12. Black angels 1.FC VET 11 1 1 9 17:60 -7

Po 19.4.10 17:00 zzANG Hrnčířský bubáci Repre FK   (HL8A)
Po 19.4.10 18:15 zzANG Farkáň 92 1.FC Santa Tranta PC C   (HL3A)
Út 11.5.10 17:00 zzANG Sorbino Ness Czech   (HL7C)
Út 11.5.10 18:15 zzANG Tazmánští čertíci J paví Ř   (HL8B)
Út 8.6.10 18:15 zzANG Tazmánští čertíci Terasy KFC B   (HL8B)
Út 8.6.10 19:30 zzANG Endoprotéza Traktor Humus SUP A   (SVL2B)

22. 6. 10 19:30 zzANG Dřevorubci Modřany V Javorák 11. 5:4 (2:4)
Pěkné utkání bez faulů. První poločas byli lepší hosté, ve druhém začali domácí běhat a zápas otočili. Zdeněk Šebek, Daniel Rmoutil
Dřevorubci Modřany V Javorák
Ivan Moucha – Michal Březina, Jindřich Müller, Martin Šída, Otomar Sláma, Viktor Starec, Petr Zpěvák vs Zdeněk Krejčí – Jan Galetka, Matouš Hilar, Roman Jungwirth, Libor Kopecký, Alexandr Kurz, Martin Lančarič, Michael Rozbora, Petr Vlasák
16., 18., 53. Martin Šída
38., 40. Michal Březina
13., 14. Matouš Hilar
20. Martin Lančarič
22. Jan Galetka
7. 6. 10 18:15 zzANG Sklenářka S.G. Dřevorubci Modřany V 10. 1:6 (1:1)
Z počátku překvapivě běhali více hráči oslabeného mužstva, z čehož vyplynulo jejich chvilkové vedení. V druhém poločase začali více běhat hosté a bez problémů zvítězili. Daniel Rmoutil, Zdeněk Šebek
Sklenářka S.G. Dřevorubci Modřany V
Tomáš Krátký – David Bárta, Ivan Georgiev, Michal Stáňo, Tomáš Svoboda vs Ivan Moucha – Michal Březina, Jindřich Müller, Martin Šída, Otomar Sláma, Viktor Starec, Jiří Vybíral, Petr Zpěvák
28. Michal Stáňo 30., 48., 60. Martin Šída
45. Michal Březina
50. Petr Zpěvák
56. Viktor Starec
31. 5. 10 18:15 zzANG Boca Seniors VET Dřevorubci Modřany V 9. 0:7 (0:2)
Jednoznačné utkání, ve kterém Dřevorubci od první minuty dominovali. Konečné skóre mohlo být daleko větší.
Boca Seniors VET Dřevorubci Modřany V
Martin Cicala – Antonín Brejla, Radek Budil, Martin Buneš, Roman Dočekal, Marian Křivan, Roman Kruml, Zdeněk Kuneš, Václav Odvárka, Daniel Rantoš vs Ivan Moucha – Michal Březina, Jindřich Müller, Milan Nový, Martin Šída, Otomar Sláma, Viktor Starec, Jiří Vybíral
15. Viktor Starec
21., 34., 36. Jiří Vybíral
51., 57. Michal Březina
59. Jindřich Müller
24. 5. 10 18:15 zzANG Dřevorubci Modřany V Black angels 1.FC VET 8. 11:0 (7:0)
Hrál se rychlý fotbal, ale góly padaly jen do jedné sítě. Black angels působili jako kdyby se ještě neprobrali z hokejového titulu mistrů světa. Petr Soukup, Jan Huk
Dřevorubci Modřany V Black angels 1.FC VET
Ivan Moucha – Michal Březina, Jindřich Müller, Milan Nový, Martin Šída, Otomar Sláma, Viktor Starec, Petr Zpěvák vs Karel Šturma – Martin Abdúl, Tomáš Čebiš, Stanislav Coubal, Jaroslav Jardeky, Josef Jetýlek, Jiří Karel, Marek Svoboda
4., 6., 20., 27., 57. Petr Zpěvák
15. Milan Nový
16., 33., 59. Michal Březina
17. Otomar Sláma
44. Viktor Starec
17. 5. 10 18:15 zzANG Bílý lev CF VET Dřevorubci Modřany V 7. 4:7 (2:4)
Rozhodčí komentář neuvedl. Otakar Mašek, Miroslav Pecháček
Bílý lev CF VET Dřevorubci Modřany V
Michal Vodička – Miloslav Anděl, Tomáš Dobrý, Libor Kindl, Jan Salava, Petr Šulc, Martin Urbanec, Jan Zavázal vs Ivan Moucha – Michal Březina, Jindřich Müller, Martin Šída, Otomar Sláma, Viktor Starec, Jiří Vybíral, Petr Zpěvák
54. Jindřich Müller
10. 5. 10 18:15 zzANG Dřevorubci Modřany V Balabuška Old TJ 6. 5:0 (2:0)
Pohledný zápas, hraný v přátelské atmosféře. Hostům došly brzo síly, čehož domácí se dvěma hráči na střídání využili a místy se už zdálo, že hrají spíše bago. Jan Suchan
Dřevorubci Modřany V Balabuška Old TJ
Ivan Moucha – Michal Březina, Jindřich Müller, Milan Nový, Martin Šída, Otomar Sláma, Viktor Starec, Petr Zpěvák vs Miloš Spurný – Jan Čech, Jaroslav Dvořáček, Libor Hrnčíř, Jan Janata, Richard Lottring
9., 45. Michal Březina
26. Jindřich Müller
37. Martin Šída
57. Viktor Starec
3. 5. 10 18:15 zzANG Kulišáci CF VET Dřevorubci Modřany V 5. 5:3 (3:1)
Bojovné utkání, ve kterém byli asi o trochu lepší Kulišáci. První půli vyhráli o dvě branky, ale hned po přestávce hosté vstřelili kontaktní gól a snažili se o vyrovnání. Bohužel po chybách v obraně opět inkasovali.
Kulišáci CF VET Dřevorubci Modřany V
Milan Duda – David Kácl, Jiří Komers, Tomáš Kordač, Václav Krása, Roman Kříž, Tomáš Kříž, Jiří Sýkora vs Ivan Moucha – Michal Březina, Jindřich Müller, Milan Nový, Martin Šída, Otomar Sláma, Viktor Starec, Jiří Vybíral, Petr Zpěvák
5. Tomáš Kříž
13., 25., 43. Václav Krása
56. Jiří Komers
15., 32. Milan Nový
49. Michal Březina
26. 4. 10 18:15 zzANG Dřevorubci Modřany V Domácí potřeby VET 4. 6:3 (4:1)
Nadprůměrné utkání s mírnou převahou Dřevorubců. Petr Douša, Radek Šnobl
Dřevorubci Modřany V Domácí potřeby VET
Ivan Moucha – Michal Březina, Jindřich Müller, Milan Nový, Martin Šída, Otomar Sláma, Viktor Starec, Jiří Vybíral vs Jiří Krupka – Stanislav Kohoutek, Jan Louda, Michal Louda, Luboš Petrášek, Luboš Urban, Václav Zahradník, Martin Zatkal
1., 39. Viktor Starec
17., 20. Michal Březina
20. Jindřich Müller
43. Otomar Sláma
14. Stanislav Kohoutek
49., 54. Luboš Urban
20. 4. 10 20:15 P3 Po Útlumu 06 Dřevorubci Modřany V 3. 0:4 (0:1)
Rozhodčí neuvedl žadný text. Jan Vintr, Petr Řehoř
Po Útlumu 06 Dřevorubci Modřany V
Jan Harazím – Martin Novotný, Milan Polívka, Petr Šichor, Ondřej Ullrich, Petr Vaněček, Roman Veselý, Miroslav Vostarek vs Ivan Moucha – Jindřich Müller, Milan Nový, Martin Šída, Otomar Sláma, Viktor Starec, Jiří Vybíral, Petr Zpěvák
25. Martin Šída
40. Milan Nový
46. Otomar Sláma
60. Viktor Starec
13. 4. 10 19:15 ZAK Dřevorubci Modřany V Cormoran FC 2. 8:0 (2:0)
Velmi pěkné, fotbalové utkání, kde bylo znát, že oba týmy chtějí hrát. Zápas bez tvrdých střetů a fiar. Dřevorubci vyhráli díky větší schopnosti kombinovat a kvalitě v zakončení. náhradní
Dřevorubci Modřany V Cormoran FC
Ivan Moucha – Michal Březina, Milan Nový, Martin Šída, Otomar Sláma, Viktor Starec, Jiří Vybíral, Petr Zpěvák vs Václav Kautský – Karel Bureš, Martin Duchek, Roman Heinz, Josef Javůrek, Daniel Los, Jiří Vacík
10., 36., 50. Michal Březina
15., 60. Martin Šída
37. Viktor Starec
47. Petr Zpěvák
54. Milan Nový
29. 3. 10 18:15 zzANG Trops Old Boys 1.SK Dřevorubci Modřany V 1. 8:3 (5:0)
V prvním poločase stačilo domácím pouhých osm střel na soupeřovu branku, k vedení 5:0. Po změně stran hosté útočili a domácí kontrolovali průběh zápasu.
Trops Old Boys 1.SK Dřevorubci Modřany V
Miloš Hrdina – Pavel Galyaš, Petr Krča, Josef Moravec, Michal Moučka, Petr Pulchart, Jan Severa, Radek Škarda, Libor Tůma, Miroslav Vozňák vs Ivan Moucha – Michal Březina, Jindřich Müller, Milan Nový, Martin Šída, Otomar Sláma, Viktor Starec, Jiří Vybíral, Petr Zpěvák