Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Čt 3.12.09 | 18:15 | BECH | Valník Apostrophe´FZ | 11. | 0:4 |
Čt 3.12.09 | 18:15 | zzTKSPA | Sen ČM PG supervet Benda 1964 OFC SUP | 11. | 5:2 |
Čt 3.12.09 | 18:00 | ZAK | Sokol Vysočany SUP Kotlářka CAHA FC SUP | 11. | 3:1 |
Čt 3.12.09 | 17:45 | STER2 | Suprtechno Dřevorubci Modřany S | 11. | 2:1 |
Čt 3.12.09 | 17:45 | STER3 | SuperNova L.F.C. Dehet Old 1.FC SUP | 11. | 0:3 |
Čt 3.12.09 | 17:45 | STER1 | Rokoska SUP Žvahov | 11. | 4:0 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Apostrophe´FZ | 11 | 10 | 1 | 0 | 52:7 | 21 |
2. | Sen ČM PG supervet | 11 | 8 | 1 | 2 | 38:15 | 17 |
3. | Dřevorubci Modřany S | 11 | 7 | 2 | 2 | 40:17 | 16 |
4. | Suprtechno | 11 | 7 | 0 | 4 | 29:17 | 14 |
5. | Valník | 11 | 6 | 2 | 3 | 21:14 | 14 |
6. | Rokoska SUP | 11 | 7 | 0 | 4 | 29:26 | 14 |
7. | Žvahov | 11 | 3 | 1 | 7 | 16:28 | 7 |
8. | Sokol Vysočany SUP | 11 | 3 | 1 | 7 | 13:40 | 7 |
9. | Benda 1964 OFC SUP | 11 | 1 | 4 | 6 | 16:25 | 6 |
10. | Kotlářka CAHA FC SUP | 11 | 2 | 2 | 7 | 14:29 | 6 |
11. | SuperNova L.F.C. | 11 | 2 | 2 | 7 | 10:32 | 6 |
12. | Dehet Old 1.FC SUP | 11 | 2 | 0 | 9 | 16:44 | 4 |
Datum | Začátky | Hřiště | Tým |
---|---|---|---|
Po 7.9.09 | 18:30, 19:45 | HRAB3 | Suprtechno |
St 9.9.09 | 19:00, 20:15 | P3 | Benda 1964 OFC SUP |
Út 15.9.09 | 16:30, 17:45 | zzANG | Dřevorubci Modřany S |
Ne 20.9.09 | 18:45, 20:00 | P1 | Rokoska SUP |
Ne 20.9.09 | 18:45, 20:00 | ZAK | Kotlářka CAHA FC SUP |
Po 21.9.09 | 16:30, 17:45 | zzANG | Dřevorubci Modřany S |
Po 21.9.09 | 18:15, 19:30 | zzTKSPA | Benda 1964 OFC SUP |
Po 21.9.09 | 18:30, 19:45 | HRAB3 | Suprtechno |
Čt 1.10.09 | 18:30, 19:45 | HRAB2 | Žvahov |
Ne 4.10.09 | 12:30, 13:45 | zzZARUB | Sen ČM PG supervet |
Pá 16.10.09 | 19:00, 20:15 | P3 | Valník |
St 21.10.09 | 17:00, 18:15 | DEKAN | Dehet Old 1.FC SUP |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Pořadí | Jméno | Tým | Gólů |
---|---|---|---|
1. | Miroslav Přibyl | Apostrophe´FZ | 14 |
2. | Zdeněk Genčev | Rokoska SUP | 13 |
3. | Ivan Kovařík | Apostrophe´FZ | 9 |
4. | Petr Dušek | Dřevorubci Modřany S | 8 |
5. | Jiří Vácha | Endoprotéza | 8 |
6. | Karel Mrskoč | Torzo AFZ | 7 |
7. | Josef Glaser | Žvahov | 7 |
8. | Luboš Petr | Jawa-Suprtechno A | 6 |
9. | Ctirad Veverka | Valník | 6 |
10. | Dušan Bruncko | Dřevorubci Modřany S | 6 |
11. | Tomáš Schilla | Apostrophe´FZ | 6 |
12. | Jaroslav Pur | Sen ČM PG supervet | 6 |
13. | Bronislav Přibyla | Apostrophe´FZ | 6 |
14. | Zdeněk Holický | Sen ČM PG supervet | 5 |
15. | Jiří Hronek | Rokoska SUP | 5 |
16. | Jiří Šipoš | Jawa-Suprtechno B | 4 |
17. | Josef Lukáš | Benda 1964 OFC SUP | 4 |
18. | Miroslav Šusta | Sen ČM PG supervet | 4 |
19. | Richard Urban | Sokol Vysočany SUP | 4 |
20. | Roman Zahrádka | Rokoska SUP | 4 |