10. Kotlářka CAHA FC SUP 11 2 2 7 14:29 6

Út 3.11.09 18:00 ZAK Santovi Sobi Ratajski démoni   (HL7B)
Út 3.11.09 19:15 ZAK Cormoran FC Kulišáci CF VET   (VL2B)
Út 3.11.09 20:30 ZAK Blankyt bulldogs Blaženka spiders   (HL6B)
St 9.12.09 18:30 HRAB1 Károv ZJ veteran Hvězda VAB F.C.   (VL3B)
St 9.12.09 19:45 HRAB1 Pivušky FC Bohdalec PC   (HL6C)

3. 12. 09 18:15 BECH Valník Apostrophe´FZ 11. 0:4 (0:1)
Jednoznačné utkání ve prospěch Apostrophe, jehož hlavním tahounem byl gólman Bílý. Ladislav Skalský, Vladimír Moudrý
Valník Apostrophe´FZ
Jan Frohna – Jan Halouska, Dobroslav Kalina, Josef Kouba, Lubomír Smolík, Luděk Tobola, Jindřich Trmal, Ctirad Veverka vs Petr Bílý – Martin Blažka, Jiří Holba, Jiří Jindra, Ivan Kovařík, Karel Mrskoč, Michal Muž, Miroslav Přibyl, Bronislav Přibyla, Miroslav Trnka, Martin Vobecký
12. Miroslav Přibyl
36. Martin Vobecký
43. Jiří Holba
56. Martin Blažka
25. 11. 09 18:30 HRAB1 Apostrophe´FZ Suprtechno 10. 5:0 (1:0)
Zápas starých pánů byl dlouho vyrovnaný, jak napovídá poločasové skóre. Teprve ve druhém poločase začali hráči Apostrophe využívat vzrůstající převahu a nakonec hladce a zaslouženě vyhráli.
Apostrophe´FZ Suprtechno
Miroslav PřibylPetr Bílý, Martin Blažka, Ivan Kovařík, Karel Mrskoč, Michal Muž, Bronislav Přibyla, Tomáš Schilla, Miroslav Trnka vs Vlastimil Brož – Pavel Gerschon, Luboš Petr, Zdeněk Polanský, Jiří Šipoš, Miroslav Soucha, Jiří Vácha, Miroslav Vlček
13., 43., 56. Miroslav Přibyl
31. Tomáš Schilla
46. Ivan Kovařík
17. 11. 09 20:15 P1 SuperNova L.F.C. Apostrophe´FZ 9. 0:7 (0:3)
Velmi jednoznačné utkání, ve kterém hráči Apostrophe jasně přehrávali soupeře a po zásluze vyhráli. Karel Filip
SuperNova L.F.C. Apostrophe´FZ
Tomáš Mládek – Vladimír Anev, Pavel Čihák, Jan Pouska, Pavel Rajský, Jan Uhlíř st., Ivan Zajíc, Václav Žák vs Petr Bílý – Martin Blažka, Ivan Kovařík, Karel Mrskoč, Michal Muž, Bronislav Přibyla, Tomáš Schilla, Miroslav Trnka
9., 44. Ivan Kovařík
12. Michal Muž
22. Bronislav Přibyla
34., 54. Tomáš Schilla
46. Karel Mrskoč
5. 11. 09 18:00 ZAK Apostrophe´FZ Sokol Vysočany SUP 8. 7:0 (1:0)
Zápas s jednoznačným průběhem, vyhrálo evidentně lepší mužstvo. Jiří Fifka, Jaroslav Renda
Apostrophe´FZ Sokol Vysočany SUP
Petr Bílý – Martin Blažka, Ivan Kovařík, Karel Mrskoč, Michal Muž, Miroslav Přibyl, Tomáš Schilla, Miroslav Trnka vs Martin Valent – Karel Chládek, Jan Choura, Vratislav Kracman, Jan Plichta, Miroslav Plíšek, Pavel Psotta, Jan Suhrada, Richard Urban
27., 33., 34. Miroslav Přibyl
39., 52. Ivan Kovařík
54. Martin Blažka
57. Miroslav Trnka
21. 10. 09 20:00 STER1 Sen ČM PG supervet Apostrophe´FZ 7. 1:3 (0:1)
V naprosto zbytečně nervózním a hroceném utkání nakonec zasloužená výhra přece jen o něco fotbalovějších hostů pod vedením technicky i takticky výborně hrajícího autora hattricku Přibyla. Zbyněk Musil, Jaroslav Adámek
Sen ČM PG supervet Apostrophe´FZ
Rudolf Bobek – Miroslav Ackermann, Jiří Blažek, Vlastimil Datko, František Hamouz, Petr Holeček, Zdeněk Holický, Zdeněk Kolář, Petr Mareš, Jaroslav Pur, Miroslav Šusta, Jaroslav Toman, František Turek, Petr Zeman vs Petr Bílý – Martin Blažka, Jiří Jindra, Ivan Kovařík, Karel Mrskoč, Michal Muž, Miroslav Přibyl, Bronislav Přibyla, Tomáš Schilla, Miroslav Trnka
52. Jaroslav Pur 3., 32., 54. Miroslav Přibyl
18. 10. 09 13:45 P1 Apostrophe´FZ Rokoska SUP 6. 4:2 (2:1)
Utkání plné nepřesných střel. Zasloužená výhra Apostrophe. Radek Pekárek
Apostrophe´FZ Rokoska SUP
Petr Bílý – Martin Blažka, Jiří Jindra, Ivan Kovařík, Karel Mrskoč, Miroslav Přibyl, Bronislav Přibyla, Tomáš Schilla, Miroslav Trnka vs Miloslav Henzelín – Ludvík Čábela, Zdeněk Genčev, Václav Hon, František Kašpar, Jaroslav Marek, Jaroslav Matějka, Roman Zahrádka
16. Ivan Kovařík
46. Miroslav Přibyl
48. Karel Mrskoč
26. Jaroslav Marek
49. Roman Zahrádka
6. 10. 09 18:15 HANSP Apostrophe´FZ Kotlářka CAHA FC SUP 4. 6:1 (5:0)
Domácí měli zápas ve svých rukou a k ničemu hosty nepustili. Když už se náhodou k něčemu dostali, tak to gólman Bílý skvěle chytil. Michal Černý
Apostrophe´FZ Kotlářka CAHA FC SUP
Petr Bílý – Ivan Kovařík, Karel Mrskoč, Michal Muž, Miroslav Přibyl, Bronislav Přibyla, Tomáš Schilla, Miroslav Trnka vs Jaroslav Kvarda – Robert Alferi, Karel Máchal, Miroslav Miketa, Pavel Přeučil, Jaroslav Řezníček, Ladislav Strnad, Jiří Svátek, Vladimír Vančík, Jiří Vaněček
14., 22. Bronislav Přibyla
16. Miroslav Přibyl
18. Michal Muž
28. Karel Mrskoč
44. Tomáš Schilla
12 Bronislav Přibyla 48. Jaroslav Řezníček
29. 9. 09 19:00 P1 Benda 1964 OFC SUP Apostrophe´FZ 5. 1:3 (0:1)
Apostrophe byli jasně lepší ale neproměnili několik šancí a po vyrovnání znervózněli a mohlo dojít k překvapení. Po brance Mrskoče z přímého kopu bylo rozhodnuto. Václav Král, Martin Just
Benda 1964 OFC SUP Apostrophe´FZ
Milan BělohlavLadislav Břicháč, Josef Lukáš, Petr Pittner, Michal Prokop, Lubomír Vrkoč, Václav Zeman vs Petr Bílý – Martin Blažka, Ivan Kovařík, Karel Mrskoč, Michal Muž, Miroslav Přibyl, Bronislav Přibyla, Miroslav Trnka
35. Petr Pittner 29. Ivan Kovařík
55., 60. Karel Mrskoč
15. 9. 09 16:30 zzBALK Dehet Old 1.FC SUP Apostrophe´FZ 3. 0:6 (0:6)
Domácí hráli první poločas oslabeni, a tak hosté v pohodě získali šesti brankový náskok. O přestávce přišel další hráč domácích, takže druhá půle byla přeci jen vyrovnanější. Jiří Hroník, Ivan Kutal
Dehet Old 1.FC SUP Apostrophe´FZ
Petr Votruba – Petr Bašus, Zdeněk Matějík, Jindřich Smolík, Pavel Tlustý, Martin Zdobinský vs Petr Bílý – Martin Blažka, Luděk Chmelík, Jiří Holba, Jiří Jindra, Ivan Kovařík, Karel Mrskoč, Miroslav Přibyl, Bronislav Přibyla, Tomáš Schilla, Miroslav Trnka
8. Miroslav Přibyl
19., 30. Ivan Kovařík
21. OG
22. Martin Blažka
27. Jiří Holba
10. 9. 09 18:00 zzANG Apostrophe´FZ Dřevorubci Modřany S 2. 2:2 (1:2)
Vyrovnané utkání od začátku do konce. Hosté dvakrát nedokázali udržet vedení. Jindřich Poláček
Apostrophe´FZ Dřevorubci Modřany S
Petr Bílý – Martin Blažka, Luděk Chmelík, Ivan Kovařík, Karel Mrskoč, Miroslav Přibyl, Miroslav Trnka vs Ivan Moucha – Dušan Bruncko, Ladislav Burian, Petr Fabián, Jiří Sedláček, Jiří Šlechta, Ludvík Szarka, Michal Turek, Petr Vorel
23., 43. Karel Mrskoč 1. Petr Fabián
24. Petr Vorel
1. 9. 09 18:15 zzANG Apostrophe´FZ Žvahov 1. 5:0 (2:0)
Celé utkání proběhlo v režii domácích Apostrophe, kteří dvěma góly rozhodli už v prvním poločase. Po změně stran přidali další tři a jednoznačné vítězství bylo na světě. Miroslav Trmal
Apostrophe´FZ Žvahov
Petr Bílý – Martin Blažka, Jiří Jindra, Ivan Kovařík, Karel Mrskoč, Miroslav Přibyl, Bronislav Přibyla, Tomáš Schilla, Miroslav Trnka, Martin Vobecký vs Milan Sedláček – Jaroslav Gabriel, Petr Junek, Pavel Krča, Stanislav Urban, Emil Vitásek, Roman Werner