Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Ne 27.6.10 | 13:45 | HANSP | River lejt A Vixens | 11. | 20:1 |
Ne 27.6.10 | 13:45 | zzZARUB | Samson Bonella B Okouni | 11. | 7:1 |
Ne 27.6.10 | 13:45 | BECH | Šílené veverky Levá fuska | 11. | 1:2 |
Ne 27.6.10 | 13:45 | DEKAN | Slavoj Legends Catchers SC | 11. | 2:1 |
Ne 27.6.10 | 13:45 | ZAK | Maczlo AC Arsenal Kobylisy FC | 11. | 0:6 k. |
Ne 27.6.10 | 13:45 | TEMPO | Tornádo Labuť PM Améby AFC B | 11. | 4:7 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Slavoj Legends | 11 | 10 | 0 | 1 | 81:13 | 20 |
2. | River lejt A | 11 | 10 | 0 | 1 | 78:16 | 20 |
3. | Samson Bonella B | 11 | 10 | 0 | 1 | 62:10 | 20 |
4. | Levá fuska | 11 | 8 | 0 | 3 | 46:12 | 16 |
5. | Améby AFC B | 11 | 6 | 1 | 4 | 61:20 | 13 |
6. | Šílené veverky | 11 | 5 | 1 | 5 | 24:28 | 11 |
7. | Tornádo Labuť PM | 11 | 4 | 0 | 7 | 36:52 | 8 |
8. | Maczlo AC | 11 | 3 | 0 | 8 | 44:74 | 6 |
9. | Arsenal Kobylisy FC | 11 | 2 | 1 | 8 | 25:43 | 5 |
10. | Okouni | 11 | 2 | 0 | 9 | 22:58 | 4 |
11. | Catchers SC | 11 | 4 | 1 | 6 | 38:30 | 3 |
12. | Vixens | 11 | 0 | 0 | 11 | 11:172 | 0 |
Datum | Začátky | Hřiště | Tým |
---|---|---|---|
St 31.3.10 | 18:30, 19:45 | HRAB2 | River lejt A |
St 7.4.10 | 17:00, 18:15 | zzZARUB | Samson Bonella B |
So 10.4.10 | 08:45, 10:00 | P2 | Améby AFC B |
Út 13.4.10 | 17:00, 18:15 | zzJUNI1 | Arsenal Kobylisy FC |
Út 13.4.10 | 18:15, 19:30 | zzTKSPA | Catchers SC |
So 17.4.10 | 13:45, 15:00 | BECH | Tornádo Labuť PM |
St 21.4.10 | 17:00, 18:15 | zzZARUB | Samson Bonella B |
Čt 22.4.10 | 17:00, 18:15 | zzZARUB | Slavoj Legends |
Po 26.4.10 | 18:15, 19:30 | zzTKSPA | Vixens |
Čt 29.4.10 | 17:00, 18:15 | DEKAN | Okouni |
So 1.5.10 | 12:30, 13:45 | P2 | Améby AFC B |
Po 3.5.10 | 19:00, 20:15 | P2 | Slavoj Legends |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Pořadí | Jméno | Tým | Gólů |
---|---|---|---|
1. | Lukáš Pařízek | Samson Bonella B | 29 |
2. | Jaroslav Stonawski | MVS Penguins 6:5 | 21 |
3. | Josef Vítovský | Slavoj Legends | 21 |
4. | Jan Botlík | River lejt B | 16 |
5. | Petr Hulán | Levá fuska | 15 |
6. | Tomáš Horčička | River lejt B | 14 |
7. | Jonáš Žantovský | River lejt B | 12 |
8. | Edward Köttner | River lejt A | 11 |
9. | Lukáš Fiala | Santovi Sobi | 11 |
10. | Daniel Piatak | Slavoj Legends | 11 |
11. | Dominik Barták | Sparta Pankrác | 10 |
12. | Petr Maxa | Améby AFC B | 9 |
13. | Vít Šikýř | Tornádo Labuť PM | 8 |
14. | Marek Vandas | Catchers SC | 8 |
15. | Patrik Kheil | Hervis sport 1.FC | 8 |
16. | Zdeněk Hruboš | Šílené veverky | 8 |
17. | Jaroslav Halák | River lejt A | 8 |
18. | Richard Adamec | Améby AFC B | 8 |
19. | Marek Šišák | Pavilon 8 AHC | 7 |
20. | Martin Slaboch | Samson Bonella B | 7 |