St 14.4.10 19:15 METE1 Jawa - Techno team Desperado VET   (VL3A)
St 14.4.10 20:30 METE1 Klikaři FC Banditi z Palmovky   (HL8D)
Čt 6.5.10 20:30 METE1 Holosmetky FC A Audi United FC   (HL2B)
St 12.5.10 19:15 METE1 Kolotouš FC Desperado VET   (VL3A)
St 12.5.10 20:30 METE1 Ši Kyo Banditi z Palmovky   (HL8D)

15. 6. 10 19:00 METE1 Praga Calcio CC Tsunami 99 11. 3:0 (1:0)
Domácí hráli od začátku důrazněji, tvořili si více gólových šancí, z nichž tři i proměnili. Hosté hráli také pěkný fotbal, ale soupeři podlehli. Matouš Kačaba, Jiří Štefano
Praga Calcio CC Tsunami 99
Milan Mokroš – Radomír Baršč, Tomáš Bárta, Karel Hrych, Tomáš Kuběna, Luděk Okénka, Radek Pálenkáš, Petr Panchártek, Ondřej Štika vs Daniel Hejnyš – Jan Beran, Jan Hejno, Milan Horyna, Jiří Kliner, Martin Líska, Ondřej Marušák, Radek Minks, Martin Routa, Miloš Tipek, Tomáš Veselý
5. Luděk Okénka
32. Tomáš Kuběna
59. Ondřej Štika
1. 6. 10 19:00 METE1 Tsunami 99 Paradentol 1.FC 10. 4:1 (2:1)
Bojovné utkání, které mělo vyrovnaný průběh, tedy alespoň co se první půle týče. Ve druhém poločase už kralovali domácí a zaslouženě zvítězili. Daniel Žížala, Štěpán Molt
Tsunami 99 Paradentol 1.FC
Daniel Hejnyš – Jan Hejno, Jiří Kliner, Martin Koranda, Ondřej Marušák, Radek Minks, Martin Routa, Tomáš Veselý vs Jiří Jíša – Martin Bursík, Petr Herman, Martin Hrbáček, Jiří Krejčík, Martin Lepšík, Josef Petrásek, Tomáš Zdeněk
1. Martin Koranda
26., 53. Jiří Kliner
45. Martin Routa
50 Martin Routa 2. Josef Petrásek
25. 5. 10 19:00 METE1 Pigs FC Tsunami 99 9. 0:6 k.
Domácí FC Pigs se k utkání nedostavili... Vojtěch Bulíček, Jan Bulíček
Pigs FC Tsunami 99
vs Miloš Tipek – Jan Hejno, Milan Horyna, Jiří Kliner, Martin Koranda, Ondřej Marušák, Radek Minks, Martin Routa, Tomáš Veselý
18. 5. 10 19:00 METE1 Tsunami 99 SquashArena 8. 2:9 (0:3)
Hráči SquashAreny byli po celou dobu utkání lepším týmem. Svou převahu dokázali zúročit zejména ve druhém poločase, kdy v rozmezí jedenácti minut vstřelili pět branek. Rudolf Huněk, Petr Burian
Tsunami 99 SquashArena
Miloš Tipek – Jan Hejno, Milan Horyna, Jiří Kliner, Martin Koranda, Ondřej Marušák, Radek Minks, Martin Routa, Tomáš Veselý vs Roman Dolanský – Pavel Hrudník, Radoslav Košalko, Martin Lorenc, Václav Malina, Martin Pánek, Martin Piskorík
32., 40. Martin Routa 2., 31., 38., 48. Václav Malina
13., 47. Radoslav Košalko
16., 41. Martin Pánek
37. Pavel Hrudník
11. 5. 10 19:00 METE1 Petřiny 09 FC Tsunami 99 7. 4:1 (1:1)
Pohledné utkání, ve kterém byly Petřiny lepším týmem, ale o výsledek se museli bát až do závěrečných minut, kdy dvěma góly výhru pojistili. Petr Hošek, Marek Seidel
Petřiny 09 FC Tsunami 99
Jan Holický – Milan Bradáč, Tomáš Hrabánek, Libor Pechoč, Václav Rod, Milan Vondra vs Daniel Hejnyš – Jan Beran, Jan Hejno, Milan Horyna, Jiří Kliner, Martin Koranda, Martin Líska, Ondřej Marušák, Radek Minks, Martin Routa, Miloš Tipek, Tomáš Veselý
24. Libor Pechoč
40. Milan Bradáč
57. Milan Vondra
59. Tomáš Hrabánek
27. Jiří Kliner
4. 5. 10 19:00 METE1 Tsunami 99 Sorry FC 6. 0:2 (0:1)
Utkání hluboko pod úrovní 6.ligy přineslo pouze donebevolající nudu. K mizerné úrovni přispělo deštivé počasí a tudíž nepříjemně klouzavý terén libeňského letiště. Hosté se ve 26.minutě dostali do vedení a bylo jasné, že své vítězství udrží. Po přidání druhé branky se již utkání dohrávalo víceméně z povinnosti.
Tsunami 99 Sorry FC
Miloš Tipek – Jan Hejno, Milan Horyna, Jiří Kliner, Ondřej Marušák, Radek Minks, Martin Routa, Tomáš Veselý vs Pavel Škirda – Lubor Černohlávek, Michal Mertl, David Rozvald, Radek Taške, Petr Vtípil
26. Radek Taške
36. David Rozvald
27. 4. 10 19:00 METE1 Don Giovanni Tsunami 99 5. 4:5 (2:3)
Zápas proběhl dle pravidel malé kopané a nejlepším hráčem utkání byl hráč z týmu Tsunami Horyna M.. Marcel Šíd, Václav Císařovský
Don Giovanni Tsunami 99
Zdeněk Stibal – Karel Hanžlík, Petr Hromádko, Václav Makal, Martin Mariňak, David Ploc, Antonín Svoboda, Daniel Svoboda, Rudolf Valeška vs Daniel Hejnyš – Jan Hejno, Milan Horyna, Jiří Kliner, Ondřej Marušák, Radek Minks, Martin Routa