Ne 9.5.10 18:45 DEKAN Marná snaha Tigers Kobylisy RL   (HL8R)
Ne 9.5.10 20:00 DEKAN Traktor humus A Vokra VV   (HL1A)
Po 31.5.10 18:45 TEMPO Milenium Praha FC Zodyhyd P.N.P.   (HL5A)
Po 31.5.10 20:00 TEMPO Smutný potapěči Traktor humus A   (HL1A)
Po 21.6.10 18:15 ARIT Šumavan-Balkán Porter CF B   (HL1A)
Po 21.6.10 19:30 ARIT Ortopedie Supráci Šumavan-Balkán   (SVL1A)

22. 6. 10 19:30 MIKU1 Sparta Pankrác Berlínští lvi 11. 6:10 (4:4)
Sparta nasoupila pouze ve čtyřech v poli. Přesto byla v úvodu lepší a vytvořila si čtyřgólový náskok. V závěru poločasu asi domácím došly síly a Lvi ještě do přestávky vyrovnali. Do druhé půle šla Sparta již v plném počtu, šla opět do vedení, ale pak opět ztratila dech. Lvi závěr zcela opanovali a za 13 minut vstřelili 6 branek. Michal Burda, Jan Lenz
Sparta Pankrác Berlínští lvi
Martin Vlček – Pavel Dufek, Lukáš Kotrba, Pavel Náplava, Jiří Ptáček, Karel Zeman vs František Najman – Lukáš Krátký, Václav Najman, Petr Nekola, Ondřej Novák, Tomáš Vápeník
5., 6., 17., 19., 43. Karel Zeman
39. Pavel Dufek
20., 59. Ondřej Novák
22., 51. Lukáš Krátký
24., 29., 57. Petr Nekola
47., 50., 58. Václav Najman
13. 6. 10 19:30 MIKU3 Audi United FC Sparta Pankrác 10. 2:6 (1:0)
Zápas výborné technické úrovně. Domácí se soustředili spíše na hraní si s balonem a byli po zásluze trestáni přímočaře hrajícím soupeřem, který rozhodl zápas rychlými brejky v závěru. Jakub Burian, Jakub Marek
Audi United FC Sparta Pankrác
Mykola Shokodko – Jan Brodecký, Lukáš Carboch, František Douděra, Mileli Dumitru, Serhiy Hrechko, Marek Kóňa, Aleš Krč, Martin Kyloušek, Martin Šimek, Jiří Smetana vs Jan Kočí – Pavel Dufek, Lukáš Kotrba, Imad Malý, Martin Matějka, Pavel Náplava, Jiří Ptáček, Karel Zeman
4., 33. Marek Kóňa 31., 33. Lukáš Kotrba
53., 57., 58. Pavel Dufek
59. Karel Zeman
4. 6. 10 20:45 zzNOVOB Sparta Pankrác Stará dáma 9. 2:1 (1:1)
Velmi hezké a korektní utkání. Stará dáma byla běhavější a vytvářela si i více střeleckých příležitostí, ale ztroskotávala na famózním výkonu brankáře Sparty. Domácí trpělivě čekali na své možnosti a dvě z nich také dokázali využít. Petr Kubín, Tomáš Solar
Sparta Pankrác Stará dáma
Jaroslav Příbrský – Pavel Dufek, Lukáš Kotrba, Martin Matějka, Pavel Náplava, Karel Zeman vs Pavel Kvapil – Ondřej Brusch, Michal Floch, Milan Hanák, Tomáš Kvapil, Martin Veselý, Rostislav Vojtěch, Jan Vosátka
26. Pavel Dufek
45. Lukáš Kotrba
13. Ondřej Brusch
30. 5. 10 18:45 P2 Trops 1.SK Sparta Pankrác 8. 2:6 (2:4)
Vyrovnané utkání rozhodly proměněné šance hostů. Michal Burda, Ladislav Nový
Trops 1.SK Sparta Pankrác
Miloš Hrdina – Tomáš Benko, Jan Bezděk, Josef Hejný, Jaroslav Procházka, Jan Rychetský vs Jan Kočí – Pavel Dufek, Lukáš Kotrba, Imad Malý, Pavel Náplava, Jiří Ptáček
3., 6. Jan Bezděk 5., 17., 50., 52. Pavel Dufek
22., 23. Lukáš Kotrba
23. 5. 10 18:45 zzZARUB Rowdies HFC Sparta Pankrác 7. 5:4 (4:1)
Tým Rowdies dotáhli k vítězství dva hráči, výborně hrající Sláma a jistota v bráně Vozár. Hostům utekl začátek, na který už nestihli zareagovat.
Rowdies HFC Sparta Pankrác
Mário Vozár – Tomáš Novotný, Michal Osvald, Matěj Paprčiak, Richard Peer, Zdeněk Sláma, Tomáš Voráček vs Jaroslav Příbrský – Pavel Dufek, Lukáš Kotrba, Imad Malý, Martin Matějka, Martin Vlček, Karel Zeman
4., 16., 20., 45. Zdeněk Sláma
18. Matěj Paprčiak
24. Lukáš Kotrba
40., 54. Martin Matějka
50. Karel Zeman
29. Pavel Dufek
14. 5. 10 18:15 ARIT Sparta Pankrác Městská policie 6. 2:6 (0:2)
Utkání slušné úrovně a jednoznačného průběhu skončilo vysokým vítězstvím týmu hostů.
Sparta Pankrác Městská policie
Jaroslav Příbrský – Pavel Dufek, Lukáš Kotrba, Martin Matějka, Pavel Náplava, Martin Vlček, Karel Zeman vs Kamil Vícha – Pavel Černý, Leoš Grmela, Milan Hampel, Petr Jůzek, Libor Martinček, Petr Skřivan, Jan Tezner, Aleš Unger
48. Pavel Dufek
58. Karel Zeman
4., 25., 60. Jan Tezner
31. Petr Jůzek
40. Pavel Černý
56. Aleš Unger
7. 5. 10 19:45 HRAB3 Kings FC Sparta Pankrác 5. 5:2 (2:0)
Hráči Kings byli celou dobu lepším týmem a zaslouženě zvítězili. Kdyby Sparta proměnila své šance, mohl být zápas dramatičtější. Zdeněk Branžovský
Kings FC Sparta Pankrác
Tomáš Zach – Martin Bendák, Jan Falc, Jan Novák, Jiří Pivoňka, Filip Turšner, Jan Vodička Novák vs Jaroslav Příbrský – Pavel Dufek, Jan Kočí, Lukáš Kotrba, Imad Malý, Jiří Ptáček, Karel Zeman
13., 50., 51. Jiří Pivoňka
25. Martin Bendák
35. Jan Vodička Novák
49., 53. Lukáš Kotrba
2. 5. 10 11:15 P1 Sparta Pankrác Inter Lotyšák A 4. 3:7 (2:2)
Vyrovnaný 1.poločas, po kterém byl stav 2:2, ale ve 2.půli rozhodl Inter utkání třemi slepenými góly ve čtyřech minutách. Slušně hrané utkání a na 2.ligu parádní fotbal.
Sparta Pankrác Inter Lotyšák A
Jaroslav Příbrský – Pavel Dufek, Lukáš Kotrba, Imad Malý, Pavel Náplava, Petr Šalplachta, Martin Vlček, Karel Zeman vs Pavel Bek – Milan Čáp, Marcel Hrozný, David Kuneš, David Nosek, Tomáš Petrák, Pavel Rezek
2. Pavel Dufek
18., 51. Karel Zeman
4., 7., 41., 44., 45., 58. David Kuneš
54. Milan Čáp
23. 4. 10 19:30 ARIT Holosmetky FC A Sparta Pankrác 3. 12:1 (6:0)
Od první minuty jednoznačný zápas v režii Holosmetků. Utkání se hrálo ve vysokém tempu, ale zcela korektně. Pankrác místy ukázal rychlou souhru na jeden dotek, ale v obraně zcela propadl. Miloš Maršíček
Holosmetky FC A Sparta Pankrác
Štěpán Karlík – Václav Bellada, Michal Černoch, Stanislav Hnát, Patrik Laibl, Tomáš Prejzek, Jiří Tomek, Václav Vrbický vs Jaroslav Příbrský – Pavel Dufek, Lukáš Kotrba, Imad Malý, Pavel Náplava, Martin Vlček, Karel Zeman