Po 20.9.10 18:15 MIKU1 Zelená liška VET A Cormoran FC   (VL2A)
Po 20.9.10 19:30 MIKU1 H S Praha Klokan B Akta - rez   (HL2A)
Po 20.9.10 20:45 MIKU1 Károv ZJ veteran Turman VET   (VL3A)
Po 11.10.10 18:15 MIKU1 Dřeváci Cormoran FC   (VL2A)
Po 11.10.10 19:30 MIKU1 Hells Bells 1.FC Viktorčin smích   (HL6C)
Po 11.10.10 20:45 MIKU1 Porter CF B H S Praha Klokan A   (HL1A)

1. 12. 10 19:15 METE1 Parta z Jarova VET Desperado VET 11. 4:4 (1:2)
Hlavně z důvodu velmi těžkého terénu vyrovnaný a bojovný zápas. Ozdobou obou týmů byli útočníci Duchek a Strouhal. Rudolf Bucha, Václav Rára
Parta z Jarova VET Desperado VET
Jiří Bukai – Petr Češka, Vojtěch Kramář, Petr Mitrovský, Martin Růžička, Tomáš Spousta, Petr Strouhal, Ladislav Štula, Pavel Třešňák, Vlastimil Zezula vs Marek Černý – Pavel Blažek, Petr Chlumecký, Miroslav Duchek, Aleš Jehlička, Václav Kaiser, Vladimír Lehký, Martin Routa, Vladimír Stibora
5., 42., 57. Petr Strouhal
39. Petr Mitrovský
7., 18., 50. Miroslav Duchek
33. Martin Routa
24. 11. 10 20:45 MIKU2 Čechie 12° Parta z Jarova VET 10. 2:1 (0:0)
Vyrovnané utkání, zvítězili šťastnější mužstvo. Čechie vyhrála větší zkušeností, pozorně bránila a vyrážela do brejků. Rozhodly dva góly mezi 45. a 49. minutou, Parta pak už stačila jen snížit. Martin Suchý, Petr Zouza
Čechie 12° Parta z Jarova VET
Ladislav Košťál – Karel Bednář, Jan Hruška, Luboš Kasa, Zdeněk Kuttler, Martin Půlpán, Richard Slaměník, Jiří Štróbl, Miroslav Trnka vs Jiří Bukai – Petr Češka, Vojtěch Kramář, Kostas Maceridis, Tomáš Mitrovský, Martin Růžička, Tomáš Spousta, Petr Strouhal, Pavel Třešňák, Vlastimil Zezula
45. OG
49. Richard Slaměník
53. Pavel Třešňák
17. 11. 10 19:00 P1 Parta z Jarova VET Benda 1964 OFC VET 9. 2:8 (1:2)
Hosté začali aktivně a hned v první minutě se ujali vedení. Parta za Jarova viděli chyby všude jinde než u sebe a vůbec se nedostala do hry. Richard Valoušek, Štěpán Gregor
Parta z Jarova VET Benda 1964 OFC VET
Petr Strouhal – Petr Češka, Michal Holub, Miloslav Kočí, Vojtěch Kramář, Kostas Maceridis, Petr Mitrovský, Tomáš Mitrovský, Martin Spousta, Tomáš Spousta, Pavel Třešňák, Vlastimil Zezula vs Přemysl Kubíček – Josef Březina, Pavel Hašek, Martin Listopad, Aleš Netolický, Martin Novotný, Michal Pína, Luboš Vaculík, Michael Vojtěchovský
60. Martin Novotný
3. 11. 10 20:15 P2 Balabuška Old TJ Parta z Jarova VET 8. 3:2 (0:2)
Poklidná hra bez rychlosti, domácí v druhé půli dokonale otočili výsledek. Tomáš Nosek, Václav Pabst
Balabuška Old TJ Parta z Jarova VET
Miloš Spurný – Karel Bouček, Jan Čech, Jaroslav Dvořáček, Jan Janata, Richard Lottring, Tomáš Sýkora vs Petr Strouhal – Petr Češka, Michal Holub, Miloslav Kočí, Vojtěch Kramář, Kostas Maceridis, Martin Spousta, Tomáš Spousta, Pavel Třešňák, Vlastimil Zezula
33. Karel Bouček
38., 58. Jan Janata
14., 17. Petr Češka
20. 10. 10 19:00 STER1 Parta z Jarova VET TuMPach 1.AC VET 7. 2:0 (1:0)
Domácí byli ve vyrovnaném utkání mírně lepší. Rozhodli dvěma góly v posledních minutách obou poločasů. Výhra je zasloužená.
Parta z Jarova VET TuMPach 1.AC VET
Petr Strouhal – Vojtěch Kramář, Kostas Maceridis, Petr Mitrovský, Martin Růžička, Martin Spousta, Ladislav Štula, Pavel Třešňák, Vlastimil Zezula vs Vít Brabec – Michael Rutar, Richard Šváb, Petr Tůma, Jan Vítek, Petr Zlámal
29. Vlastimil Zezula
59. Vojtěch Kramář
13. 10. 10 18:15 DEKAN Vršáci VET Parta z Jarova VET 6. 2:6 (1:4)
Domácí byli sice lepší, ale hosté stříleli branky. Petr Buchta
Vršáci VET Parta z Jarova VET
Tomáš Němec – Pavel Dík, Zdeněk Grůša st., Jiří Honců, Vladimír Horák, Lukáš Hůlka, Karel Jung, JIří Parýzek, Michal Zíma vs Jiří Bukai – Petr Češka, Miloslav Kočí, Petr Mitrovský, Tomáš Mitrovský, Martin Růžička, Martin Spousta, Tomáš Spousta, Petr Strouhal, Ladislav Štula, Vlastimil Zezula
22. Vladimír Horák
48. Zdeněk Grůša st.
14. Tomáš Spousta
18., 36. Petr Mitrovský
25., 53. Martin Spousta
30. Martin Růžička
6. 10. 10 19:00 P3 Parta z Jarova VET Rokoska VET A 5. 0:5 (0:0)
V poli vyrovnané utkání, ale branky stříleli pouze hosté, a tak zaslouženě zvítězili. Jakub Mandelíček, Jan Lenz
Parta z Jarova VET Rokoska VET A
Petr Strouhal – Petr Češka, Vojtěch Kramář, Kostas Maceridis, Petr Mitrovský, Tomáš Mitrovský, Martin Růžička, Martin Spousta, Tomáš Spousta, Ladislav Štula, Vlastimil Zezula vs Petr Louša – Karel Frankota, Roman Havel, Josef Hrubeš, Bohumil Hybeš, Marek Hybeš, Pavel Jelínek, Roman Kysilko, Alexander Najdenov, Miloš Niesner, Jan Šimek, Pavel Šnor, Petr Vydra
35. Miloš Niesner
53., 56. Petr Vydra
58., 59. Pavel Šnor
22. 9. 10 17:00 HANSP X-team Parta z Jarova VET 4. 0:1 (0:0)
Vyrovnané utkání rozhodla jedna individuální chyba a její chladnokrevné potrestání. Richard Mareš, Martin Šantrůček
X-team Parta z Jarova VET
Jan Mařík – Jan Bozděch, Petr Černík, Pavel Fiala, Michal Gertner, Petr Knap, Tomáš Krejčí, Jan Šarboch, Petr Svatoň vs Petr Strouhal – Petr Češka, Vojtěch Kramář, Petr Mitrovský, Martin Růžička, Martin Spousta, Tomáš Spousta, Ladislav Štula, Vlastimil Zezula
44. Vojtěch Kramář 32. Petr Mitrovský
14. 9. 10 16:30 zzBALK Manchester United V Parta z Jarova VET 3. 0:4 (0:1)
V první půli vyrovnané utkání rozhodla, jako už to ve veteránských kategoriích bývá, početnější lavička Party. Libor Šafránek, Duben
Manchester United V Parta z Jarova VET
Zdeněk Táborský – Jiří Exner, Dušan Kovařík, Ivan Kubík, Miroslav Rozporka, Václav Rybák vs Petr Strouhal – Petr Češka, Vojtěch Kramář, Petr Mitrovský, Tomáš Mitrovský, Martin Růžička, Tomáš Spousta, Ladislav Štula, Pavel Třešňák, Vlastimil Zezula
26. Vlastimil Zezula
41. Martin Růžička
56. Vojtěch Kramář
60. OG
8. 9. 10 17:00 DEKAN Parta z Jarova VET Felix club (seniors) 2. 3:3 (2:0)
Parta z Jarova dvakrát vedla o dvě branky, ale nakonec musela vzít za vděk remízou. Otta
Parta z Jarova VET Felix club (seniors)
Petr Strouhal – Petr Češka, Vojtěch Kramář, Petr Mitrovský, Martin Růžička, Martin Spousta, Tomáš Spousta, Ladislav Štula vs Oldřich Češek – Petr Kubíček, Milan Levrinc, Milan Musil, David Řezníček, František Šťasta, Petr Švonc
13., 44. Vojtěch Kramář
18. Tomáš Spousta
36. Milan Levrinc
46. David Řezníček
49. Petr Švonc
1. 9. 10 19:00 P3 Estudiantes VET B Parta z Jarova VET 1. 2:2 (0:2)
Oboustraně slušně vedené utkání, kde Estudiantes měli stále více ze hry, ale hosté chytrou hrou získali v prvním poločase dvoubrankové vedení. To však neuhájili a remíza je nakonec spravedlivá. Boris Kopečný, Ľubomír Prokop
Estudiantes VET B Parta z Jarova VET
Antonín Herzog – Miroslav Kalvas, Josef Krupička, David Nekvasil, Miloš Princ, Petr Walter, Vlastimil Zima vs Petr Strouhal – Petr Češka, Petr Mitrovský, Tomáš Mitrovský, Martin Němec, Martin Růžička, Martin Spousta, Tomáš Spousta, Ladislav Štula, Vlastimil Zezula