Čt 2.9.10 17:00 HANSP Kehar club VET Podolka FC VET   (VL4C)
Čt 2.9.10 18:15 HANSP Koliba F.C.V. Ortopedie   (SVL1A)
Čt 2.9.10 19:30 HANSP Indiana Team Sorry FC   (HL6E)
Čt 21.10.10 18:15 MIKU3 Nejistá sezóna SUP Traktor Humus SUP A   (SVL2B)
Čt 21.10.10 19:30 MIKU3 1.FP Praha Dynamit Baterie A   (HL5E)
Čt 21.10.10 20:45 MIKU3 Yamato Day 02 J.R.Club A   (HL5E)

6. 12. 10 18:15 MIKU3 Deko Trops 1.SK 11. 6:10 (1:5)
Velice férové utkání, kde více ze hry měli hosté, ale domácí měli více gólových příležitostí. Ty však ve většině případů zneškodnil vynikající gólman hostů. Radek Zubatý, Karel Kolpek
Deko Trops 1.SK
Juraj Vojtíšek – Tomáš Hajner, Jan Janík, Ota Járka, Pavel Máj, Ladislav Obermajer ml., Petr Štěpán vs Filip UmanecDavid Bartek, Filip Bartek, Tomáš Benko, Jan Bezděk, Dominik Jánoš, Jan Rychetský
23. Dominik Jánoš
22. 11. 10 19:00 STER2 Trops 1.SK Rowdies HFC 10. 7:1 (3:1)
Utkání jednoznačného průběhu, především ve druhém poločase. Domácí lépe kombinovali a přesně zakončovali své akce, hosté se snažili prosadit bojovností. Hubert Prášek
Trops 1.SK Rowdies HFC
Pavel Krayzel – David Bartek, Tomáš Benko, Jan Bezděk, Dominik Jánoš, Josef Marc, Filip Vyhnal vs Jiří Janecký – Filip Fuchsa, Petr Havel, Luboš Laštovka, Tomáš Novotný, Michal Osvald, Richard Peer, David Šturma
3. Tomáš Benko
23., 36., 45. David Bartek
25., 40. Jan Bezděk
37. Josef Marc
20. David Šturma
11. 11. 10 20:45 MIKU1 Holosmetky FC A Trops 1.SK 9. 3:3 (2:1)
12. minut hry nabídlo hezký bojovný fotbal se šancemi na obou stranách. První střela na branku se ujala. Trefil se prvoligový fotbalista David Bartek. Zápas nakonec skončil spravedlivou remízou 3:3. Vít Zukal, Jiří Sehnoutka
Holosmetky FC A Trops 1.SK
Jaroslav BelladaVáclav Bellada, Jakub Čihák, Patrik Laibl, Stanislav Mařík, Martin Roman, Petr Tichý, Jiří Tomek, Václav Vrbický vs Filip Bartek – David Bartek, Tomáš Benko, Jan Bezděk, Dominik Jánoš, Josef Marc, Jan Rychetský, Filip Umanec
14., 30. Petr Tichý
50. Martin Roman
12. David Bartek
42. Dominik Jánoš
60. Josef Marc
3. 11. 10 19:00 P3 Trops 1.SK Důchodci 8. 3:4 (1:3)
Domácí vstoupili do zápasu vlažně a nezvládli začátek utkání, což rozhodlo. Jinak zápas vysoké úrovně s prvky futsalu - vysoké tempo, individuální výkony, pěkné góly! Jan Kriesman, Štefan Klíma
Trops 1.SK Důchodci
Jan Severa – David Bartek, Jan Bezděk, Dominik Jánoš, Josef Marc, Jan Rychetský, Filip Umanec vs Martin Píša – Tomáš Čelůstka, Stéphane Hoareau, Petr Hübsch, Michal Kalát, Petr Musil, Miroslav Novák, Roman Strnad, Vít Svoboda, Lukáš Žák
26., 55. David Bartek
36. Jan Rychetský
3., 6. Stéphane Hoareau
17. Miroslav Novák
51. Tomáš Čelůstka
27. 10. 10 19:30 MIKU2 Gepard AFC Trops 1.SK 7. 6:10 (1:4)
Pěkné utkání nahoru dolů. Hosté zvolili taktiku brejků, což se jim vyplatilo. Domácí brankář dělal hrubé chyby.
Gepard AFC Trops 1.SK
Bohumil Kotěšovský – Tomáš Jirásek, Karel Kukla, Tomáš Kynčl, Daniel Reiter, Petr Rosenkranz, Tomáš Turek, Jan Zápotočný vs Jan Severa – David Bartek, Tomáš Benko, Jan Bezděk, Adam Coufal, Josef Marc, Jan Rychetský
59. Jan Bezděk
24. 10. 10 12:30 zzZARUB Trops 1.SK Sananim FC A 6. 3:6 (1:2)
Utkání dobré úrovně, zajímavého průběhu. Trops po celý zápas více útočil, hráči Sananimu dobře bránili a z protiútoků sázeli gól za gólem.
Trops 1.SK Sananim FC A
Filip Umanec – Tomáš Benko, Jan Bezděk, Josef Marc, Jan Rychetský, Petr Skopec vs Marek Sucharda – Tomáš Dojava, Petr Jech, Petr Karel, Jan Kočí, David Pechar, Petr Pechar, Radim Šebestík, Jiří Siňar, Miroslav Steiger, Jiří Vildman, Daniel Zeman
18. Jan Rychetský
59. Petr Skopec
35 Filip Umanec 4., 45. David Pechar
24. Jan Kočí
31., 33. Radim Šebestík
43. OG
14. 10. 10 18:15 MIKU3 H S Praha Klokan B Trops 1.SK 5. 3:8 (2:2)
Utkání začalo s převahou domácích, kteří vedli už 2:0. Do poločasu však hosté vyrovnali a ačkoli byli bez střídání, ve druhé půli soupeře převálcovali.
H S Praha Klokan B Trops 1.SK
Pavel Pitner – Petr Heráň, Marek Hrabák, Tomáš Klupsa, Ladislav Kratochvíl, Daniel Palma, Jan Pohnán, Petr Štáf ml. vs Jan Severa – Filip Bartek, Jan Bezděk, Josef Hejný, Josef Marc, Jan Rychetský, Petr Skopec
4. Ladislav Kratochvíl
20. Petr Štáf ml.
34. Daniel Palma
23. Petr Skopec
24., 39., 44., 57., 58. Josef Marc
50., 53. Jan Bezděk
10. 10. 10 12:30 zzZARUB Trops 1.SK Sparta Pankrác 4. 4:3 (1:0)
Nadprůměrné utkání s vyrovnaným průběhem. Hostům nepomohl ani hattrick Dufka, Trops byli o gól šťastnější. Trnka
Trops 1.SK Sparta Pankrác
Jan Severa – David Bartek, Filip Bartek, Jan Bezděk, Jaroslav Procházka, Petr Skopec vs Jaroslav Příbrský – Pavel Dufek, Lukáš Kotrba, Imad Malý, Martin Matějka, Martin Vlček, Karel Zeman
14., 55. Jan Bezděk
32., 57. David Bartek
31., 35., 37. Pavel Dufek 56. Martin Matějka
20. 9. 10 20:15 P3 Borek hodinářství 1.FC Trops 1.SK 3. 5:3 (1:3)
Hosté vyhráli půli díky hattricku Barteka. Po poločase se přece jen projevilo, že hráli bez střídání a s náhradním gólmanem. David Nekvasil, Jaroslav Žára
Borek hodinářství 1.FC Trops 1.SK
Luděk Michalík – Petr Čech, Ladislav Kurucz, Miroslav Plessl, Jaroslav Procházka, Martin Suchý, Martin Vlasák, Jan Vlček, Radek Zlatník vs Filip Umanec – David Bartek, Tomáš Benko, Josef Marc, Petr Pecinovský, Jan Rychetský, Petr Skopec, Filip Vyhnal
12. Jan Vlček
31., 39. Radek Zlatník
37. Ladislav Kurucz
38. Petr Čech
18., 25., 29. David Bartek
16. 9. 10 16:30 zzZARUB Trops 1.SK Kings FC 2. 2:5 (1:1)
Do poločasu nerozhodné utkání obrátilo ve svůj prospěch mužstvo Kings FC Husák,Barkman
Trops 1.SK Kings FC
Pavel Krayzel – David Bartek, Tomáš Benko, Josef Hejný, Petr Pecinovský, Jan Rychetský vs Tomáš Zach – Martin Bendák, Jan David, Jan Falc, Jan Novák, Jiří Pivoňka, Petr Potoček, Lukáš Vajner, Jan Vodička Novák
29. David Bartek
56. Petr Pecinovský
6., 53. Jan Vodička Novák
37., 38. Jiří Pivoňka
56. Lukáš Vajner
6. 9. 10 20:45 MIKU1 Akta - rez Trops 1.SK 1. 6:2 (1:1)
Rychlé utkání rozhodli domácí ve druhém poločase,když začali hostům docházet síly.