Čt 5.11.09 19:15 METE1 FC F*C* VET Sebranka FC VET   (VL4C)
Čt 5.11.09 20:30 METE1 Audi United FC Nisa AC   (HL3C)
Čt 19.11.09 19:15 METE1 Kehar club VET Sebranka FC VET   (VL4C)
Čt 19.11.09 20:30 METE1 Audi United FC President FC   (HL3C)

30. 11. 09 19:00 METE1 Rychlé pípy VET Xamax AC VET 11. 1:9 (0:4)
Na větším hřišti využil Xamax lepší kondici a v poklidu zvítězil. Jan Berka, Jaromír Šmatla
Miroslav Smolík – Milan Kott, Martin Mačalík, Jan Spěvák, Libor Viták, Karel Vonášek, Jan Vorlík, Petr Vorlík vs Luděk Záhejský – Jan Bucháček, Petr Jančík, Petr Marinčič, Michal Matoušek, Jan Mráz, Jindřich Procházka
32. Jan Vorlík 12., 27., 43., 54., 56. Petr Jančík
18., 20., 41. Jan Mráz
45. Michal Matoušek
23. 11. 09 19:00 METE1 Xamax AC VET TuMPach 1.AC VET 10. 2:5 (1:2)
Vyrovnané utkání, ve kterém si domácí vytvořili řadu šancí, i když hráli pouze ve čtyřech v poli. Michal Kolář, Jan Libus
Xamax AC VET TuMPach 1.AC VET
Luděk Záhejský – Jan Enökl, Petr Jančík, Michal Matoušek, Jan Mráz, Jindřich Procházka vs Petr Zlámal – Vít Brabec, Vít Kaňkovský, Karel Mašata, Petr Porebski, Tomáš Sluka, Petr Tůma, Jan Vítek
16., 58. Jan Mráz 14. Vít Kaňkovský
18., 45. Jan Vítek
50. Karel Mašata
54. Petr Zlámal
9. 11. 09 19:00 METE1 Manchester United V Xamax AC VET 9. 2:4 (1:0)
Rozhodčí se k utkání nevyjádřil... Petr Brejcha, Pavel Řehák
Manchester United V Xamax AC VET
Pavel Novák – Jiří Exner, Dušan Kovařík, Václav Rybák, Václav Schwengsbier, Zdeněk Táborský vs Luděk Záhejský – Jan Bucháček, Petr Jančík, Petr Marinčič, Michal Matoušek, Jan Mráz, Jindřich Procházka
19., 56. Václav Schwengsbier 39., 47., 58. Petr Jančík
42. Jan Mráz
26. 10. 09 19:00 METE1 Xamax AC VET Starý krysy FC 8. 0:6 (0:5)
Zpočátku vyrovnané utkání, rozhodlo nekompromisní proměňování šancí v prvním poločase. Druhá půle se hrála víceméně z povinnosti. Pavel Knoblau, Tomáš Bieber
Xamax AC VET Starý krysy FC
Luděk Záhejský – Jan Bucháček, Petr Jančík, Petr Marinčič, Michal Matoušek, Jan Mráz, Jindřich Procházka vs Pavel Formánek – Viktor Kassl, Pavel Krejza, Martin Kubín, Martin Mlynář, Jiří Svoboda, Pavel Vošahlík
6. Martin Mlynář
9., 13., 20., 45. Pavel Krejza
28. Viktor Kassl
19. 10. 09 19:00 METE1 Flamengo CR VET Xamax AC VET 7. 0:0 (0:0)
Hráči Flamenga měli permanentní tlak, který ale nedokázali vyjádřit gólově. Proto na velkém hřišti Meteoru brali jen jeden bod za remízu.
Flamengo CR VET Xamax AC VET
Jaromír Gauč – Jan Ander, Pavel Brož, Karel Haškovec, Vlastimil Neužil, Josef Rot, Pavel Vrba vs Luděk Záhejský – Jan Bucháček, Petr Jančík, Michal Matoušek, Jan Mráz, Jindřich Procházka
12. 10. 09 19:00 METE1 Xamax AC VET Starci na chmelu A 6. 2:7 (0:2)
Jednoznačné vítězství hostů, kteří šli od druhé poloviny první půle jednoznačně za dvěma body. Jiří Smetana, Lukáš Carboch
Xamax AC VET Starci na chmelu A
Luděk Záhejský – Jan Bucháček, Jan Enökl, Petr Jančík, Michal Matoušek, Jan Mráz, Jindřich Procházka vs Jaroslav Skála – Ladislav Brázda, Tomáš Čížek, Stanislav Coňk, Petr Jambor, Jaroslav Kalabus, Karel Kreibich, Jan Mayr, Milan Vondra, Jiří Zetek
49. Petr Jančík
21., 30. Milan Vondra
33. Ladislav Brázda
36. Jan Mayr
38., 47. Tomáš Čížek
60. Jaroslav Kalabus
5. 10. 09 19:00 METE1 Dřevosprint SC Xamax AC VET 5. 6:0 (0:0)
Utkání bylo ve 3.minutě předčasně ukončeno pro pokles hráčů Xamaxu pod povolenou mez.
Dřevosprint SC Xamax AC VET
Martin Nedobyl – Pavel Bokůvka, Pavel Kačírek, Ljutvo Kuč, Stanislav Lavers, Jindřich Marhoul, Jaroslav Šimon, Zdeněk Šťastný, Jaromír Tomaides, Jan Toth vs Luděk Záhejský – Petr Jančík, Michal Matoušek, Jan Mráz, Jindřich Procházka
22. 9. 09 18:00 ZAK Xamax AC VET Sokol Vysočany VET 4. 2:2 (1:2)
Na veteránskou ligu se zápas odehrál ve vysokém tempu a skončil zaslouženou remízou. Jan Doskočil, Zbyněk Šámal
Xamax AC VET Sokol Vysočany VET
Luděk Záhejský – Jan Bucháček, Jan Enökl, Petr Jančík, Petr Marinčič, Michal Matoušek, Jan Mráz, Jindřich Procházka vs Roman Janda – Petr Hochmann, Ladislav Kafka, Radim Knetl, Karel Pichl, Jiří Povýšil
5. Petr Jančík
39. Jan Enökl
1., 20. Jiří Povýšil
14. 9. 09 19:00 METE1 Dřeváci Xamax AC VET 3. 5:2 (2:0)
Výborné utkání, které rozhodla větší účast Dřeváků. Xamax musel hrát bez střídání, což se nakonec projevilo jako rozhodující, i když v závěru zaslouženě zkorigoval výsledek, při menší koncentraci Dřeváků. Lukáš Mrňavý, Martin Čechovič
Dřeváci Xamax AC VET
Roman Víšek – Aris Apacidis, Pavel Bulín, Martin Černý, Petr Dosoudil, Marcel Effenberger, Tomáš Hruška, Jaroslav Kapička, Petr Rathouský vs Luděk Záhejský – Jan Bucháček, Jan Enökl, Petr Jančík, Michal Matoušek, Jindřich Procházka
5., 38. Martin Černý
30. Pavel Bulín
43., 47. Jaroslav Kapička
53., 56. Michal Matoušek
7. 9. 09 19:00 METE1 Xamax AC VET Slepí koně VET 2. 3:0 (1:0)
Jediným koněm, který měl na hřišti oči, byl cizinec Owen, sám ale na všechno proti technicky vyspělým domácím nestačil. Když se hosté ve druhé půli nadechli k náporu, udeřili domácí podruhé a zápas rozhodli. Jan Suchan, Jaroslav Vacek
Xamax AC VET Slepí koně VET
Luděk Záhejský – Petr Jančík, Michal Matoušek, Jan Mráz, Jindřich Procházka, Michal Turek vs Petr Kolář – Owen Chapman, Pavel Fifka, Martin Gutvirt, Petr Gutvirt, Jaroslav Hubínek, Jaroslav Renda, Zbyněk Staníček
18., 44. Petr Jančík
58. Michal Matoušek
31. 8. 09 19:00 METE1 Daltonové VET Xamax AC VET 1. 0:5 (0:2)
Pohledné utkání s množstvím kombinačních akcí na obou stranách, na straně hostů byla větší střelecká produktivita a důraz v zakončení. Vladimír Klupsa, Jan Lukeš
Daltonové VET Xamax AC VET
Radek Skořepa – Václav Hruška, Jaroslav Kainek, Pavel Kaska, Vladimír Kubín, Ladislav Pauch, Pavel Rideg, Petr Rokyta, Rudolf Šafr vs Luděk Záhejský – Jan Enökl, Petr Jančík, Michal Matoušek, Jan Mráz, Jindřich Procházka, Zdeněk Sokol