St 28.4.10 19:00 P2 Betl K.F.K. B Veget FC   (HL4C)
St 28.4.10 20:15 P2 Modrá vopice TJ Jawa Team   (HL6D)
Pá 7.5.10 19:00 P3 Speciál Braník VET Úderka Žižkov   (VL4D)
Pá 7.5.10 20:15 P3 Sparta Košíře B X-team   (VL4D)
Čt 20.5.10 19:00 P3 Betl KFK SUP Endoprotéza   (SVL2B)
Čt 20.5.10 20:15 P3 Modrá vopice TJ Rudý teror   (HL6D)

14. 6. 10 20:15 P2 Vyzunk FM Ujde to 1980 SK 11. 3:5 (1:2)
Na čtvrtou ligu velmi kvalitní utkání. K vidění byly pěkné akce a výborné zásahy brankářů, a to především náhradního brankáře z Ujde to, který normálně nastupuje v poli. Když už se zdálo, že s větším věkovým průměrem hrajícím hráčům Ujde to dojde dech, nadechli se tito k závěrečnému náporu a po nádherných kombinacích zápas zaslouženě otočili. Martin Koch, David Bimka
Vyzunk FM Ujde to 1980 SK
Martin Strnad – Martin Jedlička, Otakar Krejsa, Tomáš Krejsa, Michal Matejka, Tomáš Soukup, Miroslav Stříbrný, Lukáš Teplý, Zdeněk Uhlíř vs Viktor Komar – Nikola Langer, Jan Lokajíček, Jan Malypetr, Petr Moučka, Jaroslav Sirotek, Marek Uhlárik, Petr Veselý
60. Petr Moučka
7. 6. 10 19:00 P1 Kehar Club FC Vyzunk FM 10. 1:1 (1:1)
Vyrovnané utkání skončilo zaslouženou remízou. Michal Pařízek
Kehar Club FC Vyzunk FM
Petr Kaminski – Jiří Beneš, Jan Číhal, Martin Dražan, Petr Haffner, Petr Pergler, Jan Rákosník, Ivo Sekerka, Jan Sekerka, Martin Sekerka, Pavel Třmínek vs Martin Strnad – Pavel Caizl, Martin Jedlička, Zdeněk Kmoníček, Otakar Krejsa, Tomáš Krejsa, Michal Matejka, Miroslav Stříbrný, Lukáš Teplý
24. Jan Rákosník 10. Tomáš Krejsa
31. 5. 10 19:00 P1 Vyzunk FM Bratři v triku 9. 5:2 (3:1)
Tým Bratrů v triku nebyl o tolik lepší než Vyzunk, ovšem koncovku měli prabídnou. Vyzunk dal hezké góly a pak už si vše docela hlídal. Petr Adam, Jan Mandelík
Vyzunk FM Bratři v triku
Michal Matejka – Pavel Caizl, Martin Jedlička, Zdeněk Kmoníček, Tomáš Krejsa, Tomáš Soukup, Miroslav Stříbrný, Jiří Šubrt, Lukáš Teplý vs Ondrej Vajda – Michal Bocek, Jan Galeta, Martin Pác, Pavel Rychetský, Petr Šátek, Marek Švarc, Pavel Svátek, Daniel Veselý
8., 25. Martin Jedlička
11. Lukáš Teplý
33., 39. Tomáš Krejsa
23., 59. Daniel Veselý
24. 5. 10 19:00 P1 Banana Chiquíta Vyzunk FM 8. 3:10 (3:2)
Utkání, kde jednoznačně útoky převyšovaly obrany. Vyhráli naprosto zaslouženě hráči Vyzunku. Abychom byli přesní, tak utkání vyhrál jeden hráč, který pokořil soupeře deseti (!) "banány"!!! Tomáš Frýbert, Radek Mališ
Banana Chiquíta Vyzunk FM
František Kouba – Jakub Erber, Josef Kopecký, Hynek Mrázek, Ondřej Petrželka, Petr Šindelář, Lukáš Sýkora, Jan Zelenka vs Michal Matejka – Martin Jedlička, Zdeněk Kmoníček, Otakar Krejsa, Tomáš Krejsa, Tomáš Soukup, Miroslav Stříbrný, Jiří Šubrt, Lukáš Teplý
18., 25. Josef Kopecký
20. Jan Zelenka
1., 11., 31., 37., 49., 50., 51., 52., 58. Tomáš Krejsa
59. Otakar Krejsa
38. Tomáš Krejsa
19. 5. 10 19:00 STER1 Vyzunk FM Sebranka FC A 5. 4:3 (0:3)
V první půli vyrovnané utkání, Vyzunk pálil jednu šanci za druhou, zato Sebranka skórovala. O přestávce se hráči Vyzunku zdravě povzbudili nažhavenou diskuzí o své nemohoucnosti a v druhé půli pak zápas otočili.
Vyzunk FM Sebranka FC A
Miroslav Stříbrný – Martin Jedlička, Otakar Krejsa, Tomáš Krejsa, Tomáš Soukup, Lukáš Teplý vs Vít Dostál – Stanislav Černoch, Václav Chmel, Josef Chmelař, Štěpán Drahota, Michael Heigl, Miroslav Šimon
31., 50. Tomáš Krejsa
38. Tomáš Soukup
58. Otakar Krejsa
18. Štěpán Drahota
28., 29. Stanislav Černoch
17. 5. 10 19:00 P1 Vyzunk FM Autobazar Duo A 7. 5:2 (0:2)
Tým Autobazar Duo se v první půli dostal do vedení dvěma góly. Ve druhém poločase se hra obrátila a tým Vyzunk hrál znamenitě.

Vyzunk FM Autobazar Duo A
Michal Matejka – Pavel Caizl, Martin Jedlička, Zdeněk Kmoníček, Otakar Krejsa, Tomáš Krejsa, Tomáš Michl, Tomáš Soukup, Miroslav Stříbrný, Jiří Šubrt, Lukáš Teplý vs Miroslav Kotaška – Pavel Böhm, Tomáš Chaloupka, Petr Čvirk, Hynek Franta, Oldřich Kerlický, Libor Korynta, Štěpán Mucha, Martin Pracný
32. Jiří Šubrt
33. Tomáš Krejsa
34. Otakar Krejsa
47., 56. Pavel Caizl
21. Pavel Böhm
26. Hynek Franta
10. 5. 10 19:00 P2 Bronx KKK A Vyzunk FM 6. 2:4 (0:0)
Rozhodčí neuvedli komentář k zápasu. Jan Vintr, Petr Řehoř
Bronx KKK A Vyzunk FM
Pavel Zemánek – Petr Dixa, Petr Herynek, Lukáš Kencl, Tomáš Klofát, Miloslav Mahdík, Petr Malý, Petr Špánek, Robert Vávra, Tomáš Zápotocký vs Michal Matejka – Martin Jedlička, Zdeněk Kmoníček, Otakar Krejsa, Tomáš Krejsa, Tomáš Michl, Tomáš Soukup, Miroslav Stříbrný, Jiří Šubrt, Lukáš Teplý
46. Petr Špánek
60. Lukáš Kencl
31. Otakar Krejsa
35. Martin Jedlička
36., 40. Tomáš Krejsa
26. 4. 10 19:00 P2 Samson Bonella A Vyzunk FM 4. 8:0 (2:0)
Jednoznačné utkání, ve kterém zaslouženě vyhrál tým domácích, který byl daleko fotbalovější než tým hostí. Marek Rokos, David Jankovský
Samson Bonella A Vyzunk FM
Petr Aksamít – Petr Čermák, Roman Čížek, Tomáš Doskočil, Josef Masner, Petr Novák, Michal Řízek, Pavel Slosiarik, Tomáš Trikal, Filip Turek, Šimon Velas vs Michal Matejka – Martin Jedlička, Zdeněk Kmoníček, Otakar Krejsa, Tomáš Michl, Miroslav Stříbrný, Jiří Šubrt, Lukáš Teplý
10., 22. Tomáš Doskočil
33. Josef Masner
36., 59. Šimon Velas
37., 50. Filip Turek
59. Michal Řízek
19. 4. 10 19:00 P2 Vyzunk FM Ruzyně 1995 AC 3. 4:2 (2:1)
50 minut vyrovnané utkání, hra i góly. Rozhodla poslední desetiminutovka, kdy Vyzunk lépe naložil s šancemi. Kapitán Vyzunku by měl jít svému týmu příkladem výkonem, méně řečmi. Lukáš Krupička, Petr Vinš
Vyzunk FM Ruzyně 1995 AC
Michal Matejka – Martin Jedlička, Zdeněk Kmoníček, Otakar Krejsa, Tomáš Krejsa, Tomáš Soukup, Miroslav Stříbrný, Jiří Šubrt, Lukáš Teplý vs Martin Mika – Josef Datko, Jiří Havel, Mykhaylo Khovanets, Pavel Malý, Tomáš Sedmík, Libor Stočes, Petr Vraštil
16., 26. Tomáš Krejsa
52. Tomáš Soukup
53. Martin Jedlička
19. Pavel Malý
37. Petr Vraštil
12. 4. 10 19:00 P1 Letná FC Vyzunk FM 2. 3:4 (2:3)
Pěkné utkání s řadou šancí a mnoha hezkými akcemi. Stěhulka,Gobušová
Letná FC Vyzunk FM
Richard Řezáč – Jaroslav Chalupný, Milan Čihák, Ivan Dvořák, Jiří Holler, Tomáš Kadlec, Pavel Klíma, Jan Kudrna, Radim Tesárek, Michal Vavřina, Tomáš Vích vs Michal Matejka – Martin Jedlička, Zdeněk Kmoníček, Otakar Krejsa, Tomáš Krejsa, Miroslav Stříbrný, Jiří Šubrt, Lukáš Teplý