Út 30.3.10 18:15 MIKU3 Don Giovanni SquashArena   (HL6B)
Út 6.4.10 18:15 MIKU2 Inter Lotyšák A Kings FC   (HL2B)
Út 13.4.10 18:15 MIKU2 Rowdies HFC Holosmetky FC A   (HL2B)
Út 4.5.10 18:15 MIKU2 Kovárna PC Felix club   (HL5B)
Út 25.5.10 18:15 MIKU1 Balet FC Felix club   (HL5B)
Út 8.6.10 18:15 MIKU3 Chroustova lokomotiva The Wall   (HL7D)

22. 6. 10 18:15 MIKU3 Tohle není hokej? JUDr. Brouk Pytlík 11. 10:1 (3:0)
Klasické utkání osmé ligy. Pytlíkům po deseti minutách došly síly a zbytek zápasu odchodili. To mladší a běhavější soupeř si hru užíval. Petr Kubín, Tomáš Solar
Tohle není hokej? JUDr. Brouk Pytlík
Tomáš Vobr – Martin Dobiáš, Luboš Hanus, Martin Indra, Petr Klusák, Jindřich Lenz, Pavel Mahdal, Jan Matička vs Vladimír Oliberius – Radek Budil, Jiří Kácovský, Karel Křeček, Richard Peša, Radim Tichý, Stanislav Zákostelský
6., 17., 31. Jan Matička
16., 49. Pavel Mahdal
34. Martin Indra
36., 44., 46. Petr Klusák
59. Luboš Hanus
32. Richard Peša 20. Karel Křeček
15. 6. 10 19:00 P3 JUDr. Brouk Pytlík Kvantanámo 10. 7:6 (0:3)
Zajímavé utkání, ve kterém padalo hodně gólů se šťastným koncem pro Pytlíky. Miroslav Jung, Štefan Kotlár
JUDr. Brouk Pytlík Kvantanámo
Vladimír Oliberius – Radek Budil, Tomáš Hlinka, Jiří Kácovský, Karel Křeček, Miroslav Kubesch, Richard Peša, Radim Tichý vs Josef Kvarda – Martin Bartoníček, Petr Čáha, Martin Hradský, Ladislav Koucký, Dušan Kuzmík, Dušan Kuzmík, Jan Reichert, Ladislav Vaněk
51. Ladislav Koucký
8. 6. 10 19:30 MIKU3 JUDr. Brouk Pytlík Tučňáci 9. 4:9 (1:5)
Zápas na góly zaslouženě vyhrálo lepší mužstvo. Petr Šťástka, Štěpán Forman
JUDr. Brouk Pytlík Tučňáci
Miroslav Kubesch – Radek Budil, Jiří Kácovský, Karel Křeček, Vladimír Oliberius, Richard Peša, Radim Tichý, Josef Vejšický vs Arnošt Barták – František Barták, Libor Basík, Marek Bílek, Jiří Hroník, Petr Maňas, Lubomír Paprčka
17., 42. Radim Tichý
47. OG
53. Miroslav Kubesch
8., 30., 35., 47., 53. František Barták
12., 18. Libor Basík
28., 52. Petr Maňas
25. 5. 10 19:30 MIKU1 J paví Ř JUDr. Brouk Pytlík 8. 2:3 (2:1)
Rozhodčí neuvedl žádný komentář...
J paví Ř JUDr. Brouk Pytlík
Jiří Říha – Tomáš Behr, Tomáš Budař, Ondřej Čížek, Tomáš Skuplík, Rudolf Trnka, Richard Zelenák vs Vladimír Oliberius – Tomáš Hlinka, Jiří Kácovský, Karel Křeček, Miroslav Kubesch, Pavel Mindžak, Richard Peša, Radim Tichý, Josef Vejšický
3., 30. Rudolf Trnka 59 Richard Zelenák 29. Miroslav Kubesch
43. Richard Peša
50. Karel Křeček
18. 5. 10 20:15 P3 JUDr. Brouk Pytlík GFC Regent B 7. 1:1 (1:1)
Souboj techničtějších Pytlíků s bojovnnějšími Regenty skončilo zaslouženou remízou. Zápas nerozhodl ani brankář Pytlíků, který zahodil penaltu. Jiří Malý, Josef Brejška
JUDr. Brouk Pytlík GFC Regent B
Vladimír Oliberius – Radek Budil, Tomáš Hlinka, Jiří Kácovský, Richard Peša, Radim Tichý, Josef Vejšický vs Petr Klouček – Jan Bradáč, Vladimír Havlík, Pavel Janyš, Antonín Jaroš, Patrik Martínek, Jan Mašl, Jiří Podolský, Karel Štáf
30. Josef Vejšický 3. Patrik Martínek 40. Jiří Podolský
4. 5. 10 19:30 MIKU2 Dynamo R.U.M. A JUDr. Brouk Pytlík 6. 2:4 (1:2)
"Celý zápas jsem se modlil, aby už byl konec." Jan Hýbek, František Presl
Dynamo R.U.M. A JUDr. Brouk Pytlík
Ludvík Peřina – Tomáš Kafka, Vladimír Kopecký, Jiří Ohainka, Jiří Rus, Michal Šelmeci vs Radim Tichý – Radek Budil, Tomáš Hlinka, Jiří Kácovský, Karel Křeček, Miroslav Kubesch, Pavel Mindžak, Richard Peša
1. Jiří Rus
52. Vladimír Kopecký
2. Pavel Mindžak
26. Radek Budil
41. Richard Peša
48. Tomáš Hlinka
27. 4. 10 18:15 ARIT JUDr. Brouk Pytlík DTS Praha 5. 1:1 (0:0)
Vyrovnaný zápas dvou rozdílných mužsev. Fotbalovější domácí se snažili kombinovat, ale DTS je přerušovali svou bojovností. Fotbal DTS je ale fyzicky velmi náročný a s ubývajícími silami bylo jen otázkou času, kdy Brouk překoná vynikajícího brankáře DTS. To se povedlo v 52.minutě, ale nesoustředěnost po gólu zapříčinila rychlé vyrovnání. Radek Matoušek, Martin Prokop
JUDr. Brouk Pytlík DTS Praha
Vladimír Oliberius – Tomáš Hlinka, Jiří Kácovský, Karel Křeček, Richard Peša, Radim Tichý, Josef Vejšický vs Jakub Peterka – Mario Dlouhý, Marek Holoubek, Ondřej Pavlíček, Jakub Poukar, Michal Řeřicha, Josef Uskoba, Jakub Vidman
52. Karel Křeček 55. Mario Dlouhý
20. 4. 10 19:30 MIKU2 Terasy KFC B JUDr. Brouk Pytlík 4. 3:3 (0:1)
Z prvního poločasu bolely oči, týmy se rozehrály až po přestávce. Dramatická zápletka nakonec vygradovala v zaslouženou remízu. Ondřej Pokorný, Martin Vondra
Terasy KFC B JUDr. Brouk Pytlík
František Pokorný – Zdeněk Drozd, Václav Linhart, Otakar Mašek, Miroslav Pecháček, Karel Rožec, Milan Šídlo, Robert Staněk, Přemysl Tatíček vs Vladimír Oliberius – Radek Budil, Tomáš Hlinka, Jiří Kácovský, Miroslav Kubesch, Richard Peša, Radim Tichý, Josef Vejšický
44. Otakar Mašek
45. Milan Šídlo
48. Přemysl Tatíček
44 Přemysl Tatíček 14. Richard Peša
31. Radim Tichý
49. Tomáš Hlinka
13. 4. 10 19:30 MIKU2 JUDr. Brouk Pytlík Tazmánští čertíci 3. 0:3 (0:2)
Čertíci měli více štěstí, než fotbalového umu a tak bojovali až do konce a vyplatilo se.
JUDr. Brouk Pytlík Tazmánští čertíci
Vladimír Oliberius – Radek Budil, Tomáš Hlinka, Jiří Kácovský, Karel Křeček, Richard Peša, Josef Vejšický vs Petr Honsa – Jan Beck, Jaroslav Charvát, Jan Formánek, Karel Hampl, Ondřej Homolka, Jan Houdek, Ondřej Imlauf, Václav Novák, Matyáš Staněk, Michal Zbořil
15. Ondřej Imlauf
18. Jaroslav Charvát
54. Jan Houdek
6. 4. 10 19:30 MIKU2 Taurin 1.FC JUDr. Brouk Pytlík 2. 0:6 k.
Po vyrovnané 1.půli nejlepší a nejrychlejší hráč na hřišti rozhodl o náskoku a klidném druhém poločase. Hostům též výborně zachytal gólman a tím nedopustil napjatý závěr. Zápas se odehrál v poklidné atmosféře. Jan Kadeřábek, Tomáš Panenka