10. Kotlářka CAHA FC SUP 11 2 2 7 14:29 6

Ne 20.9.09 18:45 P1 Boca Seniors VET Úderka Žižkov   (VL3C)
Ne 20.9.09 20:00 P1 Úderka Žižkov junioři Liboc united   (HL5H)
St 9.12.09 18:45 STER2 Keckafogo KK VET Gente VET   (VL3B)
St 9.12.09 20:00 STER2 Kožich II.FC Veltěž SC   (HL6C)

3. 12. 09 17:45 STER1 Rokoska SUP Žvahov 11. 4:0 (1:0)
Rokoska byla mnohem nebezpečnější, než soupeř. V úvodu se hrálo spíš takticky a čekalo se na první gól. Ten padl z penalty nařízené za faul. Po změně stran přišla ve 40.minutě pojistka Rokosky, která ještě v závěru přidala další dvě branky.
Rokoska SUP Žvahov
Miloslav HenzelínLudvík Čábela, Zdeněk Genčev, Václav Hon, Jiří Hronek, František Kašpar, Jaroslav Marek, Petr Pleva, Roman Zahrádka vs Roman Werner – Petr Duda, Josef Glaser, Stanislav Urban, Ivan Virág, Emil Vitásek
24. Ludvík Čábela
40. Petr Pleva
53. Roman Zahrádka
55. Jiří Hronek
24. 11. 09 19:00 P1 Benda 1964 OFC SUP Rokoska SUP 10. 2:4 (1:1)
V pohledném a bojovném utkání měli zpočátku navrch domácí. Poté však zabrala Rokoska a zápas se zlomil v rozmezí 47 a 48.minuty, kdy hosté dvakrát udeřili.
Benda 1964 OFC SUP Rokoska SUP
Milan Bělohlav – Josef Brejška, Ladislav Břicháč, Josef Lukáš, Martin Milota, Petr Pittner, Michal Slabej, Lubomír Vrkoč, Václav Zeman vs Miloslav Henzelín – Ludvík Čábela, Zdeněk Genčev, Václav Hon, Jiří Hronek, František Kašpar, Jaroslav Marek, Jaroslav Matějka, Roman Zahrádka
8. Václav Zeman
34. Josef Brejška
37 Josef Lukáš 22., 31., 47., 48. Jiří Hronek
22. 11. 09 20:00 ZAK Rokoska SUP Kotlářka CAHA FC SUP 9. 4:1 (3:1)
Bojovné utkání, hrané v opatrném tempu. Zasloužená výhra Rokosky. Pavel Potměšil
Rokoska SUP Kotlářka CAHA FC SUP
Miloslav Henzelín – Ludvík Čábela, Zdeněk Genčev, Václav Hon, Jiří Hronek, František Kašpar, Jaroslav Marek, Jaroslav Matějka, Petr Pleva, Roman Zahrádka vs Jaroslav Kvarda – Robert Alferi, Karel Máchal, František Měchura, Miroslav Miketa, Pavel Přeučil, Jaroslav Řezníček, Ladislav Strnad, Jiří Svátek
1., 41. Zdeněk Genčev
3. Jaroslav Matějka
24. Roman Zahrádka
4. Miroslav Miketa
2. 11. 09 19:00 STER3 Dehet Old 1.FC SUP Rokoska SUP 8. 2:3 (1:2)
Rozhodčí se nedostavil, po dohodě pískal syn jednoho z hráčů Rokosky.
Trochu nervózní utkání se šťastným koncem pro Rokosku.
Dehet Old 1.FC SUP Rokoska SUP
Petr Votruba – Petr Bašus, Ladislav Franta, Jan Novák, Ivan Šimmer, Pavel Tlustý, Martin Zdobinský vs Miloslav Henzelín – Ludvík Čábela, Zdeněk Genčev, Václav Hon, František Kašpar, Jaroslav Marek, Jaroslav Matějka, Petr Pleva, Roman Zahrádka
5. Jan Novák
48. Ladislav Franta
21., 50. Jaroslav Matějka
30. Zdeněk Genčev
24. 10. 09 10:00 zzANG Rokoska SUP Dřevorubci Modřany S 7. 2:7 (1:3)
Bylo zajímavé sledovat co tito pánové předvádějí, ale nakonec jako vždy rozhodlo proměňování šancí. Jan Gregor, Tomáš Kadlec
Rokoska SUP Dřevorubci Modřany S
Miloslav Henzelín – Ludvík Čábela, Zdeněk Genčev, Václav Hon, Jaroslav Marek, Jaroslav Matějka, Roman Zahrádka vs Ivan Moucha – Dušan Bruncko, Ladislav Burian, Petr Dušek, Allan Kheil, Miroslav Michalec, Jiří Sedláček
18., 38. Zdeněk Genčev 1. Ladislav Burian
16. Dušan Bruncko
17. Miroslav Michalec
36. Petr Dušek
39., 45. Allan Kheil
48. Jiří Sedláček
18. 10. 09 13:45 P1 Apostrophe´FZ Rokoska SUP 6. 4:2 (2:1)
Utkání plné nepřesných střel. Zasloužená výhra Apostrophe. Radek Pekárek
Apostrophe´FZ Rokoska SUP
Petr Bílý – Martin Blažka, Jiří Jindra, Ivan Kovařík, Karel Mrskoč, Miroslav Přibyl, Bronislav Přibyla, Tomáš Schilla, Miroslav Trnka vs Miloslav Henzelín – Ludvík Čábela, Zdeněk Genčev, Václav Hon, František Kašpar, Jaroslav Marek, Jaroslav Matějka, Roman Zahrádka
16. Ivan Kovařík
22. Bronislav Přibyla
46. Miroslav Přibyl
48. Karel Mrskoč
26. Jaroslav Marek
49. Roman Zahrádka
29. 9. 09 17:00 zzNOVOB Rokoska SUP Valník 5. 1:2 (1:0)
K utkání se nedostavil rozhodčí, a tak zápas řídil náhradní sudí z týmu Traktor.
Zápas proběhl v bojovném duchu na hranici možností obou týmů.
Rokoska SUP Valník
Miloslav Henzelín – Ludvík Čábela, Zdeněk Genčev, Václav Hon, František Kašpar, Jaroslav Marek, Roman Zahrádka vs Jan Frohna – Zdeněk Fiala, Jan Halouska, Dobroslav Kalina, Lubomír Smolík, Luděk Tobola, Jindřich Trmal, Ctirad Veverka, Jaroslav Zahradil
23. Zdeněk Genčev 31. Jan Halouska
51. Zdeněk Fiala
23. 9. 09 18:30 HRAB1 Suprtechno Rokoska SUP 4. 2:3 (0:3)
Rokosce patřila první půle, ve které se třikrát prosadila. Po změně stran Suprtechno zlepšilo hru a snížilo až na rozdíl jediné branky. Na vyrovnání už mu nezbyl čas.
Suprtechno Rokoska SUP
František Moulík – Vlastimil Brož, Pavel Gerschon, Jaroslav Kotalík, Luboš Petr, Zdeněk Polanský, Jiří Šipoš, Miroslav Soucha, Jiří Vácha vs Miloslav Henzelín – Ludvík Čábela, Zdeněk Genčev, Václav Hon, František Kašpar, Jaroslav Marek, Roman Zahrádka
44. Luboš Petr
56. Miroslav Soucha
9. Ludvík Čábela
14., 20. Zdeněk Genčev
14. 9. 09 17:00 BECH Rokoska SUP SuperNova L.F.C. 3. 4:0 (2:0)
Utkání ovlivnilo, že SuperNova hrála skoro celý poločas v oslabení o jednoho hráče. Slušně hrané utkání pro sebe rozhodli hráči Rokosky, díky střelecké potenci Genčeva. David Kácl, Jiří Sýkora
Rokoska SUP SuperNova L.F.C.
Miloslav Henzelín – Ludvík Čábela, Zdeněk Genčev, Václav Hon, František Kašpar, Jaroslav Marek, Jaroslav Matějka, Roman Zahrádka vs Tomáš Mládek – Vladimír Anev, Jan Pouska, Pavel Rajský, Jan Uhlíř st., Vít Vaníček, Ivan Zajíc, Václav Žák
12., 18., 36., 45. Zdeněk Genčev
10. 9. 09 18:00 ZAK Sokol Vysočany SUP Rokoska SUP 2. 0:1 (0:0)
Vyrovnaný zápas, který rozhodl šťastný gól v závěru. Rokoska na soupeře vletěla a v úvodu měla několik šancí. Postupně se hra vyrovnala a převahu získal díky širšímu kádru domácí Sokol. Druhý poločas byl vyrovnaný a přinesl spoustu šancí na obou stranách, které zmařili výborní gólmani, nebo neschopnost v zakončení. Svatopluk Chalupa, Jan Líkař
Sokol Vysočany SUP Rokoska SUP
Martin Valent – Karel Chládek, Václav Hanzlík, Petr Hrabal, Vratislav Kracman, Jan Plichta, Miroslav Plíšek, Pavel Psotta, Jan Suhrada, Richard Urban vs Ludvík Čábela – Zdeněk Genčev, Miloslav Henzelín, Václav Hon, František Kašpar, Jaroslav Marek, Jaroslav Matějka, Roman Zahrádka
59. Zdeněk Genčev
2. 9. 09 17:00 zzNOVOB Rokoska SUP Sen ČM PG supervet 1. 1:6 (0:3)
Od začátku utkání byl nebezpečnější Sen, vytvářel si více šancí, a také je proměňoval. Ve druhé půli byl zápas vyrovnanější, přesto se Rokosu nepodařilo dát více než jednu branku. Viktor Kassl, Martin Mlynář
Rokoska SUP Sen ČM PG supervet
Miloslav Henzelín – Ludvík Čábela, Zdeněk Genčev, Václav Hon, František Kašpar, Jaroslav Matějka, Roman Zahrádka vs František Turek – Miroslav Ackermann, Jiří Blažek, Rudolf Bobek, Vlastimil Datko, František Hamouz, Petr Holeček, Zdeněk Holický, Josef Horvát, Miroslav Kejha, Zdeněk Kolář, Petr Mareš, Jaroslav Pur, Roman Šejda, Miroslav Vachta, Petr Zeman