12. Konflikt Praha 1984 VET 11 1 0 10 12:60 2

Pá 9.4.10 17:45 STER1 Tvar VD Pivnice U Zpěváčků   (HL8G)
Pá 9.4.10 19:00 STER1 Pralinky F.C.K. Viktoria Bítovská VET B   (VL4D)
Pá 14.5.10 17:45 STER3 KTB B Co je?   (HL6E)
Pá 14.5.10 19:00 STER3 Santa Dominica VET Katovna Žižkov   (VL1A)
St 26.5.10 17:45 STER2 HNK Praha FC Hlavonožci na niti FC   (HL8E)
St 26.5.10 19:00 STER2 SuperNova L.F.C. Kotlářka CAHA FC SUP   (SVL2A)

25. 6. 10 19:00 STER1 Sebranka FC VET Tučňáci VET 11. 0:3 (0:1)
Tučňáci byli celý zápas znatelně lepší, ale do 58.minuty dali jen jeden gól a utkání bylo stále napínavé. Sebranka hrozila z brejků a v 52.minutě nedala zblízka do prázdné branky. Ke konci zápasu hosté dvěma trefami rozhodli. Luděk Chyský, Vladimír Rožánek
Sebranka FC VET Tučňáci VET
Pavel MarkesVáclav Chmel, Jan Hána, Miloslav Kobera, Jan Kvapil, Libor Nemec, Jaroslav Pokorný, Václav Škarda, Milan Švábik vs Tomáš Kutal – Jiří Bialek, Vlastislav Doležal, Jiří Hroník, Jiří Mach, Lubomír Paprčka, Petr Skoč
8. Petr Skoč
58. Vlastislav Doležal
59. Jiří Mach
13. 6. 10 20:00 ZAK Old boys Bohemia Chips Sebranka FC VET 10. 4:2 (1:0)
Velmi vyrovnané utání, ale domácí v druhém poločase přeci jen o trochu lepším týmem. David Chmelař
Old boys Bohemia Chips Sebranka FC VET
Oldřich Knyř – Karel Bouček, Petr Frizovič, Tomáš Hendrych, Jiří Horák, Milan Janča, Václav Křikava, Václav Novotný, Miroslav Tichý vs Pavel Markes – Václav Chmel, Ladislav Fencl, Jan Hána, Michael Heigl, Gregor Jurak, Miloslav Kobera, Jan Kvapil, Libor Nemec, Jaroslav Pokorný, Milan Švábik
20., 42., 44. Karel Bouček
48. Miroslav Tichý
37. Jan Kvapil
59. Gregor Jurak
3. 6. 10 18:15 KBELY Sebranka FC VET Masters V 9. 4:1 (2:1)
Poklidné utkání veteránů a zasloužené vítězství dravější Sebranky.
Sebranka FC VET Masters V
Pavel Markes – Václav Chmel, Jan Hána, Gregor Jurak, Jan Kvapil, Libor Nemec vs Petr Sklenář – Martin Brouček, Jan Ernst, Karel Kadlec, Oldřich Krmela, Milan Pavlík, Radomír Šimon, Martin Vyštejn
19., 29., 35., 37. Gregor Jurak 27. Martin Vyštejn
27. 5. 10 20:30 ZAK Čechie 12° Sebranka FC VET 8. 3:2 (3:2)
Při převaze Čechie těžila Sebranka z brejků a skvělých zákroků brankáře a ujala se dvougólového vedení. Čechii se ale už do půle podařilo zúročit tlak a skóre otočit. V druhé půli už dominovaly obrany a brankáři. Kohout
Čechie 12° Sebranka FC VET
Ladislav Košťál – Pavel Dlouhý, Jan Hruška, Luboš Kasa, Martin Půlpán, Richard Slaměník, Miloš Svoboda, Miroslav Trnka vs Pavel Markes – Václav Chmel, Michael Heigl, Gregor Jurak, Miloslav Kobera, Jan Kvapil, Libor Nemec, Jaroslav Pokorný, Václav Škarda
22., 27. Martin Půlpán
27. Luboš Kasa
4., 18. Gregor Jurak
20. 5. 10 19:30 KBELY Sebranka FC VET Mamba club V 7. 1:4 (1:2)
Lepší tým s přehledem vyhrál. Martin Daniš, Filip Dlabola
Sebranka FC VET Mamba club V
Pavel Markes – Václav Chmel, Jan Hána, Michael Heigl, Gregor Jurak, Miloslav Kobera, Jan Kvapil, Libor Nemec vs Libor Povýšil – Michal Bélai, Adrian Hrušovský, Jaroslav Lefler, Pavel Melichar, Petr Musil, Martin Ochozka, Tomáš Slavík
22. Libor Nemec 5., 56. Jaroslav Lefler
15. Pavel Melichar
35. Martin Ochozka
13. 5. 10 20:30 ZAK PFC Kodymka Sebranka FC VET 6. 4:0 (2:0)
Kodymka si došla pro jednoznačnou výhru, když byla po celý zápas lepší. Sebranka ani přes velkou snahu čestný úspěch nezaznamenala.
PFC Kodymka Sebranka FC VET
Stanislav Heller – Martin Baitler, Michal Čermák, Richard Kejval, Milan Lžičař, Jiří Pípal, Jaromír Pospíšil, Jiří Škarvada, Martin Varga vs Pavel Markes – Václav Chmel, Ladislav Fencl, Jan Hána, Michael Heigl, Gregor Jurak, Libor Nemec, Jaroslav Pokorný
20. Jiří Pípal
21. Martin Baitler
35. Jaromír Pospíšil
45. Richard Kejval
29. 4. 10 19:00 STER1 Sebranka FC VET Parta z Jarova VET 5. 1:3 (1:0)
Nebýt skvělého brankáře Sebranky, mohlo utkání skončit daleko větším rozdílem. Hubert Prášek
Sebranka FC VET Parta z Jarova VET
Pavel Markes – Václav Chmel, Ladislav Fencl, Michael Heigl, Miloslav Kobera, Jan Kvapil, Libor Nemec, Jaroslav Pokorný, Václav Škarda vs Petr Strouhal – Petr Češka, Miloslav Kočí, Kostas Maceridis, Petr Mitrovský, Milan Procházka, Martin Růžička, Samuel Saudek, Martin Spousta, Ladislav Štula, Vlastimil Zezula
3. Libor Nemec 31. Kostas Maceridis
43. Petr Mitrovský
51. Samuel Saudek
21. 4. 10 19:00 STER2 Játro TJ Sebranka FC VET 4. 7:3 (4:1)
Velmi pěkné a v poli vyrovnané utkání, které Játro rozhodlo větší střeleckou pohotovostí. Ve druhé půli Sebranka tlačila, dotahovala, ale nedotáhla. Jiří Ekrt, Tomáš Ekrt
Játro TJ Sebranka FC VET
Petr Nejedlík – Pavel Baláž, Zdeněk Chrudimský, Martin Horák, Miloslav Janský, Jaroslav Malý, Čestmír Pavlásek, Rudolf Šebek, Zdeněk Staněk vs Pavel Markes – Václav Chmel, Ladislav Fencl, Michael Heigl, Gregor Jurak, Miloslav Kobera, Jan Kvapil, Jaroslav Pokorný, Václav Škarda
34. Jan Kvapil
16. 4. 10 19:00 STER2 Kumpáni VET Sebranka FC VET 3. 1:4 (0:3)
Vyrovnaný zápas, který rozhodla větší aktivita Sebranky v prvním poločase. Druhá půle se dohrála v poklidném tempu a oba týmy si připsaly po brance. Jan Švimberský
Kumpáni VET Sebranka FC VET
Martin Čmolík – Rudolf Boukal, Jan Brabenec, Jiří Chytil, Milan Hnátek, Radek Komárek, Pavel Machálek, Václav Machálek, Jiří Moc, Jan Půlpán vs Pavel Markes – Václav Chmel, Jan Hána, Michael Heigl, Gregor Jurak, Jan Kvapil, Libor Nemec, Milan Švábik
48. Jan Půlpán 8., 37. Libor Nemec
13. Jan Hána
26. Gregor Jurak
8. 4. 10 19:00 STER2 Sebranka FC VET Konflikt Praha 1984 VET 2. 5:1 (0:1)
Hosté sice ujali vedení, ale kanonáda domácích v druhém poločasu rozhodla o vysokém výsledku. Utkání patřilo zejména hráčům Jurakovi a Kvapilovi. náhradní
Sebranka FC VET Konflikt Praha 1984 VET
Pavel Markes – Václav Chmel, Ladislav Fencl, Jan Hána, Michael Heigl, Gregor Jurak, Miloslav Kobera, Jan Kvapil, Libor Nemec, Václav Škarda, Petr Vojtěch vs Tomáš Kozák – Petr Čup, Jiří Doležel, Pavel Dosadil, Martin Šimonka, Bedřich Šonka
31., 35., 53. Gregor Jurak
33., 57. Jan Kvapil
8. Bedřich Šonka
1. 4. 10 20:30 ZAK Keckafogo KK VET Sebranka FC VET 1. 2:1 (1:0)
Vyrovnané utkání, ve kterém nemělo ani jedno mužstvo navrch. Keckafogo mělo více štěstí a tak slavilo vítězství. Milan Énok, Milan Hrdlička
Keckafogo KK VET Sebranka FC VET
Ladislav Krämer – Antonín Drbušek, Jiří Georgiu, Petr Hodan, Miroslav Kmínek, Petr Pelíšek, Marek Reichl, Miroslav Spousta vs Pavel Markes – Václav Chmel, Ladislav Fencl, Gregor Jurak, Miloslav Kobera, Jan Kvapil, Libor Nemec, Václav Škarda