Ne 13.6.10 16:15 P3 Koza znezaneřáděná Marná snaha   (HL8R)
Ne 13.6.10 17:30 P3 Real Kamýk Akvaristika TJ   (HL7I)
Ne 27.6.10 10:00 P2 Hilton Prague Sunar   (HL7I)
Ne 27.6.10 11:15 P2 Krabí výměšky FC Dynamo UK   (HL6J)

26. 6. 10 10:00 P3 Legendy FC Outsiders 11. 3:9 (2:3)
Do poločasu vyrovnaný zápas, po změně stran jasná převaha Outsiderů. Hrálo se čistě bez faulů. Libor Kemza, Radek Kemza
Legendy FC Outsiders
David Moc – Tomáš Jakl, David Jonáš, Jakub Plzák, Tomáš Rejlek, Tomáš Tuček vs Tomáš Bacovský – Lukáš Hvozdecký, Andrew Olloff, Ryan St. James, Tomáš Tesař, Pavel Váňa, Martin Vašíček
56. Tomáš Tesař
19. 6. 10 11:15 KBELY Emergency Legendy FC 10. 5:3 (3:1)
Technicky hrané utkání, ve kterém Legendy výrazně doplatily na malý počet hráčů. Jiří Výborný, Jan Bělonožník
Emergency Legendy FC
Roman Švec – Igor Bondar, Marek Borovička, Tomáš Gasparovič, Petr Hostaša, Karel Pavlíček, Zdeněk Prášil, David Řehořka, Michal Šárka, Jan Vaňkát vs Tomáš Perný – Jakub Hejret, Tomáš Jakl, Michal Krejčí, David Moc
6., 47. Tomáš Gasparovič
10., 56. Petr Hostaša
17. Igor Bondar
20. Tomáš Jakl
46., 50. Jakub Hejret
12. 6. 10 10:00 zzPANK1 Legendy FC Dukla Praha FK 9. 0:4 (0:1)
Legendy FC nastoupili se čtyřmi hráči v poli a soupeř byl po celý zápas, hlavně ve druhém poločase mnohem nebezpečnější. Dukla si vypracovala velké množství šancí a nad soupeřem, který spoléhal jen na brejky, zaslouženě zvítězila. Martin Holzknecht, Matouš Vacík
Legendy FC Dukla Praha FK
Tomáš Perný – Tomáš Jakl, David Jonáš, Michal Krejčí, Tomáš Rejlek vs Jakub Cyrín – Jiří Němec, Filip Obermajer, Tomáš Obermajer, Tomáš Plavec, Michal Staněk, Jakub Voldřich
23., 35. Jiří Němec
38. Tomáš Plavec
47. Tomáš Obermajer
5. 6. 10 08:45 zzPANK2 Dirty Bastards Legendy FC 8. 4:0 (2:0)
Poklidné utkání s jednoznačným výsledkem, který mohl být ještě výraznější, kdyby hostující gólman nepředváděl fantastické zákroky. Jaroslav Hlušička, Michal Valašík
Dirty Bastards Legendy FC
Jaroslav Uhlík – Daniel Hrdina, Marek Král, Ondřej Melichar, Jan Šíma, Pavel Vaňák vs Tomáš Perný – Tomáš Jakl, Petr Jech, David Jonáš, David Moc, Tomáš Rejlek, Tomáš Tuček, David Zamrzla
12. Ondřej Melichar
29. Marek Král
54. Pavel Vaňák
57. Jan Šíma
29. 5. 10 11:15 HOSTI Legendy FC Defect Praha 7. 1:0 (1:0)
Zápas, který rozhodla jedna jediná branka z 23. minuty. Domácí šťastnějším týmem. Miroslav Hanzal, Zdeněk Kracík
Legendy FC Defect Praha
Patrik Brhel – Tomáš Jakl, Petr Jech, David Moc, Jakub Plzák, David Zamrzla vs Martin Vitiš – Tomáš Ďuríček, Peter Lukáč, Felix Ruiz, Róbert Šišaj, Václav Soukup, Martin Štoncner, Tomáš Vitiš, Pavel Votava
23. David Zamrzla
15. 5. 10 08:45 BECH Sloni na Pobřeží B Legendy FC 6. 0:6 k.
Tým domácích se k utkání nedostavil.
Sloni na Pobřeží B Legendy FC
vs Tomáš Perný – David Jonáš, Jakub Plzák, Tomáš Rejlek, David Zamrzla
8. 5. 10 12:30 KBELY Legendy FC Sebulba Utd. 5. 11:0 (2:0)
Jasná převaha i výsledek pro Legendy. Jan Krouský
Legendy FC Sebulba Utd.
Tomáš Perný – Patrik Brhel, Jakub Hejret, Tomáš Jakl, David Jonáš, David Moc, Tomáš Rejlek, David Zamrzla vs Jakub Sváda – Jan Ambrož, Petr Dolejš, Marek Doubek, Michal Lupínek, Petr Sváda
24., 42. Tomáš Jakl
29., 55. Tomáš Rejlek
37., 40., 41., 46., 59. Jakub Hejret
49. Patrik Brhel
58. David Zamrzla
2. 5. 10 13:45 KBELY Playboy team AC Legendy FC 4. 3:5 (2:3)
Pohledné utkání, které Legendy vyhrály i přes početní nevýhodu. Velkou zásluhu na tom měl hráč Hejrek. Petr Smejkal
Playboy team AC Legendy FC
Petr Mašek – Tomáš Balata, Lukáš Gruber, Dan Presler, David Presler, Lukáš Trmal vs David MocJakub Hejret, Petr Jech, Jakub Plzák, Tomáš Rejlek
15. Tomáš Balata
25., 37. Lukáš Trmal
11., 19., 28., 59. Jakub Hejret
53. Tomáš Rejlek
24. 4. 10 08:45 DEKAN Legendy FC Náhradníci 3. 1:2 (0:1)
Na osmou ligu docela slušné utkání. Zasloužená výhra Náhradníků. Pavel Kaucký
Legendy FC Náhradníci
Tomáš Perný – Patrik Brhel, Tomáš Jakl, Petr Jech, David Jonáš, David Moc, Tomáš Rejlek, David Zamrzla vs Jiří Petržílka – Lukáš Andrle, Jiří Čejka, Jan Křehlík, Jaroslav Marek, Ondřej Penc, Robert Šmíd, Michal Velíšek, Michal Vojta
57. Petr Jech 20 David Jonáš 25. Michal Velíšek
50. Lukáš Andrle
18. 4. 10 17:30 zzHAGIB U Karla 99 FC Legendy FC 2. 0:3 (0:1)
Hráno na velmi nerovném povrchu, který ovlivnil kvalitu utkání. Domácí na začátku neproměnili dvě brankové příležitosti a fotbalovější hosté získali do konce 1.půle vedení, které v půli druhé ještě zvýraznili. Výkon domácích také ovlivnilo to, že neměli nikoho na střídání. Luboš Dlouhý, Martin Klimt
U Karla 99 FC Legendy FC
Miroslav Šedivý – Jan Grus, Štěpán Mach, Jan May, Pavel May, Ondřej Pašek vs Tomáš Perný – Jakub Hejret, Petr Jech, David Jonáš, David Moc, Jakub Plzák, Tomáš Rejlek
25. David Moc
38. Jakub Hejret
51. Tomáš Rejlek
11. 4. 10 16:15 zzHAGIB Kanonýři Legendy FC 1. 3:1 (3:1)
Prvnní poločas měl originální průběh, když tři ze čtyř dosažených branek byly vlastní. Po přestávce přestaly padat vlastňáky, takže žádný další gól již nepřibyl.