So 22.5.10 11:15 zzTKSPA Samson Žižkov 1.FC Xichties FC   (HL8J)

27. 6. 10 17:30 ZAK Strážci Pomeranče City Lhotka FC 11. 6:4 (6:3)
Harry Löwit – Tomáš Matyska, Radek Urban, Milan Vondra, Zdeněk Vondra, Michal Zelba vs Jakub Lambert – Tomáš Černý, Milan Dědek, David Kubalík, Jakub Lippert, Tomáš Šimíček, Lukáš Vaněček, Otakar Verner
2., 55. Tomáš Černý
5. Otakar Verner
10. Tomáš Šimíček
20. 6. 10 12:30 zzZARUB Buffeti HK Strážci Pomeranče 10. 3:4 (1:0)
Pohledné a technické utkání, kde vládl primitivní duch fotbalu. Domácí sice o půli vedli, ale hlavně díky tomu, že se hostům nedařilo proměňovat jejich šance. Po půli se to změnilo a hosté se dostali do vedení, které nakonec udrželi.
Buffeti HK Strážci Pomeranče
Petr Uchytil – Michal Konderla, Michal Kurcik, Petr Mazúr, Vojtěch Přibyl, Libor Široký vs Zdeněk VondraHarry Löwit, Jakub Matuška, Marek Mikšovský, Šimon Větrovský, Michal Zelba
2. Michal Konderla
32., 43. Vojtěch Přibyl
58 Petr Uchytil 31., 44. Harry Löwit
33., 38. Michal Zelba
6. 6. 10 18:45 TEMPO Strážci Pomeranče Target FC 9. 3:4 (2:0)
Nádherný fotbal, kterému by slušela remíza. Hra byla čistá a hráči féroví. Jan Dolejška, Václav Šarboch
Strážci Pomeranče Target FC
Harry Löwit – Marek Mikšovský, Šimon Větrovský, Milan Vondra, Zdeněk Vondra, Michal Zelba vs Michal Pacas – Petr Bulín, David Haštaba, David Hušek, Vojtěch Mikeš, Ladislav Rada
8. Marek Mikšovský
28. Michal Zelba
44. Šimon Větrovský
34., 36., 42. Vojtěch Mikeš
59. Petr Bulín
30. 5. 10 12:30 DEKAN Veleslavín Viktoria Strážci Pomeranče 8. 3:5 (2:3)
Velice kvalitní utkání, které svou úrovní odpovídalo tak páté lize, ačkoli se jednalo o zápas sedmé. Příjemné překvapení, fotbal nahoru-dolů a boj do poslední minuty. Libor Petrů, Jan Šrepl
Veleslavín Viktoria Strážci Pomeranče
Josef Jordán – Tomáš Fejfar, Tomáš Konopka, Josef Miklánek, Matěj Mlčoch, Petr Pekár, Tomáš Pekár, Václav Šulc, Milan Tvrdý, Jiří Větrovec vs Zdeněk Vondra – Harry Löwit, Jakub Matuška, Marek Mikšovský, Radek Urban, Šimon Větrovský, Milan Vondra, Michal Zelba
2. Tomáš Pekár
29. Tomáš Konopka
46. Milan Tvrdý
7., 32. Harry Löwit
22. Michal Zelba
25., 48. Radek Urban
23. 5. 10 17:30 zzPANK1 Sebranka FC B Strážci Pomeranče 7. 6:0 k.
Tým Strážců se nedostavil v dostatečném počtu. Michal Vojáček, Michal Košťál
Sebranka FC B Strážci Pomeranče
Ondřej Laun – Bohumil Černý, Michal Hlavatý, Jiří Jeřábek, Petr Karban, Martin Kasal, Roman Kokeš, Aleš Komárek, Tomáš Kopal vs Marek Mikšovský, Šimon Větrovský, Zdeněk Vondra
16. 5. 10 15:00 zzANG Strážci Pomeranče Sací komando Modřany 6. 2:6 (0:2)
Velmi kombinační fotbal, který paradoxně rozhodly dlouhé centry za obranu Strážců, které zcela nebránění hráči hostí několikrát proměnili. Jiří Brejcha, Michal Zvoník
Strážci Pomeranče Sací komando Modřany
Harry Löwit – Jakub Matuška, Radek Urban, Šimon Větrovský, Zdeněk Vondra, Michal Zelba vs Martin Kupka – Karel Bříza, Petr Hrachovský, Michal Kalbáč, Petr Lukáč, Jan Lukáč-Baranec, Patrik Marcin, Michal Řezáč, Ladislav Švábenický ml.
41. Šimon Větrovský
50. Radek Urban
17., 25., 57. Petr Lukáč
37. Ladislav Švábenický ml.
40., 52. Patrik Marcin
9. 5. 10 19:30 MIKU1 Power WCC Strážci Pomeranče 5. 2:8 (1:5)
Delegovaný rozhodčí se k utkání nedostavil.
Power WCC Strážci Pomeranče
Čestmír Pail – Josef Černý, Ondřej Hamerník, Lukáš Klimsa, Jan Kolář, Jan Málek, Vojtěch Rydvan, Jiří Sejkora, Pavel Šlégr, Jan Vacek vs Marek Mikšovský – Harry Löwit, Jakub Matuška, Tomáš Matyska, Šimon Větrovský, Milan Vondra, Zdeněk Vondra, Michal Zelba
30. Harry Löwit
2. 5. 10 17:30 DEKAN Strážci Pomeranče Úžas 1.FFS 4. 3:3 (1:2)
Velmi pohledný a líbivý kombinační fotbal z obou stran, kteremu nechybělo svižné tempo. V první půli měl více ze hry Úžas, který si vypracoval více šancí. Ve druhém poločase však Strážci přitlačili a dokázali srovnat. Naprosto zasloužená remíza! Michal Prokop, Tomáš Porazil
Strážci Pomeranče Úžas 1.FFS
Zdeněk Vondra – Harry Löwit, Jakub Matuška, Tomáš Matyska, Radek Urban, Milan Vondra, Michal Zelba vs Martin Mezera – Jiří Brož, Petr Jindřich, Pavel Krištůfek, Jaroslav Malatinec, Zdeněk Nedvěd, Jan Šusta, Zdeněk Vlasák
20. Harry Löwit
48. Jakub Matuška
53. Milan Vondra
9. Jaroslav Malatinec
28., 58. Pavel Krištůfek
25. 4. 10 12:30 P1 Old Mosquitos Strážci Pomeranče 3. 2:10 (1:3)
Velmi klidné utkání, bez faulů a konfliktů. Tým hostí byl výrazně lepší. Michal Šiškun, Robin Štěpánek
Old Mosquitos Strážci Pomeranče
Jiří Sedmík – Filip Cigánek, Jan Ešner, Michal Pešek, Daniel Prosenc, Bohumil Říčař, František Slavíček, Jiří Slavíček, Oldřich Vacek vs Zdeněk Vondra – Harry Löwit, Marek Mikšovský, Radek Urban, Šimon Větrovský, Milan Vondra, Michal Zelba
17., 52. František Slavíček 7., 14., 43., 47. Michal Zelba
21., 39., 45., 46. Harry Löwit
41. Marek Mikšovský
54. Šimon Větrovský
18. 4. 10 17:30 zzANG Strážci Pomeranče MoKo 2.FC 2. 1:4 (1:0)
Zápas probíhal bez větších konfliktů(menší narážky na věk členů obou týmů). Strážci pomeranče se do poslední chvíle bránili jak fyzicky, tak i psychicky. Zbyněk Varga
Strážci Pomeranče MoKo 2.FC
Marek Mikšovský – Ondřej Procházka, Šimon Větrovský, Milan Vondra, Zdeněk Vondra, Michal Zelba vs Miroslav Dotzauer – Václav Beneš, Jindřich Dotzauer, Jan Hanžl, Vladimír Horálek, Tomáš Jakubek, Ivo Josefus, Tomáš Josefus, Daniel Knespl, Pavel Pátecký, Tomáš Stejskal, Jan Stolář, Pavel Švarc
13. Michal Zelba 34. Tomáš Josefus
44. Jan Stolář
52. Jan Hanžl
59. Ivo Josefus
11. 4. 10 20:45 BECH Metro AFK Strážci Pomeranče 1. 8:6 (5:3)
Rozhodčí neuvedl časy branek, takže jsou pouze orientační. Martin Dobřanský, Miroslav Nýč
Metro AFK Strážci Pomeranče
Marian Lukeš – Jakub Charvát, Petr Fexa, Stanislav Kopinec, Jan Kubát, Jaroslav Lukeš, Martin Lukeš, Michal Vácha, Petr Valenta vs Radek Urban – Jakub Matuška, Marek Mikšovský, Ondřej Procházka, Šimon Větrovský, Milan Vondra, Zdeněk Vondra, Michal Zelba