11. Vozovna Hloubětín B 11 2 1 8 25:51 5

Ne 3.10.10 10:00 STOD Talent Praha FC Laxní přístup   (HL7K)
Ne 3.10.10 11:15 STOD Deportivo Praga Dropa FC A   (HL7K)
Ne 3.10.10 12:30 STOD Stodůlecký piráti Metro AFK   (HL8R)
Ne 12.12.10 10:00 P2 PKD 2006 Hustec   (HL5H)
Ne 12.12.10 11:15 P2 Playboy team AC Tigers Kobylisy RL   (HL8R)
Ne 12.12.10 12:30 P2 M16 AC FC Květák   (HL7J)

11. 12. 10 12:30 zzNOVOB Vozovna Hloubětín B Devils of Zderaz 11. 3:6 (1:3)
Celý první a začátek druhého poločasu si hosté šli pevně a jasně za výhrou, ale poté, spokojeni s vedením, zlenivěli a začli nabízet soupeři šance. Nakonec však vedení v poklidu udrželi. Jan Novák, David Hübner
Vozovna Hloubětín B Devils of Zderaz
Martin Filipovič – Václav Huček, Richard Novák, Michal Patka, Michal Pour, Jan Přibyl vs Martin Dobřanský – Petr Balek, Jindřich Dobřanský st., Antonín Novotný, Miroslav Nýč, Dmitry Zimarev
11., 39. Jan Přibyl
56. Michal Pour
6., 35., 59. Dmitry Zimarev
18., 21. Petr Balek
37. Jindřich Dobřanský st.
27. 11. 10 15:00 BECH Atomový veverky A Vozovna Hloubětín B 10. 5:2 (3:2)
Jasné vítězství domácích. Roman Štefek, Petr Lukáč
Atomový veverky A Vozovna Hloubětín B
Marek Slezák – Michal Beitler, Roman Čech, Daniel Dusl, Roman Husek, Josef Kapek, Viktor Máchal, Jaroslav Sládek, Miroslav Sládek vs Tomáš Drábek – Václav Huček, Ladislav Kolář, Richard Novák, Michal Patka, Michal Pour, Jan Přibyl
10. Roman Husek
20., 25. Daniel Dusl
45. Michal Beitler
55. Josef Kapek
15. Richard Novák
22. Tomáš Drábek
20. 11. 10 12:30 ZAK Vozovna Hloubětín B 1.FC Lehovec 9. 0:4 (0:2)
Zasloužené vítězství 1.FC LEHOVEC, který byl více pohyblivějším a pohyblivějším týmem.
Vozovna Hloubětín B 1.FC Lehovec
Richard Novák – Martin Filipovič, Pavel Hladík, Václav Huček, Jakub Jančí, Michal Patka, Michal Pour, Jan Přibyl vs Jakub Neuwirth – Tomáš Baxa, Jakub Daněček, Lukáš Harviš, Jan Kohlbeck, David Kolman, Jakub Lukavský, Jan Macek, Petr Vršinský
4. Jakub Daněček
24. Petr Vršinský
49. Jan Kohlbeck
57. Lukáš Harviš
13. 11. 10 12:30 KBELY Kbelské vosy B Vozovna Hloubětín B 8. 3:4 (0:2)
Vozovna se zaslouženě po první půli ujala vedení 2:0. V půli druhé zvýšila na rozdíl tří gólů, domácí však snížili na rozdíl jediné branky, ale vyrovnat se jim už nepodařilo.
Kbelské vosy B Vozovna Hloubětín B
Jan Soukup – Lukáš Beneš, Vojtěch Češka, Miroslav Hulín, Tomáš Máchal, Michal Mejsnar, Marek Owsiany, Václav Pavlík, Marek Riant vs Martin Filipovič – Tomáš Drábek, Pavel Hladík, Václav Huček, Ladislav Kolář, Richard Novák, Jan Přibyl
38. Marek Riant
47. Vojtěch Češka
59. Lukáš Beneš
6. Tomáš Drábek
15., 42. Jan Přibyl
34. Václav Huček
6. 11. 10 12:30 DEKAN Vozovna Hloubětín B Fifty-two faders 7. 3:7 (2:5)
Zasloužená výhra hostů, kteří domácí celek v tomto zápase jasně přehráli. Petr Valenta, Marian Lukeš
Vozovna Hloubětín B Fifty-two faders
Martin Filipovič – Václav Huček, Ladislav Kolář, Richard Novák, Michal Patka, Jan Přibyl vs Tomáš Šťastný – Jiří Dušek, Tomáš Hudec, Jakub Milion, Jakub Nedvěd, Matyáš Neuwirth, Dominik Petr, Jakub Toušek
26. Jakub Toušek
23. 10. 10 12:30 P3 Hell Avalanche Vozovna Hloubětín B 6. 3:3 (3:1)
Vyrovnaný zápas s mnoha šancemi na obou stranách. Hrál se technický fotbal bez hrubých faulů. Václav Soukup, Martin Štoncner
Hell Avalanche Vozovna Hloubětín B
Richard Šťastný – Ondřej Fabián, Jiří Haramule, Petr Hozman, Robert Jungmann, Tomáš Špaček, Pavel Štědrý, Ondřej Tejnor, Martin Vostárek vs Martin Filipovič – Tomáš Drábek, Filip Hladík, Pavel Hladík, Václav Huček, Jakub Jančí, Ladislav Kolář, Richard Novák, Michal Patka, Michal Pour, Jan Přibyl
16. Jiří Haramule
18. Tomáš Špaček
27. Ondřej Tejnor
21., 39. Filip Hladík
57. Jan Přibyl
16. 10. 10 13:45 zzZARUB Torpedo Cannabis Vozovna Hloubětín B 5. 5:3 (3:0)
V 1. poločase bylo jednoznačně lepší TORPÉDO a zaslouženě vedlo 3:0. Po změně brankáře a tlaku VOZOVNY ale dvakrát v rychlém sledu inkasovalo a pak dost znervóznělo. VOZOVNA nadále tlačila, ale z branky se po breaku radovali domácí. Skóroval Vala, VOZOVNA pak ještě v závěru korigovala. Filip Fikejz, Lukáš Malina
Torpedo Cannabis Vozovna Hloubětín B
Lukáš Adam – Viktor Holubec, Jiří Krejčí, Milan Kurilla, Marek Mádr, Jozef Mišutka, Martin Motl, Milan Vala vs Richard Novák – Tomáš Drábek, Martin Filipovič, Filip Hladík, Pavel Hladík, Václav Huček, Jakub Jančí, Ladislav Kolář, Michal Patka, Jan Přibyl
37., 58. Filip Hladík
2. 10. 10 11:15 P2 Vozovna Hloubětín B Šnek FC B 4. 0:3 (0:0)
Zasloužené vítězství hostujícího celku, který dokázal využít svojí převahy až ve druhé půli. Jan Janovský, Lukáš Horváth
Vozovna Hloubětín B Šnek FC B
Richard NovákMartin Filipovič, Václav Huček, Ladislav Kolář, Jan Kučera, Jan Přibyl vs Miroslav Vaněk – Josef Budínský, Jan Holík, Miroslav Neubauer, Tomáš Nikodým, Pavel Potměšil, Petr Smoček
40., 54., 56. Josef Budínský
25. 9. 10 08:45 P2 Nulová šance Vozovna Hloubětín B 3. 4:1 (2:1)
Po vyrovnané první půli rozhodly rychlé brejky Nulové šance. Martin Vodka, Luboš Růžička
Nulová šance Vozovna Hloubětín B
Tomáš Axler – Leoš Buřval, Martin Dvořák, Filip Hartmann, Ladislav Malý, David Nekola, František Sojka, Michal Věchet vs Martin Filipovič – Tomáš Drábek, Filip Hladík, Pavel Hladík, Václav Huček, Jan Kučera, Richard Novák, Michal Patka, Jan Přibyl
8. Ladislav Malý
25. OG
38., 50. Martin Dvořák
23. Tomáš Drábek
18. 9. 10 11:15 P2 Vozovna Hloubětín B Stars beer 2. 3:0 (0:0)
Domácí měli vyrovnanější tým, zatímco u hostů rostla s časem únava. Rozhodlo se až v poslední čtvrthodince.
Vozovna Hloubětín B Stars beer
Martin Filipovič – Filip Hladík, Pavel Hladík, Václav Huček, Ladislav Kolář, Richard Novák, Michal Patka, Jan Přibyl vs Pavel Kratochvíl – Petr Havelka, Petr Kylbergr, Vít Mikulášek, Miroslav Novotný, Eduard Skramuský, Patrik Skramuský
46. Ladislav Kolář
50. Václav Huček
56. Michal Patka
11. 9. 10 10:00 P2 Kalich club Žižkov Vozovna Hloubětín B 1. 11:3 (4:2)
Parádní utkání, ve kterém to do čtyřicáté minuty vypadalo vyrovnaně. Ale hosté se za stavu 4:3 začali tlačit za vyrovnáním a to byla voda na mlýn domácích, kteří trestali téměř každou chybu v rozehrávce rychlým breakem. A i když brankář Vozovny dělal co mohl, debaklu se zabránit nepodařilo. Milan Šebek
Kalich club Žižkov Vozovna Hloubětín B
Jiří Ekrt – Tomáš Ekrt, David Geyer, Martin Grůša, Zdeněk Grůša st., Martin Kretík, Antonín Měchura, Petr Novotný, Viktor Tejček vs Martin Filipovič – Tomáš Drábek, Pavel Hladík, Václav Huček, Richard Novák, Michal Patka, Jan Přibyl
11., 29., 40., 43., 45. David Geyer
26., 43., 44., 49., 52. Zdeněk Grůša st.