12. Hajdaláci z Masné 18 FK 11 1 1 9 15:49 3

Pá 7.5.10 18:15 ARIT Devils of Resslovka Suchdol sabres A   (HL4D)
Pá 7.5.10 19:30 ARIT Pragoflora TJ Sakostra   (HL6F)
Pá 21.5.10 18:15 ARIT Eukaryota 2.LKW Suchdol sabres A   (HL4D)
Pá 21.5.10 19:30 ARIT Arcus FC Nightmare Team   (HL8H)
Pá 11.6.10 18:15 ARIT Suchdol sabres A Sklenářka FC   (HL4D)
Pá 11.6.10 19:30 ARIT Tvar VD Sudden death   (HL8G)

16. 6. 10 20:15 STER3 Pivušky FC 1.FC Holešovice 11. 0:0 (0:0)
Hosté byli od začáitku lepším týmem, vypracovali si spoustu šancí, ale vynikajícího soupeřova brankáře nepřekonali ani jednou.
Pivušky FC 1.FC Holešovice
Richard Novotný – Josef Baštář, David Bochníček, Petr Ovčáček, Jan Vimer, Jaroslav Vimer vs Jaroslav Jíra – Antonín Holec, Jan Karban, Dmitriy Kedyarov, Jan Kubát, Jan Šalát, Ondřej Sopr
9. 6. 10 18:30 HRAB3 1.FC Holešovice Pirelli 10. 7:2 (3:1)
Po kontaktním gólu Drhy ze 20.minuty se zdálo, že ještě bude o co hrát. Naději hostům vzal Sopr, který dvěma góly v závěru prvního a na začátku druhého poločasu zajistil domácím uklidňující náskok. Jiří Andrle, Karel Andrle
1.FC Holešovice Pirelli
Jan Kubát – Antonín Holec, Jaroslav Jíra, Dmitriy Kedyarov, Josef Kotouč, Rudolf Kotouč, Jan Šalát, Ondřej Sopr vs Marek Šetina – David Culek, Jiří Drha, František Jirsa, František Kučera, Jan Kučera, Radim Šulej
8., 13. Dmitriy Kedyarov
24., 38., 45. Ondřej Sopr
41. Antonín Holec
58. Rudolf Kotouč
20., 48. Jiří Drha
2. 6. 10 20:45 DEKAN Motol FN 1.FC Holešovice 9. 5:3 (2:1)
Krásný, rychlý a tvrdý zápas, který nepostrádal snad vůbec nic. Úrovní tak na 3.ligu.
Motol FN 1.FC Holešovice
Luboš Bouřil – Martin Budinský, Tomáš Kabrhel, Daniel Lindák, Lukáš Nemetz, František Oravec, Martin Pluchta, Peter Tobiaš, Štefan Vozár vs Jan Kubát – Antonín Holec, Jan Karban, Dmitriy Kedyarov, Josef Kotouč, Rudolf Kotouč, Ladislav Mach, Jan Šalát, Ondřej Sopr
53. Jan Šalát
26. 5. 10 17:45 STER3 1.FC Holešovice Kamberský pípy 8. 1:4 (0:1)
Pohledné utkání z obou stran. Větší střeleckou aktivitou oplývající Kamberské pípy zaslouženě vyhrály.
1.FC Holešovice Kamberský pípy
Jan Kubát – Antonín Holec, Jan Karban, Dmitriy Kedyarov, Rudolf Kotouč, Ladislav Mach, Filip Nádvorník, Ondřej Sopr vs Petr MoravecDavid Hnilička, Pavel Javorský, Milan Jechoutek, Martin Krch, Stanislav Kubů, Pavel Otradovec, Karel Sláma, Jan Vosátka
50. Filip Nádvorník 6., 34. David Hnilička
41., 47. Stanislav Kubů
17. 5. 10 20:15 STER2 1.FC Holešovice VŠSK MFF UK C 7. 2:4 (1:1)
Oboustraně vyrovnaný zápas. Hosté proměnili více šancí. Nadprůměrné utkání šesté ligy. Radek Špaček, Jan Knobloch
1.FC Holešovice VŠSK MFF UK C
Jan Kubát – Jan Karban, Dmitriy Kedyarov, Josef Kotouč, Rudolf Kotouč, Ladislav Mach, Filip Nádvorník, Ondřej Sopr vs Matej Buzgo – Oldřich Dominik, Radoslav Janoštiak, Tomáš Pintér, Matěj Ryston, Luděk Slinták, Tomáš Tejnora, Radek Tupec, Jan Záruba
28., 53. Ondřej Sopr 44 Filip Nádvorník 15., 35., 46. Radoslav Janoštiak
50. Matěj Ryston
12. 5. 10 18:15 HANSP Hajdaláci z Masné 18 FK 1.FC Holešovice 6. 2:6 (2:0)
Hajdaláci šli poměrně rychle do dvoubrankového náskoku, který udrželi celý první poločas. Holešovice ale během devíti minut druhé půle výsledek otočili a začali na hřišti kralovat. Skóre narostlo i díky vyloučení domácího hráče.
Hajdaláci z Masné 18 FK 1.FC Holešovice
Milan Huňát – David Barcal, Ondřej Liška, Miroslav Sachl, David Sankot, Tomáš Šťastný, Vilém Ungermann vs Jan Kubát – Antonín Holec, Dmitriy Kedyarov, Rudolf Kotouč, Ladislav Mach, Jan Šalát, Ondřej Sopr
25. Jan Šalát
5. 5. 10 18:15 BECH 1.FC Holešovice Emperators 5. 1:3 (1:2)
Vyrovnaný, dramatický zápas, který se hrál ve vypjatém duchu. Oba soupeři byli fotbaloví a i přes špatné počasí to byl pěkný fotbal. Lukáš Hofman
1.FC Holešovice Emperators
Jakub Kříž – Antonín Holec, Jan Karban, Dmitriy Kedyarov, Rudolf Kotouč, Ladislav Mach, Jan Šalát, Ondřej Sopr vs David HejraMartin Čechovič, Tomáš Chvapil, Martin Janouch, Michal Kalina, Lukáš Mrňavý, Rostislav Řepík, Tomáš Slifka, Pavel Vrtiška
2. Ondřej Sopr 2. Tomáš Slifka
27. Martin Janouch
37. Tomáš Chvapil
47. Tomáš Chvapil
28. 4. 10 18:15 BECH Czech line 1.FC Holešovice 4. 2:1 (1:0)
Nádherné utkání plné šancí na obou stranách. Vyhrál šťastnější tým domácích. Miloslav Sejrek, Martin Uhlíř
Czech line 1.FC Holešovice
Radek Csik – Vladimír Dřevojan, Jiří Loda, Stanislav Smeták, František Stránský, Silvestr Svoboda, Karel Vnouček, Petr Vodička, Jiří Zajac, Libor Zientek vs Jakub Kříž – Antonín Holec, Jan Karban, Dmitriy Kedyarov, Rudolf Kotouč, Ladislav Mach, Filip Nádvorník, Jan Šalát, Ondřej Sopr
22. František Stránský
46. Jiří Zajac
42. Jan Šalát
19. 4. 10 17:45 STER3 1.FC Holešovice South Stars 3. 1:5 (0:2)
V první půli vyrovnané utkání. V druhém poločase získali hosté převahu, kterou dokázali zúročit a zaslouženě vyhráli. Tomáš Vobr, Filip Buriánek
1.FC Holešovice South Stars
Jakub Kříž – Antonín Holec, Jan Karban, Dmitriy Kedyarov, Jan Kubát, Ladislav Mach, Filip Nádvorník, Jan Šalát, Ondřej Sopr vs Miroslav Daniš – Miroslav Charvát, Petr Dvořák, Jan Kašpar, Jaroslav Petrovic, Michal Sojka, Martin Špička, Petr Vejvoda, Jan Zdráhal
32. Filip Nádvorník 16. Petr Vejvoda
27. Martin Špička
36., 43. Michal Sojka
55. Miroslav Daniš
7. 4. 10 20:15 STER1 Roosevelt boys 1.FC 1.FC Holešovice 2. 1:2 (0:1)
Zápas měl na 6.ligu velmi nízkou úroveň. Holešovice byly lepší, ale dlouho vedly pouze o gol. Roosvelt se po zaváhání soupeřova brankáře vyrovnal a začal bránit alespoň remízu. Holešovice však vstřelily další gól a zaslouženě vyhrály. náhradní
Roosevelt boys 1.FC 1.FC Holešovice
Jiří Švestka – Michal Bilíček, Jaroslav Chmela, Petr Fojtl, Pavel Lukavský, Jiří Marek, Michal Páník vs Jakub Kříž – Antonín Holec, Jan Karban, Dmitriy Kedyarov, Rudolf Kotouč, Jan Kubát, Ladislav Mach, Filip Nádvorník, Jan Šalát, Ondřej Sopr
42. Pavel Lukavský 22. Ondřej Sopr
50. Filip Nádvorník
29. 3. 10 17:45 STER3 1.FC Holešovice Ramutant CF 1. 3:5 (3:3)
První poločas nabídl přestřelku, jelikož útok převažoval nad obranou. Po změně stran se Ramutant zlepšil v defenzivě a hlavně Králová se rozehrála ke skvělému výkonu, takže domácí útočníci měli problém přes ni přejít. K tomu Ramutanti přidali ještě dvě branky a radovali se z vítězství.