St 15.4.09 19:30 DEKAN Italia VET 1.FC RUM   (VL4C)
St 15.4.09 20:45 DEKAN Palouček AC Power WCC   (HL7C)
St 13.5.09 19:00 METE1 Martini BC Pendula Bona AC   (HL4A)
St 13.5.09 20:15 METE1 Blesk VK VET A Desperado VET   (VL2B)
St 3.6.09 19:00 METE1 Bába FC Martini BC   (HL4A)
St 3.6.09 20:15 METE1 Masters V Desperado VET   (VL2B)

30. 3. 10 19:00 METE1 Dřeváci Xamax AC VET 1. 3:2 (1:0)
Dřeváci využili dvě brejkové situace. Xamax vždy dokázal kontrovat, ale bod mu nakonec jen těsně unikl.
Dřeváci Xamax AC VET
Tomáš Šlemr – Pavel Bulín, Petr Dosoudil, Tomáš Hruška, Jaroslav Kapička, Roman Rohlík, Pavel Špirek, Milan Žák vs Luděk Záhejský – Jan Enökl, Petr Jančík, Michal Matoušek, Jan Mráz, Jindřich Procházka, Zdeněk Sokol
19., 36. Pavel Bulín
49. Jaroslav Kapička
37. OG
50. Zdeněk Sokol
15. 6. 09 19:00 METE1 Hvězda VAB F.C. Xamax AC VET 11. 0:3 (0:1)
Dobré utkání, ve kterém hosté zaslouženě zvítězili, ale na tři branky potřebovali mnoho šancí. Jan Srb
Hvězda VAB F.C. Xamax AC VET
Norman David – Jiří Dobeš, Petr Hejtmánek, Martin Kovář, Eduard Málek, Leoš Navrátil, Pavel Svoboda vs Luděk Záhejský – Jan Bucháček, Petr Jančík, Michal Matoušek, Jan Mráz, Jindřich Procházka, Zdeněk Sokol, Michal Turek
23. Jan Bucháček
45. Michal Matoušek
47. Petr Jančík
8. 6. 09 19:00 METE1 Xamax AC VET Sklenářka S.G. 10. 2:6 (2:2)
Klidné a čistě hrané utkání, ve kterém hosté rozhodli o svém vítězství až ve druhém poločase. První poločas byl ještě vyrovnaný, ale ten druhý Sklenářka jasně ovládla. Daniel Vrzák, Tomáš Klejna
Xamax AC VET Sklenářka S.G.
Luděk Záhejský – Jan Bucháček, Jan Enökl, Petr Jančík, Michal Matoušek, Jan Mráz, Jindřich Procházka, Zdeněk Sokol vs Martin Surý – Ivan Georgiev, Vlastimil Křelina, Jan Lepič, Josef Müller, Adriano Sochor, Michal Stejskal, Tomáš Svoboda
2. Jan Bucháček
20. Zdeněk Sokol
15. Adriano Sochor
27., 37., 52., 58. Michal Stejskal
47. Vlastimil Křelina
1. 6. 09 19:00 METE1 Gambrinus VH VET Xamax AC VET 9. 4:1 (2:0)
Utkání hráno v duchu FAIR-PLAY. Vyhrál fotbalovější tým Jindřich Ludmila
Gambrinus VH VET Xamax AC VET
Michal Petráš – Petr Blahout, Milan Doruška, Petr Grégr, Petr Hromas, Ladislav Jacko, Josef Kůs, Miroslav Mašata, Pavel Mráz, Milan Novák, Václav Vojta vs Luděk Záhejský – Jan Enökl, Petr Jančík, Michal Matoušek, Jan Mráz, Jindřich Procházka, Zdeněk Sokol, Michal Turek
4. Pavel Mráz
5. Milan Novák
54. OG
57. Petr Grégr
49. Zdeněk Sokol
25. 5. 09 19:00 METE1 Xamax AC VET Rychlé pípy VET 8. 7:1 (3:1)
Utkání průměrné úrovně, jednoznačného průběhu. Domácí vedi o přestávce o dvě branky, po změně stran své vedení výrazně navýšili. Tomáš Bartoněk
Xamax AC VET Rychlé pípy VET
Luděk Záhejský – Jan Bucháček, Jan Enökl, Petr Jančík, Michal Matoušek, Jindřich Procházka, Zdeněk Sokol, Michal Turek vs Miroslav Smolík – Miloslav Doležal, Milan Kott, Martin Mačalík, Petr Novotný, Jan Spěvák, Libor Viták, Petr Vlach, Karel Vonášek, Jan Vorlík, Petr Vorlík
4., 45. Zdeněk Sokol
10., 41. Petr Jančík
18. Jindřich Procházka
44. Michal Matoušek
58. Jan Bucháček
12. Karel Vonášek
18. 5. 09 18:15 HANSP Flamengo CR VET Xamax AC VET 7. 5:10 (2:4)
Rozhodčí se k utkání nevyjádřil... Tomáš Bedrna, Jakub Veverka
Flamengo CR VET Xamax AC VET
Karel Haškovec – Pavel Brož, Zdeněk Foubík, Jaromír Gauč, Tomáš Holeček, Tomáš Landovský, Josef Rot, Pavel Vrba vs Luděk Záhejský – Jan Enökl, Michal Matoušek, Jan Mráz, Jindřich Procházka, Zdeněk Sokol, Michal Turek
4., 43. Jaromír Gauč
21., 36. Tomáš Holeček
52. Josef Rot
3., 25. Michal Matoušek
11., 12., 46., 58., 59. Jan Enökl
35., 39., 57. Jan Mráz
11. 5. 09 19:00 METE1 Xamax AC VET Hloubětínské srdce 6. 6:0 k.
27. 4. 09 19:00 METE1 FC Střešovice Xamax AC VET 5. 8:2 (4:0)
"One man show", tak by se dal shrnout celý zápas, jelikož hráč Cibík si dělal s obranou Xamaxu co chtěl. Byl u všech gólů a všem ukázal, že ještě nepatří do starého železa.
FC Střešovice Xamax AC VET
Josef Viktorin – Stanislav Bruder, Milan Cibík, Vít Hujer, Karel Kůrka, Stanislav Mareš, Miroslav Pojer, Petr Šebek vs Luděk Záhejský – Jan Bucháček, Petr Jančík, Michal Matoušek, Jan Mráz, Jindřich Procházka, Zdeněk Sokol, Michal Turek
7., 26., 60. Stanislav Bruder
9., 30., 40., 43. Milan Cibík
55. Stanislav Mareš
43. Jan Bucháček
50. Jindřich Procházka
23. 4. 09 18:15 zzNOVOB Xamax AC VET Kent 4. 5:2 (2:1)
Velice pohodové utkání s pohlednými akcemi na obou stranách. Lepší koncovku předvedli domácí, čemuž odpovídá i výsledek. Luboš Svoboda, Karel Kreibich
Xamax AC VET Kent
Luděk Záhejský – Petr Jančík, Michal Matoušek, Jan Mráz, Jindřich Procházka, Zdeněk Sokol vs Jaroslav Pilecký – Bohuslav Černý, Petr Klement, Jiří Kordovský, Roman Mráz, Vojtěch Mráz, Petr Vaněk
20., 24. Michal Matoušek
38., 45. Petr Jančík
52. Jan Mráz
15. Petr Klement
56. Bohuslav Černý
15. 4. 09 18:15 DEKAN Dvorce Senils Xamax AC VET 3. 2:8 (1:5)
Dvorečtí senilové nastoupili ve čtyřech v poli, a tak hráli do 27. minuty, když už byl stav hrozivých 5:0 pro Xamax. Druhý poločas byli Senils lepším týmem, ovšem pětigólové manko se jim smazat nepovedlo na závěr z brejků potvrdil Xamax góly na 7:2 a 8:2 své vítězství a 2 cenné body do tabulky.
Dvorce Senils Xamax AC VET
Michal Šůcha – David Hořejší, Luboš Olmr, Vlastimil Olmr, Karel Šlajch, Jiří Šlechta vs Luděk Záhejský – Jan Bucháček, Michal Matoušek, Jan Mráz, Jindřich Procházka, Zdeněk Sokol
30. Vlastimil Olmr
37. Jiří Šlechta
6., 21. Zdeněk Sokol
7., 52., 57. Jan Bucháček
13., 33. Michal Matoušek
27. Jan Mráz
6. 4. 09 19:00 METE1 Xamax AC VET Károv ZJ veteran 2. 6:1 (4:1)
Hnedv úvodu zajímavého utkání padly tři rychlé góly, pak už se prosazovali pouze střelci vítězného týmu, Xamax tak dospěl k jasnému vítězství.