Čt 7.10.10 19:00 P3 Nejistá sezóna SUP Betl KFK SUP   (SVL2B)
Čt 7.10.10 20:15 P3 Lomíci Traktor Humus SUP A   (SVL2B)
Po 1.11.10 19:00 P2 Borek hodinářství 1.FC Kings FC   (HL2A)
Po 1.11.10 20:15 P2 PAVAPA Motl Nova LFC A   (HL3B)

29. 11. 10 19:00 P1 Vyzunk FM Bum bar PV A 11. 5:1 (4:0)
Oslabení hosté zápas na naprosto nehratelném povrchu odevzdali. Začalo se o 45 minut později, protože na mizerně uklizeném hřišti postával traktor. Nejlepší hráči Led a Sníh. Martin Konvalinka
Vyzunk FM Bum bar PV A
Michal Procházka – Martin Jedlička, Zdeněk Kmoníček, Otakar Krejsa, Tomáš Krejsa, Tomáš Soukup, Jiří Šubrt vs Vladimír Urban – Michal Bajcura, Martin Dušek, Pavel Polák, David Šebek
1., 13. Tomáš Krejsa
3., 10. Tomáš Soukup
34. Otakar Krejsa
36. Michal Bajcura
15. 11. 10 19:00 P3 Letná FC Vyzunk FM 10. 2:0 (1:0)
Vyrovnané utkání se zaslouženou výhrou Letné. Šťástka
Letná FC Vyzunk FM
Jan Kudrna – Ladislav Břeska, Milan Čihák, Václav Kala, Václav Kala, Pavel Klíma, Petr Klíma, Martin Slavíček vs Martin Strnad – Tomáš Krejsa, Michal Matejka, Michal Procházka, Tomáš Soukup, Jiří Šubrt
28. Martin Slavíček
56. Ladislav Břeska
55. Tomáš Krejsa
8. 11. 10 19:00 P2 Ujde to 1980 SK Vyzunk FM 9. 7:4 (3:3)
Naprosto vyrovnané utkání rozhodl hattrickem Malypetr Jan z týmu domácích.
Ujde to 1980 SK Vyzunk FM
Martin Houdek – Pavel Haltuf, Viktor Komar, Jan Malypetr, Petr Moučka, Marek Uhlárik, Petr Veselý vs Martin Strnad – Otakar Krejsa, Tomáš Krejsa, Michal Matejka, Tomáš Soukup, Jiří Šubrt, Lukáš Teplý
6., 12. Petr Moučka
28. Marek Uhlárik
36., 47., 56., 58. Jan Malypetr
20. Lukáš Teplý
25., 27. Tomáš Soukup
35. Tomáš Krejsa
25. 10. 10 19:00 P1 Vyzunk FM Delivery FC 8. k. 0:6 k.
Utkání bylo ve 20. minutě ukončeno kvůli hromadné bitce, oboustranná kontumace
Vyzunk FM Delivery FC
Martin Strnad – Martin Jedlička, Otakar Krejsa, Michal Matejka, Tomáš Michl, Jan Petrla, Jiří Pitauer, Tomáš Soukup, Jiří Šubrt, Lukáš Teplý vs Roman Neuwirth – Jan Augustin, Jan Balcer, Jiří Kadlec, Ladislav Kolář, Jan Roth, Vojtěch Šebek, David Zobal
11. Tomáš Soukup 20 Martin Jedlička 15. Vojtěch Šebek
17. David Zobal
20. Roman Neuwirth
18. 10. 10 19:00 P3 Břewnow boys KMK Vyzunk FM 7. 5:0 (3:0)
Jasně lepší domácí zaslouženě vyhráli. Vážan
Břewnow boys KMK Vyzunk FM
Jan Nedorost – Michal Ander, Karel Kahovec, Marek Půček, Michal Šiškun, Richard Sucharda, Karel Tůma, Martin Zalužanský vs Martin Strnad – Martin Jedlička, Otakar Krejsa, Michal Matejka, Jan Petrla, Miroslav Stříbrný, Jiří Šubrt, Lukáš Teplý
18. Richard Sucharda
25. Michal Ander
26., 55. Karel Tůma
48. Martin Zalužanský
11. 10. 10 19:00 P3 Vyzunk FM Rychlí hroši APK 6. 0:6 (3:2)
Velmi pohledné utkání, hrané v tempu hodném vyšší ligové úrovně. Oba tými předvedly kvalitní hru plnou kombinací, které měly nápad i techniku provedení. Záměrně nejsou uvedeni nejlepší hráči zápasu, a to z důvodu týmové hry obou mužstev, kdy byl celek daleko víc než-li jedinec.

STDK zápas kontumovala pro start domácího hráče v trestu.
Vladimír Valášek, Petr Brothánek
Vyzunk FM Rychlí hroši APK
Martin Strnad – Martin Jedlička, Zdeněk Kmoníček, Tomáš Krejsa, Michal Matejka, Jan Petrla, Tomáš Soukup, Miroslav Stříbrný, Jiří Šubrt, Lukáš Teplý vs Luboš Prosecký – Zdeněk Branžovský, Jiří Burian, Vladimír Burian, Jan Guzman, Pavel Hofrichter, Jiří Horák, Václav Lokajíček, Michal Nečas, Ondřej Vaňura, Jiří Žežulka
3., 20., 28. Lukáš Teplý
33. Martin Jedlička
59. Tomáš Krejsa
8. Ondřej Vaňura
20. Michal Nečas
42. Vladimír Burian
4. 10. 10 19:00 P2 MVS Vršovice A Vyzunk FM 5. 1:2 (0:1)
lehce nervózní utkání hrané ve vysokém tempu.Vzhledem k větší vyrovnanosti týmu Vyzunk FM patří výhra právě jim. Marek Hanousek, Pavel Řezáč
MVS Vršovice A Vyzunk FM
Leoš Knap – Richard Brinke, Milan Mareš, Karel Ševčík, Martin Veselý, Petr Veselý vs Martin Strnad – Martin Jedlička, Otakar Krejsa, Tomáš Krejsa, Michal Matejka, Jan Petrla, Tomáš Soukup, Miroslav Stříbrný, Jiří Šubrt, Lukáš Teplý
51. Martin Veselý 45 Richard Brinke 9. Tomáš Krejsa
32. Otakar Krejsa
47. Martin Jedlička
55. Otakar Krejsa
20. 9. 10 19:00 P2 Vyzunk FM Seznam.cz FC 4. 1:7 (1:0)
V 19.minutě otevřel skóre po pěkné kombinaci domácí Krejsa. Ovšem druhý poločas patřil jednoznačně hostům, kteří sedmi góly jednoznačně rozhodli o své výhře.
Vyzunk FM Seznam.cz FC
Michal Matejka – Pavel Caizl, Martin Jedlička, Tomáš Krejsa, Petr Máša, Miroslav Stříbrný, Jiří Šubrt vs Tomáš Pek – Ladislav Hájek, Jan Heral, David Šalda, Pavel Urban, Jan Zelenka, Petr Zelenka
19. Tomáš Krejsa 36., 51. Petr Zelenka
37., 47. Jan Zelenka
44., 56., 59. Pavel Urban
13. 9. 10 19:00 P3 Felix club Vyzunk FM 3. 3:1 (1:1)
Rozhodčí komentář neuvedl.
Felix club Vyzunk FM
Jaroslav Veselý – Jaroslav Hněvkovský, Viktor Hošek, Ladislav Petík, Radek Troják, Pavel Žirko vs Martin Strnad – Pavel Caizl, Martin Jedlička, Vojtěch Kaplan, Zdeněk Kmoníček, Petr Máša, Michal Matejka, Miroslav Stříbrný, Jiří Šubrt
23. Pavel Žirko
45. Ladislav Petík
57. Viktor Hošek
29. Petr Máša
6. 9. 10 19:00 P2 Vyzunk FM Slamník I.USP 2. 0:6 (0:1)
Aktivnější Slamník zaslouženě vyedl, po snížení se hra přitvrdila. Utkání ukončeno v 60.minutě po třetí červené kartě pro domácí tým.
STDK rozhodla o technické kontumaci utkání, ve prospěch týmu Slamník.
Vyzunk FM Slamník I.USP
Michal Matejka – Pavel Caizl, Martin Jedlička, Vojtěch Kaplan, Otakar Krejsa, Tomáš Krejsa, Tomáš Soukup, Miroslav Stříbrný, Jiří Šubrt, Lukáš Teplý vs Petr Čepelák – Petr Casanova, Martin Chalupa, Jan Dolejš, Martin Felix, Zbyněk Mleziva, Libor Pícka, Michael Tereba, Jan Věžník