St 5.5.10 19:30 zzNOVOB Arseanal FC Killing power FC   (HL8C)
St 5.5.10 20:45 zzNOVOB Defect Prapražačka A   (VL1A)
Pá 4.6.10 19:00 P2 Grinders FC Žlutá křídla   (HL5E)
Pá 4.6.10 20:15 P2 Nisa AC Gumídci Méďové FC   (HL3C)
Pá 18.6.10 18:15 zzNOVOB Oratoř Kobylisy Eukaryota 2.LKW   (HL4D)
Pá 18.6.10 19:30 zzNOVOB Real Prd Co je?   (HL6E)

15. 6. 10 18:15 HOSTI Sorry FC Don Giovanni 11. 1:3 (0:0)
Vyrovnané utkání. Na velkém hřišti hráno takřka bez faulu. Poražené zradila koncovka.
Sorry FC Don Giovanni
Petr Vtípil – Lubor Černohlávek, Michal Hromada, Jiří Kouřimský, Michal Mertl, David Rozvald, Jakub Sochor, Vilém Svoboda, Radek Taške vs Zdeněk Stibal – Karel Hanžlík, Martin Makal, Václav Makal, Martin Mariňak, David Ploc, Jiří Šťastný, Daniel Svoboda
51. Radek Taške 34., 39. Karel Hanžlík
60. Martin Mariňak
1. 6. 10 19:30 MIKU2 Bohdalec PC Sorry FC 10. 0:3 (0:3)
Rozhodčí komentář neuvedl.
Bohdalec PC Sorry FC
Tomáš Hábl – Jiří Čapek, Ondřej Eisner, Jiří Kefurt, Jan Lakomý, Jan Štěpánek, Ladislav Štěpánek, Martin Tomek vs Petr Vtípil – Lubor Černohlávek, Marek Dvořák, Michal Mertl, David Rozvald, Pavel Škirda, Jakub Sochor, Radek Taške
8. Michal Mertl
15. David Rozvald
25. Jakub Sochor
25. 5. 10 20:45 DEKAN Sorry FC 1.FC-KFC 9. 6:0 k.
18. 5. 10 17:00 DEKAN Paradentol 1.FC Sorry FC 8. 2:5 (1:3)
Dobré utkání, ve kterém byli hosté lepším mužstvem, hlavně kombinačně. Domácí neproměňovali ani vyložené šance. Václav Kovařík
Paradentol 1.FC Sorry FC
Tomáš Zdeněk – Martin Bursík, Martin Hrbáček, Jiří Jíša, Martin Lepšík, Josef Petrásek vs Pavel Škirda – Michal Mertl, David Rozvald, Jakub Sochor, Vilém Svoboda, Radek Taške, Petr Vtípil
24. Martin Lepšík
47. Martin Bursík
20. David Rozvald
21., 25. Radek Taške
40. Michal Mertl
41. Jakub Sochor
11. 5. 10 17:00 BECH Sorry FC SquashArena 7. 3:4 (2:2)
Domácí odehráli skoro celý zápas ve 4+1, až na posledních 10 minut jim dorazil chybějící hráč. I přesto předvedli skvělý výkon a kdyby proměnili v první půli penaltu, určitě by brali aspoň bod, Takhle odjeli s prázdnou. Vladimír Brenner
Sorry FC SquashArena
Pavel Škirda – Marek Dvořák, Michal Mertl, Václav Procházka, Vilém Svoboda, Radek Taške, Petr Vtípil vs Radim Janda – Roman Dolanský, Pavel Hrudník, Martin Lorenc, Václav Malina, Vladimír Novotný, Roman Tůma
12., 13. Radek Taške
11. Pavel Hrudník
28. Roman Dolanský
33. Václav Malina
41. Roman Tůma
4. 5. 10 19:00 METE1 Tsunami 99 Sorry FC 6. 0:2 (0:1)
Utkání hluboko pod úrovní 6.ligy přineslo pouze donebevolající nudu. K mizerné úrovni přispělo deštivé počasí a tudíž nepříjemně klouzavý terén libeňského letiště. Hosté se ve 26.minutě dostali do vedení a bylo jasné, že své vítězství udrží. Po přidání druhé branky se již utkání dohrávalo víceméně z povinnosti.
Tsunami 99 Sorry FC
Miloš Tipek – Jan Hejno, Milan Horyna, Jiří Kliner, Ondřej Marušák, Radek Minks, Martin Routa, Tomáš Veselý vs Pavel Škirda – Lubor Černohlávek, Michal Mertl, David Rozvald, Radek Taške, Petr Vtípil
26. Radek Taške
36. David Rozvald
27. 4. 10 18:15 MIKU3 Sean team A Sorry FC 5. 3:1 (1:1)
Rychlé a slušné utkání. Domácí rozhodli o vítězství lepší kombinací a přesnější a pohotovější střelbou. Radek Miss, Josef Trávníček
Sean team A Sorry FC
Lukáš Chmelíček – Karel Kolpek, Aleš Kratochvíl, Daniel Neuberg, Vojtěch Neuberg, Aleš Průša, Petr Šmigol, Robert Szabo vs Pavel Škirda – Lubor Černohlávek, Marek Dvořák, Michal Hromada, Jiří Kouřimský, Pavel Lebeda, David Rozvald, Vilém Svoboda, Petr Vtípil
22., 40. Robert Szabo
34. Aleš Průša
28. Michal Hromada
20. 4. 10 19:30 zzNOVOB Sorry FC Santovi Sobi 4. 6:0 k.
Po právu vyhrál lepší a fotbalovější tým. Stanislav Čejka, Jan Ries
Sorry FC Santovi Sobi
Petr Vtípil – Michal Hromada, Jiří Kouřimský, Michal Mertl, David Rozvald, Pavel Škirda, Radek Taške vs Jan Pekárek – Lukáš Cimr, Tomáš Drahorád, Adam Houda, Marek Nýč, Michal Šourek, Tomáš Švec, Marek Vetengl, Filip Vinter, Roman Vyskočil
6. Jiří Kouřimský
19., 58. Michal Hromada
33. Radek Taške
4. Filip Vinter
14. 4. 10 19:30 MIKU2 Praga Calcio CC Sorry FC 3. 5:0 (1:0)
Velmi kvalitní zápas z obou stran, jehož výsledek je pro Sorry až příliš krutý.Vysoké nasazení i důraz byl k vidění na obou stranách, o vítězství Pragy rozhodlo dravé mládí a trochu lepší fyzička. Libor Eichelmann, Pavel Vejvoda
Praga Calcio CC Sorry FC
Zdeněk Burian – Karel Hrych, Tomáš Kuběna, Milan Mokroš, Luděk Okénka, Radek Pálenkáš, Petr Panchártek vs Petr Vtípil – Michal Hromada, Pavel Lebeda, Michal Mertl, David Rozvald, Pavel Škirda, Jakub Sochor
26. Pavel Lebeda
6. 4. 10 19:30 BECH Sorry FC Pigs FC 2. 5:0 (1:0)
Po jednobrankovém vedení z prvního poločasu, se hráči Sorry rozjeli a dokázali se více prosadit. Konečný výsledek je pro ně více než uspokojující.
Sorry FC Pigs FC
Petr Vtípil – Lubor Černohlávek, Marek Dvořák, Michal Hromada, Jiří Kouřimský, Pavel Škirda, Jakub Sochor, Vilém Svoboda, Radek Taške vs Theodor Šamalík – Tomáš Čálek, Vojtěch Hlaváček, Jan Mensa, Miroslav Slivenecký, Michael Štěpánek, Petr Štěpánek, Václav Svatoch
16. OG
35., 45. Pavel Škirda
49. Jakub Sochor
51. Jiří Kouřimský
30. 3. 10 19:30 HANSP Petřiny 09 FC Sorry FC 1. 3:2 (1:1)
Vyrovnané utkání, které rozhodla hrubá chyba hostujícího gólmana pět minut před koncem. Přímo z výkopu nahrál protihráči a domácí šli do vyložené šance, kterou nepohrdli.
Petřiny 09 FC Sorry FC
Radek Janouch – Milan Bradáč, Tomáš Hrabánek, Oldřich Kopecký, Libor Pechoč, Václav Rod, Jan Vondra, Milan Vondra vs Petr Vtípil – Lubor Černohlávek, Marek Dvořák, Jiří Kouřimský, Lionel Nogué, Pavel Škirda, Jakub Sochor, Vilém Svoboda