Ne 18.4.10 19:30 BECH Květák Dropa FC A   (HL6L)
Ne 18.4.10 20:45 BECH The Penguins 6:5 B S.N.F. A   (HL3D)
So 15.5.10 08:45 BECH Sloni na Pobřeží B Legendy FC   (HL8I)
So 15.5.10 10:00 BECH The Penguins 6:5 B Kliďas FC   (HL3D)
Ne 23.5.10 17:30 zzZARUB Samson Bonella B Améby AFC B   (HL8Q)
Ne 23.5.10 18:45 zzZARUB Rowdies HFC Sparta Pankrác   (HL2B)

27. 6. 10 12:30 zzZARUB Sever 1.FC 1.FC Košíře 11. 6:0 k.
Hostující Košíře se k utkání nedostavily... Petr Kočiřík, Jan Černý
Sever 1.FC 1.FC Košíře
Roman Kuba – Jiří Charousek, Pavel Dusbaba, Karel Frankota, David Jankovský, Michal Kabela, Petr Kvapil, Jan Linhart, Rostislav Pulkrab, Tomáš Roštík, Jiří Štědronský vs
13. 6. 10 12:30 ZAK Sokol Vysočany C Sever 1.FC 10. 0:4 (0:3)
Domácí celý první poločas hráli bez střídání. Toho využili hosté a celý druhý poločas kontrolovali výsledek.
Poslední branka byla doplněna podle odhadu, protože jméno střelce nebylo vyplněno a číslo je téměř nečitelné.
Vít Havel
Sokol Vysočany C Sever 1.FC
Martin Vaňourek – Martin Boháček, Marek Grundza, Rostislav Ištok, Tomáš Kočí, Petr Kubát, Radek Stehlík vs Roman Kuba – Karel Frankota, David Jankovský, Michal Kabela, Petr Kvapil, Rostislav Pulkrab, Tomáš Roštík, Jiří Štědronský
3., 21. Jiří Štědronský
19. Michal Kabela
40. Rostislav Pulkrab
6. 6. 10 08:45 HANSP Pajzovna FC Sever 1.FC 9. 1:0 (0:0)
Hezké utkání, které mělo dobré tempo a napětí do posledních vteřin, kdy neúnavný Štědronský vypracoval naprostou tutovku na vyrovnání, ale habán v brance Pajzovny byl proti. Vzhledem k průběhu utkání, by však remíza nebyla zasloužená. Domácí kontrolovali průběh utkání, vypracovali si více šancí, ale nakonec museli vzít zavděk hubeným vítězstvím, které po outovém vhazování zajistil efektivní patičkou Graf.
Pajzovna FC Sever 1.FC
Martin Blažek – Roman Graf, Marek Jelínek, Martin Kamarýt, Lukáš Lefler, David Světlík, Michal Valent, Tomáš Vodsloň, Petr Vosmík vs Roman Kuba – Karel Frankota, Michal Kabela, Petr Kvapil, Jan Linhart, Rostislav Pulkrab, Tomáš Roštík, Jiří Štědronský
34. Roman Graf 46 Tomáš Vodsloň
30. 5. 10 11:15 P3 Sever 1.FC Oranjes 04 FC 8. 6:1 (3:0)
Jasná převaha hráčů domácích. Utkání bylo zbytečně vyhrocené. Jan Mach, Josef Čuda
Sever 1.FC Oranjes 04 FC
Roman Kuba – Karel Frankota, David Jankovský, Michal Kabela, Petr Kvapil, Rostislav Pulkrab, Jiří Štědronský vs Miroslav Rajchart – Tomáš Dobrý, Jakub Mašita, Martin Mašita, Jiří Štička, Jiří Strnad, Marian Veverka, Michal Žoha
10., 44., 48. David Jankovský
17., 58. Rostislav Pulkrab
29. Petr Kvapil
56. Marian Veverka
22. 5. 10 10:00 zzNOVOB Mystique Dynamo CF Sever 1.FC 7. 4:1 (2:1)
Domácí hráli ze zajištěné obrany a z brejků dávali góly. Hezký, pohledný a slušně hraný fotbal. Vyrovnané utkání. Miroslav Hyža
Mystique Dynamo CF Sever 1.FC
Adam Hild – Michal Burda, Jiří Burian, Tomáš Duchek, Jan Lenz, Jakub Mandelíček vs Roman Kuba – Karel Frankota, Michal Kabela, Petr Kvapil, Jan Linhart, Rostislav Pulkrab, Tomáš Roštík, Jiří Štědronský
7., 43. Michal Burda
21. Jakub Mandelíček
53. Jan Lenz
3. Jiří Štědronský
16. 5. 10 10:00 TEMPO Sever 1.FC Karcinogenní 6. 4:3 (3:0)
Atraktivní zápas, který rozhodla neschopnost hostů proměnit brankové příležitosti. Jan Trska, David Polydor
Sever 1.FC Karcinogenní
Roman Kuba – Karel Frankota, David Jankovský, Michal Kabela, Petr Kvapil, Jan Linhart, Rostislav Pulkrab, Jiří Štědronský, Jiří Štědronský vs Adam Brtna – Pavel Beneš, Martin Beránek, Kamil Černý, Tomáš Hájek, Marcel Kodíček, Jakub Mikéska, Michal Mundl, Jaroslav Rychlý, Martin Tousek
5., 9. David Jankovský
18. Jiří Štědronský
35. Rostislav Pulkrab
38. Pavel Beneš
56. Jaroslav Rychlý
57. Kamil Černý
9. 5. 10 08:45 ZAK Nikdo nikde Sever 1.FC 5. 2:4 (2:1)
Oba týmy si přišly užít fotbálku a byla to opravdu pěkná podívaná. Útoky se střídaly na obou stranách. Hrálo se v gentlemanské atmosféře.
Nikdo nikde Sever 1.FC
Miroslav Šlehofer – Martin Beránek, Martin Bukovský, Lukáš Procházka, Jan Šimek, Lukáš Smetana, Pavel Tůma, Tomáš Vaněk vs Roman Kuba – Karel Frankota, David Jankovský, Michal Kabela, Petr Kvapil, Rostislav Pulkrab, Tomáš Roštík, Jiří Štědronský
8. Lukáš Smetana
25. Tomáš Vaněk
4. David Jankovský
42., 48. Jiří Štědronský
52. Petr Kvapil
24. 4. 10 15:00 TEMPO Sever 1.FC Hustlaz Pimpz 4. 8:3 (4:0)
Utkání hrané ve vysokém tempu, ale hráčům Hustlaz chyběla buď finální přihrávka, nebo gólové zakončení. Ačkoli hosté neměli ani registračky, neobešli se bez četných připomínek a sprostých slov... Michal Perna, Alexandr Ščiklin
Sever 1.FC Hustlaz Pimpz
Roman Kuba – Pavel Dusbaba, Karel Frankota, David Jankovský, Petr Kvapil, Jan Linhart, Miloš Niesner, Jiří Štědronský, Jiří Štědronský vs Roman Rébl – Martin Fuka, Martin Kodera, Radek Neveršil, Karel Šíp, Petr Yilma
9. Radek Neveršil
17. 4. 10 16:15 HANSP Druháci AFK Sever 1.FC 3. 3:3 (2:1)
V první půli mělo navrch družstvo domácích a po poločase spálilo x šancí mužstvo hostí. Zasloužená remíza. Jiří Vildman, Tomáš Dojava
Druháci AFK Sever 1.FC
Martin Vosyka – Ludvík Bruckner, Tomáš Hradecký, Tomáš Hrubý, Marek Kropelnický, Jaroslav Machač, Zdeněk Šípek, Pavel Šmíd, Tomáš Váchal vs David Jankovský – Jiří Charousek, Pavel Dusbaba, Michal Kabela, Petr Kvapil, Jan Linhart, Rostislav Pulkrab, Tomáš Roštík, Jiří Štědronský
6. Tomáš Hradecký
28. Jaroslav Machač
48. Marek Kropelnický
13. David Jankovský
31. Jiří Charousek
39. Rostislav Pulkrab
11. 4. 10 11:15 P3 Sever 1.FC Green tyros 2. 6:0 k.
Hosté odehráli celý zápas jen 4+1 a díky výborné taktice drželi remízový stav až do 51,minuty, kdy se jim naskytla šance zaútočit. Jenže jí neproměnili a z protiútoku dostali góla. Poté začali více riskovat a dostali ještě jednoho. náhradní
Sever 1.FC Green tyros
David Jankovský – Jiří Charousek, Michal Kabela, Roman Kuba, Petr Kvapil, Jan Linhart, Rostislav Pulkrab, Tomáš Roštík, Jiří Štědronský vs Július Fabula – Daniel Dvořák, Tomáš Fencl, Miloš Malec, Milan Steiner
51., 58. Jiří Štědronský
5. 4. 10 15:00 P1 Atomovej brouk B Sever 1.FC 1. 1:3 (1:2)
Zajímavé utkání dobré úrovně. Zápas poměrně vyrovnaný průběh, o vítězi rozhodl větší důraz a lepší zakončení.
Atomovej brouk B Sever 1.FC
Štefan Dražkovič – Tomáš Autrata, Lukáš Benda, Petr Bureš, Antonín Lokvenc, Tomáš Reiter, Jiří Sova, Zbyněk Zykmund vs Roman Kuba – David Jankovský, Petr Kvapil, Rostislav Pulkrab, Tomáš Roštík, Jiří Štědronský