St 30.9.09 19:00 P2 Borussia Dortšpunt A Oratoř Kobylisy   (HL3A)
St 30.9.09 20:15 P2 Veltěž SC Ontosport   (HL6C)
St 30.9.09 20:15 P3 Zelená liška VET A PH Servis   (VL2B)
St 30.9.09 20:15 P1 Tyran Saens 1.FC VET A Klokan club Perón V   (VL1A)

3. 12. 09 20:45 ARIT Mastný tyče Fugas CF A 11. 4:4 (1:2)
Rozhodčí neuvedl žádný komentář... Jiří Vorel, David Šulc
Jakub Schreier – Michal Borovička, František Chval, Salem Hebousse, Tomáš Jílek, Vratislav Kratochvíl, Jindřich Rys, Petr Sedlák vs Jan Kron – Jiří Bialek, Jiří Chmela, Radek Fál, Petr Gemza, Karel Mikeš, Tomáš Peterka, Jaroslav Šamánek
12., 32., 47., 51. Petr Sedlák 10., 23. Petr Gemza
46. Tomáš Peterka
54. Jaroslav Šamánek
19. 11. 09 18:15 ARIT Fugas CF A G.I.C La Plate de Cünde 10. 3:4 (2:3)
Pohledné utkání v duchu fair-play, ve kterém techničtější tým zvítězil. Milan Mokroš, Radek Pálenkáš
Fugas CF A G.I.C La Plate de Cünde
Tomáš Peterka – Radek Fál, Petr Gemza, Jan Kron, Jan Purkrábek, Jaroslav Šamánek, Petr Švestka vs Dušan Melíšek – Tomáš Bárta, Ondřej Holub, Jan Maxa, Miroslav Pecka, Jan Strouhal, Martin Strouhal, Daniel Vališ
9., 57. Jaroslav Šamánek
14. Petr Gemza
2. Ondřej Holub
13. Jan Strouhal
19. Miroslav Pecka
52. Martin Strouhal
12. 11. 09 18:15 ARIT Fugas CF A Suchdol sabres A 9. 5:2 (3:2)
Poklidné utkání s pěknými akcemi na obou stranách. Fugas dokázal využít své šance a zaslouženě vyhrál. Za férový přístup ovšem patří pochvala oběma týmům, protože rozhodčí prakticky neměl co dělat, kromě pískání branek. Robert Zedník, Tomáš Tesař
Fugas CF A Suchdol sabres A
Tomáš Peterka – Jiří Bialek, Petr Gemza, Jan Kron, Karel Mikeš, Michal Pivoňka, Jan Purkrábek, Jaroslav Šamánek, Petr Švestka vs Miroslav Šimek – David Bělčický, Pavel Dočekal, Martin Formánek, Jan Koutecký, Petr Vorel, Michal Zatrapa
7., 54. Petr Gemza
29. Jan Purkrábek
30., 43. Jaroslav Šamánek
8. David Bělčický
15. Martin Formánek
7. 11. 09 11:15 HANSP Deportivo Estudiantil FC A Fugas CF A 8. 2:7 (0:6)
V prvním poločase územní převaha Deportiva, ale skvělé rychlé brejky proměňoval Fugas. Druhá půle byla vyrovnaná. Kamil Kohout
Deportivo Estudiantil FC A Fugas CF A
Giovanni Mina – Jesus Castillo, Leonardo Echeverria, Miguel Santiago Lasso Alvear, Rafael Olguín, Cristian Reta, Gary Yazbek vs Tomáš Peterka – Jiří Bialek, Jiří Chmela, Petr Gemza, Jan Klozar, Karel Mikeš, Michal Pivoňka, Jan Purkrábek, Jaroslav Šamánek, Petr Švestka
36., 51. Leonardo Echeverria 17., 20. Petr Švestka
22., 28. Jan Klozar
26. Jan Purkrábek
29., 60. Jaroslav Šamánek
53. Michal Pivoňka
29. 10. 09 18:15 ARIT Fugas CF A Bakera 7. 3:4 (1:2)
Pohledné utkání, ve kterém slavily úspěch zkušenosti Bakery.
Fugas CF A Bakera
Tomáš Peterka – Jiří Bialek, Radek Fál, Petr Gemza, Jan Klozar, Jan Purkrábek, Jaroslav Šamánek, Petr Švestka vs Petr Beroušek – Filip Burda, Jiří Kuděj, Jiří Kuděj, Luboš Řeháček, Pavel Šimáček, Martin Ullík
29. Jaroslav Šamánek
31., 39. Petr Švestka
58 Radek Fál 7. Luboš Řeháček
20., 35. Martin Ullík
54. Jiří Kuděj
24. 10. 09 10:00 BECH Notorkros FK Fugas CF A 2. 10:0 (4:0)
Pohledné utkání z obou stran. Zásadní rozdíl byl v tom, že Fugas neproměnil žádnou šanci, zatímco Notorkros byl velmi produktivní. Ovšem nebýt gólmana hostů, bylo by skóre mnohem vyšší. Dalibor Pavlíček, Kamil Kohout
Notorkros FK Fugas CF A
Jan Šrůta – Martin Hrdlička, Jan Jiras, Vojtěch Kramář, Jiří Prejsek, Martin Puk, Jan Soročin vs Karel Mikeš – Jiří Bialek, Radek Fál, Petr Gemza, Jan Jiroušek, Jaroslav Šamánek
4., 39. Martin Hrdlička
8., 28., 50. Jan Soročin
10., 34., 45. Martin Puk
52., 55. Vojtěch Kramář
15. 10. 09 18:15 ARIT B.E.I. - Eurolines Fugas CF A 6. 0:6 k.
Domácí Eurolines se nesešli v dostatečném počtu...
B.E.I. - Eurolines Fugas CF A
vs Radek Fál – Jiří Bialek, Petr Gemza, Jan Klozar, Tomáš Peterka, Jan Purkrábek, Jaroslav Šamánek
8. 10. 09 20:30 METE1 Fugas CF A Audi United FC 5. 3:4 (1:2)
Pohledné, rychlé a technické utkání. Hosté v prvních dvaceti minutách druhého poločasu neproměnili cca šest vyložených šancí a málem na to doplatili. Nakonec je spasil gólem v posledních vteřinách nejzkušenější z nich, kapitán Šimek.
Fugas CF A Audi United FC
Tomáš Peterka – Jiří Bialek, Radek Fál, Petr Gemza, Jan Klozar, Jan Purkrábek, Jaroslav Šamánek, Petr Švestka vs Mykola Shokodko – Pavel Bobek, František Douděra, Serhiy Hrechko, Marek Kóňa, Aleš Krč, Martin Kyloušek, Michal Minařík, Martin Šimek, Jiří Smetana, Vasyl Tomyshch
21. Marek Kóňa
1. 10. 09 18:15 ARIT Queens Park Club Fugas CF A 4. 4:1 (2:1)
Zasloužené vítězství domácích. Karel Semirád, Lukáš Semirád
Queens Park Club Fugas CF A
Karel Hrubeš – Petr Bělohlav, Pavel Hrubeš, Petr Metzger, Josef Průša, Petr Voves vs Tomáš Peterka – Jiří Bialek, Radek Fál, Jan Jiroušek, Jan Klozar, Karel Mikeš, Petr Švestka
16., 55. Josef Průša
26. Petr Bělohlav
59. Petr Metzger
29. Jan Klozar
17. 9. 09 19:30 ARIT Fugas CF A President FC 3. 2:7 (0:5)
Domácí dnes evidentně neměli svůj den, nevycházelo jim téměř nic, a proto hosté zaslouženě zvítězili. Ladislav Adamec
Fugas CF A President FC
Tomáš Peterka – Jiří Bialek, Jiří Chmela, Radek Fál, Petr Gemza, Jan Jiroušek, Jan Klozar, Karel Mikeš, Jan Purkrábek, Jaroslav Šamánek, Petr Švestka vs Roman Kadlec – Marcel Čuba, Ladislav Fořt, Roman Kunc, Michal Rákosník, Milan Škába, David Sommer, Jan Tománek
37. Jaroslav Šamánek
54. Jan Klozar
4. David Sommer
10. Jan Tománek
13., 24., 26., 45., 53. Milan Škába
3. 9. 09 18:15 ARIT Fugas CF A Nisa AC 1. 2:3 (2:1)
Zápas byl vyrovnaný, ale hráči Fugasu doplatili na to, že nemohli střídat, ještě jeden hráč by se jim určitě hodil. Ladislav Adamec, Miroslav Kajnák
Fugas CF A Nisa AC
Tomáš Peterka – Jiří Bialek, Jiří Chmela, Jan Klozar, Jaroslav Šamánek, Petr Švestka vs Martin Netrefa – Jakub Horský, Jakub Jeřábek, Jan Kříž, Stanislav Pechlát, Jiří Šindela, Ondřej Staněk, Jaroslav Vaněček, Václav Žákovský