Po 21.9.09 16:30, 17:45 zzHAGI2 TBC Lachtan B
Po 21.9.09 16:30, 17:45 zzHAGIB Koza znezaneřáděná
St 23.9.09 16:30, 17:45 zzJUNI1 Buzuluk Úvaly FC
Pá 2.10.09 18:15, 19:30 zzTKSPA Buzuluk Úvaly FC
So 3.10.09 08:45, 10:00 DEKAN Marná snaha
So 10.10.09 08:45, 10:00 zzHAGI2 Malvazinky 1.FC
So 17.10.09 08:45, 10:00 DEKAN Marná snaha
So 17.10.09 11:15, 12:30 ZAK Vzteklé Želvičky
So 17.10.09 13:45, 15:00 zzZARUB Athletico KMF
So 24.10.09 08:45, 10:00 DEKAN Tornádo Labuť PM
Další pískání Kompletní rozpis pískání

13. 12. 09 12:30 DEKAN Vzteklé Želvičky Marná snaha 11. 0:2 (0:1)
Pohledné utkání převyšující úrovní standart 8.ligy. Hosté byli před brankou soupeře o něco nebezpečnější a dvakrát se jim podařilo domácíh gólmana překonat. Domácím se i přes několik zajímavých šancí skórovat nepovedlo, takže zasloužená výhra pro Marnou snahu. Tomáš Pekár, Miroslav Krucký
Vzteklé Želvičky Marná snaha
Michal Fecurka – Martin Časar, Tomáš Horák, Tomáš Kougl, Jaroslav Maryška, Martin Maryška, Tomáš Surovec, Milan Urban, Karel Winter vs Petr Procházka – Jiří Janeček, Petr Kuželka, Miroslav Procházka, Pavel Procházka, Martin Šmoranc, Radek Strnad, Filip Weiss
37 Milan Urban 19. Filip Weiss
52. Pavel Procházka
13. 12. 09 12:30 P1 Poštmistři A Malvazinky 1.FC 11. 1:7 (0:3)
Utkání, ve kterém byla kvalita na straně týmu Malvazinek,jehož hráči plně využili zhoršující se fyzickou kondici Poštmistrů a postupně nasázeli děravé obraně 7 gólů. Poštmistři dvakrát zazvonili na tyč a v poslední minutě se dočkali čestného úspěchu. Norman David, Jan Autrata
Poštmistři A Malvazinky 1.FC
Michal Čermák – Richard Bláha, Karel Brousil, Michal Franc, Libor Janásek, Josef Poslední, Petr Škvor vs Tomáš Houdek – David Adamec, Jiří Balzer, Josef Brož, Filip Novotný, Daniel Pulchart, Karel Rákosník, Jiří Šesták
59. Richard Bláha 4. Daniel Pulchart
25., 28., 37. Josef Brož
32., 39. Jiří Šesták
49. David Adamec
13. 12. 09 12:30 zzZARUB River lejt A Koza znezaneřáděná 11. 0:0 (0:0)
Na pohled moc pěkné utkání osmé ligy. Hráči o sobě věděli, výborně spolupracovali a vytvářeli si šance. Za záda brankářů však nepronikl ani jeden balón a proto jsou oba hráči utkání. Milan Jiroušek, Karel Křivánek
River lejt A Koza znezaneřáděná
Martin MalířKryštof Blažek, Adam Dvořák, Tomáš Horčička, Patrik Kheil, Vladimír Němec vs Pavel Ptáček – Kryštof Kobeda, Martin Matějka, Jan Papoušek, Robert Šenk, Martin Spilka
13. 12. 09 12:30 BECH TBC Lachtan B Buzuluk Úvaly FC 11. 1:2 (1:2)
Vyrovnané utkání, které rozhodla už první půle, v níž padly všechny branky. Domácí sice tlačili, ale jejich bojovný výkon nestačil ani na bod.
TBC Lachtan B Buzuluk Úvaly FC
Gabriel Koncz – Tomáš Andrle, Jaroslav Hudec, Jan Mádr, Jiří Mitáš, Jiří Pavlík vs Michael Heres – Karol Blicha, Ondřej Bureš, Fabien Clauss, Michal Miko, Daniel Řezáč, Michael Řezáč, Jaromír Šreil
27. Tomáš Andrle 3. Fabien Clauss
20. Karol Blicha
13. 12. 09 12:30 KBELY Tornádo Labuť PM Athletico KMF 11. 1:3 (1:1)
Průměrné utkání, ve kterém ani jeden z týmů neměl větší přecahu. Rozhodl nedůraz v obraně Tornáda. Dobrý výkon předvedli oba gólmani. Petr Freiman, Jiří Smolík
Tornádo Labuť PM Athletico KMF
Václav Hrdlička – Pavel Buřič, Bohumil Řežábek, Martin Řežábek, Patrik Steinbauer, Vladimír Vopátek vs Jiří Bruna – Martin Cmero, Milan Fudali, Pavel Marášek, Tomáš Sluka, Petr Zlámal
14. Patrik Steinbauer 10. Petr Zlámal
35. Martin Cmero
44. Tomáš Sluka
13. 12. 09 12:30 P3 Vodka team FC Albuquerque tuplaks 11. 2:4 (2:0)
Domácím patřil 1.poločas, ale po změně stran však úplně vypadli z role a hosté v poklidu výsledek otočili. Procházka M.,Procházka T.