Pá 7.5.10 18:30 HRAB3 Šejk Peterka Válcovny plechu MS FC   (HL6F)
Pá 7.5.10 19:45 HRAB3 Kings FC Sparta Pankrác   (HL2B)
Út 18.5.10 19:30 zzNOVOB Bohdalec PC Santovi Sobi   (HL6B)
Út 18.5.10 20:45 zzNOVOB Hertha ZMZ Trops 1.SK   (HL2B)
Po 14.6.10 17:00 KBELY Hells Bells 1.FC Tatran Válec   (HL7A)
Po 14.6.10 18:15 KBELY Santa Tranta PC A Akta - rez   (HL2A)

23. 6. 10 18:15 zzPODVI Rychlí hroši APK Betl K.F.K. B 11. 10:2 (4:1)
Domácí po celou dobu působili fotbalovějším dojmem a zaslouženě zvítězili. Hosté, když už se dostali do šance, tak je vychytal výborný Prosecký nebo trefili brankovou konstrukci. Jaroslav Kuneš, Pavel Viochna
Rychlí hroši APK Betl K.F.K. B
Luboš Prosecký – Jan Guzman, Pavel Hofrichter, Václav Lokajíček, Michal Nečas, Ondřej Vaňura, Jiří Žežulka vs Tomáš Čedík – Patrik Balej, Martin Dolanský, David Filip, Ihor Kostyshyn, Jan Lutr, Petr Wiesner
3., 9. Ondřej Vaňura
25., 29., 42., 53., 56. Michal Nečas
46., 52. Jan Guzman
47. Jiří Žežulka
7. Petr Wiesner
50. Patrik Balej
9. 6. 10 18:15 HOSTI Bába FC Rychlí hroši APK 10. 2:5 (0:3)
V prvním poločase Hroši svého soupeře jednoznačně předčili. Ve druhé půli se začala projevovat početní převaha týmu Bába a zápas se v závěru pořádně zdramatizoval. Nakonec Hroši zápas pojistili na 4:2 a zaslouženě zvítězili. Jaromír Hajn, Jan Odvárka
Bába FC Rychlí hroši APK
Ivo Cenek – Radek Chaloupka, Václav First, Aleš Foldyna, Ondřej Husák, Jakub Macháček, David Mally, Jan Pavelka, Jan Petrášek, Vojtěch Říha, Marek Starý vs Pavel Hofrichter – Jan Guzman, Jiří Horák, Michal Nečas, Luboš Prosecký, Ondřej Vaňura, František Vrňata
34. Marek Starý
45. Aleš Foldyna
7., 19., 25., 47. Ondřej Vaňura
60. Michal Nečas
31. 5. 10 19:30 MIKU2 Rychlí hroši APK A.G.Č.V. 9. 4:3 (2:1)
Rychlý, svižný fotbal s množstvím šancí na obou stranách. Štěstí nakonec stálo na straně o něco lépe hrajícího mužstva, i když gól v posledních vteřinách si hosté nezasloužili. Marek Šetina, Milan Lupač
Rychlí hroši APK A.G.Č.V.
Luboš Prosecký – Jaroslav Bohunovský, Jiří Burian, Pavel Hofrichter, Jiří Horák, Michal Nečas, Ondřej Vaňura, Jiří Žežulka vs Zdeněk Havlík – Jiří Chodúr, Miloš Klouček, Daniel Krynický, Pavel Nebřenský, Stanislav Pech, Aleš Pokorný, Petr Toman
59. Stanislav Pech
26. 5. 10 20:15 P3 Terron AC Bozi A Rychlí hroši APK 8. 2:5 (1:2)
Pěkný zápas v rychlém tempu. Celkově lepší byl tým hostů a zaslouženě vyhrál. Jiří Bláha, Martin Lukáš
Terron AC Bozi A Rychlí hroši APK
Leoš Melichar – Rostislav Charvát, Bohumil Exner, Petr Kokeš, Miroslav Nejezchleba, Milan Šebek, Richard Starý vs Luboš Prosecký – Jaroslav Bohunovský, Zdeněk Branžovský, Jiří Burian, Vladimír Burian, Jan Guzman, Pavel Hofrichter, Jiří Horák, Václav Lokajíček, Michal Nečas, Ondřej Vaňura, František Vrňata, Jiří Žežulka
1. Bohumil Exner
56. Miroslav Nejezchleba
6. OG
7. Jiří Horák
31., 32. Michal Nečas
55. Jiří Burian
17. 5. 10 20:45 MIKU2 Rychlí hroši APK Seznam.cz FC 7. 2:3 (1:1)
Hodně vyhecovaný zápas, který byl po celý čas vyrovnaný. Skóre naskakovalo rovnoměrně. Pouze na poslední gól nedokázali domácí odpovědět a to je stálo body. Štěpán Minařík, Petr Štípl
Rychlí hroši APK Seznam.cz FC
Luboš Prosecký – Zdeněk Branžovský, Jan Guzman, Pavel Hofrichter, Michal Nečas, Ondřej Vaňura, František Vrňata vs Tomáš Pek – Ladislav Hájek, Pavel Ježík, Jan Přída, Jan Pytel, David Šalda, Ivo Šmíd, Martin Šroub, Pavel Urban, Jan Zelenka, Petr Zelenka
9. Jan Guzman
40. Pavel Hofrichter
12. Ladislav Hájek
35. Pavel Urban
57. Jan Pytel
28. Ladislav Hájek
12. 5. 10 17:00 zzNOVOB Veget FC Rychlí hroši APK 6. 3:3 (0:1)
Do 48.minuty jednoznačný zápas. Hosté povětšinou kontrolovali hru. Pak ale domácí předvedli zmrtvých vstání a Hroši se až do posledního okamžiku báli i o bod. Tomáš Rosenberger, Vít Zahradník
Veget FC Rychlí hroši APK
Ondřej Matějka – Michal Brandejs, Zdeněk Dítě, Petr Fišer, Pavel Lajda, Jan Látal, Martin Matějka, Štěpán Podaný vs Luboš Prosecký – Zdeněk Branžovský, Jiří Burian, Jan Guzman, Pavel Hofrichter, Jiří Horák, Ondřej Vaňura, Jiří Žežulka
51., 58. Jan Látal
53. Štěpán Podaný
7. Pavel Hofrichter
42. Jan Guzman
48. Ondřej Vaňura
5. 5. 10 17:45 STER2 Rychlí hroši APK J.R.Club A 2. 6:2 (1:0)
Utkání nevalné úrovně, i když trochu fotbalovější byli přeci jen domácí.
Rychlí hroši APK J.R.Club A
Luboš Prosecký – Jaroslav Bohunovský, Zdeněk Branžovský, Jiří Burian, Vladimír Burian, Jan Guzman, Pavel Hofrichter, Jiří Horák, Václav Lokajíček, Michal Nečas, Ondřej Vaňura, František Vrňata, Jiří Žežulka vs Alessio Scarano – Václav Blažek, Petr Kačírek, Tomáš Kaprálek, Jakub Michal, Aleš Mička, David Mička
15. Pavel Hofrichter
32., 40., 51. Michal Nečas
42. Zdeněk Branžovský
60. Jiří Žežulka
39. David Mička
53. Tomáš Kaprálek
29. 4. 10 20:45 BECH Relax-FC Rychlí hroši APK 5. 5:2 (2:0)
Rozhodčí komentář neuvedl. Petr Seidel, Petr Pícha
Relax-FC Rychlí hroši APK
Petr Bařina – Michal Bareš, Pavel Bařina, Jan Fiala, Ludvík Fiala, František Hakl, Petr Mužík, Jakub Souček, Lukáš Vild, Tomáš Wolf vs Luboš Prosecký – Jaroslav Bohunovský, Zdeněk Branžovský, Jiří Burian, Vladimír Burian, Pavel Hofrichter, Jiří Horák, Michal Nečas, Ondřej Vaňura
5., 15., 52. Jan Fiala
32. Michal Bareš
55. Jakub Souček
41. Pavel Hofrichter
58. Michal Nečas
19. 4. 10 18:15 HOSTI Rychlí hroši APK Martini BC 4. 2:2 (1:2)
Kvalitní utkání s řadou šancí na obou stranách. Oba týmy podrželi gólmani, takže zápas skončil zaslouženou remízou.
Rychlí hroši APK Martini BC
Luboš Prosecký – Zdeněk Branžovský, Vladimír Burian, Jan Guzman, Pavel Hofrichter, Václav Lokajíček, Michal Nečas, Ondřej Vaňura vs Jaroslav Třešňák – Daniel Gill, Adrian Hrušovský, Miroslav Picek, Miroslav Rišian, Jiří Rýpar, Vladimír Semanco, Tomáš Slavík
15., 46. Michal Nečas 11. Vladimír Semanco
27. Jiří Rýpar
14. 4. 10 20:45 zzNOVOB Kříženeček Rychlí hroši APK 3. 5:4 (2:2)
Přetahovaná o výsledek v první půli skončila smírně 2:2. O všem podstatném rozhodovala druhá část hry, kdy Kříženeček utekl o dvě branky a Hroši dokázali jen stáhnout na konečných 4:5. náhradní
Kříženeček Rychlí hroši APK
Robert Moretti – Vít Bednařík, Marek Čermák, Jaroslav Franta, Michal Hnát, Zdeněk Hnát, Marek Nečas, Jan Niessner, Jiří Panocha, Rudolf Stein, Ondřej Vojáček vs Luboš Prosecký – Jiří Burian, Vladimír Burian, Pavel Hofrichter, Jiří Horák, Václav Lokajíček, Michal Nečas, Ondřej Vaňura, Jiří Žežulka
5. Jan Niessner
30., 45. Marek Nečas
32. Michal Hnát
43. Vít Bednařík
2. Pavel Hofrichter
16., 39., 48. Michal Nečas
31. 3. 10 20:45 ZAK Demoliční četa Rychlí hroši APK 1. 1:2 (0:2)
Dramatický duel, ve kterém byli Rychlí hroši přeci jen fotbalovější a po první půli zaslouženě vedli o dvě branky. Četa však na začátku druhého poločasu snížila a poté vyvinula enormní snahu o vyrovnání. Hroši ale jednobrankový náskok dokázali uhájit. Josef Dufek, Petr Buchta
Demoliční četa Rychlí hroši APK
Jiří Kryštof – Jaroslav Dobrý, Tomáš Dobrý, Miroslav Kerbl, Pavel Kerbl, Jan Kryštof, Zdeněk Najer, Michal Sofron, Zdeněk Trajer, Tomáš Vencl, Robert Žemlička vs Luboš Prosecký – Jaroslav Bohunovský, Zdeněk Branžovský, Vladimír Burian, Jan Guzman, Pavel Hofrichter, Jiří Horák, Václav Lokajíček, Michal Nečas, Ondřej Vaňura, František Vrňata, Jiří Žežulka