So 12.6.10 11:15 zzNOVOB Beruška Prosek Partizan Praha   (HL5F)
So 12.6.10 12:30 zzNOVOB S.T.R.U.P. Plameňáci 1.FC A   (HL5F)
So 12.6.10 13:45 zzNOVOB Devils of Zderaz xPěstební dělnice   (HL7G)
So 26.6.10 10:00 P2 Polnohospodár Praha Callida CS   (HL5F)
So 26.6.10 11:15 P2 Senioři Praha A FC 1869   (HL6G)
So 26.6.10 12:30 P2 Petrovice A Alkohol Vršovice FC   (HL7H)

27. 6. 10 11:15 KBELY Neumann S.K. Cosmetic 11. 1:5 (0:3)
Utkání hrané v přátelské atmosféře skončilo vítězstvím hostů, kteří byli aktivnější a lepší v kombinaci.
Neumann S.K. Cosmetic
Štěpán Honzík – Ján Hlaváč, Michal Lainer, Stephan Andre Schmid, Filip Šebek, Jakub Tichý vs Jiří Švec – Petr Boháč, Radek Dobrý, Rolf Gollinger, Josef Hisem, Pavel Hubený, Václav Kyselka, Norbert Rúček, Ján Zdechovan
44. Filip Šebek 35 Štěpán Honzík 18. Josef Hisem
21., 28. Radek Dobrý
47. Ján Zdechovan
60. Pavel Hubený
20. 6. 10 20:00 DEKAN DDR FC Neumann S.K. 10. 4:1 (3:0)
Pohledné utkání ve vysokém tempu, kde rozhodla střelecká produktivita domácích v prvním poločase. Ve druhé půli si hráči DDR výsledek pohlídali. Martin Koubek, Ondřej Hlad
DDR FC Neumann S.K.
Michal Chovanec – Gabriel Bugár, Lukáš Chytráček, Fedor Krajčík, Tomáš Němec, Miroslav Sedláček, Jan Škoch, Václav Starý vs Štěpán Honzík – Michal Lainer, Lukáš Pecha, Stephan Andre Schmid, Karel Suchan, Jan Švejda
4., 24. Lukáš Chytráček
30. Miroslav Sedláček
46. Jan Škoch
53. Michal Lainer
13. 6. 10 17:30 TEMPO Neumann S.K. Budvarka B 9. 3:6 (0:5)
Mužstvo Budvarky si vytvořilo v první půli náskok, který i přes vypuštěný druhý poločas bez větších problémů udrželo. Zasloužená výhra fotbalovějšího mužstva. Václav Vrbický, Patrik Laibl
Neumann S.K. Budvarka B
Michal Lainer – Roman Hájek, Lukáš Pecha, Stephan Andre Schmid, Jan Švejda, Jakub Tichý vs Lukáš Porcal – Aleš Celerýn, Norbert Čierťašský, Jaroslav Marek, Martin Šimáček, Vladimír Sršeň, Jakub Svoboda, Jiří Velenský
43. Stephan Andre Schmid
45., 50. Roman Hájek
5. Norbert Čierťašský
7., 30., 41. Jiří Velenský
16. Jaroslav Marek
18. Jakub Svoboda
6. 6. 10 15:00 zzZARUB Alkmar Neumann S.K. 8. 3:1 (1:0)
Začátek zápasu jasně pro Alkmar, po snížení na 1:2 byl chvíli na koni Neumann, poté techničtější Alkmar vsítil třetí branku a zaslouženě vyhrál. Tomáš Bartoněk, Pavel Brejla
Alkmar Neumann S.K.
Jan Fišera – Martin Čermák, Martin Čermák, Jáchym Horáček, Tomáš Mandík, Ota Novák, Tomáš Pospíchal, Hynek Tomíček, Jan Veselý vs Štěpán Honzík – Ján Hlaváč, Michal Lainer, Lukáš Pecha, Stephan Andre Schmid, Filip Šebek, Karel Suchan, Jakub Tichý
25. Martin Čermák
40. Hynek Tomíček
51. Jáchym Horáček
43. Lukáš Pecha
30. 5. 10 16:15 P3 Neumann S.K. R.I.P. A 7. 0:6 k.
Hráči SK NEUMANN se nesešli-KONTUMACE. Jaroslav Suk, Roman Ptáčník
Neumann S.K. R.I.P. A
vs Michal Němec – Martin Hoidar, Jan Horyna, Martin Horyna, Michal Kočí, Jan Linhart, Martin Poláček, Tomáš Řezáč, Michal Rolínek
23. 5. 10 15:00 DEKAN Pražští lvi Neumann S.K. 6. 6:1 (1:0)
Slušně hrané utkání, kde zvítězilo technicky lépe vybavené mužstvo. Hosté doplatili na malý počet hráčů na střídání, když v polovině druhého poločasu fyzicky odešli a o vítězi bylo rázem jasno.
Pražští lvi Neumann S.K.
Martin Ferčák – Taras Andriychuk, Tomáš Kőrbler, Jan Nosek, Oleksiy Shmalyuk, Martin Smetana, Jiří Uchytil, Martin Zdeněk vs Štěpán Honzík – Michal Lainer, Vlastislav Říčař, Stephan Andre Schmid, Filip Šebek, Karel Suchan, Jakub Tichý
15., 44. Jan Nosek
43., 56. Tomáš Kőrbler
46., 60. Jiří Uchytil
50. Filip Šebek
9. 5. 10 13:45 DEKAN Neumann S.K. Opatoff A K 5. 4:2 (3:1)
Velice slušně hrané utkání se šancemi na obou stranách. Hosté byli o něco fotbalovější, ale neproměňovali ani ty největší tutovky, což se dařilo na straně domácích. Pěkný zápas skončil výsledkem 4:2. Aleš Kvasnička, David Nosek
Neumann S.K. Opatoff A K
Štěpán HonzíkMichal Lainer, Vlastislav Říčař, Filip Šebek, Jan Šindelář, Jan Švejda, Jakub Tichý vs Jakub Šára – Aleš Kosina, Tomáš Olejník, Jiří Paulíček, Jan Rozlivka, Martin Semerád, Jan Štorch
5. Michal Lainer
16. Vlastislav Říčař
20. Filip Šebek
39. Jan Šindelář
10. Martin Semerád
57. Jan Štorch
2. 5. 10 10:00 TEMPO Tutto bene A Neumann S.K. 4. 2:1 (1:0)
Vyrovnané a bojovné utkání, ve kterém hosté měli tu smůlu, že neměli nikoho na střídání a postupně odpadávali. Když už vyrovnali, dostali okamžitě další gól. Nakonec utkání skončilo výhrou domácích.
Tutto bene A Neumann S.K.
Martin Řádek – Lukáš Dvořák, Josef Fidler, Petr Hybský, Miloš Klapal, Pavel Kubal, Tomáš Mimra, Petr Procházka vs Štěpán HonzíkMichal Lainer, Lukáš Pecha, Vlastislav Říčař, Stephan Andre Schmid, Jakub Tichý
2. Pavel Kubal
39. Josef Fidler
38. Michal Lainer 44. Jakub Tichý
25. 4. 10 13:45 zzZARUB Krabí výměšky FC Neumann S.K. 3. 0:4 (0:0)
První poločas byl vcelku vyrovnaný, ale už od začátku působili hráči Neumannu o něco fotbalověji. Snažili se roztáhnout hru do stran a kombinovat, zatímco Výměšky se často spoléhaly na dlouhý nákop k soupeřově brance. Šancí bylo několik i v první půli, ale skóre se měnilo až po změně stran, kdy se poprvé trefil hostující Šebek. Poté měli domácí dvě příležitosti k vyrovnání, ale neprosadili se. S postupem času začaly Krabím výměškům docházet síly a po druhém gólu bylo prakticky hotovo. Unavené Výměšky dohrály zápas silou vůle a tak Šebek ještě stihl zkompletovat hattrick. Tomáš Trikal, Tomáš Doskočil
Krabí výměšky FC Neumann S.K.
Ivan Matola – Tomáš Fojtek, Tomáš Förster, Ondřej Liška, Petr Liška, Pavel Němeček, Lukáš Vorel vs Štěpán Honzík – Michal Lainer, Lukáš Pecha, Stephan Andre Schmid, Filip Šebek, Karel Suchan, Jan Švejda, Jakub Tichý
33., 48., 58. Filip Šebek
46. Michal Lainer
18. 4. 10 11:15 STOD Neumann S.K. Dýně AC A 2. 2:4 (1:2)
Fotbalovější a pohyblivější Dýně dokázala otočit nepříznivý vývoj a zaslouženě zvítězit. Hráčům Neumannu chybělo více pohybu při rozehrávce a těsnější obrana soupeře aby mohli pomýšlet na lepší výsledek. Celkově slušný a pohledný fotbálek.
Neumann S.K. Dýně AC A
Štěpán Honzík – Michal Lainer, Lukáš Pecha, Vlastislav Říčař, Stephan Andre Schmid, Jiří Škalák, Karel Suchan, Jan Švejda, Jakub Tichý vs Lukáš Jenšík – Stanislav Bolik, Tomáš Horvát, Michal Mach, Michal Marcín, Vítězslav Pech, Michal Pěchota, Petr Přerovský, Tomáš Zeman, Václav Zvelebil
9. Lukáš Pecha
50. Vlastislav Říčař
37 Lukáš Pecha
37 Karel Suchan
27., 29. Stanislav Bolik
45., 54. Václav Zvelebil
11. 4. 10 13:45 zzANG Dynamo UK Neumann S.K. 1. 3:3 (3:2)
Mírně nervózní utkání, v němž byli domácí rychlejší a důraznější, ale zelenobílí se nedali. Vedení se ujal ukrajinský celek po chybě obránce hostů, jenže tlak vydržel Dynamu jen deset minut. Poté se Neumanni osmělili a dokonce dvěma góly otočili vývoj. Z vedení se ovšem těšili jen tři minuty a před poločasem předvedli obrat domácí, po další chybě zelenobílé obrany. Druhý poločas nabídl poněkud vyhecovanější podívanou s řadou soubojů a s postupem času začali domácí šetřit čas. To se jim ovšem nevyplatilo, když pět minut před koncem, předvedl hostující kapitán laxně vypadající, ale efektní zakončení a vyrovnal na zasloužených 3:3.
Dynamo UK Neumann S.K.
Yosyp Kovaliv – Serhiy Chub, Yakiv Gurak, Oleg Ivantsiv, Mykhaylo Karabin, Vitaliy Karabin, Mykola Kozachok, Ivan Krechun, Serghei Petic vs Štěpán Honzík – Boris Kaliský, Michal Lainer, Lukáš Pecha, Vlastislav Říčař, Filip Šebek, Jan Švejda, Jakub Tichý