Pá 16.4.10 19:30 DEKAN Sklenářka FC Devils of Resslovka   (HL4D)
Pá 16.4.10 20:45 DEKAN MIFA Fighters FO Tvar VD   (HL8G)
Pá 30.4.10 18:15 ARIT Suchdol sabres A Oratoř Kobylisy   (HL4D)
Pá 30.4.10 19:30 ARIT Odlehlá AC Sudden death   (HL8G)
Pá 14.5.10 19:30 HANSP Suchdol sabres A PAPE Dejvice   (HL4D)
Pá 14.5.10 20:45 HANSP Klár rávla VET Podolka FC VET   (VL4D)

15. 6. 10 18:00 ZAK SquashArena Bohdalec PC 11. 5:2 (3:1)
Předem bych chtěl podotknout, že mužstvo SQUASH v duchu fair play nastoupilo do pole ve čtyřech hráčích proti soupeřům, kterých bylo o jednoho méně. Velice slušné utkání, mužstvo domácích bylo po celé utkání lepší i ve čtyřech. Lubomír Řádek, Milan Énok
SquashArena Bohdalec PC
Roman Dolanský – Pavel Hrudník, Radoslav Košalko, Martin Lorenc, Martin Pánek, Martin Piskorík, Roman Tůma vs Tomáš Hábl – Jiří Čapek, Jan Lakomý, Jan Štěpánek, Jiří Švejda
9., 50. Roman Tůma
13. Martin Pánek
17. Martin Lorenc
57. Pavel Hrudník
23. Jan Štěpánek
60. Tomáš Hábl
1. 6. 10 20:45 DEKAN 1.FC-KFC SquashArena 10. 0:6 k.
25. 5. 10 17:00 DEKAN SquashArena Paradentol 1.FC 9. 3:2 (1:1)
Zápis nedodán, sestava domácích a minuty branek pouze orientační. Sestava hostů a střelec branek zjištěn z týmového webu.
SquashArena Paradentol 1.FC
Petr Ruth – Radoslav Košalko, Martin Lorenc, Václav Malina, Martin Pánek, Martin Piskorík vs Tomáš Zdeněk – Martin Bursík, Petr Herman, Martin Hrbáček, Jiří Jíša, Jiří Krejčík, Jaroslav Kubín, Martin Lepšík, Josef Petrásek
25., 45., 55. OG 20., 40. Martin Bursík
18. 5. 10 19:00 METE1 Tsunami 99 SquashArena 8. 2:9 (0:3)
Hráči SquashAreny byli po celou dobu utkání lepším týmem. Svou převahu dokázali zúročit zejména ve druhém poločase, kdy v rozmezí jedenácti minut vstřelili pět branek. Rudolf Huněk, Petr Burian
Tsunami 99 SquashArena
Miloš Tipek – Jan Hejno, Milan Horyna, Jiří Kliner, Martin Koranda, Ondřej Marušák, Radek Minks, Martin Routa, Tomáš Veselý vs Roman Dolanský – Pavel Hrudník, Radoslav Košalko, Martin Lorenc, Václav Malina, Martin Pánek, Martin Piskorík
32., 40. Martin Routa 2., 31., 38., 48. Václav Malina
13., 47. Radoslav Košalko
16., 41. Martin Pánek
37. Pavel Hrudník
11. 5. 10 17:00 BECH Sorry FC SquashArena 7. 3:4 (2:2)
Domácí odehráli skoro celý zápas ve 4+1, až na posledních 10 minut jim dorazil chybějící hráč. I přesto předvedli skvělý výkon a kdyby proměnili v první půli penaltu, určitě by brali aspoň bod, Takhle odjeli s prázdnou. Vladimír Brenner
Sorry FC SquashArena
Pavel Škirda – Marek Dvořák, Michal Mertl, Václav Procházka, Vilém Svoboda, Radek Taške, Petr Vtípil vs Radim Janda – Roman Dolanský, Pavel Hrudník, Martin Lorenc, Václav Malina, Vladimír Novotný, Roman Tůma
12., 13. Radek Taške
40. Michal Mertl
11. Pavel Hrudník
28. Roman Dolanský
33. Václav Malina
41. Roman Tůma
5. 5. 10 17:45 STER3 SquashArena Sean team A 6. 3:5 (1:3)
SquashArena doplatila na fakt, že neměla nikoho na střídání. Sean team byl o třídu lepší. Jiří Bidovský
SquashArena Sean team A
Roman Dolanský – Radoslav Košalko, Martin Lorenc, Václav Malina, Vladimír Novotný, Martin Piskorík vs Tomáš Černý – Aleš Kratochvíl, Daniel Neuberg, Vojtěch Neuberg, Ondřej Polák, Aleš Průša, Petr Šmigol, Robert Szabo
25. Vladimír Novotný
31. Václav Malina
51. Martin Lorenc
24., 53. Ondřej Polák
28., 29. Robert Szabo
34. Aleš Průša
27. 4. 10 19:30 zzNOVOB Santovi Sobi SquashArena 5. 0:6 k.
Zápas bez faulů, ale rychlý a kombinací na 6.ligu výborný. Mladí borci od Sobů trošku podcenili závěr, ale zaslouženě zvítězili. Ludvík Čábela, Zdeněk Genčev
Santovi Sobi SquashArena
Jan Pekárek – Lukáš Cimr, Lukáš Garreis, Michal Šourek, Tomáš Švec, Marek Vetengl, Filip Vinter, Roman Vyskočil vs Martin Vránek – Roman Dolanský, Zdeněk Grund, Radim Janda, Radoslav Košalko, Martin Lorenc, Václav Malina, Martin Piskorík
14., 54. Tomáš Švec
39. Lukáš Cimr
43. Marek Vetengl
50. Martin Piskorík
52. Radoslav Košalko
20. 4. 10 17:00 BECH SquashArena Praga Calcio CC 4. 3:4 (2:2)
Domácí jasně kontrolovali začátek utkání a po 15. minutách v poklidu vedli 2:0. O pár minut později jako by se hosté probudili a díky dvěma slepeným gólům, které padli za pouhé dvě minuty se dokázali vrátit do zápasu a nejen to. Ihned po přestávce se rychle ujali vedení, na které domácí sice dokázali ještě zareagovat a vyrovnat, ale hráč Pálenkáš završil svůj hattrick v 58. minutě a postaral se tak o vítězství svého týmu.
SquashArena Praga Calcio CC
Petr Ruth – Roman Dolanský, Zdeněk Grund, Pavel Hrudník, Martin Lorenc, Václav Malina, Vladimír Novotný, Martin Pánek, Martin Piskorík, Roman Tůma, Martin Vránek vs Zdeněk Burian – Tomáš Bárta, Tomáš Kuběna, Luděk Okénka, Radek Pálenkáš
6., 15., 46. Pavel Hrudník 23 Martin Vránek 19., 36., 58. Radek Pálenkáš
20. OG
13. 4. 10 18:15 ARIT Pigs FC SquashArena 3. 0:3 (0:2)
Obě mužstva ukázala, že fotbal umí, ale díky možnosti střídání, kterou Pigs neměli, byla S-arena fyzicky zdatnějším týmem. V 11.m nešťastně tečoval Hrudníkovu střelu hráč Pigs a nedal svému brankářovi žádnou šanci. Ve 21.m přidal další branku Malina a v 51.m se střelecky prosadil nejlepší hráč S-areny Grund. Flustrující muselo být pro Pigs to, že každý odražený míč skončil u  kopaček soupeře. Jen díky nejlepšímu hráči utkání Svatochovi se výsledek zastavil na skore 3:0. Eduard Vítek
Pigs FC SquashArena
Václav Svatoch – Tomáš Čálek, Martin Komínek, Ondřej Marek, Miroslav Slivenecký, Michael Štěpánek vs Petr Ruth – Roman Dolanský, Zdeněk Grund, Pavel Hrudník, Martin Lorenc, Václav Malina, Vladimír Novotný
11. OG
21. Václav Malina
51. Zdeněk Grund
6. 4. 10 19:30 HANSP SquashArena Petřiny 09 FC 2. 3:1 (1:0)
Rozhodčí se nedostavil.
SquashArena Petřiny 09 FC
Petr Ruth – Roman Dolanský, Zdeněk Grund, Pavel Hrudník, Radoslav Košalko, Martin Lorenc, Václav Malina, Martin Pánek, Martin Piskorík vs Jan Holický – Milan Bradáč, Tomáš Hrabánek, Radek Janouch, Oldřich Kopecký, Libor Pechoč, Václav Rod, Jan Vondra, Milan Vondra
24. Martin Lorenc
40. Václav Malina
51. Pavel Hrudník
54. Tomáš Hrabánek
30. 3. 10 18:15 MIKU3 Don Giovanni SquashArena 1. 2:3 (1:1)
Z počátku měli hosté tlak, ale gól dali domácí. Teprve koncem poločasu se Squasharéně povedlo vydařenou střelou srovnat. Po poločase se obrana Don Giovanni otevřela a začala být trochu prostupná. Nakonec vyhrálo kompaktnější mužstvo. Karel Křeček, Vladimír Oliberius
Don Giovanni SquashArena
Zdeněk Stibal – Karel Hanžlík, Petr Hromádko, Václav Makal, Martin Mariňak, Jiří Šťastný, Antonín Svoboda, Daniel Svoboda, Michal Thér, Rudolf Valeška vs Petr Ruth – Roman Dolanský, Zdeněk Grund, Pavel Hrudník, Radim Janda, Martin Lorenc, Martin Pánek, Martin Piskorík, Roman Tůma