Čt 19.11.09 19:00 P3 Ecotoner Estudiantes VET B   (VL4B)
Čt 19.11.09 20:15 P3 Lomíci VET Čechie 12°   (VL3C)
Čt 10.12.09 19:00 P1 SquashArena Ya Basta! B   (HL5D)
Čt 10.12.09 20:15 P1 Kent Úderka Žižkov   (VL3C)

3. 12. 09 17:45 STER3 SuperNova L.F.C. Dehet Old 1.FC SUP 11. 0:3 (0:2)
Tomáš Mládek – Vladimír Anev, Vladimír Lacina, Jan Pouska, Pavel Rajský, Pavel Soukup, Jan Uhlíř st., Vít Vaníček, Václav Žák vs Petr Votruba – Petr Bašus, Ladislav Franta, Zdeněk Matějík, Jan Novák, Jindřich Smolík, Martin Zdobinský
20., 28. Zdeněk Matějík
42. Petr Bašus
29. 11. 09 17:30 TEMPO Dřevorubci Modřany S SuperNova L.F.C. 10. 4:3 (3:2)
V souboji dvou zkušených a s přehledem hrajících týmů, rozhodl gól v samém závěru utkání. Robert Jůza, Jakub Podlesný
Dřevorubci Modřany S SuperNova L.F.C.
Ivan Moucha – Dušan Bruncko, Ladislav Burian, Petr Fabián, Allan Kheil, Miroslav Michalec, Jiří Sedláček, Jiří Šlechta, Ludvík Szarka, Michal Turek, Petr Vorel vs Tomáš Mládek – Vladimír Anev, Jan Pouska, Pavel Rajský, Jan Uhlíř st., Vít Vaníček, Ivan Zajíc, Václav Žák
17., 59. Dušan Bruncko
25., 27. Miroslav Michalec
7. Ivan Zajíc
28. Pavel Rajský
44. Jan Pouska
17. 11. 09 20:15 P1 SuperNova L.F.C. Apostrophe´FZ 9. 0:7 (0:3)
Velmi jednoznačné utkání, ve kterém hráči Apostrophe jasně přehrávali soupeře a po zásluze vyhráli. Karel Filip
SuperNova L.F.C. Apostrophe´FZ
Tomáš Mládek – Vladimír Anev, Pavel Čihák, Jan Pouska, Pavel Rajský, Jan Uhlíř st., Ivan Zajíc, Václav Žák vs Petr Bílý – Martin Blažka, Ivan Kovařík, Karel Mrskoč, Michal Muž, Bronislav Přibyla, Tomáš Schilla, Miroslav Trnka
9., 44. Ivan Kovařík
12. Michal Muž
22. Bronislav Přibyla
34., 54. Tomáš Schilla
46. Karel Mrskoč
5. 11. 09 19:15 ZAK Valník SuperNova L.F.C. 8. 3:0 (0:0)
Rozhodčí se k utkání nevyjádřil... Jiří Fifka, Jaroslav Renda
Valník SuperNova L.F.C.
Stanislav Roček – Jan Halouska, Dobroslav Kalina, Miroslav Kapoun, Josef Kouba, Lubomír Smolík, Jindřich Trmal, Ctirad Veverka vs Tomáš Mládek – Vladimír Anev, Vladimír Lacina, Jan Pouska, Pavel Rajský, Jan Uhlíř st., Ivan Zajíc, Václav Žák
35. Lubomír Smolík
47. Jan Halouska
52. Jindřich Trmal
21. 10. 09 18:30 HRAB1 SuperNova L.F.C. Suprtechno 7. 0:4 (0:2)
Domácí fyzicky nestačili tempu hostujícího Suprtechna a tak nemohli počítat s ničím jiným než porážkou. Aleš Ulrych
SuperNova L.F.C. Suprtechno
Tomáš Mládek – Vladimír Anev, Pavel Čihák, Jan Pouska, Pavel Rajský, Jan Uhlíř st., Vít Vaníček, Ivan Zajíc, Václav Žák vs Vlastimil Brož – Pavel Gerschon, Luboš Petr, Jiří Šipoš, Miroslav Soucha, Jiří Vácha, Miroslav Vlček
14. Jiří Šipoš
16. Miroslav Vlček
34. Luboš Petr
47. Jiří Vácha
18. 10. 09 18:45 ZAK Žvahov SuperNova L.F.C. 6. 1:2 (0:1)
Vcelku vyrovnané a slušně hrané utkání, rozhodla ve druhé půli povedená střela Aneva. Miloš Vaněk, Martin Vyštejn
Žvahov SuperNova L.F.C.
Petr Junek – Petr Duda, Josef Glaser, Stanislav Urban, Emil Vitásek, Roman Werner, Marek Zeman vs Tomáš Mládek – Vladimír Anev, Pavel Čihák, Jan Pouska, Pavel Rajský, Ivan Zajíc, Václav Žák
32. Emil Vitásek 7. Ivan Zajíc
45. Vladimír Anev
1. 10. 09 18:00 ZAK Sokol Vysočany SUP SuperNova L.F.C. 5. 1:2 (1:1)
Férové utkání ve kterém převládly taktické pokyny, nad fotbalovou dynamikou. Sokol doplatil na odchod střelce Urbana v poločase. Bohdan Fuka, František Rada
Sokol Vysočany SUP SuperNova L.F.C.
Martin Valent – Karel Chládek, Petr Hrabal, Vratislav Kracman, Jan Plichta, Pavel Psotta, Richard Urban vs Tomáš Mládek – Vladimír Anev, Pavel Čihák, Jan Pouska, Pavel Rajský, Jan Uhlíř st.
22. Richard Urban 27. Pavel Čihák
42. Vladimír Anev
24. 9. 09 18:15 BECH SuperNova L.F.C. Sen ČM PG supervet 4. 1:3 (0:0)
Statečný a obětavý výkon SuperNovy, která až v závěru podlehla o něco lepším hráčům Černého Mostu. Karel Kopecký, Dalibor Tomek
SuperNova L.F.C. Sen ČM PG supervet
Tomáš Mládek – Vladimír Anev, Pavel Čihák, Jan Pouska, Pavel Rajský, Jan Uhlíř st., Vít Vaníček, Ivan Zajíc, Václav Žák vs Josef Horvát – Jiří Blažek, Rudolf Bobek, Vlastimil Datko, František Hamouz, Petr Holeček, Zdeněk Holický, Miroslav Kejha, Zdeněk Kolář, Jaroslav Pur, Miroslav Šusta, František Turek
44. Pavel Čihák 41. František Hamouz
50. Vlastimil Datko
53. Jaroslav Pur
14. 9. 09 17:00 BECH Rokoska SUP SuperNova L.F.C. 3. 4:0 (2:0)
Utkání ovlivnilo, že SuperNova hrála skoro celý poločas v oslabení o jednoho hráče. Slušně hrané utkání pro sebe rozhodli hráči Rokosky, díky střelecké potenci Genčeva. David Kácl, Jiří Sýkora
Rokoska SUP SuperNova L.F.C.
Miloslav Henzelín – Ludvík Čábela, Zdeněk Genčev, Václav Hon, František Kašpar, Jaroslav Marek, Jaroslav Matějka, Roman Zahrádka vs Tomáš Mládek – Vladimír Anev, Jan Pouska, Pavel Rajský, Jan Uhlíř st., Vít Vaníček, Ivan Zajíc, Václav Žák
12., 18., 36., 45. Zdeněk Genčev
8. 9. 09 19:00 P1 SuperNova L.F.C. Benda 1964 OFC SUP 2. 0:0 (0:0)
Vyrovnaný a slušně hraný zápas, který pokazil zbytečný konflikt v závěru. Václav Vávra, Martin Vávra
SuperNova L.F.C. Benda 1964 OFC SUP
Tomáš Mládek – Vladimír Anev, Jan Pouska, Pavel Rajský, Jan Uhlíř st., Vít Vaníček, Ivan Zajíc, Václav Žák vs Milan Bělohlav – Josef Brejška, Ladislav Břicháč, Josef Lukáš, Petr Pittner, Michal Prokop, Lubomír Vrkoč, Václav Zeman
58. Ladislav Břicháč
3. 9. 09 17:00 BECH Kotlářka CAHA FC SUP SuperNova L.F.C. 1. 2:2 (2:0)
Klidné utkání s občasnými umrtvujícími momenty na obou stranách. Kotlářka lépe začala, ale ve druhé půli nestačila na zlepšující se SuperNovu, která přestala chodit a začala běhat.
Kotlářka CAHA FC SUP SuperNova L.F.C.
Jaroslav Kvarda – Robert Alferi, Karel Máchal, Miroslav Miketa, Pavel Přeučil, Jaroslav Řezníček, Zdeněk Václavík vs Tomáš Mládek – Vladimír Anev, Jan Pouska, Pavel Rajský, Pavel Soukup, Jan Uhlíř st., Vít Vaníček, Václav Žák