St 27.10.10 18:15 MIKU1 Medvídkova tlapička Dynamo R.U.M. A   (HL8F)
St 27.10.10 19:30 MIKU1 CFC Letňany Klokan club Perón V   (VL1A)

6. 12. 10 18:15 MIKU1 Sananim FC A H S Praha Klokan B 11. 1:13 (1:7)
Hosté se Zelenkou v čele Sananim doslova zničili. Trnka
Marek SuchardaTomáš Dojava, Jan Kočí, Petr Pechar, Radim Šebestík, Jiří Vildman vs Ota Švabenický – Tomáš Klupsa, Ladislav Kratochvíl, Karel Kristen, Petr Kujal, Jan Pohnán, Petr Pohnán, Jakub Sainer, Luděk Zelenka
22., 32., 48. Ladislav Kratochvíl
27., 34. Jan Pohnán
51. Tomáš Klupsa
28. 11. 10 20:45 MIKU1 H S Praha Klokan B Sparta Pankrác 10. 1:3 (0:2)
Perfektní, rychlý a technický zápas bez faulů. Maximální nasazení a vůle po vítězství z obou stran. Spravedlivá by zřejmě byla remíza, ale proti byl zejména brankář Pankráce. V závěrečných deseti minutách hosté doslova přišpendlili domácí k jejich bráně, leč více než jeden gól vstřelit nedokázali. Karel Volf, Karel Kreibich
H S Praha Klokan B Sparta Pankrác
Petr Králíček – Tomáš Klupsa, Ladislav Kratochvíl, Karel Kristen, Petr Kujal, Jan Pohnán, Jakub Sainer vs Jaroslav Příbrský – Pavel Dufek, Jan Kočí, Lukáš Kotrba, Martin Matějka, Jiří Ptáček, Martin Vlček, Karel Zeman
57. Tomáš Klupsa 12., 25. Pavel Dufek
44. Lukáš Kotrba
8. 11. 10 19:30 MIKU1 Kings FC H S Praha Klokan B 9. 2:4 (0:3)
Rozhodčí se k utkání nedostavil.
Kings FC H S Praha Klokan B
Tomáš Zach – Martin Bendák, Jan Falc, Jiří Pivoňka, Filip Turšner, Jan Vodička Novák vs Petr Králíček – Marek Hrabák, Ladislav Kratochvíl, Karel Kristen, Martin Lafek, Jakub Moudrý, Jan Pohnán, Jakub Sainer
39. Jan Vodička Novák
51. Jiří Pivoňka
6. Martin Lafek
13. Jakub Moudrý
16. Marek Hrabák
53. Karel Kristen
1. 11. 10 19:30 MIKU1 H S Praha Klokan B Deko 8. 6:4 (3:1)
Klidné a pohodově hrané utkání s převahou Klokanu od začátku do konce. Hráči Deka měli hodně smůly, protože jim asi pětkrát zvonila tyčka a ještě měl Klokan dobrého gólmana. Karel Třesohlavý, Jan Sekanina
H S Praha Klokan B Deko
Pavel Pitner – Ladislav Kratochvíl, Petr Kujal, Jakub Moudrý, Jan Pohnán, Jakub Sainer vs Juraj Vojtíšek – Jan Janík, Ota Járka, Vlastimil Maštera, Jonáš Moc, Ladislav Obermajer, Petr Štěpán
43., 57. Jan Janík
25. 10. 10 19:30 MIKU1 Holosmetky FC A H S Praha Klokan B 7. 2:9 (2:3)
Jednoznačné utkání v režii host Václav Makal, Martin Makal
Holosmetky FC A H S Praha Klokan B
Pavel Peterka – Michal Černoch, Jakub Čihák, Stanislav Hnát, Patrik Laibl, Stanislav Mařík, Martin Roman vs Pavel Pitner – Tomáš Klupsa, Ladislav Kratochvíl, Petr Kujal, Jan Pohnán, Jakub Sainer
55. Jan Pohnán
18. 10. 10 19:30 MIKU1 H S Praha Klokan B Gepard AFC 6. 0:6 k.
Domácí nebyli na konci čekací doby připraveni k utkání, dostavili se až po jejím uplynutí, utkání nesehráno.
H S Praha Klokan B Gepard AFC
Petr Králíček – Petr Heráň, Marek Hrabák, Petr Hronek, Tomáš Klupsa, Ladislav Kratochvíl, Petr Kujal, Daniel Palma, Jan Pohnán vs Roman Byrtus – Tomáš Jirásek, Eugen Klíma, Bohumil Kotěšovský, Karel Kukla, Tomáš Kynčl, Vojtěch Podolák, Petr Rosenkranz, Jan Zápotočný
14. 10. 10 18:15 MIKU3 H S Praha Klokan B Trops 1.SK 5. 3:8 (2:2)
Utkání začalo s převahou domácích, kteří vedli už 2:0. Do poločasu však hosté vyrovnali a ačkoli byli bez střídání, ve druhé půli soupeře převálcovali.
H S Praha Klokan B Trops 1.SK
Pavel Pitner – Petr Heráň, Marek Hrabák, Tomáš Klupsa, Ladislav Kratochvíl, Daniel Palma, Jan Pohnán, Petr Štáf ml. vs Jan Severa – Filip Bartek, Jan Bezděk, Josef Hejný, Josef Marc, Jan Rychetský, Petr Skopec
4. Ladislav Kratochvíl
20. Petr Štáf ml.
34. Daniel Palma
23. Petr Skopec
24., 39., 44., 57., 58. Josef Marc
50., 53. Jan Bezděk
4. 10. 10 19:30 MIKU1 Borek hodinářství 1.FC H S Praha Klokan B 4. 3:1 (1:1)
Zápas hraný na velmi slušné úrovni,kde se třetlo mládí se zkušeností.Dobrá obrana týmu Borek hodinářství 1.FC se ukázala jako rozhodující,když ze dvou rychlých breakových akcí ve druhé půli dokázali vytěžit dvě branky a pojistit si vítězství. Husák,Bouzid
Borek hodinářství 1.FC H S Praha Klokan B
Luděk Michalík – Martin Bělohlávek, Petr Čech, František Jakubec, Ladislav Kurucz, Miroslav Plessl, Jaroslav Procházka, Martin Suchý, Martin Vlasák, Jan Vlček, Radek Zlatník vs Tomáš Bezstarosti – Petr Heráň, Marek Hrabák, Tomáš Klupsa, Ladislav Kratochvíl, Petr Kujal, Jan Pohnán, Jakub Sainer
18. Martin Bělohlávek
42., 59. František Jakubec
29. Petr Heráň
20. 9. 10 19:30 MIKU1 H S Praha Klokan B Akta - rez 3. 4:7 (1:4)
Krásný zápas ve výborném tempu. Radost se dívat. Petr Češka, Tomáš Spousta
H S Praha Klokan B Akta - rez
Pavel Pitner – Marek Hrabák, Tomáš Klupsa, Ladislav Kratochvíl, Petr Kujal, Jan Pohnán vs Martin Prokeš – Petr Farář, Jiří Hanáček, Ladislav Jančí, Jiří Kleisl, Petr Michal, Tomáš Michal, Martin Toupal