So 30.10.10 08:45 DEKAN Čechie 12° SUP Houbaři   (SVL2A)
So 30.10.10 10:00 DEKAN Kumpáni VET Pralinky F.C.K.   (VL4C)
So 30.10.10 11:15 DEKAN Dirty Hell Brothers Vozovna Hloubětín A   (HL8L)

12. 12. 10 15:00 zzNOVOB Rokoska Dropa FC A 11. 0:6 k.
Domácí se k utkání nedostavili.
Rokoska Dropa FC A
vs Patrik Gregor – Martin Babička, Tomáš Luka, Jiří Ondráček, Martin Vávra
28. 11. 10 13:45 P3 Dropa FC A PRKA 10. 2:2 (0:1)
Pohledné utkání, Dropa vyrovnala dvěma slepenými góly v závěru. Vladimír Svoboda, Jiří Svoboda
Dropa FC A PRKA
Jan Horn – Martin Babička, Patrik Gregor, Jiří Juklíček, Tomáš Luka, Martin Vávra vs Antonín Vrána – Adria Ferrer, Maxime Gardie, Martin Šantrůček, Štěpán Šantrůček, Jan Tábořík, Lukáš Venclík, Marek Viták
50. Martin Vávra
52. Jiří Juklíček
17. Adria Ferrer
34. Maxime Gardie
21. 11. 10 16:15 P3 Old Mosquitos Dropa FC A 9. 0:3 (0:0)
V první půli vyrovnané utkání, pak začala Dropa proměňovat své šance. Pohledný a férový zápas. Jaroslav Novák, Martin Novák
Old Mosquitos Dropa FC A
Jan Ešner – Filip Cigánek, Richard Franěk, Filip Keller, Radek Opichal, Daniel Prosenc, Jiří Sedmík, František Slavíček, Oldřich Vacek vs Jan Horn – Martin Babička, Patrik Gregor, Jan Horák, Jiří Juklíček, Tomáš Luka, Jiří Ondráček, Martin Vávra
36. Jiří Ondráček
45., 48. Martin Vávra
7. 11. 10 20:30 BECH Dropa FC A Laxní přístup 8. 4:3 (1:3)
V utkání byl vidět krásný, rychlý a kombinační fotbal. V první půli dal hostující tým tři góly a vypadalo to na jasný zápas. Ale do druhé půle domácí tým vlétl a hosté předváděli laxní přístup jako mají v názvu klubu. Po dramatickém závěru domácí dokázali otočit skóre a zápas vyhráli. Lukáš Bady, Levan Bokeria
Dropa FC A Laxní přístup
Jan Horn – Martin Babička, Patrik Gregor, Jan Horák, Pavel Jančovič, Jiří Juklíček, Tomáš Luka, Jiří Ondráček, Martin Vávra vs David Šátek – Zdeněk Bajar, Pavel Hromádka, Tomáš Jirmásek, Tomáš Kodiš, Michal Krlín, Jiří Šafka, Radek Šén, Jan Široký, Michal Široký, Ondřej Zeman
28. Radek Šén
24. 10. 10 15:00 HOSTI Malvazinky 1.FC Dropa FC A 7. 3:1 (2:0)
Dobrý zápas v duchu fair play. Gabriel Hrubý, Róbert Hrubý
Malvazinky 1.FC Dropa FC A
Karel Rákosník – Benny Benkár, Tomáš Houdek, Filip Novotný, Daniel Pulchart, Pavel Rákosník, Jiří Šesták vs Jan Horn – Martin Babička, Patrik Gregor, Jan Horák, Pavel Jančovič, Jiří Juklíček, Tomáš Luka, Jiří Ondráček, Martin Vávra
5., 40. Tomáš Houdek
18. Benny Benkár
47. Jiří Ondráček
17. 10. 10 15:00 ZAK Dropa FC A Internazionale AC 6. 3:5 (2:2)
Po celý zápas měl tým Internazionale AC územní převahu, avšak soupeř dokázal v prvním poločase dvakrát skórovat z proti útoků. Po změně stran vzrostl tlak Internazionale AC a mužstvo Dropa FC již nestačil tlaku odolávat. I přes občasná okénka v defensivě, vyhrál ofensivně laděný kádr Internazionale AC naprosto zaslouženě. Jan Macek, Petr Vršinský
Dropa FC A Internazionale AC
Jan Horn – Patrik Gregor, Jan Horák, Pavel Jančovič, Jiří Juklíček, Tomáš Luka, Jiří Ondráček, Martin Vávra vs Oleg Ciumas – David Ambartsumyan, Alexander Feigin, Dejan Markovič, Yaroslav Mohylnyk, Ruslan Murzakanov, Rodion Nikitin, Nikolay Novgorodskiy, Denys Plietnikov, Oleg Shvedov
45. Ruslan Murzakanov
10. 10. 10 15:00 P2 Dropa FC A Vodka team FC 5. 1:5 (0:3)
Pěkné utkání se zaslouženou výhrou Vodka teamu, ovšem Dropa si takovou nakládačku nezasloužila - hráč Jirka byl ale střelecky naprosto nedostižitelný.
Dropa FC A Vodka team FC
Jan Horn – Martin Babička, Patrik Gregor, Jan Horák, Pavel Jančovič, Jiří Juklíček, Martin Vávra vs Milan Mráz – Tomáš Dvořák, Jan Foukner, Václav Jirka, Lukáš Prymus, Luboš Růžička, Ervín Schün, Jiří Souček, Karel Šukovský, Martin Vodka
53. Patrik Gregor 8., 24., 52., 56. Václav Jirka
22. Jan Foukner
42. Jiří Souček
3. 10. 10 11:15 STOD Deportivo Praga Dropa FC A 4. 4:2 (2:1)
Slušně hrané utkání, kde hostům tvořil hru jen jeden hráč a to na výhru nestačilo. Martin Filipovič, Robert Kopřiva
Deportivo Praga Dropa FC A
Luboš Vacek – František Albrecht, Tomáš Bruder, Jan Havlíček, Jakub Kosina, Oleg Martinec, Franci Mohorič, Vladimír Příbramský vs Jan Horn – Martin Babička, Patrik Gregor, Jan Horák, Pavel Jančovič, Jiří Juklíček, Tomáš Luka, Jiří Ondráček, Martin Vávra
4., 40. Jakub Kosina
28. Oleg Martinec
42. František Albrecht
26., 47. Jiří Ondráček 27. Martin Babička
18. 9. 10 13:45 P2 Dropa FC A All - in 3. 6:0 k.
Spravedlivé dělení bodů.
Dropa FC A All - in
Jan Horn – Martin Babička, Patrik Gregor, Jan Horák, Pavel Jančovič, Jiří Juklíček, Tomáš Luka, Jiří Ondráček, Martin Vávra vs Petr Čejka – Martin Jenšík, David Louda, Miroslav Nosek, Lukáš Srb, Kamil Srb ml., Petr Suk
32. Jan Horák
33. Jiří Ondráček
51., 56. Lukáš Srb
12. 9. 10 12:30 ZAK Target FC Dropa FC A 2. 2:0 (1:0)
Vyrovnané utkání, kterému by více slušela remíza. Petr Orlowski, Daniel Kopic
Target FC Dropa FC A
Michal Pacas – Petr Bulín, David Haštaba, David Hušek, Vojtěch Mikeš, Marek Olos, Ladislav Rada vs Jan Horn – Patrik Gregor, Pavel Jančovič, Jiří Juklíček, Tomáš Luka, Jiří Ondráček, Martin Vávra
17. Vojtěch Mikeš
35. Marek Olos
5. 9. 10 11:15 P2 Dropa FC A Talent Praha FC 1. 2:1 (1:0)
Zcela vyrovnané utkání. Dropa se ujala vedení po střelbě z patnácti metrů, kdy Vávra fantasticky vymetl šibenici. Druhý gól po poločase přidal Juklíček na 2:0. Hra se začala kouskovat po serii faulů a zasloužené snížení zařídil Holinka. Pěkné utkání bez problémů, kterému by víc slušela remíza. V poslední minutě měli hosté ještě standartku, kterou ale vychytal gólman. Oba gólmani podali skvělý výkon. Bravo! Martin Pivoňka, Robert Sýkora
Dropa FC A Talent Praha FC
Jan Horn – Martin Babička, Patrik Gregor, Pavel Jančovič, Jiří Juklíček, Tomáš Luka, Jiří Ondráček, Martin Vávra vs Martin Holovský – Zdeněk Franta, Jiří Geisler, Petr Hejkal, Jaroslav Hojer, Dominik Holinka, Lukáš Holoubek, Josef Holovský, Tomáš Kynčl, Jan Skalický, Jan Štangel, Adam Stuchel, Petr Žaloudek