10. Tycho de Brahe FC A 11 2 2 7 35:52 6

Ne 11.4.10 08:45 BECH Botič FC United clans   (HL3D)
Ne 11.4.10 10:00 BECH Angmar A Sedmikráskov Čimice   (HL7I)
Ne 16.5.10 08:45 BECH Slovan Amatéři No madam ! A   (HL6I)
Ne 16.5.10 10:00 BECH Botič FC K.T.S. FC   (HL3D)
Ne 20.6.10 13:45 BECH Poštmistři A Pražská hovada   (HL8O)
Ne 20.6.10 15:00 BECH NeReal Žižkov FC The Penguins 6:5 B   (HL3D)

18. 6. 10 18:15 BECH Nisa AC Notorkros FK 11. 2:6 (2:1)
Zápas s velkým nábojem a nasazením od začátku až do konce. AC Nisa se ujala vedení, po zbytek prvního poločasu se spíše bránila, aby v poslední minutě zvýšila na 2:0. Trpělivost hráčů FK Notorkros se vyplatila. V průběhu druhého poločasu dokonale otočili zápas ve svůj prospěch a to i díky zranění zad brankáře AC Nisa, který celou druhou půli chytal se sebezapřením.
Nisa AC Notorkros FK
Martin Netrefa – Tomáš Čebiš, Ondřej Červinský, Jakub Jeřábek, Jan Kříž, Vojtěch Mráz, Stanislav Pechlát, Michal Pour, Jiří Šindela, Ondřej Staněk vs Jan Šrůta – Martin Hrdlička, Jan Jiras, Jiří Koula, Jiří Prejsek, Jiří Puk, Martin Puk, Ondřej Puk
4. Ondřej Staněk
30. Jiří Šindela
30., 47. Martin Puk
53. Martin Hrdlička
59., 60. Jiří Koula
13. 6. 10 20:00 P2 Notorkros FK Resident Harrachov 10. 9:2 (4:2)
Jednoznačná záležitost. Přestože Notorkros nastoupil jen v pěti, nedostal se pod tlak. Po příchodu dalších hráčů nebylo co řešit. Petr Český
Notorkros FK Resident Harrachov
Jan Šrůta – Martin Hrdlička, Jiří Koula, Jiří Prejsek, Jiří Puk, Martin Puk, Ondřej Puk vs Radek Klouček – Pavel Adámek, Martin Fořt, Tomáš Kratochvíl, Lukáš Novák, Štěpán Ťahan, Matěj Wosyka
9. Štěpán Ťahan
4. 6. 10 18:15 KBELY Nemesis Notorkros FK 9. 1:1 (1:1)
Vyhrocené a vyrovnané utkání. Václav Pavlík, Jan Chudoba
Nemesis Notorkros FK
Stanislav Šidlo – Radovan Bezděk, Martin Bušek, Robert Junek, Tomáš Michalík, Martin Průša, Martin Šiman, Karel Vyšata vs Jan Šrůta – Martin Hrdlička, Jan Jiras, Jiří Koula, Jiří Prejsek, Martin Puk, Ondřej Puk, Marek Valenta
3. Tomáš Michalík 10 Karel Vyšata 22. Jiří Koula
30. 5. 10 15:00 P3 Notorkros FK Reage boys 8. 3:3 (1:1)
Jasně lepší Notorkrosaři neproměnili spousty brankových příležitostí. David Kácl, Tomáš Kříž
Notorkros FK Reage boys
Jan Šrůta – Martin Hrdlička, Pavel Jiras, Jiří Koula, Jiří Prejsek, Jiří Puk, Martin Puk, Ondřej Puk vs Petr Petržilek – Daniel Čermák, Jaromír Hladůvka, Michal Jareš, Martin Lehečka, Dalibor Mička, Pavel Pech, Pavel Prokop, Radek Švejdar
58., 60. Radek Švejdar
22. 5. 10 10:00 BECH Gumídci Méďové FC Notorkros FK 7. 0:5 (0:2)
Jednoznačné utkání. Filip Boubín, Milan Boubín ml.
Gumídci Méďové FC Notorkros FK
Michal Šebek – Tomáš Cipra, Jiří Jeřábek, Vladimír Kodytek, Jiří Kročák, Milan Tichý, Lukáš Zahradníček vs Jan Šrůta – Martin Hrdlička, Pavel Jiras, Jiří Koula, Jiří Prejsek, Martin Puk, Ondřej Puk, Marek Valenta
7., 13. Martin Puk
37. Marek Valenta
40., 59. Martin Hrdlička
15. 5. 10 12:30 BECH Notorkros FK Borussia Dortšpunt A 6. 3:3 (0:0)
Velmi vyrovnané utkání s mnoha šancemi. Pohledný fotbal. Pavel Beránek, Jaroslav Vik
Notorkros FK Borussia Dortšpunt A
Jan Šrůta – Lukáš Holler, Martin Hrdlička, Jan Jiras, Jiří Koula, Jiří Prejsek, Jan Soročin, Marek Valenta vs Pavel Kříž – Martin Denovský, Eduard Formáček, Matěj Holeček, Lukáš Hora, Jakub Koudelka, Peter Lipták, Pavel Malý, Leon Petrů, Jan Šrepl
48. Martin Hrdlička
51. Jan Soročin
54. Jiří Koula
35. Eduard Formáček
37. Pavel Malý
45. Jan Šrepl
7. 5. 10 18:15 BECH Gambrinus VH Notorkros FK 5. 0:6 k.
Zápas zlomila branka do šatny, poté už hosté jen v závěru navýšili skóre dvěma góly mladíka Puka.
Gambrinus VH Notorkros FK
Michal Petráš – Milan Doruška, Martin Hancko, Rostislav Kotas, Jakub Ondráček, Martin Přáda, Michal Šmíd, Radek Smolík, Jiří Tesárek, Jan Vladyka vs Jan Šrůta – Jan Jiras, Jiří Koula, Tomáš Plot, Jiří Prejsek, Jiří Puk, Martin Puk, Ondřej Puk
29. Jiří Koula
52., 58. Ondřej Puk
1. 5. 10 10:00 BECH Notorkros FK Ukradený širáci 4. 8:4 (4:2)
Pohledné utkání, jehož průběh by téměř vystihla sinusioda. Hosté kralovali ve střední časti utkání, ale špatný start a zbytečné oslabení je stálo body z tohoto zápasu.
Notorkros FK Ukradený širáci
Jan Šrůta – Martin Hrdlička, Jan Jiras, Jiří Koula, Tomáš Plot, Jiří Prejsek, Jiří Puk, Ondřej Puk vs Michal Odvárka – Ondřej Beneš, Petr Freiman, Jan Hazlbauer, Štěpán Holý, Ladislav Jelínek, Petr Kubalík, Petr Kučera, Vladimír Novák, Ondřej Pecha, Miloslav Pokorný
52. Ondřej Pecha
23. 4. 10 20:15 P3 4 TD Ala Bundy A Notorkros FK 3. 1:6 (0:4)
Utkání hrané ve svižném tempu. Rychlejší a důraznější Notorkros rozhodl o svém vítězství už v prvním poločase. Pavel Řezáč, Milan Sýkora
4 TD Ala Bundy A Notorkros FK
Jiří Šebesta – Peter Brťka, Petr Hösl, Antonín Klusáček, Jan Palkoska, Jan Ptáček, Pavel Votánek, Martin Záhumenský vs Jan Šrůta – Martin Hrdlička, Jan Jiras, Jiří Koula, Jiří Prejsek, Jiří Puk, Martin Puk
38. Martin Záhumenský 9. Martin Puk
14., 28., 55. Jiří Koula
24. Jiří Puk
35. Martin Hrdlička
17. 4. 10 10:00 BECH Notorkros FK MTPCH 2. 5:2 (3:0)
Pohledné utkání rozhodla větší produktivita FK Notorkros. Jan Hanton
Notorkros FK MTPCH
Jan Šrůta – Martin Hrdlička, Jan Jiras, Pavel Jiras, Jiří Koula, Dominik Minarčík, Jiří Prejsek, Jiří Puk, Martin Puk vs Tomáš Roubíček – Lukáš Borek, Marek Demo, Pavel Demo, Michal Drga, Petr Janovský, Jiří Mach, Jakub Müller
8., 16., 52. Jiří Koula
25., 59. Jiří Puk
46. Lukáš Borek
54. Marek Demo
10. 4. 10 10:00 TEMPO Tycho de Brahe FC A Notorkros FK 1. 2:5 (1:1)
Utkání mělo vyrovnaný první poločas, po změně stran už se projevila výhoda širší "lavičky" Notorkrosu. S ubývajícími silami se hráči Tycha věnovali více diskusi s rozhodčím zatímco Notorkros dával góly z brejků a zaslouženě vyhrál nejen na tyčky. Norman David, Lukáš Benda
Tycho de Brahe FC A Notorkros FK
Josef Oplt – Vladimír Chrástecký, Petr Ježek, Václav Makara, Jiří Matzner, Aleš Netolický, Jan Oplt vs Jan Šrůta – Martin Hrdlička, Jan Jiras, Pavel Jiras, Jiří Koula, Dominik Minarčík, Jiří Prejsek, Jiří Puk