Pá 25.6.10 20:15 STER2 Typos FC Břewnow boys KMK   (HL5E)

22. 6. 10 18:15 zzPANK1 Sváteční mančaft J paví Ř 11. 7:7 (3:3)
Aleš Ulrych – Jiří Kotous, Ondřej Kubát, Jakub Neuhybl, Ladislav Stodulka, Jakub Stryja, David Wackermann vs Richard Zelenák – Tomáš Behr, Tomáš Budař, Ondřej Čížek, Tomáš Hanzlík, Lukáš Mádr, David Palkovský, Jiří Říha, Tomáš Skuplík
9., 27., 37., 40., 52. Tomáš Hanzlík
23. Jiří Říha
35. Tomáš Skuplík
15. 6. 10 20:15 P2 GFC Regent B Sváteční mančaft 10. 1:3 (1:3)
Domácí eliminovali úvodní tlak soupeře a v první části utkání byli lepším týmem. Hosté ale využili jejich nepozornost a hru rozhodli. Ve druhé půli se hrálo nahoru-dolů, ovšem bez proměněné šance. V závěru utkání hráči zbytečně znervózněli, což vyústilo ve dvě žluté karty.   Jiří Malý, Václav Černohorský
GFC Regent B Sváteční mančaft
Petr Klouček – Jan Bradáč, Vladimír Havlík, Pavel Janyš, Antonín Jaroš, Patrik Martínek, Jan Mašl, Jiří Podolský, Miroslav Rozporka, Karel Štáf vs Aleš Ulrych – Zdeněk Hruška, David Klapal, Bedřich Krejčí, Ondřej Kubát, Jakub Neuhybl, Ladislav Stodulka, Jakub Stryja, David Wackermann
11. Jan Bradáč 56 Miroslav Rozporka 15. OG
26. David Klapal
30. Ondřej Kubát
56. David Wackermann
8. 6. 10 18:15 HOSTI Sváteční mančaft Dynamo R.U.M. A 9. 0:4 (0:1)
Rozhodlo lepší využívání brankových příležitostí hostů. Výsledek neodpovídá průběhu hry. Petr Havlíček, Jan Loudín
Sváteční mančaft Dynamo R.U.M. A
Aleš Ulrych – Zdeněk Hruška, David Klapal, Jiří Kotous, Bedřich Krejčí, Miroslav Mráz, Jakub Neuhybl, Jakub Stryja, David Wackermann vs Zbyněk Janík – Tomáš Kafka, Vladimír Kopecký, Jiří Ohainka, Ludvík Peřina, David Pracner, Martin Procházka, Jiří Rus, Michal Šelmeci
22. Jiří Ohainka
38. Martin Procházka
55. Michal Šelmeci
57. David Pracner
25. 5. 10 18:15 ARIT DTS Praha Sváteční mančaft 8. 1:0 (0:0)
Zajímavé utkání, ve kterém Sváteční mančaft zahazoval jednu šanci za druhou jako na běžícím pásu. I ve druhé půli pokračovala marnost hostů, kteří pálili i ty nejvyloženější šance a tak v 53.minutě z nenápadné akce rozhodl zápas domácí Uskoba . Petr Deršák, Jan Tumpach
DTS Praha Sváteční mančaft
Jakub Peterka – Daniel Benák, Michal Řeřicha, Filip Staněk, Josef Uskoba, Jakub Vidman, Tomáš Zitta vs Aleš Ulrych – Tomáš Bárta, Zdeněk Hruška, David Klapal, Jiří Kotous, Bedřich Krejčí, Ondřej Kubát, Ladislav Stodulka, Jakub Stryja, David Wackermann
53. Josef Uskoba
18. 5. 10 18:15 zzANG Sváteční mančaft Terasy KFC B 7. 1:7 (0:4)
Terasy soupeře jasně přehrály svou kombinační hrou. Jednoznačný výsledek. Pavel Pátecký, Václav Beneš
Sváteční mančaft Terasy KFC B
Aleš Ulrych – Tomáš Bárta, David Klapal, Vojtěch Marhoun, Jakub Neuhybl, Ladislav Stodulka, Jakub Stryja, David Wackermann vs František Pokorný – Otakar Mašek, Miroslav Pecháček, Karel Rožec, Milan Šídlo, Robert Staněk, Dalibor Svoboda, Přemysl Tatíček
51. Jakub Stryja 5., 37. Přemysl Tatíček
7., 23., 57. Robert Staněk
29., 60. Karel Rožec
4. 5. 10 18:15 HOSTI Tazmánští čertíci Sváteční mančaft 6. 1:1 (0:0)
Zápas vyhrála fotbalovost, zkušenosti a slušnost. Takže nikdo a remíza je spravedlivá. Karel Kolman
Tazmánští čertíci Sváteční mančaft
Matěj Kohout – Jan Formánek, Karel Hampl, Ondřej Homolka, Petr Honsa, Jan Houdek, Ondřej Imlauf, Tomáš Kubr, Václav Novák, Matyáš Staněk, Michal Zbořil vs Aleš Ulrych – Tomáš Bárta, David Klapal, Miroslav Mráz, Jakub Neuhybl, Ladislav Stodulka, Václav Stodulka, David Wackermann
58. Tomáš Kubr 59 Tomáš Kubr 34. Jakub Neuhybl
27. 4. 10 18:15 zzPANK1 Sváteční mančaft Taurin 1.FC 5. 6:0 k.
O výsledku zdá se rozhodl fakt, že se Sváteční Mančaft sešel ve čtyrech do pole. První poločas byl vyrovnanou partií. Ve druhém se již plně projevila početní převaha Taurinu. Martin Ořešník, Daniel Žalman
Sváteční mančaft Taurin 1.FC
Aleš Ulrych – Jiří Kotous, Jakub Neuhybl, Ladislav Stodulka, David Wackermann vs Jan Plešmíd – Carlos Anoro Abenoza, Pavel Cichra, Jiří Fišer, Radek Fišer, Magdaléna Kalousová, Michal Kubík, Michal Ličák, Jiří Rajsigl, Jiří Šidliák, Ivo Šíf, Jan Vondrášek, Jan Zapletal, Pavel Zvára
6. Jiří Kotous 5. Jan Zapletal
27. Michal Ličák
52. Jan Vondrášek
59. Jiří Fišer
50. Pavel Cichra
20. 4. 10 19:30 HOSTI Tučňáci Sváteční mančaft 4. 2:1 (1:1)
Klidné, vyrovnané a na 8. ligu celkem i pohledné utkání. Michal Levora, Petr Dolejš
Tučňáci Sváteční mančaft
Jiří Hroník – František Barták, Marek Bílek, Pavel Hartman, Petr Maňas, Lubomír Paprčka vs Aleš Ulrych – Bedřich Krejčí, Ondřej Kubát, Roman Malíšek, Jakub Neuhybl, Ladislav Stodulka, Václav Stodulka, David Wackermann
28. František Barták
35. Marek Bílek
26. Bedřich Krejčí
13. 4. 10 17:00 zzHAGI2 Tohle není hokej? Sváteční mančaft 3. 2:2 (1:2)
Sváteční manšaft trestuhodně promrhal dvoubrankové vedení, které plně odpovídalo průběhu hry, kdy domácí sice bojovali, ale technicky a kombinačně byli na štíru. Jenže je povzbudila náhodná branka do šatny a ve druhém poločase dokázali dokonce i vyrovnat. Konsternovaní hosté mohli nakonec i prohrát, ale i tak je vybojovaný bod pro domácí cenným úspěchem. Procházka,Kapucián
Tohle není hokej? Sváteční mančaft
Tomáš Vobr – Filip Buriánek, Martin Dobiáš, Luboš Hanus, Martin Indra, Jindřich Lenz, Pavel Mahdal, Jan Matička vs Aleš Ulrych – Zdeněk Hruška, Jiří Kotous, Bedřich Krejčí, Ondřej Kubát, Jakub Neuhybl, Ladislav Stodulka, Václav Stodulka, David Wackermann
26. Jan Matička
51. Jindřich Lenz
15. Bedřich Krejčí
16. Ondřej Kubát
6. 4. 10 19:30 HOSTI Sváteční mančaft Kvantanámo 2. 5:2 (3:2)
Pěkný, férově hraný zápas, který rozhodla větší produktivita Svátečního mančaftu. Robert Malík, Tomáš Macháček
Sváteční mančaft Kvantanámo
Aleš Ulrych – Tomáš Bárta, David Klapal, Ondřej Kubát, Roman Malíšek, Miroslav Mráz, Jakub Neuhybl, Ladislav Stodulka, Václav Stodulka, David Wackermann vs Josef Kvarda – Martin Bartoníček, Petr Čáha, Martin Doucha, Ladislav Koucký, David Král, Dušan Kuzmík, Dušan Kuzmík, Lukáš Pípal
4., 21. Václav Stodulka
10., 53. Roman Malíšek
50. Ondřej Kubát
23., 27. Petr Čáha
30. 3. 10 19:30 MIKU3 JUDr. Brouk Pytlík Sváteční mančaft 1. 1:5 (1:4)
Utkání proběhlo ze všech stran bez problémů. Jiří Bauer, Jaroslav Řezníček
JUDr. Brouk Pytlík Sváteční mančaft
Vladimír Oliberius – Radek Budil, Tomáš Hlinka, Jiří Kácovský, Karel Křeček, Ľuboš Kudry, Pavel Mindžak, Richard Peša, Josef Vejšický vs Aleš Ulrych – Tomáš Bárta, Zdeněk Chadima, Zdeněk Hruška, David Klapal, Jiří Kotous, Bedřich Krejčí, Ondřej Kubát, Miroslav Mráz, Jakub Neuhybl, Jaroslav Poláček, Ladislav Stodulka, David Wackermann