So 8.5.10 13:45 DEKAN Lazaret United Saens 1.FC C   (HL8O)
So 8.5.10 15:00 DEKAN Outsiders Defect Praha   (HL8I)
So 26.6.10 11:15 zzZARUB Green shock FC Young Boys Jílové   (HL8K)
So 26.6.10 12:30 zzZARUB Hell Avalanche Borussia Dortšpunt B   (HL7H)

27. 6. 10 13:45 BECH Šílené veverky Levá fuska 11. 1:2 (0:1)
V prvním poločase zasloužená výhra technického mužstva Levá fuska. Po přestávce se hra vyrovnala. Michal Manoušek, Jiří Krupka
Šílené veverky Levá fuska
Jan Šťastný – Jindřich Čáp, Tomáš Harvánek, Jan Jakoubek, Přemysl Jaš, Radek Šneeweis, Jiří Veselý vs Lukáš Horváth – Jan Fiala, Lukáš Fiala, Petr Hulán, Jan Janovský, Pavel Mejstřík
53. Radek Šneeweis 23. Petr Hulán
40. Pavel Mejstřík
13. 6. 10 15:00 zzANG Catchers SC Šílené veverky 10. 6:0 k.
Hosté se nedostavili v dostatečném počtu. Procházka
Catchers SC Šílené veverky
Tomáš Vitásek – Lukáš Aldorf, Jan Bejkovský, Marek Šišák, Filip Trousil, Marek Vandas, Jan Vlach vs
6. 6. 10 17:30 zzPANK2 Šílené veverky Arsenal Kobylisy FC 9. 3:0 (0:0)
Bojovné utkání vyrovnaného průběhu, o jehož vítězi rozhodly tři branky během čtyř minut ve druhém poločase. Karel Bednář
Šílené veverky Arsenal Kobylisy FC
Jan Šťastný – Jindřich Čáp, Jan Fencl, Zdeněk Hruboš, Přemysl Jaš, Karel Kolena, Rostislav Smolka, Radek Šneeweis, Martin Staněk, Jiří Veselý vs Jakub Mařík – Martin Beď, Milan Bezděk, Pavel Hvodlík, Jakub Kaska, Štěpán Lang, Pavel Rössler
46. Zdeněk Hruboš
48., 49. Rostislav Smolka
30. 5. 10 16:15 zzPANK1 Améby AFC B Šílené veverky 8. 1:1 (0:1)
Spíše bojovné než technické utkání. Veverky se brzo ujaly vedení, domácí ale po přestávce dokázali vyrovnat. Zasloužená remíza. Kohout
Améby AFC B Šílené veverky
Jan Beneš – Richard Adamec, Pavel Kadlec, František Kroužil, Ivan Lach, Petr Maxa, David Rybín vs Jan Šťastný – Zdeněk Hruboš, Jan Jakoubek, Karel Kolena, Radek Šneeweis, Jiří Veselý
42. David Rybín 6. Karel Kolena 43. Jiří Veselý
52. Karel Kolena
23. 5. 10 17:30 zzHAGI2 Šílené veverky Tornádo Labuť PM 7. 4:0 (1:0)
Utkání plné nepřesností. Zvítězil tým s větším klidem v zakončení. Tornádo doplatilo na úzký kádr. Petr Musil, Michal Bélai
Šílené veverky Tornádo Labuť PM
Jan Šťastný – Jan Fencl, Zdeněk Hruboš, Jan Jakoubek, Přemysl Jaš, Radek Šneeweis, Jiří Veselý vs Bohumil Řežábek – Daniel Fišer, Martin Řežábek, Vít Šikýř, Patrik Steinbauer, Luboš Velísek
4., 50. Zdeněk Hruboš
38. Přemysl Jaš
53. Jan Jakoubek
16. 5. 10 19:30 MIKU2 Maczlo AC Šílené veverky 6. 0:3 (0:0)
Po vyrovnaném prvním poločase hosté dokázali své šance využít. Nikolaj Skrabec, David Ambartsumyan
Maczlo AC Šílené veverky
Dominik Barták – Sebastián Čarek, David Červenka, Jan Denemark, Marek Kohout, Martin Matušů, Vítězslav Traurig, Kryštof Vicherek vs Jan Šťastný – Jindřich Čáp, Zdeněk Hruboš, Karel Kolena, Radek Šneeweis, Jiří Veselý
38. Karel Kolena
39. Zdeněk Hruboš
55. Jiří Veselý
9. 5. 10 16:15 zzZARUB Šílené veverky Slavoj Legends 5. 0:9 (0:4)
Utkání bylo jednoznačné až příliš.
Šílené veverky Slavoj Legends
Rostislav Smolka – Jindřich Čáp, Jan Fencl, Zdeněk Hruboš, Jan Jakoubek, Přemysl Jaš, Radek Šneeweis, Martin Staněk, Jan Šťastný, Jiří Veselý vs Daniel Piatak – Karel Dvořáček, Tomáš First, Jakub Jandus, Vojtěch Piatak, Michal Pospíšil, Milan Šácha, Jaroslav Stonawski, Josef Vítovský
9., 54. Michal Pospíšil
15., 32., 46., 60. Josef Vítovský
24., 28. Jaroslav Stonawski
37. OG
2. 5. 10 15:00 HANSP Vixens Šílené veverky 4. 1:8 (0:6)
Ženský tým Vixens neměl ani proti oslabeným Veverkám šanci. Rudolf Růžek, Marek Klokočka
Vixens Šílené veverky
Radka Havlová – Michaela Günterová, Barbora Kábelová, Romana Kábelová, Marie Keilová, Markéta Keilová, Jiřina Kutálková, Kateřina Pšeničková vs Jan Šťastný – Jindřich Čáp, Zdeněk Hruboš, Jan Jakoubek, Přemysl Jaš
43. Marie Keilová 3., 9., 24. Zdeněk Hruboš
7., 18., 39. Jan Jakoubek
28. Jindřich Čáp
35. Přemysl Jaš
25. 4. 10 17:30 zzZARUB Samson Bonella B Šílené veverky 3. 3:1 (2:1)
Zasloužené vítězství domácích, kteří po většinu času zápas kontrolovali. Martin Hajný, Jaroslav Kašpar
Samson Bonella B Šílené veverky
Aleš Nenička – Ondřej Bílý, Ondřej Fitz, Peter Kováč, Pavel Kubeček, Lukáš Pařízek, Jiří Pokorný, Martin Slaboch, Marek Socha, Petr Štěpánek, Roman Stupka, Pavel Trikal, Zdeněk Záluský vs Rostislav Smolka – Jindřich Čáp, Jan Fencl, Zdeněk Hruboš, Jan Jakoubek, Jan Šťastný, Jiří Veselý
3. Pavel Trikal
11., 54. Lukáš Pařízek
56 Petr Štěpánek 19. Zdeněk Hruboš
18. 4. 10 12:30 KBELY Šílené veverky River lejt A 2. 0:5 (0:2)
Utkání mělo jednoznačný průběh. Jan Soukup, Tomáš Máchal
Šílené veverky River lejt A
Jan Šťastný – Jindřich Čáp, Jan Fencl, Zdeněk Hruboš, Jan Jakoubek, Přemysl Jaš, Radek Šneeweis, Matěj Sova, Jiří Veselý vs Kryštof BlažekJan Botlík, Adam Dvořák, Jaroslav Halák, Tomáš Horčička, Edward Köttner
10., 25., 55. Jan Botlík
40., 59. Jaroslav Halák
3. 4. 10 10:00 P2 Okouni Šílené veverky 1. 1:3 (0:2)
V pohodovém až místy nezáživném utkání šli do dvoubrankového vedení Šílené veverky. Okouni se pokusili zápas zdramatizovat, ale dvě minuty před koncem přidal Sova vítěznou pojistku.