St 3.11.10 19:00 P1 Benda 1964 OFC VET Manchester United V   (VL3B)
St 3.11.10 20:15 P1 Pajzovna FC Saens 1.FC A   (HL3C)
St 17.11.10 19:00 P1 Parta z Jarova VET Benda 1964 OFC VET   (VL3B)
St 17.11.10 20:15 P1 Bakera Kehar Club FC   (HL3B)

3. 12. 10 18:15 BECH Scarface AC Libeň SK A 11. 2:6 (2:2)
Velmi pěkné utkání. Po brankově vyrovnané první půli se v té druhé střelecky prosazovali již pouze hosté.
Scarface AC Libeň SK A
Roman Procházka – Štěpán Gregor, Jiří Kohout, Lukáš Kunt, Karel Němeček, Martin Plevka, Jan Samec, Jiří Samec vs Jaroslav Matějka – Pavel Čtvrtečka, Petr Harzer, Pavel Mančař, Pavel Matyáš, Tomáš Minarovič, Jiří Písek, David Řezáč, Petr Řezníček
48. Petr Řezníček
19. 11. 10 19:15 ZAK Efficenza AC Scarface AC 10. 1:3 (1:0)
Utkání se hrálo v průměrném tempu. Vítěz vyhrál zaslouženě. Michal Steinbauer, Rolando Pitti ml.
Efficenza AC Scarface AC
Marek Ďuriník – Kamil Bouzid, Jiří Ditter, Jan Hanzal, Michal Lipovský, Michal Němec, Martin Pobuda, Ondřej Smoček, Jiří Tlamsa vs Roman Procházka – Štěpán Gregor, Lukáš Kunt, Karel Němeček, Martin Plevka, Jan Samec, Jiří Samec, Richard Valoušek
12. Jan Hanzal 31. Jiří Samec
32. Štěpán Gregor
49. Richard Valoušek
12. 11. 10 19:30 DEKAN Scarface AC Devils of Resslovka 9. 11:0 (4:0)
Do 15. minuty vyrovnané utkání, jenže pak se nechal za oplácení zbytečně vyloučit jeden z hráčů Resslovky a až dokonce už se hrálo jen na jednu branku. Zdeněk Dítě, Štěpán Podaný
Scarface AC Devils of Resslovka
Roman Procházka – Ladislav Beránek, Štěpán Gregor, Lukáš Kunt, Karel Němeček, Martin Plevka, Jan Samec, Jiří Samec, Richard Valoušek vs Marek Poláček – Libor Foldyna, Roman Meixner, Tomáš Přerost, Martin Šmaus, Lukáš Tichý, Lukáš Urban, Tomáš Urban, Roman Vinař
15. Martin Šmaus
5. 11. 10 20:15 P3 Améby AFC A Scarface AC 8. 1:7 (1:3)
Převaha hostů byla viditelná od začátku utkání a proto zcela zaslouženě zvítězili.
Améby AFC A Scarface AC
Michal Šorf – Filip Mikeš, Oldřich Růžička, David Rybín, Jan Šípek, David Šmída, Pavel Voska vs Roman Procházka – Ladislav Beránek, Štěpán Gregor, Lukáš Kunt, Ondřej Kysela, Karel Němeček, Jan Samec, Richard Valoušek
10. David Šmída 9., 28. Jan Samec
13., 49. Štěpán Gregor
36., 53., 57. Ladislav Beránek
22. 10. 10 19:30 zzPODVI Scarface AC Ústavan 01 KK 7. 2:1 (2:1)
Vše podstatné se událo v poslední desetiminutovce prvního poločasu. Poté, co famózní gólman hostů likvidoval jednu šanci za druhou, udeřil naprosto nečekaně hostující Straka. Ale místo toho, aby si Ústavan náskok pohlídal alespoň do půle, naprosto nepochopitelně chyboval a dva slepené góly domácích zcela změnily rozložení sil do druhé půle. Ta byla již naprosto vyrovnaná a žádnou branku nepřinesla. Vzhledem k jasné převaze domácích z první půle je jejich výhra zasloužená.
Scarface AC Ústavan 01 KK
Roman Procházka – Ladislav Beránek, Štěpán Gregor, Lukáš Kunt, Ondřej Kysela, Karel Němeček, Martin Plevka, Jan Samec, Richard Valoušek vs Ondřej Mates – Michal Bočan, Jindřich Fornůsek, Michal Hudec, Jakub Marianovský, Martin Mates, David Straka, Petr Tesař
27. Ladislav Beránek
28. Lukáš Kunt
22 Roman Procházka 22. David Straka 28. David Straka
15. 10. 10 20:15 P3 Torpédo Hulín FC Scarface AC 6. 1:3 (0:2)
Aktivnější hosté byli důraznější, lépe kombinovali a zaslouženě vyhráli.
Torpédo Hulín FC Scarface AC
Petr Valenta – František David, Miroslav Forman, Jan Fujáček, Petr Jahn, Petr Levora, Jan Pucherna vs Roman Procházka – Ladislav Beránek, Štěpán Gregor, Lukáš Kunt, Ondřej Kysela, Karel Němeček, Martin Plevka, Jan Samec, Jiří Samec, Richard Valoušek
42. Petr Jahn 8. Martin Plevka
35. Ladislav Beránek
28. Martin Plevka
52. Lukáš Kunt
1. 10. 10 18:00 ZAK Scarface AC Hell´s boys 5. 3:1 (2:0)
Vyrovnaný zápas,ve kterém po dvou chybách v obraně týmu Hell´s Boys padly dvě branky a mužstvo Scarface AC tak bezpečně zvítězilo. Jiří Fallada, Václava Kodytková
Scarface AC Hell´s boys
Roman Procházka – Ladislav Beránek, Štěpán Gregor, Karel Němeček, Martin Plevka, Jiří Samec vs David Tonka – Karel Baško, Zdeněk Heller, Jan Hruška, Vladimír Janoušek, Zdeněk Janoušek, Peter Nemeshegyi, Václav Nykl, Tomáš Růžička
14. Martin Plevka
23. Ladislav Beránek
47. OG
56. Karel Baško
24. 9. 10 19:00 P1 Žlutá křídla Scarface AC 4. 1:2 (1:0)
Pěkné a rychlé utkání, až na to zakončení! Hosté šli více za vítězstvím a to rozhodlo. Evžen Trexler, Miroslav Weiner
Žlutá křídla Scarface AC
Jakub Fajfr – Radovan Chalupka, Ondřej Glazar, Jakub Kafka, Pavel Kumpán, Marek Mitáš, Tomáš Rousek, Martin Štefan, Martin Večl vs Roman Procházka – Štěpán Gregor, Ondřej Kysela, Karel Němeček, Martin Plevka, Jiří Samec, Richard Valoušek
20. Jakub Kafka 39. Richard Valoušek
52. Štěpán Gregor
17. 9. 10 18:15 zzNOVOB Real Prd Scarface AC 3. 4:4 (4:0)
První půle byla jasně v režii domácích. Ve druhé půli ale začali chybovat, čehož hosté využili k vyrovnání. Petr Melezínek, Petr Kočiřík
Real Prd Scarface AC
Jiří Tomášek – Antonín Bartoň, Jan Enökl, Petr Janoušek, Vladimír Kalous, Pavel Matoušek, Petr Matoušek, Libor Pokorný, Václav Tůma, Michal Volák vs Roman Procházka – Ladislav Beránek, Štěpán Gregor, Jiří Kohout, Karel Němeček, Jan Samec, Jiří Samec
5. Libor Pokorný
9., 13., 19. Vladimír Kalous
30 Vladimír Kalous 35., 47., 53. Jan Samec
56. Štěpán Gregor
57. Jan Samec
10. 9. 10 19:30 zzPODVI Scarface AC Pragoflora TJ 2. 6:1 (4:1)
Jednoznačné utkání, domácí zvítězili díky kombinační hře.
Scarface AC Pragoflora TJ
Roman Procházka – Ladislav Beránek, Štěpán Gregor, Jiří Kohout, Lukáš Kunt, Ondřej Kysela, Karel Němeček, Martin Plevka, Jan Samec, Jiří Samec vs Pavel Chlapec – Tomáš Bahník, David Černý, Robert Hůlek, Martin Konvalinka, Roman Kubíček, Miroslav Schnider, Jiří Záhora
18. Jan Samec
19., 33., 51. Štěpán Gregor
21. Jiří Kohout
28. Karel Němeček
5. Jiří Záhora 12. Miroslav Schnider
3. 9. 10 20:15 P2 Pivní balet Scarface AC 1. 2:3 (1:3)
Nervózní utkání, které v závěru málem vyvrcholilo hromadnou bitkou. Martin Morozovič, Petr Kolář
Pivní balet Scarface AC
David Poláček – Marek Böhm, Ludvík Mlch, Vít Petrák, Jan Pilát, Pavel Plas, Milan Procházka, David Riedl, Josef Soukup vs Roman Procházka – Ladislav Beránek, Štěpán Gregor, Jiří Kohout, Lukáš Kunt, Karel Němeček, Jan Samec, Jiří Samec