Po 17.5.10 19:00 STER3 Orgasmico L.S.D. Stará parta   (HL6A)
Po 17.5.10 20:15 STER3 Spirit bar FC B Veltěž SC   (HL5A)
Po 7.6.10 17:45 STER1 Čechie 12° SUP Radouč FC A   (SVL1A)
Po 7.6.10 19:00 STER1 1.FC Žižkov Stará parta   (HL6A)
Po 7.6.10 20:15 STER1 Cvrčci FC STS Chvojkovice - Brod   (HL5C)

21. 6. 10 19:00 P1 PFC Kodymka SUP A Betl KFK SUP 13. 1:4 (0:1)
Utkání hrané v přátelském duchu, ve kterém měli po celou dobu navrch hosté.
Martin Baitler – Radek Adamec, Dušan Čech, Michal Čermák, Jan Kupr, Jiří Pípal, Petr Pospíšil vs Jiří Petrla – Petr Burian, Jan Chleboun, Karel Groš, Radomír Hala, Antonín Herzog, Jiří Mužíček, Jiří Prokop
57. Radek Adamec 26., 35., 47. Jan Chleboun
34. Jiří Mužíček
14. 6. 10 20:15 P1 Betl KFK SUP Suprtechno 12. 3:1 (2:1)
Utkání hodně ovlivnilo vyloučení hostujícího hráče již v šesté minutě, kdy z následné penalty soupeř vyrovnal. Poté domácí obléhali bránu hostí a ti vyráželi do breaků. Klid domácím dal až hráč Herzog.
Betl KFK SUP Suprtechno
Jiří Petrla – Petr Burian, Jan Chleboun, Jan Doseděl, Karel Groš, Radomír Hala, Antonín Herzog, Jiří Mužíček, Jiří Prokop, Zdeněk Zajíček vs Vlastimil Brož – Pavel Gerschon, Jaroslav Kotalík, Jiří Kotrč, Luboš Petr, Zdeněk Polanský, Miroslav Soucha, Miroslav Vlček
7. Jan Chleboun
12. Zdeněk Zajíček
53. Antonín Herzog
3. Miroslav Soucha 6. Luboš Petr
10. 6. 10 19:00 P3 Estudiantes Betl KFK SUP 11. 4:0 (1:0)
Branka ze závěru poločasu pomohla domácímu celku ke konečné bezproblémové výhře. Po gólu na 0:2 hosté úplně odpadli a zápas byl již jen otázkou skóre.
Estudiantes Betl KFK SUP
Antonín Alčer – Jiří Dobeš, Jiří Fiala, Lubomír Kubička, Petr Kytka, František Martinec, Miroslav Švarc, Pavel Toman vs Jiří Prokop – Petr Burian, Jan Doseděl, Karel Groš, Radomír Hala, Antonín Herzog, Jiří Mužíček
28. Petr Kytka
46. Jiří Dobeš
50. Lubomír Kubička
60. František Martinec
30 Pavel Toman
31. 5. 10 20:15 P1 Betl KFK SUP Nejistá sezóna SUP 10. 1:3 (1:2)
Hosté z Nejisté sezóny urvali vítězství zaslouženě, i přesto že domácí chtěli také bodovat. Jan Mandelík, Petr Adam
Betl KFK SUP Nejistá sezóna SUP
Jiří Petrla – Petr Burian, Jan Chleboun, Jan Doseděl, Karel Groš, Radomír Hala, Jiří Mužíček, Jiří Prokop vs Jaroslav Hamrník – František Brejcha, Jiří Brejcha, Milan Dedera, Miroslav Hybner, Roman Kabelka, Vladimír Kubš, Milan Mašek, Jiří Platil, František Šťasta
15. Jan Chleboun 16. Jiří Platil
28. Miroslav Hybner
45. František Šťasta
27. 5. 10 19:00 P3 Žvahov Betl KFK SUP 9. 3:1 (2:0)
Vyrovnané utkání rozhodla přece jenom o trochu větší pohyblivost vítězů. Roman Hlinák, Marek Procházka
Žvahov Betl KFK SUP
Petr Junek – Rudolf Bien, Josef Glaser, Pavel Krča, Stanislav Urban, Emil Vitásek, Roman Werner vs Petr Petřík – Petr Burian, Jan Doseděl, Karel Groš, Radomír Hala, Jiří Mužíček, Jiří Petrla, Jiří Prokop, Lubomír Štorek
10. Roman Werner
18. Josef Glaser
49. Emil Vitásek
46. Radomír Hala
20. 5. 10 19:00 P3 Betl KFK SUP Endoprotéza 8. 2:3 (0:3)
Rozhodčí neuvedl žádný komentář... Otakar Krejsa, Martin Jedlička
Betl KFK SUP Endoprotéza
Petr Petřík – Petr Burian, Jan Doseděl, Karel Groš, Radomír Hala, Antonín Herzog, Jiří Mužíček, Jiří Petrla, Jiří Prokop vs Ludvík Jahoda – Miroslav Fexa, Petr Fexa, Jaroslav Lukeš, Luděk Petráš, Petr Slivka, Petr Valenta, Jindřich Vich, Ladislav Znamenáček
48. Antonín Herzog
55. Jiří Mužíček
2. Miroslav Fexa
17. Jaroslav Lukeš
17. Luděk Petráš
13. 5. 10 19:00 P3 Oblouci 81 AFC SUP Betl KFK SUP 7. 2:1 (0:0)
Vyrovnaný zápas, který v závěru otočili ve svůj prospěch hráči Oblouku.
Oblouci 81 AFC SUP Betl KFK SUP
Josef Svoboda – Pavel Bechyně, Pavel Dražďák, Miroslav Hlavík, Petr Kruml, Jiří Svoboda, Zdeněk Vybíral, Rudolf Zuman vs Antonín Herzog – Petr Burian, Jan Doseděl, Radomír Hala, Jiří Mužíček, Jiří Petrla, Jiří Prokop, Josef Svatek
48. Petr Kruml
55. Jiří Svoboda
37. Petr Burian
3. 5. 10 19:00 P2 Betl KFK SUP Houbaři 6. 5:2 (3:2)
Pěkné utkání se spoustou šancí na obou stranách a to i přesto, že hosté odehráli celý zápas pouze ve čtyřech v poli. Domácí dokázali početní výhody využít a bez větších problémů zaslouženě zvítězili. Michal Pospíšil, Daniel Štěpánek
Betl KFK SUP Houbaři
Petr Petřík – Petr Burian, Jan Chleboun, Jan Doseděl, Karel Groš, Radomír Hala, Antonín Herzog, Jiří Mužíček, Jiří Petrla, Jiří Prokop vs Pavel Podskalský – Jaromír Bican, Miroslav Pětník, Stanislav Petroušek, Stanislav Straka
1., 8. Jiří Mužíček
17. Radomír Hala
33. Jan Doseděl
51. Jan Chleboun
2. Stanislav Petroušek
9. Jaromír Bican
29. 4. 10 19:00 P3 Betl KFK SUP Traktor Humus SUP A 5. 1:2 (1:0)
Vyrovnaný zápas. Betl začal lépe a ujal se vedení. Traktor vyrovnal krásnou hlavičkou a o chvíli později střelou z dálky strhl vedení na svou stranu. Další branky už nepadly, takže Traktor bere oba body.
Betl KFK SUP Traktor Humus SUP A
Antonín Herzog – Petr Burian, Jan Chleboun, Jan Doseděl, Karel Groš, Radomír Hala, Jiří Mužíček, Jiří Petrla, Jiří Prokop vs Luděk Chyský – Tomáš Bouška, Aleš Michálek, Petr Mládek, Jiří Přibyl, Vladimír Rožánek, Václav Šedivý
13. Jiří Mužíček 37. Petr Mládek
41. Tomáš Bouška
22. 4. 10 19:00 P3 Cormoran FC SUP Betl KFK SUP 4. 1:1 (0:1)
Vyrovnané utkání ve kterém hrály prim obrany a brankáři.
Cormoran FC SUP Betl KFK SUP
Pavel Černý – Roman Heinz, Vladislav Kašpar, Josef Kurka, Daniel Los, Zdeněk Sahula, Jiří Vacík, František Vomáčka vs Antonín Herzog – Petr Burian, Jan Chleboun, Jan Doseděl, Karel Groš, Radomír Hala, Jiří Mužíček, Josef Svatek
32. Josef Kurka 43 Jiří Vacík 4. Radomír Hala
15. 4. 10 19:00 P3 Betl KFK SUP Benda 1964 OFC SUP 3. 4:2 (1:1)
Pohledné utkání průměrné úrovně. Hosté se sice ujali vedení, ale domácí ve druhé půli výsledek otočili a v závěru si své vedení pohlídali.
Betl KFK SUP Benda 1964 OFC SUP
Petr Petřík – Petr Burian, Jan Chleboun, Jan Doseděl, Karel Groš, Radomír Hala, Jiří Mužíček, Jiří Petrla, Jiří Prokop, Josef Svatek vs Milan Bělohlav – Ladislav Břicháč, Jiří Kosina, Josef Lukáš, Martin Milota, Petr Pittner, Michal Slabej, Lubomír Vrkoč
28., 45. Jiří Mužíček
43. Jan Chleboun
60. Radomír Hala
19. Martin Milota
55. Ladislav Břicháč
6. 4. 10 20:15 P3 Tycho de Brahe SUP Betl KFK SUP 2. 0:2 (0:1)
Vyrovnané utkání s mírnou převahou Betlu v první půli. V závěru Tycho vyvinulo tlak, ale jeho výsledkem byla jen tyč nastřelená kapitánem Filipem. Naopak Betl v úplném závěru z posledního protiútoku definitivně rozhodl.
Tycho de Brahe SUP Betl KFK SUP
Jaroslav Pilecký – Karel Filip, Martin Hesko, Michal Koscelanský, Václav Mužík, Roman Rohlík, Ladislav Suja, Antonín Tichý, Pavel Živný vs Petr Petřík – Petr Burian, Jan Chleboun, Jan Doseděl, Radomír Hala, Antonín Herzog, Jiří Mužíček, Jiří Petrla, Jiří Prokop
25. Jiří Mužíček
60. Jan Chleboun
1. 4. 10 19:00 P3 Betl KFK SUP Rokoska SUP 1. 5:0 (1:0)
Fotbalovější Betl zúročil svoji převahu gólově až ve druhém poločase. Rozhodujícím okamžikem byl druhý gól, který padl z nepřímého kopu, po "malé domů" od stopera Rokosky. Viktor Komárek, Hynek Černý