Út 6.4.10 18:15 HOSTI Tučňáci Tohle není hokej?   (HL8B)
Út 6.4.10 19:30 HOSTI Sváteční mančaft Kvantanámo   (HL8B)
Pá 16.4.10 17:00 zzJUNI1 Prosím, nesmějte se 5 plus 1 statečných   (HL8H)
Pá 16.4.10 18:15 zzJUNI1 Pod parou Nightmare Team   (HL8H)
Pá 30.4.10 17:00 zzJUNI1 Arcus FC Lužinýýý Boys   (HL8H)
Pá 30.4.10 18:15 zzJUNI1 ZAK Praha Pod parou   (HL8H)

16. 6. 10 19:00 P2 Ši Kyo Proradost FK 11. 2:3 (1:3)
Zvítězil tým, který chtěl více bojovat a hrát fotbal. Navíc gólman domácích neměl den.
Ši Kyo Proradost FK
Petr Šrámek – Jiří Havelka, Jan Novák, Václav Novák, Lukáš Palarczyk, Petr Pozděna, Lukáš Urbánek vs Jindřich Vobora – Petr Lauda, Tomáš Macháček, Robert Malík, Miloslav Onderka, Pavel Plass, Vladislav Slabý, Jan Strnad
6. Lukáš Palarczyk
47. Václav Novák
3. Robert Malík
9. Petr Lauda
15. Miloslav Onderka
9. 6. 10 18:15 KBELY Proradost FK Serval KPKS 10. 0:1 (0:0)
Vyrovnané utkání se šancemi na obou stranách. Tomáš Haniak, Michal Mejsnar
Proradost FK Serval KPKS
Jindřich Vobora – Štěpán Ježek, Jakub Kuchař, Petr Lauda, Tomáš Macháček, Robert Malík, Miloslav Onderka, Jiří Pinkas, Pavel Plass, Vladislav Slabý, Jan Strnad vs Miroslav Samec – Marek Daněček, Martin Daněček, Jiří Kadlčík, Josef Řebíček, Josef Samec, Jakub Vítek
49. Jakub Vítek
2. 6. 10 20:30 METE1 Banditi z Palmovky Proradost FK 9. 3:1 (2:1)
Pěkný fotbálek, domácí byli rychlejší a lepší v kombinaci a navíc hosté příliš dopředu nebezpeční nebyli. Luděk Lély, Václav Kovařík
Banditi z Palmovky Proradost FK
Kamil Luzar – Petr Banot, Rostislav Budina, Petr Burian, Libor Chromik, Radek Fischer, Zdeněk Fusek, Rudolf Huněk, Tomáš Kučera, Pavel Šenkýř, Aleš Strach, Tomáš Volný vs Vladislav Slabý – Štěpán Ježek, Robert Malík, Miloslav Onderka, Jiří Pinkas, Pavel Plass, Jan Strnad
26. Aleš Strach
27. Tomáš Kučera
33. Petr Banot
20. Jan Strnad
26. 5. 10 19:30 HOSTI Proradost FK Klikaři FC 8. 6:0 k.
Mladý tým Klikařů tentokrát moc štěstí neměl, protože vedl o dvě branky, mohl přidat další, ale dopadlo to jinak. Jak už to tak bývá, když někdo hraje Proradost až do konce. Vítězný gól padl v poslední minutě.
Proradost FK Klikaři FC
Jindřich Vobora – Štěpán Ježek, Jakub Kuchař, Tomáš Macháček, Robert Malík, Miloslav Onderka, Jiří Pinkas, Pavel Plass, Vladislav Slabý vs Jiří Andrle – Karel Andrle, Šimon Kopsa, Vojtěch Kounovský, Petr Malina, David Šimera
39. Štěpán Ježek
60. Robert Malík
60 Jakub Kuchař 8. Petr Malina
14. David Šimera
19. 5. 10 19:30 MIKU3 Husinecká Šlechta Proradost FK 7. 5:2 (4:1)
Utkání bohaté na góly, ve kterém stačilo domácím pouhých sedm minut na tři branky. Vedení si v klidu pohlídali a zaslouženě zvítězili. Milan Soukup, Eugen Klíma
Husinecká Šlechta Proradost FK
Jakub Strnad – Jiří Brzybohatý, Pavel Johanis, Jan Křikava, Adam Kubala, Jiří Neužil, Štěpán Prchal, Petr Štirand vs Robert Malík – Štěpán Ježek, Jakub Kuchař, Petr Lauda, Tomáš Macháček, Miloslav Onderka, Vladislav Slabý, Jan Strnad
2. Pavel Johanis
6., 37. Jiří Brzybohatý
7. Adam Kubala
25. Jan Křikava
21. Jan Strnad
55. Jakub Kuchař
12. 5. 10 18:15 HOSTI Proradost FK GFC 6. 2:2 (1:1)
Bojovné utkání s maximálním nasazením v boji o balón. Pavel Kadlec
Proradost FK GFC
Vladislav Slabý – Štěpán Ježek, Jakub Kuchař, Tomáš Macháček, Robert Malík, Miloslav Onderka, Pavel Plass, Jan Strnad vs Svatopluk Šváb – Roman Adamov, David Dobiáš, Michal Husák, Jan Kárník, Bedřich Kos, Jaromír Kosík, Jan Perníček, Jan Šída
5. Jakub Kuchař
49. Štěpán Ježek
27. Jan Perníček
58. Roman Adamov
28. 4. 10 17:00 zzJUNI1 Gekad Proradost FK 5. 2:3 (0:1)
Zápas, ve kterém jednoznačně zvítězil terén nad oběma tými. Hráči ostřelovali blízké lesy i auta, ale branku trefovali jen sporadicky. Rozhodly dvě chyby brankáře Gekadu v samotném závěru. Neskutečný výkon Roberta Malíka, který i na tomto strašlivém terénu vynikal.
Gekad Proradost FK
Tomáš Loukotka – Pavel Frühauf, Jan Major, Vlastimil Peterka, Václav Stonáček, Bedřich Sýkora, Lukáš Vlček, Leoš Zavřel vs Miloslav Onderka – Štěpán Ježek, Petr Lauda, Robert Malík, Jiří Pinkas, Pavel Plass, Vladislav Slabý, Jan Strnad
35., 53. Leoš Zavřel 28 Leoš Zavřel 30. Petr Lauda
49. Jiří Pinkas
56. Štěpán Ježek
21. 4. 10 18:15 zzJUNI1 Proradost FK Demínka B 4. 4:0 (2:0)
Kombinačně lepší Demínce se bohužel nepovedlo na pískovém terénu vstřelit branku. Proradost potrestala chyby gólmana a jeho přílišnou útočnost čtyřmi brankami a zaslouženě vyhrála. Venglář, Tuček
Proradost FK Demínka B
Jakub Kuchař – Štěpán Ježek, Petr Lauda, Tomáš Macháček, Robert Malík, Miloslav Onderka, Jiří Pinkas, Pavel Plass, Vladislav Slabý, Jan Strnad, Kamil Vondrouš vs Luboš Řezníček – Libor Koláček, Tomáš Linka, Daniel Materna, Daniel Rmoutil, Tomáš Velinský, Jiří Vlasák st.
10. Kamil Vondrouš
13., 60. Štěpán Ježek
56. Miloslav Onderka
13. 4. 10 18:15 zzPANK1 Proradost FK Trona CF 3. 1:1 (0:1)
Utkání průměrné úrovně a vyrovnaného průběhu skončilo zaslouženou remízou. Hosté se ujali vedení v první půli, domácí v závěru zápasu vyrovnali. František Šťasta
Proradost FK Trona CF
Tomáš Macháček – Štěpán Ježek, Robert Malík, Miloslav Onderka, Pavel Plass, Vladislav Slabý, Jan Strnad vs Evžen Vacek – Josef Alferi, Robert Alferi, Zdeněk Kunický, Michal Podubecký, Libor Švec, Pavel Trojan
53. Robert Malík 15. Libor Švec
7. 4. 10 20:15 STER2 Athletico KMF Proradost FK 2. 12:2 (5:0)
Po 15. minutách nebylo o co hrát a zápas skončil debaklem. Boris Kopečný, Ľubomír Prokop
Athletico KMF Proradost FK
Jiří Bruna – Tomáš Čerovský, Martin Cmero, Milan Fudali, Václav Lhotský, Pavel Marášek, Tomáš Rejlek, Michael Rutar, Tomáš Sluka vs Jiří Pinkas – Štěpán Ježek, Petr Lauda, Tomáš Macháček, Robert Malík, Miloslav Onderka, Pavel Plass, Vladislav Slabý, Jan Strnad