10. Tycho de Brahe FC A 11 2 2 7 31:46 6

Ne 17.10.10 18:45 zzNOVOB S.T.R.U.P. Letňany BD   (HL5G)
Ne 17.10.10 20:00 zzNOVOB Hustec Jednota Košík   (HL5H)
Ne 7.11.10 12:30 TEMPO JH Penélope Cruz   (HL5H)
Ne 7.11.10 13:45 TEMPO Bohemia Roztyly NeReal Žižkov FC   (HL3D)
Ne 21.11.10 18:45 P1 Orange Predators A Spirit bar FC B   (HL4E)
Ne 21.11.10 20:00 P1 United clans Úderka Žižkov junioři   (HL3D)

11. 12. 10 13:45 DEKAN Mystique Dynamo CF Integrita Jinonice 11. 12:1 (5:0)
Zejména první poločas nebyl zdaleka tak jednoznačný, ale domácí měli ve svém dresu neudržitelného Lampíra, který prakticky sám rozhodl o skóre první půle. Ve druhé se již dohrávalo v naprosto uvolněné atmosféře, hosté úplně rezignovali.
Mystique Dynamo CF Integrita Jinonice
Adam Hild – Michal Burda, Michal Lampír, Jan Lenz, Jakub Mandelíček, Ladislav Nový vs Jan Kalaš – Jan Beneš, Pavel Beránek, Jan Hrabě, Jan Kotrč, Jan Matějka, Dominik Šaržík, David Tampier
11., 13., 22., 33., 35., 60. Michal Lampír
16., 57. Jan Lenz
28., 32., 50., 55. Michal Burda
34. Jan Kotrč
27. 11. 10 12:30 P2 Integrita Jinonice Kumpáni 10. 2:5 (2:1)
V první půli byla lepší Integrita a zaslouženě vedla. Jenže pak se Kumpáni rozehráli... Ondřej Bílý, Pavel Skořepa
Integrita Jinonice Kumpáni
Jan Kalaš – Jan Bartoň, Jan Beneš, Pavel Beránek, Jaroslav Dejl, Pavel Endršt, Jan Hrabě, Jan Kotrč, Josef Kutil, Jan Matějka, Jan Meissner, David Tampier vs František Hubr – Jiří Hail, Jan Hodík, Ondřej Koucký, Radek Tesař, Michal Vašek, Tomáš Vlasák, Robert Zedník
5. Jan Beneš
11. Josef Kutil
17. Radek Tesař
43. Robert Zedník
45., 57. Ondřej Koucký
48. Michal Vašek
20. 11. 10 12:30 P2 Inter Ohradní Integrita Jinonice 9. 8:2 (3:0)
Pěkné utkání, lepší INTER OHRADNÍ se prosazoval postupně. Oba týmy hrály slušně. Zbyněk Zykmund, Petr Bureš
Inter Ohradní Integrita Jinonice
Martin Votava – Martin Gregor, Jan Hrbáček, Filip Reinoso, Ondřej Šebela, Jan Skuhravý, Vladimír Teplan, Filip Turek, Tomáš Zeman vs Jan Kalaš – Jan Bartoň, Jan Beneš, Pavel Beránek, Jan Hrabě, Jan Kotrč, Josef Kutil, Jan Matějka, David Tampier, Jaroslav Vik
6., 27., 32., 39. Ondřej Šebela
28., 47. Jan Skuhravý
59. Filip Turek
49 Jan Skuhravý 45. OG
53., 57. Jan Beneš
49. Josef Kutil
6. 11. 10 10:00 TEMPO Integrita Jinonice Tycho de Brahe FC A 8. 8:5 (4:3)
Ve čtyřicáté deváté minutě provedena konfrontace všech hráčů Integrity Jinonice na žádost kapitána Tycho de Brahe. Vše v pořádku.

Mládí v dresu Integrity se naplno prosadilo až po změně stran. První poločas drželi hosté krok, domácí byli zbytečně podráždění.
Integrita Jinonice Tycho de Brahe FC A
Jan Kalaš – Jan Bartoň, Jan Beneš, Jan Hrabě, Jan Kotrč, Jan Meissner, Dominik Šaržík vs Oldřich Januška – Zdeněk Dočekal, Václav Jetel, Václav Makara, Jiří Matzner, Aleš Netolický, Jan Oplt, Josef Oplt
55. Jan Oplt
23. 10. 10 13:45 P1 Integrita Jinonice Démoni 7. 5:5 (2:2)
Oboustranně technický fotbal ve svižném tempu. Nakonec spravedlivá remíza. David Průša, Radek Melhem
Integrita Jinonice Démoni
Jan Kalaš – Jan Bartoň, Jan Beneš, Pavel Beránek, Jan Hrabě, Jan Kotrč, Jan Matějka, Dominik Šaržík, Jaroslav Vik vs Karel Smrž – Václav Černý, Pavel Drápal, Jan Hartig, Petr Machanský, Filip Machulka, Stanislav Petroušek, Zdeněk Sváta
40. Pavel Drápal
16. 10. 10 08:45 zzNOVOB Kapr tým 86 B Integrita Jinonice 6. 2:0 (0:0)
Velmi kvalitní zápas bez faulů, balon lítal od nohy, krása pohledět. Vypadalo to na dělbu bodů, ale zlomovou se stala chyba gólmana hostí, když se nepochopitelně snažil hrát nohou odkop přes celé hřiště. Radek Mencl, Milan Krch
Kapr tým 86 B Integrita Jinonice
Tomáš Plevka – František Adamec, Martin Hyža, Tomáš Mihal, Robert Oršulík, Jan Tůma vs Jan Kalaš – Jan Beneš, Pavel Beránek, Jan Kotrč, Josef Kutil, Jan Matějka, Jan Meissner
44., 59. František Adamec
9. 10. 10 13:45 zzNOVOB Integrita Jinonice Výtržník HFC 5. 0:3 (0:0)
Vyrovnané utkání, rozhodla lepší koncovka hostů. Tomáš Erben, Martin Mráz
Integrita Jinonice Výtržník HFC
Jan Kalaš – Jan Bartoň, Pavel Beránek, Jan Hrabě, Jan Kotrč, Jan Matějka, Dominik Šaržík vs Lukas Tománek – Jan Jakší, Pavel Libecajt, Václav Posch, Tomáš Rálek, Filip Šmídek, Petr Švehla, Lukáš Vala
32. Lukáš Vala
34. Jan Jakší
55. Tomáš Rálek
2. 10. 10 13:45 P3 Banana Chiquíta Integrita Jinonice 4. 3:2 (1:2)
Vyrovnaný zápas rozhodla individuální akce v závěru. Pavel Vojta, Miroslav Haldina
Banana Chiquíta Integrita Jinonice
František Kouba – Jakub Erber, Jiří Mlčkovský, Hynek Mrázek, Ondřej Petrželka, Tomáš Rieger, Petr Šindelář, Lukáš Sýkora, Jan Zelenka vs Jan Kalaš – Jan Bartoň, Jan Beneš, Pavel Beránek, Jan Hrabě, Jan Kotrč, Josef Kutil, Jan Matějka, Jaroslav Vik
13. Lukáš Sýkora
37. Hynek Mrázek
52. Jan Zelenka
2. Jan Beneš
14. Jan Matějka
17. Jan Beneš
25. 9. 10 12:30 HANSP Integrita Jinonice Noční dravci 3. 2:6 (0:3)
Domácí měli zpočátku výraznou převahu, ale pravidelně troskotali na skvěle chytajícím gólmanovi Dravců. Jejich soupeř naopak z první výraznější šance skóroval, vedení rychle navýšil a výsledek už nepustil. Integrita vzadu příliš chybovala a to se na této úrovni prostě trestá. Rychlé, technické utkání, které by se rozhodně neztratilo ani o ligu dvě výš. Kamil Nezval, Rosenberger
Integrita Jinonice Noční dravci
Jan Kalaš – Jan Bartoň, Jan Beneš, Pavel Beránek, Jan Hrabě, Jan Kotrč, Josef Kutil, Jan Matějka, Dominik Šaržík vs Martin Harag – Martin Bejček, Robert Gruber, Libor Petrák, Patrik Pillmann, Martin Plecháček, Petr Satýnek, David Ševčík, Jan Šlapánek, Filip Uhlíř, Pavel Valášek
35., 40. Jan Beneš 56 Dominik Šaržík 10. Robert Gruber
13., 19., 49. Jan Šlapánek
32. Martin Bejček
52. Patrik Pillmann
19. 9. 10 12:30 ZAK Sokol Vysočany C Integrita Jinonice 2. 0:2 (0:1)
Vyrovnané utkání,pouze s jedním střelcem,který o zápasu rozhodl hned po přestávce. Český,Tuček
Sokol Vysočany C Integrita Jinonice
Michal Kazda – Petr Bakos, Martin Boháček, Jindřich Hlaváček, Tomáš Kočí, Petr Kubát, Martin Vaňourek vs Jan Kalaš – Jan Bartoň, Jan Beneš, Pavel Beránek, Jan Hrabě, Jan Kotrč
30., 46. Jan Hrabě
11. 9. 10 15:00 TEMPO Integrita Jinonice Hustlaz Pimpz 1. 3:6 (2:2)
Vyrovnané utkání. Jan Bulíček, Vojtěch Bulíček
Integrita Jinonice Hustlaz Pimpz
Jan Kalaš – Jan Bartoň, Jan Beneš, Pavel Beránek, Jaroslav Dejl, Jan Kotrč, Josef Kutil, Jan Matějka vs Richard Claudio Mehrle – Petr Brejcha, Martin Fuka, Pavel Kaše, Martin Kodera, Libor Komárek, Roman Rébl, Karel Šíp, Petr Yilma