martin Eichler, Petr Fuxa, Jiří Mařan, David Müller, Lukáš Novisedlák, Vladimír Vítek
20. Michal Veselý
25., 29., 42., 50. Milan Kováč
30., 51. Marek Tauscher
31., 53. Josef Brzický
22. Lukáš Novisedlák
27. 11. 09 18:15 BECH Huntrs Chuchle 10. 1:1 (1:0)
V první půli aktivní Huntrs přhrávali nepřesnou Chuchli a po dobře zahraném "přímáku" šli do vedení. Po změně stran Chuchle zpřesnila hru a z rozehraného trestného kopu záhy po přestávce srovnala. Její převaha však netrvala dlouho, cca od 40.minuty se hra vyrovnala a v závěru měli šance spíš Huntrs, nicméně nerozhodný stav vydržel až do konce. Vilém Řehák, Petr Hejra
Huntrs Chuchle
Tomáš Michálek – Jan Beránek, Jiří Bubák, Miloslav Dlabola, Jozef Drábek, Martin Eichler, David Müller, Jindřich Rodovský vs Pavel Harvánek – Daniel Dobrovodský, Michal Kozák, Karel Nekola, Michael Němeček, Tomáš Novotný, Jiří Novotný ml., Josef Stehlík, David Vrbík
21. Jindřich Rodovský 39 Jozef Drábek 34. Jiří Novotný ml.
20. 11. 09 19:30 zzNOVOB Huntrs Wyllitým 9. 4:5 (3:1)
Poměrně atraktivní utkání. Huntrs si v prvním poločase vypracovali vedení 3:0 a vypadalo to, že o vítězi utkání není pochyb. Nicméně Wyllitým trpělivou hrou snížil na rozdíl jediné branky. Poté chyboval gólman domácích a po dalekonosné střele bylo srovnáno. Huntrs se poté složili a zbytek zápasu opanoval Wyllitým. Pavel Vozka, Daniel Žížala
Huntrs Wyllitým
Tomáš Michálek – Jiří Bubák, Miloslav Dlabola, Martin Eichler, Petr Fuxa, Jiří Mařan, David Müller, Lukáš Novisedlák, Jindřich Rodovský vs Václav Heřmánek – Daniel Huml ml., Simona Kačírková, Pavel Kreuz, František Kuželka, Marek Obst, Tomáš Petráš, Michal Podroužek, Tomáš Sova, Jan Šulc, Antonín Tichý
4., 6. Jiří Bubák
15., 60. Martin Eichler
27. Daniel Huml ml.
38., 42., 54. Jan Šulc
58. Tomáš Sova
6. 11. 09 20:45 HANSP Fugas CF B Huntrs 8. 4:2 (0:2)
Vyhecované utkání s překvapivým zvratem v závěru. Fugas svou vůlí v posledních 10 minutách vystřílel vítězství. Pavel Skřivan, Lukáš Skřivan
Fugas CF B Huntrs
Martin Falta – Zdeněk Drozd, Jan Kron, Martin Peška, Petr Sova, Jaroslav Špryňar, Jan Stiborek, Lukáš Zeman vs Tomáš Michálek – Jan Beránek, Jiří Bubák, Miloslav Dlabola, Jozef Drábek, Martin Eichler, Petr Fuxa, David Müller, Lukáš Novisedlák, Jindřich Rodovský
56. Jan Beránek
30. 10. 09 20:15 P2 Huntrs Černý koně TMK 7. 3:2 (3:1)
šťastné vítězství Huntrs. náhradní
Huntrs Černý koně TMK
Tomáš Michálek – Jan Beránek, Jiří Bubák, Miloslav Dlabola, Jozef Drábek, Martin Eichler, Petr Fuxa, David Müller, Lukáš Novisedlák vs Jakub Šimovček – Tomáš Chroust, Tomáš Hanzlík, Ronald K. Howqvist, Antonín Ježek, Ladislav Kloud, Václav Kovanda, Lukáš Krotil, Michal Paveza, Tomáš Riedl, Jiří Slovák
13. Jan Beránek
16. David Müller
26. Martin Eichler
37 Jozef Drábek
45 Jan Beránek
21., 50. Ronald K. Howqvist 42. Tomáš Riedl
16. 10. 09 18:15 DEKAN Co je? Huntrs 6. 6:4 (4:0)
Po jednoznačném prvním poločase, kdy si domácí vypracovali čtyřbrankový náskok, se museli Co Je? strachovat o výsledek. Huntrs totiž zabrali a téměř se jim podařilo vyrovnat. Hostující tým tak musí mrzet prohospodařený první poločas. Arnošt Nečas, Kamil Zavřel
Co je? Huntrs
Karel Šimek – Jan Hergesell, Jozef Ščury, Josef Smíšek, Jiří Štechmüller, Pavel Tomsa, Jan Třmínek, Petr Vorm, Ladislav Zimek vs Jiří Mařan – Jan Beránek, Jiří Bubák, Miloslav Dlabola, Jozef Drábek, Petr Fuxa, Karel Guzek, David Müller, Jindřich Rodovský
53. Jozef Drábek
2. 10. 09 19:30 zzNOVOB Sean team A Huntrs 4. 3:2 (1:2)
Vyrovnaný zápas, který vyhrálo přeci jen o něco fotbalovější mužstvo. Poraženým se v závěru rozpadla obrana. Robert Alferi, Josef Alferi
Sean team A Huntrs
Lukáš Chmelíček – Tomáš Černý, Aleš Kratochvíl, Daniel Neuberg, Vojtěch Neuberg, Ondřej Polák, Petr Šmigol, Tomáš Záboj vs Jiří Mařan – Jan Beránek, Jiří Bubák, Miloslav Dlabola, Jozef Drábek, Jan Macek, Tomáš Mikulik, David Müller
8. Ondřej Polák
50., 53. Aleš Kratochvíl
17. David Müller
29. Jan Beránek
18. 9. 09 19:30 BECH Huntrs Rohožník United FC B 3. 1:5 (0:4)
Jednoznačná záležitost, hosté v zápase dominovali a mohli zvítězit i větším rozdílem, domácí se naopak prosazovali spíše výjimečně. Jan Vyhnánek, Zdeněk Říha
Huntrs Rohožník United FC B
Tomáš Michálek – Jan Beránek, Miloslav Dlabola, Jozef Drábek, Petr Fuxa, Jan Macek, Jiří Mařan, Lukáš Novisedlák, Jindřich Rodovský, Vladimír Vítek vs Richard PechmanLukáš Hofman, Ondřej Hofman, Petr Kopecký, Matěj Lhoťan, Stanislav Nový, Miroslav Táborský, Ladislav Velechovský
55. Jan Beránek 13. Richard Pechman
14., 23., 48. Petr Kopecký
29. Miroslav Táborský
59. Ondřej Hofman
12. 9. 09 12:30 HANSP Huntrs Batalion 91 A 5. 6:0 (1:0)
Ve velmi slušném a korektním utkání jednoznačně zvítězil tým Huntrs. Oldřich Šára
Huntrs Batalion 91 A
Tomáš Michálek – Jan Beránek, Jiří Bubák, Petr Fuxa, Vlastimil Koranda, Jiří Mařan, Vladimír Vítek vs Jan Kůstka – Jindřich Ferkl, Charis Kacanikos, Luboš Kubelka, Pavel Kubelka, Martin Rambousek, Luboš Rudiš, Pavel Skořepa
14., 53., 60. Jan Beránek
32. Vladimír Vítek
38. Jiří Mařan
41. Jiří Bubák
11. 9. 09 20:30 ZAK Pradox 1.FC Huntrs 2. 4:0 (2:0)
Domácí byli jasně lepší a zaslouženě vyhráli. Michal Krupička
Pradox 1.FC Huntrs
Ladislav Houžvička – Petr Blažej, Tomáš Brostík, Jan Dohnal, Tomáš Hettner, Miroslav Jindrák, Roman Sahula, Roman Schich vs Tomáš Michálek – Jan Beránek, Jiří Bubák, Miloslav Dlabola, Vlastimil Koranda, Jiří Mařan, Lukáš Novisedlák, Vladimír Vítek
20. Miroslav Jindrák
24. Jan Dohnal
50. Roman Sahula
58. Tomáš Brostík
27 Jan Dohnal 21. Jiří Bubák
4. 9. 09 20:45 BECH Huntrs Podolka FC 1. 1:1 (1:0)
Bojovné utkání techničtější Podolky proti běhavějším Huntrs. Domácí šli do vedení a měli i mírnou převahu. Zdálo se, že využijí vyšší počet hráčů a dokráčí si pro vítězství. Podolka se však ve druhém poločase zlepšila a začala se prosazovat svojí technickou hrou. Za to byla v závěru odměněna vyrovnávací brankou. Miroslav Ulrich, Petr Sváček
Huntrs Podolka FC
Tomáš Michálek – Jan Beránek, Jiří Bubák, Jozef Drábek, Petr Fuxa, Jan Macek, Jiří Mařan, Tomáš Mikulik, David Müller, Lukáš Novisedlák, Jindřich Rodovský vs Petr Vyleťal – Petr Baštář, Martin Hradec, Richard Hradec, Pavel Miler, Petr Miler, Marek Ranš, Bernard Tecqui