So 19.9.09 08:45 DEKAN Náhradníci Sedmikráskov Čimice   (HL8I)
So 19.9.09 10:00 DEKAN Devils of Zderaz Alej FK B   (HL6G)
So 19.9.09 11:15 DEKAN GoGo 1.NC UNI - Lužiny   (HL6G)
So 19.9.09 12:30 DEKAN HNK Praha FC Guaraní   (HL7G)
So 19.9.09 13:45 DEKAN Dejvický expres Team Motivated   (HL7G)
So 19.9.09 15:00 DEKAN Arctica Islandica Cosmo Hagibor FC   (HL5F)

13. 12. 09 12:30 P3 Vodka team FC Albuquerque tuplaks 11. 2:4 (2:0)
Domácím patřil 1.poločas, ale po změně stran však úplně vypadli z role a hosté v poklidu výsledek otočili. Procházka M.,Procházka T.
Vodka team FC Albuquerque tuplaks
David Veselý – Tomáš Dvořák, Jan Foukner, Václav Jirka, Luboš Růžička, Ervín Schün, Jiří Souček, Karel Šukovský, Martin Vodka vs Miroslav Paštěka – Rudolf Bucha, Zdeněk Chvostík, Jan Holý, Oldřich Hottmar, Tomáš Kováč, Martin Šimoník, Jiří Vařeka, Jiří Wolf
11. Tomáš Dvořák
21. Václav Jirka
21 Martin Vodka 35., 60. Jan Holý
37., 38. Martin Šimoník
29. 11. 09 20:00 DEKAN Marná snaha Vodka team FC 10. 2:5 (2:3)
Zápas byl ovlivněn oslabením Marné snahy o jednoho hráče. Od začátku bylo jen otázkou času, kdy Vodka team vstřelí branky a rozhodne o své výhře. Tomáš Kőrbler, Martin Zdeněk
Marná snaha Vodka team FC
Petr Procházka – Petr Kuželka, Miroslav Procházka, Pavel Procházka, Radek Strnad vs David Veselý – Tomáš Dvořák, Jan Foukner, Václav Jirka, Milan Mráz, Richard Nemček, Luboš Růžička, Ervín Schün, Jiří Souček, Karel Šukovský, Martin Vodka
18. Pavel Procházka
26. Radek Strnad
22., 30. Milan Mráz
29., 33. Václav Jirka
40. Jan Foukner
15. 11. 09 11:15 TEMPO Tornádo Labuť PM Vodka team FC 9. 9:7 (5:3)
Utkání hráno ve vysokém nasazení, které rozhodlo větší štěstí na straně domácích. V utkání vynikli na obou stranách především útočníci a to Velíšek na straně Tornáda a Jirka na straně Vodky. Jan Kolář, Jiří Šedo
Tornádo Labuť PM Vodka team FC
Václav Hrdlička – Pavel Buřič, Bohumil Řežábek, Martin Řežábek, Patrik Steinbauer, Luboš Velísek vs David Veselý – Tomáš Dvořák, Peter Florian, Jan Foukner, Václav Jirka, Jan Měrka, Richard Nemček, Luboš Růžička, Jiří Souček, Michal Stárek, Karel Šukovský, Martin Vodka
48., 49., 52., 54. Václav Jirka
1. 11. 09 13:45 zzZLICH Vodka team FC TBC Lachtan B 8. 9:2 (6:0)
První poločas jednoznačný pro domácí. Hosté ve 2.poločase přece jen zabojovali, ale stačilo to pouze na korigování výsledku. Čistý zápas bez faulů. Ernest Gajdoš, Vladimír Sláma
Vodka team FC TBC Lachtan B
David Veselý – Peter Florian, Jan Foukner, Václav Jirka, Jan Měrka, Richard Nemček, Luboš Růžička, Ervín Schün, Jiří Souček, Michal Stárek, Karel Šukovský, Martin Vodka vs Gabriel Koncz – Marek Adamkovič, Jaroslav Hudec, Jan Mádr, Jiří Mitáš, Jiří Pavlík, Radek Pištora, Jan Růžička, Jan Žemlička
46. Marek Adamkovič
25. 10. 09 13:45 zzZLICH River lejt A Vodka team FC 7. 0:3 (0:0)
Rozhodčí se nedostavil, pískali hráči Vodka teamu.
Tragický výkon Vodka teamu a naopak skvělý výkon oslabených River lejt.
River lejt A Vodka team FC
Filip TrefilJan Botlík, Adam Dvořák, Jaroslav Halák, Tomáš Horčička vs David Veselý – Peter Florian, Jan Foukner, Václav Jirka, Richard Nemček, Luboš Růžička, Ervín Schün, Jiří Souček, Michal Stárek, Karel Šukovský, Martin Vodka
37. Richard Nemček
48. Karel Šukovský
53. Jan Foukner
18. 10. 09 13:45 zzZLICH Vodka team FC Poštmistři A 6. 9:0 (1:0)
Hrálo se na rozbahněném terénu, což velmi ovlivnilo kvalitu utkání. Vodka team byl po celý zápas lepší a přestože neproměnil dvě penaly, zaslouženě vysoko zvítězil. David Stránský, Richard Stránský
Vodka team FC Poštmistři A
David Veselý – Tomáš Dvořák, Peter Florian, Jan Foukner, Václav Jirka, Richard Nemček, Luboš Růžička, Ervín Schün, Jiří Souček, Michal Stárek, Karel Šukovský, Martin Vodka vs Michal Čermák – Jindřich Baumgartl, Richard Bláha, Karel Brousil, Michal Franc, Libor Janásek, Josef Poslední, Petr Škvor
21., 41., 43. Luboš Růžička
32. Richard Nemček
35., 38., 55. Václav Jirka
45., 58. Jan Foukner
11. 10. 09 13:45 zzZLICH Vzteklé Želvičky Vodka team FC 5. 2:7 (2:3)
Hosté rozhodli o svém vítězství během prvních minut zápasu, kdy si vytvořili náskok a od té doby hru kontrolovali. Zasloužená výhra lepšího týmu. Vladimír Brenner
Vzteklé Želvičky Vodka team FC
Michal Fecurka – Martin Časar, Tomáš Horák, Jaroslav Maryška, Martin Maryška, Tomáš Surovec, Milan Urban, Karel Winter vs David Veselý – Tomáš Dvořák, Peter Florian, Jan Foukner, Václav Jirka, Jan Měrka, Richard Nemček, Luboš Růžička, Ervín Schün, Jiří Souček, Michal Stárek, Karel Šukovský, Martin Vodka
37. Tomáš Dvořák
4. 10. 09 13:45 zzZLICH Vodka team FC Malvazinky 1.FC 4. 3:1 (1:1)
Po vyrovnaném prvním poločase zvítězila větší sehranost Vodka teamu, který ve druhém dějství dvěma góly rozhodl. Jinak slušně hrané utkání bez větších faulů. Tomáš Maceček, Milan Srníček
Vodka team FC Malvazinky 1.FC
Jiří Souček – Tomáš Dvořák, Peter Florian, Jan Foukner, Václav Jirka, Jan Měrka, Richard Nemček, Luboš Růžička, Ervín Schün, Michal Stárek, Karel Šukovský, Martin Vodka vs Tomáš Houdek – Jiří Balzer, Josef Brož, Filip Novotný, Daniel Pulchart, Lukáš Pulchart, Karel Rákosník, Pavel Rákosník
5. Václav Jirka
42. Jan Měrka
48. Luboš Růžička
29. Lukáš Pulchart
20. 9. 09 12:30 zzZLICH Koza znezaneřáděná Vodka team FC 3. 1:10 (0:2)
Jednoznačné utkání s mořem šancí na straně Vodka teamu. Ve druhém poločase už to byla spíš exhibice. Oběma týmům patří dík za neobyčejně čistou hru. Roman Švec, Zbyšek Homola
Koza znezaneřáděná Vodka team FC
Jan Papoušek – Jan Barták, Aleš Jindřich, Jan Kopal, Michal Macek, Martin Matějka, Robert Šenk vs Jiří Souček – Peter Florian, Jan Foukner, Václav Jirka, Richard Nemček, Luboš Růžička, Ervín Schün, Michal Stárek, Karel Šukovský, Martin Vodka
45. Michal Macek 11. OG
15., 35., 58. Richard Nemček
31., 57. Jan Foukner
37., 53. Václav Jirka
52., 55. Luboš Růžička
13. 9. 09 12:30 zzZLICH Vodka team FC Buzuluk Úvaly FC 2. 3:1 (1:1)
Bojovný zápas ve kterém vyhrálo techničtější mužstvo. Miroslav Sládek, Jaroslav Sládek
Vodka team FC Buzuluk Úvaly FC
David Veselý – Tomáš Dvořák, Peter Florian, Jan Foukner, Václav Jirka, Richard Nemček, Luboš Růžička, Ervín Schün, Jiří Souček, Michal Stárek, Martin Vodka vs Ondřej Bureš – Karol Blicha, Fabien Clauss, Michael Heres, Daniel Řezáč, Michael Řezáč, Jaromír Šreil, Jakub Votápek
28. Jan Foukner
46. Richard Nemček
58. Tomáš Dvořák
22. Fabien Clauss
6. 9. 09 12:30 zzZLICH Athletico KMF Vodka team FC 1. 1:10 (1:4)
Od začátku jednoznačné vítězství Vodky, hráčům Athletica balón někdy vyloženě překážel a jejich byla utrpením. Vladimír Průcha, Jaroslav Láznička
Athletico KMF Vodka team FC
Jiří Bruna – Martin Cmero, Milan Fudali, Václav Lhotský, Michael Rutar, Tomáš Sluka vs David Veselý – Tomáš Dvořák, Peter Florian, Jan Foukner, Václav Jirka, Milan Mráz, Richard Nemček, Luboš Růžička, Ervín Schün, Jiří Souček, Michal Stárek, Martin Vodka