Ne 12.9.10 17:30 METE1 Sportbar ZIPO R.I.P. A   (HL5I)
Ne 12.9.10 18:45 METE1 Sebranka FC B Hattrick Prosek FC   (HL7I)
So 13.11.10 11:15 KBELY Koliba F.C.V. Kbelák FC SUP   (SVL1A)
So 13.11.10 12:30 KBELY Kbelské vosy B Vozovna Hloubětín B   (HL7G)
Ne 28.11.10 18:45 P3 Faux-pas Pragochmel Blšany B   (HL8O)
Ne 28.11.10 20:00 P3 Los Gigoalos Poštmistři A   (HL8O)

11. 12. 10 11:15 DEKAN Náhradníci U Karla 99 FC 11. 5:1 (2:1)
Po první vyrovnané půli se domácí rozehráli. Zejména Penc ukázal, že má na víc, než jen na 8.ligu, když rozdával svým spoluhráčům milimetrové přihrávky.
Náhradníci U Karla 99 FC
David Souček – Jiří Čejka, Stanislav Pata, Stanislav Pata, Ondřej Penc, Jiří Petržílka, Daniel Shelong, Robert Šmíd, Michal Vojta vs Miroslav Šedivý – Jan Grus, Štěpán Hofmeister, Štěpán Mach, Jan May, Michal Souček
17. Ondřej Penc
30. Stanislav Pata
35. Michal Vojta
42. Jiří Petržílka
59. David Souček
23. Michal Souček
27. 11. 10 11:15 zzPANK1 U Karla 99 FC Torpedo Praclub 10. 3:5 (0:2)
Utkání průměrné úrovně, ve kterém hosté po přestávce vedli již o tři góly, soupeř ale dvěma slepenými brankami zápas zdramatizoval. O vítězi se tak rozhodovalo až v závěru.
U Karla 99 FC Torpedo Praclub
Miroslav Šedivý – Štěpán Hofmeister, Tomáš Kočnar, Pavel Krejčí, Štěpán Mach, Jan May, Pavel May, Michal Navrátil, Ondřej Pašek, Michal Souček vs Jiří Tomášek – Jan Černohaus, Martin Dlouhý, Josef Gál, Michal Kaplan, Jiří Kubíček, Tomáš Polívka
54. Martin Dlouhý
20. 11. 10 11:15 zzZARUB Kanonýři U Karla 99 FC 9. 3:1 (0:0)
Kanonýři projevili větší touhu po vítězství a více se tlačili do zakončení. Karlové v závěru snížili, bylo ale příliš pozdě. Husák
Kanonýři U Karla 99 FC
David Kohout – Kateřina Bělecká, David Beneš, Jiří Hron, Martin Kubíček, Jan Straka, Ivan Weber vs Pavel May – Jan Grus, Štěpán Hofmeister, Tomáš Kočnar, Štěpán Mach, Jan May, Ondřej Pašek, Michal Souček
37. Jiří Hron
54., 60. Jan Straka
57. Jan May
6. 11. 10 10:00 zzPANK2 U Karla 99 FC SG-II Butovice 8. 2:3 (1:2)
Spíše podprůměrný zápas. Asi nic víc nelze o utkání napsat. Jiří Mařan, Lukáš Novisedlák
U Karla 99 FC SG-II Butovice
Miroslav Šedivý – Tomáš Kočnar, Štěpán Mach, Jan May, Pavel May, Ondřej Pašek vs Lukáš Krist – Jakub Beran, Oldřich Časta, Jan Hanton, Vojtěch Koželka, Tomáš Lupač, Petr Nyč, Martin Stupka, Tomáš Wágner
18., 47. Jan May 6. Jan Hanton
21. Vojtěch Koželka
49. Martin Stupka
23. 10. 10 11:15 KBELY K.F.C. Praha U Karla 99 FC 7. 7:3 (5:1)
Na osmou ligu velmi pěkné utkání, hrané čistě bez zbytečných faulů. Trochu techničtější domácí nakonec vyhráli spíše zkušeností. Václav Hrdlička, Patrik Steinbauer
K.F.C. Praha U Karla 99 FC
David Kalous – Jiří Georgiu, Jan Illek, Martin Liner, Miroslav Merhaut, Martin Neudert, Jan Nielsen vs Miroslav Šedivý – Štěpán Hofmeister, Tomáš Kočnar, Pavel Krejčí, Jan May, Pavel May, Ondřej Pašek, Michal Souček
53. Pavel May
16. 10. 10 10:00 zzPANK2 U Karla 99 FC Sexy prdelky 6. 1:4 (0:2)
Hrál se pěkný fotbal z obou stran. Fotbalovější tým vyhrál. Dominik Behan, Petr Šešín
U Karla 99 FC Sexy prdelky
Pavel May – Jan Grus, Štěpán Hofmeister, Tomáš Kočnar, Jan May, Michal Navrátil, Michal Souček vs Lukáš Burdych – Michal Frgelec, Martin Kolek, Jan Lantora, Jan Mikuš, Martin Pergl, Zdeněk Randa ml., Zdeněk Randa st., Michal Václavek, Pavel Vágner
51. Michal Navrátil 6. Michal Frgelec
26. Pavel Vágner
38., 55. Zdeněk Randa ml.
9. 10. 10 08:45 zzPANK2 Husinecká Šlechta U Karla 99 FC 5. 2:9 (0:4)
Jasná převaha hostů, kteří naprosto zaslouženě vyhráli. Martin Ořešník, Luděk Kos
Husinecká Šlechta U Karla 99 FC
Pavel Johanis – Jan Křikava, Petr Šoukal, Petr Štirand, Jakub Strnad vs Pavel May – Štěpán Hofmeister, Tomáš Kočnar, Pavel Krejčí, Jan May, Ondřej Pašek
47., 53. Jan Křikava 7., 15., 33., 40., 49., 54. Ondřej Pašek
11. Tomáš Kočnar
24., 54. Pavel Krejčí
2. 10. 10 08:45 P3 U Karla 99 FC Samson Žižkov 1.FC 4. 4:7 (1:3)
Utkání odehrané téměř bez faulů,kde většině hráčů překážel míč.Našli se i světlé výjimky a proto padlo dost branek.Šťastnější byl tým Samson Žižkov 1.FC. Jindřich Hladík, Petr Hladík
U Karla 99 FC Samson Žižkov 1.FC
Pavel May – Jan Grus, Štěpán Hofmeister, Tomáš Kočnar, Jan May, Michal Souček vs Pavel Tošnar – Jan Bohatý, Michal Ebr, Eduard Hindl, Jan Šafránek, Miroslav Segeťa, David Sigan, Jáchym Šlik, Jiří Trnka, Jan Uhlíř
41. Eduard Hindl
18. 9. 10 11:15 DEKAN Emergency U Karla 99 FC 3. 12:0 (0:0)
Ve 35.minutě byl zápas ukončen pro zranění dvou hráčů z mužstva hostů. Stanislav Kratochvíl
Emergency U Karla 99 FC
Roman Švec – Igor Bondar, Marek Borovička, Josef Drábek, Tomáš Gasparovič, Petr Hostaša, Karel Pavlíček, Zdeněk Prášil, David Řehořka, Jan Vaňkát vs Jan Grus – Štěpán Mach, Jan May, Michal Navrátil, Michal Souček
11. 9. 10 08:45 KBELY U Karla 99 FC Rychlí banáni 2. 1:4 (1:1)
Oslabení domácí se ujali vedení po krásné střele. Dlouho odolávali náporu hostů, těm se ale do poločasu podařilo srovnat. Druhá půle už byla v režii hostí a třemi brankami rozhodli o své výhře. Petr Červenka, Marek Procházka
U Karla 99 FC Rychlí banáni
Miroslav Šedivý – Štěpán Hofmeister, Tomáš Kočnar, Jan May, Pavel May, Radovan Vaško vs Jan Mrázek – Vladimír Atanasov, Petr Český, Ladislav Cmunt, David Havlíček, Michaela Heverochová, Ondřej Křivánek, Martin Kružík, Marie Mrázková, David Mühlbauer, Jakub Vaníček, Martin Vaníček, Miloš Vaníček
1. Jan May 15. Miloš Vaníček
32. Petr Český
44. David Mühlbauer
50. David Havlíček
4. 9. 10 10:00 P3 Blizzard ZM U Karla 99 FC 1. 5:3 (1:1)
Delegovaný rozhodčí se nedostavil.
Blizzard ZM U Karla 99 FC
Václav Holenda – Vít Antoš, Milan Haramule, Zdeněk Holakovský, Zdeněk Holakovský, Jozef Holiač, Miroslav Michňa, Jiří Vítek vs Miroslav Šedivý – Tomáš Kočnar, Jan May, Pavel May, Michal Navrátil, Ondřej Pašek, Michal Souček, Radovan Vaško