Po 4.10.10 20:15 P1 Santa Dominica Resident Harrachov   (HL3A)
Pá 15.10.10 19:00 P1 Žlutá křídla Hell´s boys   (HL5F)
Pá 15.10.10 20:15 P1 Resident Harrachov 4 TD Ala Bundy A   (HL3A)

1. 12. 10 20:15 P1 Petrohradská BFK A Berlínští lvi 11. 3:2 (2:2)
Jiří Bukovanský – Tomáš Birma, Milan Maskaluk, Martin Procházka, Tomáš Procházka, Jakub Rajniš vs Jiří Rattay – Jan Davídek, Tomáš Jurčík, Lukáš Krátký, František Najman, Václav Najman, Petr Nekola, Michal Poláček, Jiří Suchánek, Karel Toman, Ondřej Vdovjak, Zdeněk Vosmík
10., 40. OG
6. Jan Davídek
11. Petr Nekola
24. 11. 10 19:00 P1 Pajzovna FC Petrohradská BFK A 10. 1:2 (0:1)
Hosté se dostali vlastním gólem do vedení, ale Pajzovna hned po přestávce vyrovnala a následně si vynutila převahu. Petrohradská se ale ubránila a sama z brejku rozhodla o výsledku. Hruška
Pajzovna FC Petrohradská BFK A
Martin Blažek – Roman Graf, Marek Jelínek, Jan Jirec, Martin Kamarýt, Filip Konětopský, Lukáš Lefler, David Světlík, Michal Valent, Tomáš Vodsloň vs Jiří Bukovanský – Tomáš Birma, Jan Kotšmíd, Milan Maskaluk, Martin Procházka, Tomáš Procházka, Jakub Rajniš
32. Lukáš Lefler 14. OG
47. Tomáš Birma
10. 11. 10 19:00 P1 Petrohradská BFK A Stará dáma 9. 3:5 (2:5)
Stará dáma začala jak mladá. Poté se chytili i domácí, což vyústilo ve výborné utkání bez faulů. Petr Burian, Jiří Petrla
Petrohradská BFK A Stará dáma
Jiří Bukovanský – Tomáš Birma, Jan Kotšmíd, Milan Maskaluk, Martin Procházka, Tomáš Procházka, Jakub Rajniš vs Pavel Kvapil – Ondřej Brusch, Milan Hanák, Tomáš Hanzlík, Vladimír Křelina, Tomáš Kvapil, Martin Veselý, Rostislav Vojtěch, Jan Vosátka
15. Tomáš Birma
25., 55. Jakub Rajniš
1. Ondřej Brusch
6. Rostislav Vojtěch
20., 29. Jan Vosátka
28. Vladimír Křelina
7. 11. 10 10:00 P3 Deportivo Estudiantil FC A Petrohradská BFK A 8. 0:6 (0:2)
Velmi slušně odehrané utkání s mnoha šancemi.
Deportivo Estudiantil FC A Petrohradská BFK A
Luis A. Padilla Mendoza – Javier Dario Acosta Serrano, Jose David Barrantes Alvarado, Jorge Mario Barrera Custodio, Andres Felipe Caballero, Miguel Santiago Lasso Alvear, Guillermo Sebastian Menendez, Giovanni Mina, Otoniel Salazar Moreno vs Jiří Bukovanský – Tomáš Birma, Jan Kotšmíd, Milan Maskaluk, Martin Procházka, Tomáš Procházka, Jakub Rajniš
13., 41., 56. Tomáš Birma
14. Tomáš Procházka
44. Jakub Rajniš
54. Jan Kotšmíd
20. 10. 10 19:00 P1 Borussia Bubeneč Petrohradská BFK A 7. 2:4 (0:2)
Velmi vyrovnané, bojové, ale poměrné čistě hrané utkání, navíc pohledné. Zápas rozhodly dva rychlé góly v úvodu, a výborný výkon brankáře PETROHRADSKÉ, na kterého útočníci BORUSSIE dokázali vyzrát až vyšachováním. Střely kryl bravurně.
Borussia Bubeneč Petrohradská BFK A
Jakub Mlejnek – Marek Mach, Petr Plášil, Michal Preisler, Pavel Radoš, Roman Venc vs Petr Votruba – Martin Kapucián, Jan Kotšmíd, Milan Maskaluk, Martin Procházka, Jakub Rajniš
38. Petr Plášil
51. Michal Preisler
3. Jakub Rajniš
18., 59. Martin Kapucián
49. Jan Kotšmíd
13. 10. 10 20:15 P1 Petrohradská BFK A Saens 1.FC A 6. 7:2 (1:0)
V první půli celkem vyrovnané utkání, ale po změně stran Petrohradská svého soupeře jasně přehrávala, o čemž svědčí i výsledné skóre. Tomáš Kováč, Lukáš Novák
Petrohradská BFK A Saens 1.FC A
Jiří Bukovanský – Tomáš Birma, Martin Kapucián, Jan Kotšmíd, Milan Maskaluk, Martin Procházka, Tomáš Procházka, Jakub Rajniš vs Pavel Strazzer – Florin Badea, Jan Chaloupka, Roman Forejt, Andrei Gutan, Antonín Jandus, Patrik Jandus, Jakub Němec, Miroslav Weiner
30. Martin Kapucián
34. Jan Kotšmíd
38., 42., 56., 59. Tomáš Birma
54. OG
35., 57. Florin Badea 15. Roman Forejt
6. 10. 10 19:00 P1 Betl K.F.K. B Petrohradská BFK A 5. 1:2 (1:2)
V prvním poločase vyrovnaný zápas, ve kterém hosté využili více šancí než soupeř. Po přestávce Betl tlačil, ale gól nevstřelil. Trnka
Betl K.F.K. B Petrohradská BFK A
Vít Klupák – Patrik Balej, Tomáš Čedík, Petr Cízner, Martin Dolanský, David Dyba, David Filip, Jan Lutr, Petr Wiesner vs Jiří Bukovanský – Martin Kapucián, Jan Kotšmíd, Milan Maskaluk, Martin Procházka, Tomáš Procházka, Jakub Rajniš
25. Patrik Balej 11. Martin Procházka
23. Jakub Rajniš
29. 9. 10 19:00 P3 Lucián FC A Petrohradská BFK A 1. 2:2 (2:1)
Lucián byl po většinu času fotbalovějším týmem a zaslouženě vedl. Štěstí se od něj odvrátilo v závěru, kdy jeho nejlepší hráč Cába neproměnil penaltu a z protiútoku hosté šťastně vyrovnali. Jiří Malý
Lucián FC A Petrohradská BFK A
David Pypenko – Jiří Birhanzl, Filip Cába, Pavel Hašek, Čestmír Pavlásek, Karel Pavlišín, Jan Prošvic, Tomáš Trnka, Luboš Vaculík, Josef Vávra, Radek Votava vs Jiří Bukovanský – Martin Kapucián, Jan Kotšmíd, Milan Maskaluk, Martin Procházka, Tomáš Procházka, Jakub Rajniš
2., 27. Filip Cába 25. Martin Kapucián
57. Jakub Rajniš
22. 9. 10 19:00 P1 Petrohradská BFK A GFC Regent A 4. 1:3 (1:0)
V prvním poločase byli domácí lepší a zaslouženě vedli. Neměli však hráče na střídání a to se jim ve druhé půli vymstilo. Hosté vyhráli zaslouženě.
Petrohradská BFK A GFC Regent A
Jiří Bukovanský – Martin Kapucián, Milan Maskaluk, Vladimír Pavel, Martin Procházka, Jakub Rajniš vs Petr Vinš – Rostislav Frolka, Libor Kopecký, Lukáš Krupička, Martin Lančarič, Jan Maršíček, Zbyněk Pláteník, Matouš Rous, Bohuslav Staněk, Radomír Staněk
17. Martin Kapucián 46 Martin Kapucián 35. Rostislav Frolka
38. Bohuslav Staněk
46. Lukáš Krupička
15. 9. 10 19:00 P1 Kbelské vosy A Petrohradská BFK A 3. 2:2 (1:1)
Pohledný,kombinačně vyrovnaný zápas,kde byla remíza jasná už od prvních minut. Kohout,Jára
Kbelské vosy A Petrohradská BFK A
Tomáš Haniak – Martin Dolejš, Vladimír Dolejš, Michael Franc, Jiří Lustik, Lukáš Mejsnar, Václav Pavlík vs Martin Kapucián – Jiří Bukovanský, Lukáš Králík, Milan Maskaluk, Vladimír Pavel, Martin Procházka, Tomáš Procházka
22. Martin Dolejš
39. Jiří Lustik
21. Martin Procházka
51. Lukáš Králík
8. 9. 10 19:00 P1 Petrohradská BFK A Eden 1999 2. 1:3 (1:1)
Zpočátku velmi neurovnaná hra, hráči ztráceli míče a vázla i střelba. Ve druhé půli rozhodl větší důraz Edenu v koncovce. Michal Antonický, Pavel Řezáč